Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2016., 14:34   #81
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Lepo je videti da ovo Endemolovo ili čije već forsiranje slika Ali Nejata, i Ibrahima, ima efekta.
Misliš na nas ovdje ....ima efekta ima samo,Wičita nam je u prednosti a to mi se ne dopada ima metlu pa je brža
femir1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 15:04   #82
Kördüğüm Dizi Müziği sviđa mi se muzika s nesptrpljenjem očekujem prvu epizodu
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 20:07   #83
evo jedna sa seta...dame u sigurnim rukama ..ibro izgleda extra

Riva Taš Ev is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 20:24   #84
Ali Nejat čvrsto drži sadašnju i buduću .....ako smo u pravu i ova dama mu sadašnja ....

Quote:
Aşkı için her şeyi yapan bir insan kötü biri midir?

....

Evo i glumačke družne,jesmo li za sve već znali ili ima neko novo ima ...........


femir1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 20:35   #85
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
Znaci Didem iz torbice ne vadi pistolj, nego snimak ultrazvuka od bebe
Zbog toga što su na toj proslavi pretpostavljeni mater, i ćaća, te Didem odeveni u crno, plus smrknuti, ja sam složila da se ona zbila nakon pogibije dečaka.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 06:49   #86
U iščekivanju 1. boluma malo o likovima da koliko toliko bude lakše pratiti:

Quote:
Ali Nejat Karasu - Ibrahim Celikkol
foto

[ Confident, handsome, charismatic, attractive, strong, it has a good reputation, wealthy, young and unmarried businessman. ] He is a powerful, rich, cruel and ruthless young businessman who lives just right in the center of a chaotic metropolis. He has studied in the most famous boarding schools abroad since high school, so he did not experience the love, the warmth of a family and the compassion. He does not believe in the shelter of a family, he doesn't love children, he doesn't appreciate the women, he underestimates love. There is no other purpose in his life than the win and the success. However, the successes he manages and his business plans do not excite him anymore. He's so much full by the power and the socialite world, that the only thing he enjoys is the game with death. He does extreme sports, he likes to be on death limits. He will always test the motivation of win/profit searching of new directions.


Naz Özer - Belçim Bilgin
foto

She is a young pediatrician who has just graduated. She is stanch to her ideals and appreciates the human kind and the emotions rather than the material goods. She has courage, she doesn't stay silent in front of the unfair and doesn't hide what she expresses. During her pregnancy she lost her baby, fruit of the first love that she lived with her husband Umut. After that, her heart that was completely tied to the baby, died also in her body. He does not want to try for another baby and she may not be able to have another child. But Umut wants to try for a second child and this is always a matter of conflict between them. And the crisis to the marriage of Naz with Umut grows.

Umut Özer - Alican Yücesoy
foto

A man good, kind, active, idealistic, brought up only by a poor but affectionate, long suffering mother. He is well-raised to appreciate the human kind, to react in front of the unfair until the end, attentive and idealist. Umut is a talented, highly ambitious technical, who is attracted by the luxurious world that seems to shine from afar. The important of all perhaps is this: Umut's intelligence and talent have not yet come to the surface. Umut's life, that started from scratch, poverty and despair, will change gradually putting target an opportunity he captured due to his talent. His only goal is to come up at any cost.


Didem - Naz Elmas
foto

The beautiful daughter of a middle class family. Smart, affectionate, proud, romantic, dreamy. Her meeting with Ali Nejat will change her life.


Ayşen İşleyen - Ayda Aksel



Naz's mother, real estate advisor. She can't accept Umut by no means. He dreamed of a wedding for her daughter to a wealthy doctor, but her dreams were collapsed when Naz got pregnant while studying and had to marry Umut. For her, Umut is a failed man who destroyed her daughter's life.


Ayhan - Ege Aydan
foto

Ali Nejat's very close friend/instructor ... He lives a humble life despite all his knowledge and culture. The only thing he emphasises is the restaurant he owns. He really likes there, because it's a place where people have a good time and where he can spend his time with the people he loves. He is the only man with powerful word, who appreciates the aspect for life and Ali Nejat's only liman where he will find shelter.


Feyza Karasu - Tülay Günal



Ali Nejat's older sister. An unfortunate woman who came to life possessing all the facilities, but she lost everything one by one. After the destruction she was closed to herself.


Genco - Ferit Aktuğ



Umut's closest friend, the only friend he can trust in life. Umut's partner in the garage and his closest friend. He is in love with Gökçe, Umut's sister.


Gökçe - Gözde Çığacı



She can't wait to throw the innocence of the young girl over her. The only target she has is to grow up in a moment, to escape from the rules of her mother Cahide and brother Umut, not to lift a finger to help with the housework and to get an enviable life. She has always high targets, lives the life with passion and furthermore she believes that life owes to her.


Cahide - Sabriye Kara



Umut and Gökçe's mother. She is much careful what to say and to whom in order to avoid hurting their own people. She thinks too much before speaking and handles her anger. She is cautious. For her is much more important to discuss, trying to understand and then to justify. For her, their children are more important than anyone else. An approved, long suffering mother .......


