Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2015., 06:15   #21
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
O da. I ide mu.
Zonglira ih tri, kol'ko izbrojah

Evo preveden trailer.

Dodala sam u prvi post preveden ovaj opsirni sadrzaj, pa procitajte
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 06:36   #22

Najviše mi se dopada, najsadržajniji je ovaj trailer od 92 sec.
Kratili i kratili i nisu uspeli skratiti da ujedno bude i za TV i dovoljno rečito pa dali na net. Pozdravljam.

A vratila sam se reć šta mi palo na pamet (ne vredi što sam rekla da neću nagađati, baš su nas upecali ) nakon što sam malo izvrtela gorepomenuti trailer, Tulay Gunal bi mogla igrati majku Ali Nejata?? To bi moglo objasniti njenu rekaciju na nesreću, bliskost sa AN... i tu neljubav s likom Rojde Demirer, jednom od žongliranih??
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 06:43   #23
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post

A vratila sam se reć šta mi palo na pamet (ne vredi što sam rekla da neću nagađati, baš su nas upecali ) nakon što sam malo izvrtela gorepomenuti trailer, Tulay Gunal bi mogla igrati majku Ali Nejata?? To bi moglo objasniti njenu rekaciju na nesreću, bliskost sa AN... i tu neljubav s likom Rojde Demirer, jednom od žongliranih??
A! Vidis, ja sam bila pod utiskom da je ova Tulay u kombinaciji sa Umutom? Kao da je bio neki znacajni pogled? A skoro sam 100% sigurna da je Naz Elmas (Didem) baby's mama. Slazem se za Rojde, ali nisam htjela biti tako unkind da joj dodijelim ulogu matere, zena izgleda odlicno...ali "bogata mater" tako i izgleda.
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 06:49   #24
Quote:
BonyBon kaže: Pogledaj post
Ibro
Quote:
Riva Taš Ev kaže: Pogledaj post
za sad mogu samo blejat u Ibru
Sjeda njemu ovo trkanje autima, svalerancija, odijela, bogatas, falan filan. Al' kad ga obezmude negdje oko 7. epizode, bice gadno nekim gledaocima
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 06:56   #25
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
A! Vidis, ja sam bila pod utiskom da je ova Tulay u kombinaciji sa Umutom? Kao da je bio neki znacajni pogled? A skoro sam 100% sigurna da je Naz Elmas (Didem) baby's mama. Slazem se za Rojde, ali nisam htjela biti tako unkind da joj dodijelim ulogu matere, zena izgleda odlicno...ali "bogata mater" tako i izgleda.
Oko tog da je Didem dečakova mater sam i gradila, redala ostale ženske likove.
Jedino mi se čini da si pomešala (imena) Tulay i Rojde. Ako je tako slažem se s celim nagađanjem.
Jbt, treba sad dočekati 1. bolum.


Dojma sam da je celi casting odlično odrađen. Turci su se tu pokazali vrhunskim, naći pravog glumca za lik. Ranijih godina, jelte, poslednje dizi sezone su im smuti i prospi.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
Sjeda njemu ovo trkanje autima, svalerancija, odijela, bogatas, falan filan. Al' kad ga obezmude negdje oko 7. epizode, bice gadno nekim gledaocima

Hajd valjda (mu) to sada neće uraditi.

(Server pošemerio načisto, nije mi dao editirati sopstveni post.)
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 22:23   #26
Gecce javlja o tri nova imena koja su se pridružila dosadašnjoj ekipici,Gözde Çığacı o kojoj je Bhea već izvjestila da ju prepoznala ,Ayda Aksel (jel ona gumila u Gonulcelenu ) i Nurcan Eren ....
femir1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 23:59   #27
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
Sjeda njemu ovo trkanje autima, svalerancija, odijela, bogatas, falan filan. Al' kad ga obezmude negdje oko 7. epizode, bice gadno nekim gledaocima
Iskreno se nadam da do toda neće doći,a već mu je dobra referenca to što nije oženio majku svog djeteta,što znači da će nas takvi glupavi zapleti zaobići.

za to da žestoki momak takav i ostane

__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 01:14   #28
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
Sjeda njemu ovo trkanje autima, svalerancija, odijela, bogatas, falan filan. Al' kad ga obezmude negdje oko 7. epizode, bice gadno nekim gledaocima


Opis obećava više od tantima udata žena između muža i plejboja...Ako ga ne obezmude može biti dobro
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 05:31   #29
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
Sjeda njemu ovo trkanje autima, svalerancija, odijela, bogatas, falan filan. Al' kad ga obezmude negdje oko 7. epizode, bice gadno nekim gledaocima
ne da mu sjeda...čoek naprosto rođen za te uloge i likove...kapacitet...
zato ga i koriste za takve macho uloge...aj zamisli Ibru ko mlakonju...il nešto slično...ne moš jel da

kako misliš obezmude...na što misliš...jbga
Riva Taš Ev is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 06:18   #30
Quote:
Riva Taš Ev kaže: Pogledaj post
kako misliš obezmude...na što misliš...jbga
Boze tebe Riva, zar ti moram to definirati

