Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2017., 00:29   #301
20 minuta Zygote-a jede za doručak Covenant skupa s Prometheusom. Posljednjih ne znam kolko godina me nijedan film nije tolko zaintrigriao i nabio rush ko proizvodi Oats Studia. Kakvo bi remek djelo Alien bio u njihovim rukama samo
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 12:59   #302
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
20 minuta Zygote-a jede za doručak Covenant skupa s Prometheusom. Posljednjih ne znam kolko godina me nijedan film nije tolko zaintrigriao i nabio rush ko proizvodi Oats Studia. Kakvo bi remek djelo Alien bio u njihovim rukama samo
Zygote je nešto što uspije ubrzati otkucaje srca u tvom tijelu, nešto što dugo nisam osjetio gledajući bilo koji Hollywoodski film novijeg datuma. Znači taj kratki film ostavlja efekat na gledatelja, pa stoga bi Blomkamp bio puni pogodak za novi dio Aliena.
njami njami is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 16:20   #303
Quote:
njami njami kaže: Pogledaj post
Zygote je nešto što uspije ubrzati otkucaje srca u tvom tijelu, nešto što dugo nisam osjetio gledajući bilo koji Hollywoodski film novijeg datuma. Znači taj kratki film ostavlja efekat na gledatelja, pa stoga bi Blomkamp bio puni pogodak za novi dio Aliena.
Potpisujem .

Niti jedan CGI mi još nije bio toliko strašan kao ovaj. Inače prezirem CGI generirana čudovišta, ali ovaj mi je bio skroz uvjerljiv i kao da je doista stvaran.
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 18:57   #304
Quote:
Nick7 kaže: Pogledaj post
Potpisujem .

Niti jedan CGI mi još nije bio toliko strašan kao ovaj. Inače prezirem CGI generirana čudovišta, ali ovaj mi je bio skroz uvjerljiv i kao da je doista stvaran.
Liči na neko čudovište iz sna (noćne more).

Iako fali gay duet sa frulicom da bi film bio stvarno genijalan
__________________
I am completely operational, and all my circuits are functioning perfectly. HAL 9000
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 19:08   #305
Quote:
zuikaku kaže: Pogledaj post
Liči na neko čudovište iz sna (noćne more).

Iako fali gay duet sa frulicom da bi film bio stvarno genijalan
Ne znam za tebe, ali moje nocne more su redovito u losem CGI-u.

I dovoljno su strasne i kad ne sadrze gay duete s frulicama, zahvaljujem.
__________________
Bear with me
Weekend Warrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 19:33   #306
onako iskreno, mene je ispočetka malo podsjetilo na muppet show
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 05:51   #307
Quote:
njami njami kaže: Pogledaj post
Zygote je nešto što uspije ubrzati otkucaje srca u tvom tijelu, nešto što dugo nisam osjetio gledajući bilo koji Hollywoodski film novijeg datuma. Znači taj kratki film ostavlja efekat na gledatelja, pa stoga bi Blomkamp bio puni pogodak za novi dio Aliena.
Blomkamp bi bio pun pogodak za režiju bilo kojeg nastavka neke kultne ScFi franšize, bilo da je riječ o Terminatoru ili Alienu.
Star-Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 00:01   #308
Quote:
Star-Lord kaže: Pogledaj post
Blomkamp bi bio pun pogodak za režiju bilo kojeg nastavka neke kultne ScFi franšize, bilo da je riječ o Terminatoru ili Alienu.
Šteta je velika jer meni izgleda kao da se zakačio sa dobrim dijelom Hollywooda pa neće dobiti nikad dostojnu šansu
njami njami is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 22:03   #309


Ovo je fenomenalno. Grijeh je da nemaju svoju vlastitu temu ovdje, nego se ovi dragulji skrivaju u Alien 5 temi.


p.s.
Oni šortovi na kalanlu sa Cooking with Bill i Bogom .. zakon.
__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 22:01   #310
Glede Zigote, zgodan je filmić na tragu Osmog putnika i Sare Konor čak, puno tog je kopirano, ali ima i dobrih stvari, nema sumnje. Dugometražno bi u svakom slučaju bilo bolje od halucinacija matorog Skota.

A fora mi je i glumica, izgleda ko preplašena Marijana Petir pri pogledu na moju monstruoznu ateističku kurčinu...

E da, zaboravio sam spomenuti i Stvora...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 23:58   #311
Quote:
Leecher kaže: Pogledaj post


Ovo je fenomenalno. Grijeh je da nemaju svoju vlastitu temu ovdje, nego se ovi dragulji skrivaju u Alien 5 temi.


p.s.
Oni šortovi na kalanlu sa Cooking with Bill i Bogom .. zakon.
meni nisu zakon nego brutala, daj im malo kuge samo tako, poprilično zastrašujući koncept boga koji je prikazan kroz humorističnu stranu kratkog filma.

Daj stvori ti ti temu, ja sam tu samo povremeno,a i ne znam baš to fino sročiti, a trebala bi zasebna tema jer po traileru ima još nekoliko filmića
njami njami is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 06:08   #312
Evo kako to radi Neill:

https://www.youtube.com/watch?v=6yp5jN6kRO0
Bumboslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 14:34   #313

...

...


Ovo odlicno izgleda. Prva slika posebno ! Kontrolisati/upravljati s dva xenomorpha poput robota je wow ideja
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 14:43   #314
Jel ovo ipak znaći da će bloomkamp radit alien 5 ili ?
Zlotvor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 16:08   #315
Brijem da su to slike i crteži dok je Alien 5 bil još moguć, ali sudeći po izjavama starog prdonje, ništa od tog

ček d link bilou

https://www.theguardian.com/film/201...neill-blomkamp
marapop is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 21:32   #316
ova prva slika ne znam ne čini mi se da je od projekta alien 5 jer sam je ja prije dvije možda godine imao na zaslonu kompa, slika je dosta stara ali odaje predobru atmosferu i ideju. Je li iko pogledao kako žena na slici izgleda vrhunski ozbiljno, slika mi je brrrrrrr

ponekad mi bude žao što ne kontaktiraju ove umjetnike slobodne ptice, imaju stvarno jako puno za ponuditi hollywoodu koji što se tiče ideja umire i samo reciklira stare stvari, šteta.
njami njami is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2019., 22:33   #317
Bolje da je Blomkamp snimio "Aliena 5", nego što je Scott "Prometheusa" i šrot od "Convenanta". Koji promašaj.
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2021., 01:57   #318
gdje se s tim stalo?
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2021., 11:03   #319
A što bi više mogli s tim prežvakanim alienom? Trebali su stati na trojci, sve iza, bože sačuvaj...

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
-skyfall- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2021., 18:26   #320
Quote:
-skyfall- kaže: Pogledaj post
A što bi više mogli s tim prežvakanim alienom? Trebali su stati na trojci, sve iza, bože sačuvaj...
Kad se jedna Sluškinjina priča, gdje je sve bitno rečeno u jednom filmu, može razvuči na seriju sa (najmanje) 4 sezone, sigurno se puno toga može napraviti i sa alienom. Moš radit šta ti padne na pamet, samo treba mašte (i love).
__________________
Uvijek uz dlaku!
fgzcvijetic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:31.