Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2017., 22:23   #1921
Iz mog osobnog iskustva vam mogu reći da se u Poreznoj može dobiti posao i bez ikakve veze. Samo se treba dobro pripremiti i učiti za testiranja. Dalje sve ovisi o komisiji koja je na usmenom razgovoru i naravno, o nama kako se sami isprezentiramo.
Tako da, glavu gore ljudi i javljajte se kad budu idući put natječaji jer se stvarno isplati!
martina0309 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 21:13   #1922
Upit

Imali itko ikakva saznanja za natjecaj koji je objavljen za Pu Varazdin,na određeno,jeste li dobili ikakvu povratnu informaciju
bondefst is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 22:59   #1923
Trebali smo danas poslat tortu u Sredisnji ured!
__________________
We are all searching for someone whose demons play well with ours...
red <3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 15:35   #1924
natječaj 30.11.2016.

Pozdrav, upit vezan za zadnji natječaj porezne uprave, kandidat sam za područni ured Osijek- ispostava Slavonski Brod, ali još uvijek nit sam dobila odbijenicu niti ikakav poziv za liječničko.
Zadnje što sam imala je psihološko testiranje (lipanj)

Ima li još netko tko nije dobio ništa ?
iliane is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 17:43   #1925
Bok ljudi!
Evo čitam ovaj novi natječaj u Ministarstvu financija, Porezna uprava, rok prijave je 2. siječnja 2018.
Naime, piše da će se pravni izvori za testiranje objaviti istodobno sa objavom natječaja no ja na stranici Porezne uprave gdje se to trebalo objaviti ne uspijevam to pronaći.
Može li mi netko tko se eto isto prijavio pomoći gdje se nalazi njihova objava pravnih izvora za testiranje?
http://www.porezna-uprava.hr/HR_zapo...ja-uvodno.aspx
Purple Sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 15:48   #1926
Quote:
Purple Sky kaže: Pogledaj post
Bok ljudi!
Evo čitam ovaj novi natječaj u Ministarstvu financija, Porezna uprava, rok prijave je 2. siječnja 2018.
Naime, piše da će se pravni izvori za testiranje objaviti istodobno sa objavom natječaja no ja na stranici Porezne uprave gdje se to trebalo objaviti ne uspijevam to pronaći.
Može li mi netko tko se eto isto prijavio pomoći gdje se nalazi njihova objava pravnih izvora za testiranje?
http://www.porezna-uprava.hr/HR_zapo...ja-uvodno.aspx

Također, uopće ne mogu pronaći objavu natječaja kao ni izvore za testiranje
Rina 123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 17:56   #1927
Ja također ne mogu pronaći natječaj, tj. u petak je bio i iz nekih razloga uklonjen Jedino se može pronaći na stranici zavoda za zapošljavanje,ali tu isto ne piše koja će literatura biti potrebna prilikom testiranja
last one is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 23:31   #1928
Na stranici porezne se u prijašnjim objavama za ista radna mjesta mogu pronaći zakoni koji će biti u pismenom dijelu, a onda ih lako nađete u Narodnim novinama
Rina 123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 00:13   #1929
bok, znate možda otprilike kroz koliko bude testiranje (nakon završnog roka za prijave)? nisam još nikad slala molbu u poreznu, upravo gledam svu literaturu i valjda cu uspiti sve proci do testiranja
zarra22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 17:57   #1930
Testiranje bude kroz neka dva do tri mjeseca, ovisno o broju pristiglih prijava i naravno angažiranosti onih koji iste pregledavaju...
last one is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 18:10   #1931
Može informacija kakva su pitanja na testiranju...definicije zakona ili šta? Nisam nikad bila.
Igolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 18:36   #1932
Quote:
Igolina kaže: Pogledaj post
Može informacija kakva su pitanja na testiranju...definicije zakona ili šta? Nisam nikad bila.
Manje vise pitanja se ponavljaju. Sve imate na stranicama prije malo prolistajte. Bude Ustav, porezna pitanja i informatika.

Btw Split konacno poceo s radom danas od cuvenog natjecaja 30.11.2016.

Sretno svima!
ninica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 21:06   #1933
Quote:
ninica27 kaže: Pogledaj post
Manje vise pitanja se ponavljaju. Sve imate na stranicama prije malo prolistajte. Bude Ustav, porezna pitanja i informatika.

Btw Split konacno poceo s radom danas od cuvenog natjecaja 30.11.2016.

Sretno svima!
Ustav je isto?
Ja ne vidim da to piše? :O
https://www.porezna-uprava.hr/HR_zap...testiranje.pdf
Purple Sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 11:29   #1934
Ljudiiii, samo čitajte... Dakle, nema Ustava samo informatika i zakoni.
Zakoni ovisno o radnom mjestu za koje se javljate, sve piše u popisu literature na službenoj stranici. Pitanja budu na zaokruživanje, nadopunjavanje, točno-netočno itd. Morate sve proći,budu i neka trik pitanja tako da pažljivo čitajte.
last one is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 12:34   #1935
Kad sam bila na testiranju u travnju ove godine, pitanja su bila drugačija nego na forumu. Možda se ponovilo par pitanja, ostalo je bilo sve novo. Potrudili su se ovaj put malo ipak zakomplicirati. Čak su kod Ustava išli u detalje. Što se tiče informatike bilo je poznatih pitanja.
anic777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 12:48   #1936
Hitno Upit

Quote:
zeljka2703 kaže: Pogledaj post
Tko imenuje i razrjesuje u skladu s ustavom
Na koliko se bira predsjednik
Tko raspisuje izbore
Tko mijenja granice
Tko proglasava takone u kojem roku
Najvisi sud
Kome odgovara vlada
Kombinacija tipki za prelazak u novi prozor
Kako se mijenja visina i sirina stupaca
Prelazak u novi redak a da nije odlomak
Moze li se sortirati vise stupaca... Nesto tako
Kad nije dobra formula koji znak se prikaze
Drzac ispune
Funkcija count
Treba mi hitno nesto od literature iz informatike ako moze poslati na e-mail,[email protected]
bondefst is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 12:49   #1937
Quote:
bondefst kaže: Pogledaj post
Treba mi hitno nesto od literature iz informatike ako moze poslati na e-mail,[email protected]

bondefst is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 20:58   #1938
dali se za radno mjesto "Poreznik II - Vježbenik" moze prijaviti netko tko je završio stručno osposobljavanje na radnom mjestu "Poreznik II"?
relaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 09:15   #1939
Na jednom natjecaju za poreznu pise da prije ide intervju pa onda na psiholosko testiranje ide 5 najboljih koji prodju intervju. Jel tako inace ide?
lunaa123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 10:59   #1940
Quote:
lunaa123 kaže: Pogledaj post
Na jednom natjecaju za poreznu pise da prije ide intervju pa onda na psiholosko testiranje ide 5 najboljih koji prodju intervju. Jel tako inace ide?
Da, u pravilu tako ide.
last one is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:23.