Obezmudjivanje: Proces pretvaranja gl. muskog lika u TR serijama od macho baje u cmizdravog sonju, koji pocinje nakon prvog pomirisavanja djevojcine kose, a to, kao sto svi znamo, dovodi do njegovog fatalnog zaljubljivanja u gl. zeMski lik. Taj gl. zenski lik se onda pretvara iz cedne, moralne, slatke i stidljive dobrice u computer generated troglavu rospiju koja je konstantno u PMS-u i nikad ne usucuje (tad gl. muski lik, ex-macho baja, vec ima redovnu narudzbu u lokalnoj cvjecari koja dnevno dostavlja bukete i bukete ruza, a one promptno zavrsavaju u kanti za smece skromnog stana gl. zeMskog lika s facom pacenice - prikazano u znacajnom krupnom planu koji nas navodi na razmisljanje).
Nakon par scena suznih okica naseg nekadasnjeg baje i jedne jedine kliznute suze niz obraz (to sve u krupnom planu), uz neizostavno Raki-janje s tuznom Turskom narodnom pjesmom u pozadini, sve obozavateljke ovog savrsenstva od glumca koji utjelovljuje gl. muski lik, pocinju bljuvati vatru i same se pretvaraju u ove, gore navedene troglave s kronicnim PMS sindromom, a krivnju za dusevne boli podijele izmedju te gl. zeMske uloge, nesretne glumice koja rastuzuje onog "imaginarnog" baju s pocetka (a imao je takav ogroman potencijal ) i napusene, netalentirane i morbidne babe (o kojoj se prica da se svalera sa sporednim muskim likom, pa mu daje ogromnu minutazu) koja pise katastrofalni scenariJo u kojem svi likovi imaju sizofreniju, pa im jos pristaje na muku i Tursko Ministarstvo za Cednost, i pitaju se zasto to jos gledaju


EDIT:
Upozorenje: kvotacu se sa "I told you so", nakon 10. epizode

Zadnje uređivanje TheWitch : 20.12.2015. at 07:03.
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 10:59   #31
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post

EDIT:
Upozorenje: kvotacu se sa "I told you so", nakon 10. epizode
Da nisi ti slučajno gledala onu seriju Merhamet ??
Nešto me štrecnulo kad pročitah ovo objašnjenje pojma kastracije
__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 13:06   #32
Quote:
masal kaže: Pogledaj post
Da nisi ti slučajno gledala onu seriju Merhamet ??
Nešto me štrecnulo kad pročitah ovo objašnjenje pojma kastracije
ma jok nije to od merhameta nego od fate.
i iznimno se slazem s njom.
klishe turskih serija.al ako od ibrinog lika naprave placipizdu onda stvarno nek idu u mp3
tip se ubio za frajera i takve likove.
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 14:01   #33
Hajat draga moja još ćeš ti i zavoljeti našeg Ibru ili,bar njegov novi lik možda onaj tvoj,zbog kraljice,dođe u probleme kod tebe ....samo pogledaj tog frajera u Kordugumu ....uživat će mo,pa makar i desetak ep.........



https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...50&oe=56D91345
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...7b&oe=571E29F9
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...d9&oe=5711B9AA
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...79&oe=5709F831
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...df&oe=5717E5C5
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...6e&oe=56D99C24
femir1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 14:39   #34
femircisto sumnjam.merhamet sam gledala prvu sezonu pa me tamo nije osvojio ibro
a ovdje cisto sumnjam.al pogledacu par epki cisto informativno.
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 15:39   #35
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
Boze tebe Riva, zar ti moram to definirati

