Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2016., 23:43   #21
Počeo i ja neki dan, na normal... Igra je puuuno kompleksnija od prvog dijela, i bolji je osjećaš nemoći pred invazijom, i cijela ta utrka prema naoružanju.

Ali sjeba me jedna misija još dosta na početku - moram izvuć nekog VIP lika, ošamutim ga, a alieni meni ošamute mog jednog. I tako ja tegljim njih dvojicu prema kraju, polako i pažljivo čistim sve, Central me upozorava da nemam vremena... za šta, nemam pojma, kad ono, nestade vremena, kao alieni presjeli mog rangera, on se morao vratit u bazu sam, a 4 moja najbolja vojnika su Missing in Action.
O jebi se XCOM2, idemo na easy dok pohvatam sve
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 10:39   #22
kakva je igra u odnosu na jedinicu?
prije mjesec dva sam bio toliko najhpan na dvojku da sam iso igrat jedinicu ispocetka, al sad sam se navuko na civilizaciju tak da ce x com2 pricekat
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 12:13   #23
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
kakva je igra u odnosu na jedinicu?
prije mjesec dva sam bio toliko najhpan na dvojku da sam iso igrat jedinicu ispocetka, al sad sam se navuko na civilizaciju tak da ce x com2 pricekat
Mnogo je bolja makar i dalje ima iste probleme dok su neke druge stvari poboljšali.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 18:04   #24
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
igro netko novi xcom? skinio ga jucer, bugovito smece, ajme, doduse i prvi dio je bio u pocetku....

al ovo
Prilično bugovit, ne vrijedi pune cijene. U jednom trenutku prije release sam čak i na kratko razmišljao ga preorder ali sva sreća me to brzo prošlo

Ali kada ga srede i na Steam christmas sale 2016 ću si ga sigurno ubosti.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 18:24   #25
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Prilično bugovit, ne vrijedi pune cijene. U jednom trenutku prije release sam čak i na kratko razmišljao ga preorder ali sva sreća me to brzo prošlo

Ali kada ga srede i na Steam christmas sale 2016 ću si ga sigurno ubosti.
sreca pa je free na torrentu...

ma nece nikad skrpat ga, kao sto nisu popravili multi u xcom 1 djelu, stalno izbacuje iz igre, puca veza..ma komaa
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 18:27   #26
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
sreca pa je free na torrentu...

ma nece nikad skrpat ga, kao sto nisu popravili multi u xcom 1 djelu, stalno izbacuje iz igre, puca veza..ma komaa
Meni prvi dio odlicno radi, nemam problema kao ti.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 18:29   #27
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Meni prvi dio odlicno radi, nemam problema kao ti.
multiplayer? ....mozda sad unazad par mj, prosle godine smo hteli ja i lega igrat, nema sanse, cito forume mal, svi imaju tih sranja....
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 20:59   #28
Zadnja 4 posta prebačena s druge teme.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 22:10   #29
Ja prvi ne mogu ni singleplayer pokrenuti
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 22:55   #30
Meni igra uredno radi. Imate patchanu verziju?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 23:29   #31
Nisam je nikad igrao, skinuo jučer complete edition i kifla, udara 0x000007b (probao sve i svašta, ne znam jel problem u directx 11 ili...)
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 23:58   #32
Ta greška nije do igre, već do zeznutih fajlova u Windowsima. Googlaj, ima hrpa rješenja, npr. ovo.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 00:11   #33
Već sam oguglao od guglanja i dodavanja fajlova, ali mislim da nisam te dodao pa ću probati.
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2016., 10:01   #34
Igra je jebena! Definitivno kupujem na nekom sale-u

Jedino ili ne kužim di je, ili su makli opciju da vidiš stats-e oružija ili oklopa prije nego ih istražiš

Htio sam napisati da od bug-ova za sad ništa strašno, ali sam se predomislio da se ne ureknem.
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2016., 11:44   #35
igrao sam malo kod frenda za vikend i stvarno mi se sviđa igra
brunejz is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2016., 17:04   #36
Izašao patch. Dosta fixova i promjena. Npr. neprijatelji više ne mogu dodgati 100% shot ili shot iz concealmenta.

--->>> patch notes <<<---
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 12:53   #37
Jel probao netko Long War 2? Djeluje zanimljivo, puno više opcija. Jedino ne znam koliko je dobro podešena težina misija s obzirom kako napredujem. Ili je to odmah kaos od početka?
fsoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 15:43   #38
Ja čekam patch 1.1 koji će brdo stvari popraviti.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 17:26   #39
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Ja čekam patch 1.1 koji će brdo stvari popraviti.
kad bi to trebalo izac?
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 21:09   #40
Ljudi, XCOM2 (+ svi DLC) je 12USD na Humble Bundle monthly subscriptionu. Uz njega dođu još neke igre, a pretplata se može ukinuti odmah nakon kupnje bez ikakve farse. Uglavnom, daleko najjeftinija cijena ikad, a posebno za Season Pass verziju
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:28.