Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2012., 21:14   #81
D: dvije šnite kruha, namaz od paprike i oraha, malo domaće šunke
MO: milk schnitte
R: dvije zdjelice gulaša od junetine
V: zdjelica gulaša, dvije šnite kruha s namazom i šunkom

zvuci puno al zapravo je ispod 1200 kalorija
Sadie G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 21:18   #82
Ja sam se oznojila dok sam auto očistila. Dvaput
Al sam to nadoknadila na Chocofestu koji je btw. za mene totalni fail, pojela sam kuglicu sladoleda iz Vinceka. To sam mogla i bez tog "festivala". Lažem, i pojela sam zalogaj Reform torte koja je brijem bila 100% margarin : smajlic koji se ovdje ne koristi:
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 10:50   #83
Jutro ženice Jučer sam se pošteno našetala, danas me noge bole, lol... Prošla sam dva rođendana i odolila kolačima :yes:!
Jutros po buđenju odmah popila zeleni čaj, doručkovala 2 kuhana jajeta, malo ajvara i posnog (žlicu jednu) i posula lanenim sjemenkama, baš mi je fino...i jogurt 0,9 mm. Ne znam još što ću za ručak... ali u ovih samo par dana takve prehrane, nemam napiren stomak navečer i sva sam si nekako poletna
Arabea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 10:57   #84
Jutro! Evo i mene ovdje.

D- 2 kuhana jaja, jogurt, jabuka
MO- naranče
R- tjestenina, posni sir, paprika ili paradajz
MO- jabuke
V- žitarice
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 14:17   #85
Upravo pojela tunu i kiseli kupus... Bit' će veselo...još ništa od orbitreka, pa ću neke vježbe snage odraditi, ali mi bez veze bez prethodnog zagrijavanja na orbiju.
Arabea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 21:36   #86
hello!
i ja sam bila na choco festu, nisam ništa degustirala, a čokolade sam kupila za poklon tako da u moje čvalje neće ići.

danas:
7 h - tanjur zobenih s bananom
12 h - šnita kukuruznog, 3 šnite deluxe
15 h - šaka badema
19 h - tanjur sarme (1 sarma), pola šnite raženog
azucena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 21:47   #87
3 žl zobene, pola banane, jogurt
jabuka
riža (4 žl kuhane), 100 gr dinstanih šampiona, 2 zabatka, salata
šnita raženog, šnita krte šunke, kiseli krastavci
pola sata orbitreka, da ne zahrđam
1 alnatura puding
__________________
Mi smo Borg. Ništa se ne prima.
Kris79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 10:37   #88
Quote:
Arabea kaže: Pogledaj post
Upravo pojela tunu i kiseli kupus...
Jooj, kad se sjetim jedne prilike kad sam ja jela ovu kombinaciju, zamjerio mi se kiseli kupus za cijeli život, želudac me bolio 3 dana, ko da sam se kamenja najela
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 10:51   #89
hei curke
vidim da dobro funkcionira nova tema
nije me bilo jer nisam imala neta a meniji su mi bili više-manje isti i nemaštoviti

nego, kakva su vaša mišljenja o kukuruznom kruhu?
u zadnje vrijeme ga stalno imamo doma, i prefin mi je

ii sretno vam valentinovo
(nisam neki fan pa ću ga zanemarit ove god :P)
marty_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 11:25   #90
Nisam ni ja fan Valentinova, mrzim ta srčeka koja iskaču iz paštete. Jedino dobro Valentinovo u životu mi je bilo kad sam išla na koncert Depeche Moda
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 15:22   #91
Ja se sjetim da je Valentinovo tek kada pročitam ili naletim na nekoga sa košaricom ko' Marisol da prodaje
Doručak mi bio klasika, a za ručak sam uživala u ledinom gril povrću ( to sam sada prvi put kupila), u woku sam propirjala malo povrće na kokosovom ulju, mljac mljac. Svega ima, tikvice, paprike, patlidžani...joj, njih obožavam i jedva čekam ljeto kada ih svekrva bude imala u vrtu Tada stalno jedem grilano povrće...iako sada i ovo iz vrećice prolazi, fino je Zeleni čaj skuhan, baš sam ponosna na sebe što mi tako lako ide, lijepo planiram namirnice svaki dan, ne osjećam glad i ne navalim na frižider kao prije
Arabea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 19:27   #92
Novi izum: posni s ciklom!
Mala Huba is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 21:13   #93
danas -↲D: snita kukuruznog,snita ementalera↲Mo: jabuka ↲R-kuhani krumpir i rebra,kiseli krastavci ↲V: 3 obicne palacinke,svaka punjena s zlicom posnog↲↲Vjezbanje-trbusnjaci,i setnja, imam upalu misica od jucerasnjeg hopsanja s jillian i kidanja snijega
marty_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 21:24   #94
D: 2 šnite kruha, abc, 2 šnite deluxe
R: 2 jaja, šnita kruha, malo dimljene šunke i paradajza
MO: ribana jabuka s cimetom
MO2: vruća čokolada
V: 2 šnite kruha s kečapom, par šnita dimljene šunke, 2 šnite deluxe

