Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2015., 22:42   #41
CR report za 2015 godinu, i ja sam ucestvovao u anekti

El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 23:01   #42
Skok Buicka je zanimljiv, ocigledno su Verano (Astra) i Regal (Insignija) kvalitetno napravljeni, barem u pocetku. I bez djecijih bolesti.

Audi se takodjer popravio dok Mercedes puze na dnu kao i po obicaju.

Ameri generealno nisu nesto, sa izuzetkom Buicka. Kompletan FCA i Ford su na dnu ljestvice. EU brendovi imaju mjesane rezultate. Neki se izdizu iznad prosjeka (Audi) dok se drugi i dalje muce ( Mercedes). Japanci i dalje dominiraju iako je kod nekih osjetan pad. Honda je razocarala kao i njihov lukzusni brend Acura.

Lexus i dalje suvereno vlada (po ko zna koji put), a odlicna Mazda se probila na drugo mjesto. Tu su jos i Toyota i Subaru.

Izabrani su i najbolji automobili u klasama a najvise titula je odnio Subaru ako se ne varam. Nagrade su osvojili Impreza, Legacy i Forester.

Cast Toyote brane Prius i Highlander a iz Audija dolazi A6.

Chevy Impala i Buick Regal ( Opel Insignija) brane americke boje. Dobar je taj Opel.
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 23:03   #43
navodno novi phaeton neće biti toliko velik
književnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 01:37   #44
Quote:
El Mariachi kaže: Pogledaj post
CR report za 2015 godinu, i ja sam ucestvovao u anekti
Čestitke na prvom učestvovanju. I ja sam nekoliko puta učestvovao (čak jednom dobio i follow up survey call, znaju provjeravati).

Žao mi za Hondu no ziher sam da će se vratiti na stare staze. No ne čudi me nakon onih propusta kod novog Accorda.

Uspjeh Mazde me ne čudi. Znam nekoliko vlasnika novih CX-5, CX-9, 3 i 6. Sjajni, kvalitetni auti. Neki su mi i prelijepi!

Za Lexus - ništa čudno. Superiorna, legendarna kvaliteta.

Moj omiljeni Beemer se solidno šlepa.

Bivši susjed iz Miamia mi je inače Buickov service manager, prije par godina mi je pričao kako rade na poboljšanju kvalitete. Meni je sad taj brand unutar onih koje bih uzeo u obzir kad bih kupovao novi auto.

Slijedeće godine i Cadillac bi mogao biti malo više plasiran.
__________________
Sing, baby, sing!

Zadnje uređivanje InterMezzo : 25.02.2015. at 01:47.
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 18:52   #45
J.D. Power lista pouzdanosti vozila (za SAD naravno)





__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 20:06   #46
Neke od svega nekoliko bitnih razlika između JDP i CR: Mercedes Benz puno bolje rankiran na JDP, Mazda i Subaru lošije. Ostatak tu negdje u principu. Prvi i posljednji - baš isti na obje ljestvice.
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 20:49   #47
Zaboravio sam kako ovi iz J.D racunaju, da li oni biljeze probleme na vozilima iz 2012 , pa je ovo statistika za 2-3 godine stara vozila, ili se drugacije racuna?
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 21:10   #48
Quote:
El Mariachi kaže: Pogledaj post
Zaboravio sam kako ovi iz J.D racunaju, da li oni biljeze probleme na vozilima iz 2012 , pa je ovo statistika za 2-3 godine stara vozila, ili se drugacije racuna?
Kod:
The 2015 Vehicle Dependability Study is based on responses from more than 
34,000 original owners of 2012 model-year vehicles after 
three years of ownership.
To im je objašnjenje na web stranici.
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 21:14   #49
Kako je prosao hyundai santa fe mislim da u usa ima dodatak sport i kako uopce kotira kod americkih kupaca
__________________
vino voda kruh sloboda
naval is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 21:26   #50
Quote:
naval kaže: Pogledaj post
Kako je prosao hyundai santa fe mislim da u usa ima dodatak sport i kako uopce kotira kod americkih kupaca
Prošao je sasvim prosječno, 3.0 od 5 u svim segmentima. Da, ima i verzija Sport. Dobro se prodaje, Hyundai i KIA imaju ovdje u SAD nadprosječno dobru garanciju od 100,000 milja powertrain / 10 godina (kod nekih dealera duplo, dakle 200,000 milja i 20 godina) što pomaže pri prodaji. Lijep auto. No Hyundai u zadnje vrijeme ima problema s kvalitetom kod nekoliko modela...
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 21:33   #51
Hvala,vozili me do zavizana proslo ljeto auto me odusevio za hyundai cak na 19" felgama je bio solidan na makadamu meni kao suvozacu po udobnosti.
__________________
vino voda kruh sloboda
naval is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 16:27   #52
http://autoportal.hr/clanak/novi_bmw...00_ks_i_650_nm

