Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2017., 13:29   #2261
Pa otkazima malde garde, jasno je da 90 % ovisi o Babi i Šišiju i to moće biti i sjajno ukoliko spoje formu u "playoffu", al tribat će ih dozirati hmmmmm da ne idzuše
Bossmanidis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 14:24   #2262
Quote:
feanor16 kaže: Pogledaj post
Tsigi i Cibona/Cedevita
Zazivam fuziju.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 18:23   #2263
Pop i Tomas zajedno na terenu, pomladilo me barem 10 godina
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 18:32   #2264
Slovenski TO na srpskom, da ih ceo svet razume.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 18:50   #2265
Lukica stravica
Cratos is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 19:27   #2266
Jel igra sto Tomas? Usao jednom i bog te veselio.
A kofol extra bitan rotacijski igrac.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 19:57   #2267
Jedino je sigurno da ovo nije bila prijateljska utakmica.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 20:04   #2268
rutinski

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
Pobjednik:CROpa 2018.
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 22:41   #2269
Prerano smo usli u formu
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 23:20   #2270
Na prvenstvu bi nam (recimo u četvrtfinalu) garantirano zabili onakav zadnji napad i to još uz faul
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 04:52   #2271
Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
Na prvenstvu bi nam (recimo u četvrtfinalu) garantirano zabili onakav zadnji napad i to još uz faul
Ista stvar mi je pala na pamet. Inace mali luka drzak
Ikstomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 10:38   #2272
Šarić treba igrati još više, nema smisla da na prvenstvo dođe odmoran, ovo sad su bitne tekme.
__________________
Neki ljudi ne zaslužuju da ih nazovete pičkama. Nemaju tu dubinu, a ni toplinu. IVO ANDRIĆ
baobab is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 11:13   #2273
Quote:
Ikstomi kaže: Pogledaj post
Ista stvar mi je pala na pamet. Inace mali luka drzak
https://www.youtube.com/watch?v=MGU28rD-Y2E

ja bih rekao uz to što je drzak, da je i bezobrazan, kad bi mi imali ovakvog playa poharali bi EP poput uragana. šteta što igra za slovenčad, možda mu treba poslat pozivnicu da zaigra za nas ?
bezobrazno bi osvojili zlato s njime.

Quote:
baobab kaže: Pogledaj post
Šarić treba igrati još više, nema smisla da na prvenstvo dođe odmoran, ovo sad su bitne tekme.
https://www.youtube.com/watch?v=5FRUldCfs2I

nije se čovjek ni oznojio, tek najbolje dolazi od njega, to je za njega rutina on je u NBA naviko na cijeđenje do zadnje kapi u metabolizmu. Dario povedi nas tamo gdje zlatno sunce sja.

Zadnje uređivanje akropol : 13.08.2017. at 11:37.
akropol is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 11:38   #2274
Quote:
baobab kaže: Pogledaj post
Šarić treba igrati još više, nema smisla da na prvenstvo dođe odmoran, ovo sad su bitne tekme.
Evo kaze Asa da su potroseni, dobro, boli ih kurac imaju tri nebitne pobjede i euforiju na portalima
Jebes euro
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 12:20   #2275
Kakve gluposti pisete, Saric i Bogdanovic u NBA duplo teze i zahtjevnije utakmice igraju po dva tri puta tjedno, mjesecima.
dimnjacar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 15:09   #2276
jao kako se jucer vidlo da su Saric,Bogdanovic i Doncic space shuttle za sve ostale na terenu. Ok drago mi je radi pobjede,priznajem nisam toliki ekspert za kosarku ko za nogomet i rukomet da mogu procijenit koliko smo bolji i losiji za razliku od drugih ekipa tako da nemam nikakva ocekivanja niti cu se toliko izivcirat,korak po korak pa cemo vidit

fakat Slovencima svaka cast na Doncicu,da nam je jedan takav jos uffff e onda bih bila bezobrazna i rekla da mogu do zlata
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 16:55   #2277
skrivamo i neskrivamo

skrivaju se neke stvari i polako uvode neke dobro poznate, a neke nove...
svakako pick and roll sa benderom se skriva, skrivaju se neki specjali iz auta, skrivaju se popovic na off-ballu, i skriva se obrana i to najvise od svega...

neke stvari koje se neskrivaju su to da saric dobije svojih 10 na playu, da bogdanovic uzme playa u drugom poluvremenu itd., neskriva se to da planinic nije kalibar igraca startne petorke kako god okrenes, isto da i saric ce kreirat dosta iz pick and popa, neskriva se tendencija kruske i ramljaka za backdoorom ali jos to nije uigrano do te mjere da igraci role konacno daju doprinos.

ukic ima ozljedu koja nas nehrabri jer ako igrac koji je oslonjen na fiziku i obranu ima problem sa listom onda taj njegov dar sa neba dolazi u pitanje... a lose je to sta ta prednja linija prakticki bez hezonje, babica i sad ukica nas vodi u rupu iz koje vise sve neovisi o nama (obrana pocinje sa prakticki na 6.25).

