Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Fotoalbumi ljubimaca

Fotoalbumi ljubimaca Dogodovštine u riječi i slici

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2014., 23:02   #41
Baš sam poslala poziv upomoć. Ju-Ju više neće u šetnju bez Site.

Sita, doduše, još uvijek hoće bez nje.

Šećem ih svaku posebno da ne dobijem dva labradorska monstruma i da odgoj bude u mojim rukama, a ne u Sitinim šapama jer onda neće izaći na dobro.

Prvih dana, dok se Sita još durila, išlo nam je dobro. Danas popodne jedva sam malu beštiju odvukla od vrtnih vrata. Sjedne i gleda me. Ono, ja ne idem. Mislim, prije ili poslije dotrči za mnom, ali sve teže i teže.

A kad smo se Sita i ja vratile doma, ustanovila sam da imamo i psa čuvara. Naime, ja sam blesavo ugasila svjetlo za nama, po navici. Ulazimo nas dvije na kućna vrata, a iz mraka se čuje vuf! Dobro, poslije je uslijedilo cvrkutanje i cvil-cvil, pa gdje ste tako dugo, tako da i nismo bile u pravoj opasnosti.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 04:10   #42
Ooooo pa dobrodosla Ju-Ju!

Preslatka je,buhtlica prava

A Sita ce vec da se navikne. Ni moje se isto nisu snjofale na pocetku,sad se ljube i umiljavaju jedna drugoj po cijeli dan...
Twinkle T is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 17:58   #43
Quote:
Twinkle T kaže: Pogledaj post
A Sita ce vec da se navikne. Ni moje se isto nisu snjofale na pocetku,sad se ljube i umiljavaju jedna drugoj po cijeli dan...
Mala je danas počupala Situ za rep. Vjerojatno jer ja to klupko ne mogu razaznati. I to, izgleda, prilično bolno jer se Sitko izderala na nju, što je ono, da staneš i zineš, ona je baš u stnaju dugo trpjeti ili se makne. Nakon toga je uslijedilo cvrkutanje, ljubljenje ušiju i skakutanje oko glave. Pa nisam ja tebe htjela, omaklo mi se...

Sad više neće.

Da bar ja mogu uspješno oponašati Situ...
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 18:42   #44
Vratio se veliki kompjuter.

koš za papire, šlapa i spavanje u različitim varijantama
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 23:23   #45
predivne su.. kako pavaju skupa
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 04:50   #46
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Mala je danas počupala Situ za rep. Vjerojatno jer ja to klupko ne mogu razaznati. I to, izgleda, prilično bolno jer se Sitko izderala na nju, što je ono, da staneš i zineš, ona je baš u stnaju dugo trpjeti ili se makne. Nakon toga je uslijedilo cvrkutanje, ljubljenje ušiju i skakutanje oko glave. Pa nisam ja tebe htjela, omaklo mi se...

Sad više neće.

Da bar ja mogu uspješno oponašati Situ...
Ajooooj Nadam se da je Sitko ipak malo pametnija od ove moje zvjercice-naime,moja Coco je u igri sa stencima toliko tolerantna da obavezno zavrsi izgrizena do krvi...
Ma bude to sve ok,treba vremena "suverenoj vladarici'' vase kuce da se navikne i na podmladak Vidis da vec potura svoju pozadinu kao uzglavlje
Twinkle T is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 08:29   #47
Juditin dnevnik 22. svibnja 2014.

Ovaj zapis zapravo počinje noćas, aki ne znam točno u koje vrijeme jer je mama spavala pa mi nije znala reći u koliko sati.

Negdje između 11 sati i ponoći odveli su me (kad se ljutim na mamu, kažem "oni") u vrt na posljednje piškenje. Poslušno sam se popiškila.

Onda smo se malo hrvali i borili oko toga tko će spavati na krevetu, a tko na jastučiću pokraj kreveta. Privremeno sam popustila, legla i izgledala slatko dok me mama nije pozvala da se popnem na krevet.

Onda sam se malo pravila da ne mogu skočiti. Onda mi "oni" nisu htjeli pomoć. Na kraju sam se ipak smjestila kraj Site koja je već bila na krevetu.

Moram razmisliti... kakve to povlastice Sita ima koje ja nemam, hmmmm?

Po noći sam se ipak u nekoliko navrata, kaže mama, ali ne zna u koliko sati, premjestila na jastučiće pokraj kreveta, vjerojatno kada sam išla kakiti. To se jutros otkrilo. Da sam kakila, mislim.

Ujutro smo se malo hrvali oko raspremanja kreveta. Moje je mišljenje da ga uopće ne treba raspremati, super je ovako kako jest. Čini mi se da se i Sita slaže sa mnom, ali nijje ništa izričito pokazala.

