Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2014., 11:04   #61
Quote:
AndorDrakon kaže: Pogledaj post
Znaci preporucas?
Preporučujem za trail, uz ogradu da će tek sad slijediti pravi izazovi i testovi (Velebit 100). Cestovnu konkurenciju (FR seriju) nisam pažljivo proučio, a i svakako bih preporučio da se uzme u obzir i Suunto pri odabiru sata.
no!name is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2014., 12:32   #62
Probaj i kontaktirat Garmin, možda imaju nešto tipa staro za novo.
kajjaznam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2014., 20:51   #63
Quote:
kajjaznam kaže: Pogledaj post
Probaj i kontaktirat Garmin, možda imaju nešto tipa staro za novo.
Ma za sada se snalazim, trcim skoro uvijek na iste dvije-tri rute i imam manje brzinskih treninga, pa ako i zakaze GPS, vrijeme jos uvijek broji dobro Nije tako los da ga treba mijenjati.

Quote:
no!name kaže: Pogledaj post
Preporučujem za trail, uz ogradu da će tek sad slijediti pravi izazovi i testovi (Velebit 100). Cestovnu konkurenciju (FR seriju) nisam pažljivo proučio, a i svakako bih preporučio da se uzme u obzir i Suunto pri odabiru sata.
Imam ja i Suunto, ali D4 Bas neki dan poslan u Zagreb na promjenu baterije nakon 4 godine. Taj sat mi je od ronjenja na dah napravio najbolju mogucu terapiju za smirenje koju znam.
AndorDrakon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2014., 20:04   #64
Quote:
kajjaznam kaže: Pogledaj post
Probaj i kontaktirat Garmin, možda imaju nešto tipa staro za novo.
Imaju, pošalješ im stari Garmin uređaj bez obzira je li ispravan ili ne...štoviše, čovjek mi je rekao da preferiraju pokvaren jer ga ne moraju u servisu namjerno kvariti...meni je za 405icu rekao da bi skinilo cijenu oko tisuću kuna.
__________________
How sharper than a serpent's tooth; to hear your child make such a fuss.
It isn't fair—it's not the truth—He's fucked up, yes, but not by us.
Eric Prydz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2014., 20:45   #65
ja imam 405-icu kupljenu u Kanadi,jel bi to bio kakav problem kod takve akcije ?
HARRY JACKSON is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2014., 21:47   #66
Zašto uzimaju stare i neispravne satove? prodaju kao rabljene automobile u pola cijene?
Paskaneman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2014., 22:27   #67
Pretpostavljam da se osim novog gps chipa i malo softwarea ne mijenja puno ispod haube, za rezervne dijelove


Tapatalkam na maloj tipkovnici.e a
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 20:09   #68
Pozdrav trkači,

molim za savjet koji sat da si kupim. Po istoj cijeni mogu dobiti Garmin forerunner 60 HR i Polar FT2...

Ima li netko iskustva s tim satovima?
Siirena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 17:33   #69
Koji sat pokloniti?

Pozdrav,

zeljela bih pokloniti sat za trcanje svom decku (svakodnevno trci u parku), ali ne znam koji da uzmem. Mozete li mi dati neki savjet? Vidim da su cijene visoke, a ja bih ostala u okviru nekih 100-130eura... Hvala
Lucija_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 11:52   #70
Pozdrav Lucija.
U tom cjenovnom rangu možeš kupiti Garmin Forerunner 10. Ja sam ga prije par mjeseci kupio na akciji u Konzumu (nije šala) za 799 kn.

https://buy.garmin.com/hr-HR/HR/prod107143.html
__________________
Nick mi je trebao biti Pripitomljen ali je tipkovnica rik&%$#".... evo je opet :(
Pripit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 07:46   #71
Da vas opet pitam, garmin express mi proradio, al ne moze nikak spojit sa endomondom, jel ima tko slicnih iskustava.