OSOBNO:
cjela ekipa mora biti zakamuflirana do 3 cetvrtine, jer biti ce nas vrlo lako procitat za vrjeme prvog poluvremena, zato... Lazni start i kamuflaza 1, 2, i 5 --> mavra, kruska, zoric... I onda kombo izmjene tipa simon+bender na 2 i 5... pop+planina na 2 i 5--> u principu odrzavat crikulaciju iz pick and rolla. Ulaz ramljaka po potrebi pogotovo u 2 poluvremenu ko joker, flaster, tempo igrac. O imenima pojedinacno jednom drugom prilikom ali koncepciski okvirno to je to. Ako ima ko nekih pitanja tu sam.

mavra i zoric svakako in a, tomas ili buva svakako out... eeeee roko roko
turbofolk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 17:40   #2278
Quote:
turbofolk kaže: Pogledaj post
skrivaju se neke stvari i polako uvode neke dobro poznate, a neke nove...
svakako pick and roll sa benderom se skriva, skrivaju se neki specjali iz auta, skrivaju se popovic na off-ballu, i skriva se obrana i to najvise od svega...

neke stvari koje se neskrivaju su to da saric dobije svojih 10 na playu, da bogdanovic uzme playa u drugom poluvremenu itd., neskriva se to da planinic nije kalibar igraca startne petorke kako god okrenes, isto da i saric ce kreirat dosta iz pick and popa, neskriva se tendencija kruske i ramljaka za backdoorom ali jos to nije uigrano do te mjere da igraci role konacno daju doprinos.

ukic ima ozljedu koja nas nehrabri jer ako igrac koji je oslonjen na fiziku i obranu ima problem sa listom onda taj njegov dar sa neba dolazi u pitanje... a lose je to sta ta prednja linija prakticki bez hezonje, babica i sad ukica nas vodi u rupu iz koje vise sve neovisi o nama (obrana pocinje sa prakticki na 6.25).

OSOBNO:
cjela ekipa mora biti zakamuflirana do 3 cetvrtine, jer biti ce nas vrlo lako procitat za vrjeme prvog poluvremena, zato... Lazni start i kamuflaza 1, 2, i 5 --> mavra, kruska, zoric... I onda kombo izmjene tipa simon+bender na 2 i 5... pop+planina na 2 i 5--> u principu odrzavat crikulaciju iz pick and rolla. Ulaz ramljaka po potrebi pogotovo u 2 poluvremenu ko joker, flaster, tempo igrac. O imenima pojedinacno jednom drugom prilikom ali koncepciski okvirno to je to. Ako ima ko nekih pitanja tu sam.

mavra i zoric svakako in a, tomas ili buva svakako out... eeeee roko roko
Kad se ovako napiše sve to lijepo izgleda ali mene nakon ove 3 utakmice zanima koliko mi toga "skrivamo" a koliko toga nemamo.
Mislim da sve ovo što si ti napisao se moglo primjeniti i na OI prošle godine, ali ja to nisam primjetio. Vidio sam veliku želju pojedinaca, izuzetnu požrtvovnost, ali timske igre tu nije bilo, više improvizacija.
Mislim da nakon drugog ljeta ekipa treba dobiti neke obrise igre, prepoznatljivost, protočnost, autoamatizam kretnji, izgrađene akcije za pojedince. Jeli moguće da mi to baš sve skrivamo. Gledam sinoć Srbe i to je fantazija. Njihov kombinirani tim igra toliko uigrano, zrelo, odgovorno, brzo.
Lijepo što je došlo, napokon do smjene vodstva HKS-a, ali praksa je ostala nepromjenjena.
Uz poslovično loš rad u mlađim kategorijama posljedično se veže i loša selekcija za A-reprezentaciju.
Tako nam se događa da naš play ima problema sa kontrolom lopte i prijenosom a kamoli sa razigravanjem. Centre koji su toliko spori i mekani da to iritira.
Prošle godine Aca je sam sebe osudio na neuspjeh skrativši si svjesno rotaciju na 7 igrača, ove godine ponavlja isto, bojim se još i gore.
vuletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 18:26   #2279
Pa ti navijaj za Srbiju, ako te toliko odusevljavaju.

Valjda se pripremne utakmice igraju da nesto novo saznas o svojoj momcadi, ne da gazis poluzainteresiranog protivnika 30 razlike.
dimnjacar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 18:51   #2280
Quote:
dimnjacar kaže: Pogledaj post
Pa ti navijaj za Srbiju, ako te toliko odusevljavaju.

Valjda se pripremne utakmice igraju da nesto novo saznas o svojoj momcadi, ne da gazis poluzainteresiranog protivnika 30 razlike.
Neznam čemu ovaj komentar
vuletina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:37.