Quote:
Sedma generacija serije 3, oznake G20, na tržište stiže 2018., a perjanica ponude M3 imat će 500 KS i 650 Nm, osjetno više od aktualnog sa 431 KS i 550 Nm. Tajna je u paru električnih turbopunjača, koji će dodatno 'ispeglati' momentnu krivulju, te sustavom za dodatno hlađenje intercoolera. Klasični turbopunjači stoga će moći raditi s većim pretlakom bez straha od pojave 'turbo rupe'. Veća krutost karoserije, mekši ovjes i niže težište dodatno će unaprijediti dinamiku, a volan će biti još precizniji i komunikativniji.

Ponuda serije 3 bit će obogaćena i s dvije hibridne izvedbe, 3-cilindarski 1.5 dolazit će u paru s elektromotorom od 60, a 4-cilindarski 2.0 s elektromotorom od 90 kW. Slabiji će imati autonomiju na struju od 50, a snažniji od 80 km.

Izvedbe s pogonom na sve kotače xDrive imat će unaprijeđeni (brži) sustav za raspodjelu okretnog momenta. Povećanje učinkovitosti i smanjenje potrošnje goriva Bavarcima će biti u fokusu pa najavljuju ležajeve sa smanjenim otporom kotrljanja, kao i kompozitne naplatke izrađene od nove legure aluminija ojačane ugljičnim vlaknima.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 02:31   #53
Novi Koenigsegg Regera.

1500 konja
Single-Speed Gearbox
Zanimljivo!
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 15:26   #54
Usporedba koncept vs serijski model - Type R

http://www.carscoops.com/2015/03/how...r-changed.html
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 15:34   #55
__________________
Without racing, there is no Honda!
Bono_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 18:52   #56
Pretjerana je definitivno, ali ne na dobar nacin. Koncept je takodjer bio pretjeran ali unikatan a ovo sto smo na kraju dobili je poprilicno lose, to kazem kao fan Japanaca. Djeluje kao neki neozbiljni aftermarket tuning u najboljem slucaju.

Nego, mogu da se kladim da ce USA verzija dobiti isti motor ali mnogo diskretnije i atraktivnije tijelo, bit ce bolji od EU modela
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 21:20   #57
Blatobrani na koncept verziji su ljepši i "civilniji" i to je trebalo ostaviti i na serijskom modelu.
hadzija is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 18:35   #58
Jedna zanimljiva vijest za ljubitelje klasika. Kompanija Reveology ( Florida, USA) se odlucila na biznis gdje ce proizvoditi nove-stare Ford Mustang automobile iz 1964 godine. Ima dosta slicnih projekata gdje se prave replike, ali ovo je u osnovi potpno novi automobil sa tijelom Mustanga iz 1964 za koji su dobili licencu. Unutrasnjost ce takodjer da izgleda poput one kod orginala uz par modernih dodataka kao USB prikljucak, elektricno podesavanje sjedista, vjerovatno klima i sl. Zanimljivo je da ce na prvi pogled imati rucno otvaranje prozora ali samo ruckica izgleda tako. Ako je malo pritisnes prema dole, prozor se otvara uz pomoc struje a zatvara se ako ruckicu malo pritisnes prema gore. Odlican trik

Ovjes je moderniji tj malo moderniji i valjda je sa prosle generacije Mustanga diskovi i naprijed i nazad a motor je 5.0 V8 (Mustang GT) a oko 420 ks. Mjenjac je sa 5 brzina, rucni i automatski.