You are who you are at home.
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 09:56   #72
Quote:
Lucija_20 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

zeljela bih pokloniti sat za trcanje svom decku (svakodnevno trci u parku), ali ne znam koji da uzmem. Mozete li mi dati neki savjet? Vidim da su cijene visoke, a ja bih ostala u okviru nekih 100-130eura... Hvala
Quote:
Pripit kaže: Pogledaj post
Pozdrav Lucija.
U tom cjenovnom rangu možeš kupiti Garmin Forerunner 10. Ja sam ga prije par mjeseci kupio na akciji u Konzumu (nije šala) za 799 kn.
https://buy.garmin.com/hr-HR/HR/prod107143.html
kako ti je kolega @pripit rekao, za tu lovu najbolji ti je garmin forerunner 10. možeš ga na netu naći bez problema za 100 eura, a ako imaš sreće i za manje. ja sam ga na netu platio 600 kn, a vidim da je sada na istoj stranici 112 eura.


Quote:
DNx kaže: Pogledaj post
Da vas opet pitam, garmin express mi proradio, al ne moze nikak spojit sa endomondom, jel ima tko slicnih iskustava.

You are who you are at home.
i meni neće da spoji na runtastic
far-pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 17:50   #73
Quote:
DNx kaže: Pogledaj post
Da vas opet pitam, garmin express mi proradio, al ne moze nikak spojit sa endomondom, jel ima tko slicnih iskustava.


You are who you are at home.
Meni sve radi u savršenom redu.
rexi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 18:23   #74
Meni synca na garmin connect al na endo nece. Cak mi i ne pise fr410 vec unknown gps device i onda veli da nema novih aktivnosti


You are who you are at home.
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 19:03   #75
Provjeri da imaš zadnju verziju Garmin Communicator plugina.
no!name is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 20:31   #76
Evo da se pohvalim postao sam vlasnik forerunner 210 ... večeras ga idem prvi puta isprobati.. dobio ga novog na ebay aukcijama za 100€ i stiglo mi danas dhl-om (za 3 dana)... mislima da će mi dobro služiti pošto sam rekreativac i za neke osnovne parametre više nego odličan... zanima me kako mjerite one parametre hr max, min, zone 1,2,3,4... koje upisujem u garmin connectu??
Prim is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 22:59   #77
Quote:
no!name kaže: Pogledaj post
Provjeri da imaš zadnju verziju Garmin Communicator plugina.

Ma imam, sve nanovo skidao i instalirao i comm i express. Valjda ce proradit uskoro, sva sreca pa mi tapiirik automatski synca i s dropboxom pa su mi tamo svi gpx fajlovi pa sam digo neke gore na endo. Jos da se moze neki bulk upload


You are who you are at home.
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 23:00   #78
Imate li sat za trčanje i ako da, koji?

Quote:
Prim kaže: Pogledaj post
Evo da se pohvalim postao sam vlasnik forerunner 210 ... večeras ga idem prvi puta isprobati.. dobio ga novog na ebay aukcijama za 100€ i stiglo mi danas dhl-om (za 3 dana)... mislima da će mi dobro služiti pošto sam rekreativac i za neke osnovne parametre više nego odličan... zanima me kako mjerite one parametre hr max, min, zone 1,2,3,4... koje upisujem u garmin connectu??

Odlicno si prosao, a za zone imas na netu par kalkulatora, upises mu puls u mirovanju ili min puls kad se probudis pa ti on sam slozi zone.


You are who you are at home.
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 23:19   #79
Quote:
Prim kaže: Pogledaj post
Evo da se pohvalim postao sam vlasnik forerunner 210 ... večeras ga idem prvi puta isprobati.. dobio ga novog na ebay aukcijama za 100€ i stiglo mi danas dhl-om (za 3 dana)... mislima da će mi dobro služiti pošto sam rekreativac i za neke osnovne parametre više nego odličan... zanima me kako mjerite one parametre hr max, min, zone 1,2,3,4... koje upisujem u garmin connectu??
Dobar deal! Minimalni puls većina ljudi ima nakon buđenja. Kao izrazitom večernjem tipu meni je niži prije spavanja. Maksimalni sam uspio dobiti najlakše trčeći uzbrdo, ali se može i po ravnom. Protokole možeš naći online.
no!name is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 23:50   #80
Evo se vratio s treninga i sat odlično radi, vrhunski... e to sam htio čuti da nisam prevaren za cijenu tnx kolege... ajde ako nije problem i imate vremena koju minuticu pomozite mi i priljepite koji link za to izračunavanje da se ne bih ja zeznuo u čemu...
Prim is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:08.