Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2017., 14:40   #1901
Pozdrav,

je li netko iz Os dobio riješenje? Ništa jos nisam dobila :/
CocoNut07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 20:24   #1902
Quote:
ninica27 kaže: Pogledaj post
29 bodova sam imala. Za psihotest nemam pojma.
29?? ti bokca mislim da se ja vise ne moram ni nadati ninica jesi za vjezbenika ili?
buggibba is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 09:46   #1903
Jesu zvali koga za ri?
Ili nista jos
amy23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 10:17   #1904
Quote:
amy23 kaže: Pogledaj post
Jesu zvali koga za ri?
Ili nista jos
Mene nisu
hkh is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 12:03   #1905
Je netko za Rijeku dobio poziv ili odbijenicu ili uspio dobiti nekoga od poreznika na telefon?! Bilo kakve novosti?
buggibba is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 14:31   #1906
Quote:
buggibba kaže: Pogledaj post
Je netko za Rijeku dobio poziv ili odbijenicu ili uspio dobiti nekoga od poreznika na telefon?! Bilo kakve novosti?
Vjerojatno oni koji ce radit vec znaju... a nacula san da ce 1.9.rjesenja bit gotova
amy23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 13:43   #1907
čisto da podijelim jednu informaciju s vama na forumu. od cca 20.06.2017. zovem poreznu da provjerim kad možemo očekivati rješenja (makar da su na tuđe ime pa da to prekrižim). danas sam konačno nekoga i dobila i kaže gđa da se tek vratila sa g.o. Većina natječaja je već zaključena, ali ima još par otvorenih točki-nije mi mogla reći kojih jer se tek vratila sa g.o. pa ne zna. al je bila ljubazna.
missy87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 16:16   #1908
Osijek - danas zvali.
FaberCastell is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 14:36   #1909
Rijeka je poslala pozive za ljecnicke preglede
__________________
We are all searching for someone whose demons play well with ours...
red <3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 22:32   #1910
Quote:
red <3 kaže: Pogledaj post
Rijeka je poslala pozive za ljecnicke preglede
Samo poslala pozive ili su i zvali?
hkh is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 17:18   #1911
Quote:
hkh kaže: Pogledaj post
Samo poslala pozive ili su i zvali?
Poslali su na mail poziv da se dostavi liječničku potvrdu i izjavu da nema sukoba interesa.
__________________
We are all searching for someone whose demons play well with ours...
red <3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 18:24   #1912
Talking

Quote:
red <3 kaže: Pogledaj post
Poslali su na mail poziv da se dostavi liječničku potvrdu i izjavu da nema sukoba interesa.
Dakle vrijeme je da se prestanem nadati
hkh is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 15:35   #1913
Ekipa je li netko od onih primljenih za vss u zg krenuo radit? Il jos cekate da se zalbe rijese?
anavi6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 09:43   #1914
Ne, još uvijek na čekanju Ima netko kakvih informacija u kojoj fazi je to? Ovo je sada već stvarno predugo...
RoseD is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 02:46   #1915
:klap: Samo podsjećam da natječaj 30. 11. 2017. slavi prvi rođendan. :klap:
Bog Pan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 09:34   #1916
I Split još na čekanju isto VSS.
ninica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 16:56   #1917
Dobio rješenje za Ri

Bez ikakvih podataka o mom rezultatu, neš ti objektivnosti

Samo kako je neka Irena iz vukojebine dobila job
Bilijuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 17:54   #1918
Quote:
Bilijuner kaže: Pogledaj post
Dobio rješenje za Ri

Bez ikakvih podataka o mom rezultatu, neš ti objektivnosti

Samo kako je neka Irena iz vukojebine dobila job
To je standard. Dobivas rjesenje o prijemu kandidata na koje se mozes zalit.

O svojim rezultatima bi se trebao sam informirati, sto za vrime intervjua, sto uvidom u svoju dokumentaciju i testove, sto uvidom u dokumentaciju i testove izabranog kandidata.

Pravo uvida ti je definirano uredbom o provedbi natjecaja u drzavnoj sluzbi bla bla i za to se obrati poreznoj, najbolje mailom da imas pisani trag. To sve moras obavit unutar roka za zalbu od 15 dana, a ako ti ne daju uvid na vrime, tim vise imas razlog da ti zalbu ocijene osnovanom, al je svejedno moras podnijeti u roku.

Inace to sto je neko prema tvom vidjenju "iz vukojebine" ti je po meni poprilicno jadan i sramotan razlog za biti ljut na nekoga. Radje izgooglaj kandidata il se raspitaj pa ako ispadne da je "vijecnik stranke", "clan mladezi", "pojavi se na xy listi za mjesne odbore/gradske kotareve" i sl. imas valjan razlog za ljutnju. Znam osobu koja je ok, koja je vjerojatno po tvom vidjenju "iz vukojebine" pa je na ovom natjecaju zasluzeno dobila posao, i neke koji nisu "iz vukojebine" pa su na ovom natjecaju nezasluzeno dobili posao. Kao da je bitno odakle je tko...
-jaaa- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 17:37   #1919
Quote:
-jaaa- kaže: Pogledaj post
To je standard. Dobivas rjesenje o prijemu kandidata na koje se mozes zalit.

O svojim rezultatima bi se trebao sam informirati, sto za vrime intervjua, sto uvidom u svoju dokumentaciju i testove, sto uvidom u dokumentaciju i testove izabranog kandidata.

Inace to sto je neko prema tvom vidjenju "iz vukojebine" ti je po meni poprilicno jadan i sramotan razlog za biti ljut na nekoga. Radje izgooglaj kandidata il se raspitaj pa ako ispadne da je "vijecnik stranke", "clan mladezi", "pojavi se na xy listi za mjesne odbore/gradske kotareve" i sl. imas valjan razlog za ljutnju. Znam osobu koja je ok, koja je vjerojatno po tvom vidjenju "iz vukojebine" pa je na ovom natjecaju zasluzeno dobila posao, i neke koji nisu "iz vukojebine" pa su na ovom natjecaju nezasluzeno dobili posao. Kao da je bitno odakle je tko...

Ma neće se ona ljutiti......u Irene iz vukojebine se lako zaljubiti. Jedna mi je još u srcu!

Ali ti si pun informacija, baš ti fala! Bilo bi ipak valjda sukladnije i ZUP-u da moje riješenje ima bar neke informacije o mom ukupnom rezultatu. Sad će se netko sigurno ići žaliti na ovu Irenu...
Bilijuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 11:34   #1920
I mislila sam da se tu može upast bez veze...znači uhljebi opet
minayx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:29.