Hasan - Ali Tutal



Didem's father. A man who gives great importance to the traditional values of pride and honor.


Neslihan - Rojda Demirer
foto

A woman who everybody likes at first sight. Psychiatrist. It was not enough for her and she continued her education in America in Life Coaching. He came to Karasu lives thanks to Feyza. Her only passion is Ali Nejat.


Tarık Karasu - Tuğrul Çetiner

The founder of the Group Karas. Owner of one of the richest and most powerful Turkish families. Ali Nejat's father. The oldest of the business. Although his explosive and strict temperament, he sees that in life "Luck doesn't smile to anyone from where they sit, the win/profit comes only with work."


Oğuz - Murat Daltaban
foto

He has been working for years next to Tarık. Chief Financial Officer of the Group. He is the secret enemy of Ali Nejat who gains insidiously, but is always next to him....


İbo - Tuncer Salman

Ali Nejat's driver. Confidant. In the past the person who saved his life. The epitome of honesty and good faith...


Kaan - Aybars Kartal Özson
foto

Ali Nejat's son. He doesn't know any other relatives but his mother Didem. A smart and very sensitive boy.


Mert - Serdar Yeğin

Ali Nejat’s friend from University. His right hand in the business. He knows extremely well every kind of scam, but left behind such games to avoid losing the power from his hands and to remain always the number one in the eyes of Ali Nejat.
Quote:
Cast Direktörü: Gülden Avşarlıoğlu
Medya Direktörü: İpek Durkal
Görüntü Yönetmeni: Emanuel Kadosh, Oktay Başpınar
Senaryo Asistanı: Işıl Karahanoğlu Zaimoğlu
Senaryo Ekibi: Yiğit Okan, Sedef Bayburtluğlu, Yasemin Kırbaş
Proje Yapımcısı: Tekin Doğan
Yönetmen: Gökçen Usta, Deniz Yorulmazer
Yapımcılar: Gökhan Tatarer, H. Hakan Eren, Hülya Vural
Genel Yönetmen ve Proje Tasarım: Ömer Faruk Sorak
- izvor -
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 16:13   #87
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
U iščekivanju 1. boluma malo o likovima da koliko toliko bude lakše pratiti:
Hvala bhea, cini mi se da sad sve znamo, ostaje samo da pogledamo 1. epku veceras. Zelim im uspjeh

U prvi post sam dodala linkove za Fox live (ko namjerava gledati uzivo veceras), hayirli olsun!
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 17:39   #88
A gdje je Y. Tunc u ovoj ekipi (Bhein post, s. Ekipi)?

Svasta. Najavis da dizi radi efsane scenaristkinja pa mahom nabrajas njene gledane serije i onda pafff. zene nigdje. Hayret bir sey ya!


I ja gledam veceras. I drzim fige naravno.
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 19:37   #89
A propos Yildiz Tunc nijednom u ovih nekoliko meseci na njeno ime nisam naišla na nekom od tzv. oficijelnih mesta. Po Sinematurku, i Sinemalaru, recimo, žena radi (samo) drugu sezonu Paramparca. Jel to i tačno - ne znam. Po toj istoj stranici Kordugum npr. pišu njih petoro: Yasemin Kırbaş, Selin Arapkirli, Feraye Şahin, Sedef Bayburtoğlu, Yiğit Okan.

Drugim rečima, različiti izvori različiti i podaci. Čak i kada se radi o ovim tzv. pouzdani(ji)m.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 20:04   #90
Opala,Didem (Naz Elmas) je iz torbe ipak izvadila pištolj,neki mali pištoljić idem dalje .....stigla sam do pola ali,ja ovdje ništa ne kontam ...možda do kraja nešto i skontam ali,sumnjam jer.....ja samo blenem u Ali Nejata,nedostajali su mi oni njegovi pokreti,pogledi..........ne trepćem ah Firat,ah.....jel još tko gleda da nam nešto kaže,smisleno.....jer ja ne shvatam što je prošlost a što sadašnjost vidim da se Nejat prisjeća nesreće dok vozi doktorku prema bolnici a onda.....u bolnici ona sreće Didem i maleckog,Didem je nešto opako bolesna,smantala je.....niš mi nije jasno hajde netko pametniji ...