"Oni" su, međutim, protiv. Čak su me na minutu strpali u nekakvu ogradicu jer sam htjela previše sudjelovati.

No, dobro, nakon puno pospremanja i pranja, napokon je zazvonilo na vratima. Doručak!!!

P. S. Moje viđenje dolazi u komentaru. Ako budem imala snage za to. Mislim da se u ovih par dana Judita za kilo udebljala, a ja sam za kilo smršavila. Već sam odavno trebala patentirati "puppy dijetu".
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 08:38   #48
Za početak, ovaj nekoliko puta spominjani krevet, nije krevet, nego dvosjed koji se može razvući za spavanje. i Nije visok kao krevet, tako da mala mrcina laže jer se bez problema može popeti. Kao što je to sinoć i jutros mali milijun puta dokazala.

Kao najpametznije rješenje - bolje od boksa ili ogradice, jer se zatvaranje u takve "prostore" Juditi izrazito ne sviđa, izrazito do te mjere da koncertira po cijelu noć, pokazalo se zajedničko spavanje u prizemlju, dok Ju-Ju dovoljno ne poraste da može hodati po stubama.

Kada kažem "po cijelu noć", to doslovce i mislim. Jedno od prethdnih noći zaista nisam ni oka sklopila jer je ona cijelu noć urlala, a ja sam mislila da ne smijem popustiti. Falabogu pa je zadnjih pet minuta prije ustajanja zzašutjela da mogu otvoriti boks, inače bih dala dreku pljusku jer bih je pustila van usred deranja, što bi u prijevodu značilo "samo treba biti uporan".

Kako i zašto sam se uopće odlučila na uporabu ogradice i boksa, kao i što je s time bilo, a nisam odmah prešla na spavanje u prizemlju, već ću vam jednom ispričati. Malo-pomalo.

Beštija je zaspala pa idem pokušati malo raditi.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 08:39   #49
Quote:
Twinkle T kaže: Pogledaj post
Vidis da vec potura svoju pozadinu kao uzglavlje
Ne potura ona ništa, nego mala prisvaja. Sita isto može puno izdržati. Mala je očito jučer bila previše dosadna.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 09:39   #50
Ili je Judita prirodno talentirana ili mi je ovo Sita skuhala.


A jučer smo imali uzbudljivo popdne.

Zadnje uređivanje Didi : 23.05.2014. at 10:12.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 15:05   #51
Ovako mali labrador pije vodu. Posljedice.

Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 16:36   #52
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Ovako mali labrador pije vodu. Posljedice.

Pa ne vidi se ništa već su to sjajne pločice.

Ovako će va Juju reći: si htjela pa evo ti.

Kako je lijepo prisjećati se tih "problema"
Bubinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 17:51   #53
Quote:
Bubinjo kaže: Pogledaj post
Ovako će va Juju reći: si htjela pa evo ti.
Da, da, Ju-Ju pokazuje posebnu sklonost prema kuhinji, ne samo u labradorskom smislu. Jako je zanimaju žlice, vilice, šeflje i tako, a od svih ručnika naslaganih na polici, odabrala je krpu za prašinu. Super, bit će prava mala domaćica.

Te slike tek moram staviti.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 19:03   #54
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Ili je Judita prirodno talentirana ili mi je ovo Sita skuhala.


A jučer smo imali uzbudljivo popdne.
Aaaaaw

Mali debeljuh!
Petra Pan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 09:15   #55
Higijena zuba i čišćenje zubnog kamenca...


P. S. Jučer smo bili u Utrinama i popodne na nasipu, ali s nasipa imam samo dvije slike. Pojma nemam što se desilo s ostalima.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 11:41   #56
takvu ja četkicu imam
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 17:21   #57
Didi jeste vas tri bile danas na Dotrscini oko 10:30?
Mislim da sam vas skužila iz auta.
Curke su preslatke.
afra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 18:18   #58
Aha. Šteta da se nismo srele. Nemoj nas ni pitati kad smo se vratile doma, a na povratku smo usput skoknule do veta da vidimo koliko je Ju-Ju porasla u ovih šest dana. Pa je zaspala na veterinarskoj vagi.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 18:39   #59
Kako se štedi deterdžent za suđe i struja. Još malo pa mi mašina za suđe uopće neće trebati.

Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 00:36   #60
Juditino prvo brčkanje u potoku: link.

P. s. Ovo čudno "kadriranje" posljedica je blesavog fotača na kojem se lamele ne otvore uvijek do kraja, nego ih treba rukom pomaknuti, a ja se ne sjetim provjeriti.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:53.