koji očajan dan skoro pa uopće nisam stigla jest, i dobro je
Sadie G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 21:37   #95
Moj današnji meni me količinski definitivno nije 'zadovoljio', pa ga neću ni pisati jer nije u duhu teme, ALI ručak škarpina s kuhanim povrćem na maslinovom

Marty, i ja također obožavam kukuruzni i uglavnom jedem njega i švedski
Bibii is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 21:39   #96
Evo mene back on track nakon dva tjedna zabušavanja s treniranjem, i ne baš najboljim hranjenjem
Al fakat se sve odmah vidi na tijelu.. oslabila sam , mlohavila, a bome mi se i počelo primat. Znači samo dva tjedna:

Z zoblje jogurt kruška
D salata: zelena, riga, mrkva, kukuruz, čeri rajčice (to kupim u konzumu na stiropor podlošci, bude mi jedna za 2 puta) + 1/2 velike konzerve tune
R šnicle u saftu, restani krumpir, kupus na salatu
V posni s ciklom
Mala Huba is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 12:42   #97
danas:
D: 2 šnite integralnog, 2 š. ementalera
mo: red čokolade s grožđocama, brusnicama i lješnjacima*
mo: mandarina
r: gusta juha od cvjetače, poriluka i mrkve
mo: jabuka
v: posni sir

* otkrila sam novu omiljenu čokoladu (nakon dugooo traženja), inače su mi sve preslatke, ova mi je taman =)

*dobila sam ovu "zelenu cvjetaču", imate li ideje kako ju spremit? normalno ko običnu bijelu ili?
http://s355.photobucket.com/albums/r...t=100_7816.jpg
marty_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 15:54   #98
Quote:
Mala Huba kaže: Pogledaj post
Evo mene back on track nakon dva tjedna zabušavanja s treniranjem, i ne baš najboljim hranjenjem
Al fakat se sve odmah vidi na tijelu.. oslabila sam , mlohavila, a bome mi se i počelo primat. Znači samo dva tjedna:
baš sam to i ja htjela napisati. nevjerojatno je koliko znoja treba proliti da se neki mišići pojave, a koliko je jednostavno u obrnutom smjeru.

Quote:
marty_19 kaže: Pogledaj post
*dobila sam ovu "zelenu cvjetaču", imate li ideje kako ju spremit? normalno ko običnu bijelu ili?
http://s355.photobucket.com/albums/r...t=100_7816.jpg
to je tzv šenon. isto kao brokulu, običnu cvjetaču i sl. jako je fini i manje smrducka
__________________
Mi smo Borg. Ništa se ne prima.
Kris79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 18:39   #99
bok svima

htjela bi krenuti s ovim načinom prehrane ali me malo muce obroci tj neznam kak da si ih posložim jer kad radim popodne već bi trebala ručati u 11, u 12 već krećem na posao jer hodam do posla ali kad dodem na posao gladna sam opet i dugoo mi je čekati do 14-15 sati da opet nekaj jedem.......ima li tko ideju kak da si poslozim obroke? i da dok sam popodne nekad odem hodati ujutro pa neznam dali da ipak nesto pojedem prije hodanja ili kad se vratim?
SpOokey is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 15:04   #100
Pa jedi kad dođeš na posao. Pojedi malo orašida ili popij jogurt
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:27.