Obezmudjivanje: Proces pretvaranja gl. muskog lika u TR serijama od macho baje u cmizdravog sonju, koji pocinje nakon prvog pomirisavanja djevojcine kose, a to, kao sto svi znamo, dovodi do njegovog fatalnog zaljubljivanja u gl. zeMski lik. Taj gl. zenski lik se onda pretvara iz cedne, moralne, slatke i stidljive dobrice u computer generated troglavu rospiju koja je konstantno u PMS-u i nikad ne usucuje (tad gl. muski lik, ex-macho baja, vec ima redovnu narudzbu u lokalnoj cvjecari koja dnevno dostavlja bukete i bukete ruza, a one promptno zavrsavaju u kanti za smece skromnog stana gl. zeMskog lika s facom pacenice - prikazano u znacajnom krupnom planu koji nas navodi na razmisljanje).
Nakon par scena suznih okica naseg nekadasnjeg baje i jedne jedine kliznute suze niz obraz (to sve u krupnom planu), uz neizostavno Raki-janje s tuznom Turskom narodnom pjesmom u pozadini, sve obozavateljke ovog savrsenstva od glumca koji utjelovljuje gl. muski lik, pocinju bljuvati vatru i same se pretvaraju u ove, gore navedene troglave s kronicnim PMS sindromom, a krivnju za dusevne boli podijele izmedju te gl. zeMske uloge, nesretne glumice koja rastuzuje onog "imaginarnog" baju s pocetka (a imao je takav ogroman potencijal ) i napusene, netalentirane i morbidne babe (o kojoj se prica da se svalera sa sporednim muskim likom, pa mu daje ogromnu minutazu) koja pise katastrofalni scenariJo u kojem svi likovi imaju sizofreniju, pa im jos pristaje na muku i Tursko Ministarstvo za Cednost, i pitaju se zasto to jos gledaju


EDIT:
Upozorenje: kvotacu se sa "I told you so", nakon 10. epizode

a da ..sad mi je jasno ...ti to općenito..mislila sam konkretno na Ibrine uloge da si aludirala...pa sam premotavala čega se sve sjećam kako je to on bio obezmuđen ...ma mene to ne brine..sigurna sam da će najprije likice kao po običaju u turkiš dizijima..izvuć rogove i njima u zid bost....uz pms sindrom koji nije samo pms već stanje iz kojeg ne izlaze uopće.....dovedu lika do ludila ..za mene nema brige ni razočarenja..to za mene nije obezmuđivanje ..i baje imaju osjećaje..nekad tugu speru rakijem..ja za to imam razumijevanja...hahahaha--a likicama se ionako sve obije o glavu....e tad počne rospijsko čerečenje gl. lika...hahahahaha
no ..da pričekamo i vidimo oćeš li se naslađivat nakon 10 epizode ()..pa da skinemo zagrade
Riva Taš Ev is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 15:59   #36
Odgledala fragije. Iscitala plot i karakterizaciju likova i zakljucila Yildiz Tunc stalno fura iste stvari. Dakle:
-Obavezno je neko u losem braku ( Paramparca: Dilara-Cihan, Aliye: Aliye-Sinan)
-Obavezno je neko doktor (Aliye: doktor Deniz)
-Obavezno je neko bogat neko siromasan (sve serije kije je radila)
-Obavezno se desavaju automobilske nesrece (sve serije koje je radila)
-Obavezno imamo trougao (Paramparca, Aliye, BS)
-Obavezno neko je samohrani otac ili majka (Paramparca and rest)
-Obvezno se nesto slavi. Uvijek je u prvoj epki neki prijem, neka svecanost....

Spojis sve to i eto serije koju radi Yildiz Tunc. Stalno jedno te isto. Dobra vijest je da joj to pali.

U fragiju ja sam na ru scenu izmedu Belcim i Ibre ostala flat. U Paramparci je recimo u samom tanitimu izmedu Nurgul i Erkana sve pucalo od hemije. Ovdje je ravna ploca.

Opcenito mene je fragi podsjetio na reklamu za automobil.

Daklem neodlucna sam. Vidjet cu nakon 1 epke.

Prevod na engl Tacan je on (kordugum je raskrsnica, cvor, corsokak), ali cemu onakav teaser ako ces je onako prevesti. Niđe veze!

I da pored morbidnih baba postoje i one druge koje od pocetka lik naprave lazovcinom, mjenjacem zarucnica i pateticnim plackom. Morbidne babe-svalerkuse barem znaju napisati neki plot ove druge ne znaju ni to.

I da, Ibro sa spljoštenim šiškicama
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 17:27   #37
Quote:
masal kaže: Pogledaj post
Da nisi ti slučajno gledala onu seriju Merhamet ??
Nešto me štrecnulo kad pročitah ovo objašnjenje pojma kastracije
Post Traumatic Stress Disorder
Da, ovo je mix Merhamet, Gumus, Fata, Sulejman, Ask-i Memnu, Ask ve Ceza... u biti od ovih sto sam gledala, a ostavili neki dugorocni utisak na mene. Kad obezmudise kos koca sultana Sulejmana, dje nece ove smrtnike Sad kontam, jedino Demir Dogan nije bio obezmudjen...ili se ja dobro ne sjecam?

Quote:
Riva Taš Ev kaže: Pogledaj post

a da ..sad mi je jasno ...ti to općenito..mislila sam konkretno na Ibrine uloge da si aludirala...
Pa jesam mislila na Firata, do kraja ga Narin vodala na uzici k'o psica. Jos kad se sjetim one scene kad se k'o blecak pogubi kad prvi put vidi Naz Elmas u onom restoranu...

Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post

Prevod na engl Tacan je on (kordugum je raskrsnica, cvor, corsokak), ali cemu onakav teaser ako ces je onako prevesti. Niđe veze!
I ja sam ostala sokiraTa, kontam, ajde, i kod nas svakakao prevedu (najnovije "Tudji Zivot"). Nisam znala za raskrsnicu, vise sam isla na nesto sto nema rjesenja, corsokak (bez izlaza) i cvor koji se ne moze raspetljati. Raskrsnica mi je nesto kao vise izbora
Well, kako god. Zvacemo je "Ibrina serija"
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 17:50   #38
Meh, tursko (tj. domaće) tržište, ino tržišta... pa lepote turskog jezika...
Inače se držim originalnih naziva serija, tako ih pamtim, lakše mi. Za slučaj da bi mi ovde ipak zatrebao prevod odabrala sam, za sada, Raskršće. Ono na kom se desila nesreća, životno... svakakvo. Videćemo.


Nego, replayala sam (namerno sam nepismena : D) do besvesti (ovo malo preterujem) one 92 sec i izdvojila meni prve zanimljive momente, ali me nešto mrzi petljat se sad s tim. Ako sam dobro skužila (a znamo i da nas montažom često umeju povuć za nos) u momentu udesa Ali Nejat je izgleda pričao s materom, ako mu je mater lik koji igra Tulay Gunal. Otud valjda i onaj/onakav krik, jauk... Ćaća mu, Ali Nejatu, izgleda nije tip kome pozli u restoranu već onaj ćelavi stariji, nosi šešir na glavi kada dolazi na rođendansku zabavu. Ili mu je dida, amca... bitno bogataško moodo u svakom slučaju. Kopka me i jel Didem, preciznije lik koji igra Naz Elmas, ono izvadila pištolj na Ali Nejata...
I tako. : bonk:


PS.
Da ne puštam nov post, tematski je vezano za ovde napisano, a imam vremena za edit:

- krik - moćna scena

http://i.imgur.com/zwpIDVe.jpg?1 - pomenuto moodo, ko god da je on, na gornoj slici pridržava pretpostavljenu materu

- diiiiivni odnosi - oficijelna sevgili i mater?

- ljubav do neba...

- jel ovo Naz pruža knjigu Ali Nejatu?



PPS.
femir1 samo ti daj, normalno da ćeš kratiti.

Zadnje uređivanje Bhea : 20.12.2015. at 18:51.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 18:15   #39
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Kopka me i jel Didem, preciznije lik koji igra Naz Elmas, ono izvadila pištolj na Ali Nejata... I tako. : bonk:
Oprosti što ti skratih post ali i mene ovo zakoprljalo .....onako slavodobitan ulazak na rođendansku proslavu,nije mi se učinilo da ja bila pozvani gost ...supriz...sretan rođendan .....i kao da vadi nešto iz torbe,sumnjam da je poklon ....a i Ali Nejat mi se učinu iznenađen njenim dolaskom,kao da je zastao .....jel njen dolazak bio i kraj za nju? jel potegla pištolj a dobila metak ili...........

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...55&oe=5713312A
femir1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 18:48   #40
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
Pa jesam mislila na Firata, do kraja ga Narin vodala na uzici k'o psica. Jos kad se sjetim one scene kad se k'o blecak pogubi kad prvi put vidi Naz Elmas u onom restoranu...
Ovisi kako gledaš.Od kad do kad i na konto čega ga je vodila na uzici...pošto Fićo nije bio glupson...po meni je to ostavljalo dojam samo ugađanje i puštanje na volju njoj.
Epizoda s Naz je benigna..komična nota..ništa što je ugrožavalo ili dovelo vezu na kušnju ..da bi Narin uzicu imala u rukama..meni je kiksala i nije imala tu moć da ga drži..u bitnim i ozbiljnim situacijama...mislim na onu igru sa Atifom...i dešavanja sa Irmak ..kad je njihovu vezu i ljubav ..povjerenje..minirala....da je Naz bila prijetnja i žena koja je uzdrmala fiću...zainteresirala ozbiljno..garant bi narin uzica ispala iz ruku...pa možda ga i izgubila...no kako smo rekli uz okolnosti..reakcije ..svatko drugačije doživi..ti znaš sa teme moj stav o fići i narin

Za čvor nebi prejudicirala...pošto sam u nekim serijama zadnje vrime ugodno iznenađena ženskim likovima koje su onako po mom šmeku..nadam se u čvoru isto takvoj gl.likici ..
Vidim vi već povezali likove i analizirate radnju ...ja ni ovih par imena još ne mogu povezat s vlasnicima.
Riva Taš Ev is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:05.