Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Hrvatska i turizam

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2015., 19:30   #21
avtokampidirekt

Quote:
anica1234 kaže: Pogledaj post
Neznam da li postavljam pitanje na krivoj temi, ali nemam pojma gdje da postavim. Čitala sam dosta vaše topice i savjete pa vidim da imate dosta iskustva.

Otvaramo jedan mali kamp (do 50 smještajnih jedinica s mobilnim kučicama i parcelama) i treba nam neki program koji bi služio i za rezervacije, i prijavu gostiju mupu i tz-u, izradu računa i vođenje knjige gostiju, znači sve u jednom.
Ima li netko iskustva s tim? Nekakv prijedlog,savjet di da tražimo, bilo što.

Hvala
Pozdrav!
Mogu pitati, da li ste več otvorili kamp i gdje se nalazi.
Pitam zato jer smo sami kamperisti in nešto radimo na vođenju kampova.
Izradili smo program kojeg možete vidjete tako da cu vam poslati link na pm ako mi posaljete poruku.
Možete mi napisat, kakvo je vaše mišlenje o aplikaciji i dali bi vam pomogla kod traženja novih posetioca.

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 15.10.2015. at 15:28.
Markogor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 11:19   #22
Avtokampidirekt

Quote:
lacibrk kaže: Pogledaj post
Pozdrav anica1234. Evo i ja sam tražila taj programčić, utipkaj u google channel manager for hotels i baciti će ti dosta stranica...i ja sam još uvijek u potrazi za istim, ili su nenormalno skupi (za naše male objekte i male kapacitete) ili nemaju dvostranu komunikaciju s kanalima (to ti je obavezno)... pripazi jer neki naplaćuju instalaciju 300-500 €, kod nekih je 5 kanala uključeno a svaki dodatni se plaća... najjeftiniju ponudu koju sam dobila za 20 smještajnih jedinica je 34€ mjesečno... još ću ovu sezonu odguliti ovako, pa imam cijelu zimu da promozgam i nađem rješenje...
Pozdrav!

Znam da je daleko kad ste potraživali program ali mi sada završavamo baš nesto takvo. Ako vas još zanima.

Plp MArko
Markogor is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 07:31   #23
Je li netko koristi program , https://rentl.io/ rade ga naši iz Zadra. Provat ću misec dana mukte pa ću vidit kako radi ali ako je netko već proba da čujemo iskustva. Kažu da radi channel manager sa svim velikim portalima. Cijena me brine.
kaić is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 14:29   #24
Cijena je ako sam dobro vidio 60.00 kn po apartmanu, pa ti vidi .....
europe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 10:42   #25
program je ok ali je zaista prekskup pogotovo osnovna verzija
krkdiving is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 12:08   #26
Postoji i besplatan alat za vođenje rezervacija.
https://rentersync.com
Vand is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 13:31   #27
Skupe su vam aplikacije za vođenje poslova, a nisu mobilni telefoni hi-tech specifikacija koji služi za ku****e.

Za izraditi jednu aplikaciju potrebno je znanje, vrijeme i novac. Vi očito ne cijenite tuđi rad, no kada netko vama da primjedbu da su usluge smještaja skupe, onda postanete srdljivi.

Ja sam developer (programer) jedne takve web aplikacije za koju sam dobio veliki broj upita tipa može li jeftinije tj u bescjenje. E ne može. Kako platite usluge keramicara, električara, tako morate platiti i uslugu informatičara.
Instrumental is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2020., 17:05   #28
Koristio sam ranije, dok ga nisu izgasili, https://rentersync.com
I bio sam jako zadovoljan sa njim

Naravno yadovoljavao je 100% mojih potreba

Da li neko ima za preporuku slican da online, nije mi potreban channel manager, besplatan ili po nekoj ok cijeni

Hvala
deshaz3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2023., 14:14   #29
koji je danas najbolji channel manager?
uprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:25.