Problem je jedino cijena koja sada iznosi skoro 120 000 dolara, ali ako kompanija ostvari svoje planove i bude u mogucnosti da napravi jos projekata i nadje investitore za prosirenje, cijena bi mogla znacajno da ide prema dole. Ovakav Mustang bi vrijedio 3x vise od danasnjeg GT-a i jasno je da je to previse, ali bi nekada u buducnosti mozda jedna ovakva kompanija uspjela i da se probije malo vise na triste, samo je stvar poslovnog planiranja i njihovih ambicija.

https://autos.yahoo.com/blogs/motora...083641985.html
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 16:30   #59
Koenigsegg razvija motor bez bregastih osovina
Quote:
Sadašnja konfiguracija motora s unutrašnjim izgaranjem koliko god napreduje iz dana u dan po mnogočemu je ograničavajuća i nikako ne može iskoristiti maksimum onoga što bi trebala. S time se već godinama bori švedski Koenigsegg čiji stručnjaci rade na motoru bez bregastih osovina…

Christian von Koenigsegg raspričao se na ovogodišnjem izdanju Ženeve. Uz pobliže objašnjavanje tehnologije iz nove Regere vlasnik Koenigsegga otkrio je ponešto i o budućnosti ovog branda i onom što nam ona donosi. Otkriveno je tako da nam kroz par godina dolazi četverovratni model s ovom značkom, a šef branda raspričao se i o novom agregatu na kojem Koenigsegg radi.

Posljednjih par godina Koenigseggov razvojni tim u kojem je osam stručnjaka radi na novom agregatu koji neće imati bregasta vratila. Tu ideju Christian von Koenigsegg ima već 14. godina, a sam agregat trebao bi biti gotov do kraja desetljeća. Razlog zašto današnji agregati imaju po četiri ventila po cilindru je zato što bi se drugačije gušili pri velikom broju okretaja, čime bi im snaga bila drastično umanjena. Dodatni ventili pak stvaraju probleme pri manjem broju okretaja jer se ne iskorištava sav potencijal koji oni donose.

Da bi to riješio Koenigsegg uklanja dva ventila i cijeli sustav koji se uopće brine da oni funkcioniraju. Uklanjaju se klackalice i bregasta, usis i ispuh kakav danas poznajemo, a upravljanje ventilima preuzima novi sustav koji Šveđani tek trebaju prezentirati. Prema tvrdnjama Christian von Koenigsegga taj sustav nema ograničenja kao konvencionalno rješenje, pa se ventili mogu otvoriti malo ili potpuno, dobiva se bolji odziv na gas nego kada se on regulira krilcima na usisu, a prednost je i neograničeni broj mogućnosti podešavanja vremena otvaranja i zatvaranja ventila što je nemoguće izvesti kod klasičnog rješenja. Uz to novo rješenje donosi i mogućnost isključivanja cilindara, no ovaj puta tu se može birati koliko cilindara želite isključiti jer nema bregaste koja to određuje.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 17:21   #60
Quote:
RupertKitarević kaže: Pogledaj post
Novi Volvo neće morati na benzinsku

http://autoportal.hr/clanak/novi-vol...i-na-benzinsku
aha...to će kao smanjiti ukupnu potrošnju goriva?
a cisterna će ići na zrak, možda?!

glupost, kao i za ostale koncepte...što nedostaje tome da se ide na benzinsku?
osim toga, koliko je sigurno točiti okolo po susjedstvu gorivo u aute...malo pokapa, pa se sve zapali...a benzinske su uvijek malo udaljene i postoji sigurnosni element kod njih (manje ili više)...


kao ne postoji...prije 20god je toga bilo u F1 - zvalo se elektro-hidraulički sustav kod Renaulta...pa je kasnije zabranjen i vraćeni su na bregaste sa kontra-bregovima...
osim toga, ako "isključiš" jedan cilindar 8otvoriš oba ventila...kako idu strujanja kroz cilindar? pune li se s ispušnim plinovim usisna grana? ili ako otovirš samo usis, koliko ometaš ostale cilindre s usisom i ispuhom svježeg zraka u usisne kanale?
AntiB is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:09.