Zadnje uređivanje femir1 : 07.01.2016. at 20:56.
femir1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 21:16   #91
Ljudi moji milion likova u seriji,svi odvratni,osim Alija i Naz
Zeznuli smo se što se tiče malog koji je poginuo u onoj nesreći to je bio sin Alijeve sestre i zato je ona pukla.Didem smrtno bolesna,dovela dijete Aliju i roknula se na zabavi.Ali nije ni znao da ima dijete,odnosno ona mu je rekla prije zabave,ali on joj nije povjerovao.Ali ispade pravi kreten,nije da mi to puno smeta,ali generalno serija mi je podosadna,pogotovo onaj trojac u radionici.
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 21:31   #92
Bony jel se meni učinilo da je ona već prije rekla Nejatu da je trudna (mladi Nejat isti kao i mladi Firat,samo mu zaližu kosu i evo ga ) a on joj predložio da pobaci ili podsmjehivao se,nazvao nekog a ona samo otišla a sada kad je smrtno bolesna došla pred njega i rekla mu da imaju dijete da nije pobacila a on joj nije povjerovao.....Didemin otac ne mogu turci bez toga,odrekao se otac kćeri i gotovo pa čak i ako umire ......slažem se,nešto me baš i nisu kupili da nije Ibre ne bih više niti privirila a ovako,idem dalje čekaj idući četvrtak i sutrašnji rejting ali,ne miriše mi na dobro ....i da,pogodi onaj pištolj nju,toliko od Naz.....
femir1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 21:38   #93
Quote:
femir1 kaže: Pogledaj post
Bony jel se meni učinilo da je ona već prije rekla Nejatu da je trudna (mladi Nejat isti kao i mladi Firat,samo mu zaližu kosu i evo ga ) a on joj predložio da pobaciili podsmjehivao se,nazvao nekog a ona samo otišla a sada kad je smrtno bolesna došla pred njega i rekla mu da imaju dijete da nije pobacila a on joj nije povjerovao.....didmin otac ne mogu turci bez toga,odrekao se otac kćeri i gotovo pa čak i ako umire ......slažem se,nešto me baš i nisu kupili da nije Ibre ne bih više niti privirila a ovako,idem dalje čekaj idući četvrtak i sutrašnji rejting ali,ne miriše mi na dobro ....

Pa jeste rekla mu je kada je ostala trudna,dobro si shvatila.Ne kontam ga,žena mu je došla i pitala ga da li je se sjeća i onda mu rekla da je bolesna i da imaju sina.On zna da ta mogućnost objektivno postoji i samo je tako otpilio,kreten pravi.Hajde da ga razumijem u mladim danima,nije želio dijete,rekao joj da abortira itd. ali sada je dijete već tu,a njega ni briga nije.
Iskreno ni ja ne bih gledala dalje da nije Ibre,ovako ću pogledati bar još jednu pa ću vidjeti.
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 21:39   #94
2 ep fragi 1....Evo i na YouTubu ....

Malo lijepih fotkica s seta .....



https://scontent.cdninstagram.com/hp...22388273_n.jpg
https://scontent.cdninstagram.com/hp...61838632_n.jpg
https://scontent.cdninstagram.com/hp...99050540_n.jpg

Zadnje uređivanje femir1 : 07.01.2016. at 22:13.
femir1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 23:21   #95
Quote:
BonyBon kaže: Pogledaj post
On zna da ta mogućnost objektivno postoji i samo je tako otpilio,kreten pravi.Hajde da ga razumijem u mladim danima,nije želio dijete,rekao joj da abortira itd. ali sada je dijete već tu,a njega ni briga nije.
Ako nisam nešto preskočila (gledala sam na stranici gde uploadaju po 10-15 minuta pa onda sve spoje u tek parca, a ja sam gledala u sred tog spajanja) teško da se takav tip može drugačije poneti. Na svu njegovu aroganciju, rezerviranost i sve ostalo što ide uz zgodnog dasu iz visokog društva () on ima i teret nećakove smrti na plećima, duši. Njemu je ta hladnoća, distanca, štagod, neophodna da bi gurao dalje. Da ipak nije baš sve onako kako izgleda govore dva momenta, prvi je razgovor s Ibom, a drugi je pogled koji upućuje ka Didem i Kaanu sa ulaza u holding.


Ovako na prvo gledanje i samo na turskom, Didem me je rasplakala (nehotice sam sebi spoilala tako da sam znala šta sledi i onda sam gledala drugačijim očima). Sterana u stupicu odlučila se za full drastičnu soluciju kojom, ako uspe, svi i gube i dobijaju (da to tako kažem). Trebalo je imati mooda. Ne znam samo koliko je tako nešto u reali moguće. Ono nije da nije, ali čini mi se da bi samo uber retkima tako nešto prvo palo na pamet a onda bi još ređi bili sposobni zamisao sprovesti u delo. Scenaristi postali sve inovativniji.

Prvi bolumom su nas 'uveli' u priču, predstavili nam likove, kako to već rade, u drugom bi moglo doći do prve kristalizacije.


Kada sam već kod scenarija, pogledala sam špicu, rade ga gore pominjanih petoro.
Muziku potpisuje Tamer Çiray.


PS.
E da, primetila sam još na fotkama ali rekoh hajd da ne prejudiciram, mooožda se žena samo ugojila, da sačekam 'pokretne' slike i sad kada jesu očigledno je da je Belcim lice 'sredila' s filerima. Malo se i ugojila. Elem u 'italijanskim scenama' ima 'kanjon' na jednom mestu, od ili loše reakcije ili nestručnosti, posle su joj to 'popravili'. IMHO, pre-mla-da je za to, ne znam šta će za 15-20 godina raditi.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 23:36   #96
Despine su prevele fragman https://www.youtube.com/watch?v=dNfI...ature=youtu.be

Ja sam mislila da će njega ta nesreća sa nećakom učiniti saosjećajnijim,ranjivijim,bar prema djeci,moguće da će se sad ova njegova sestra i previše vezati za malog,u svakom slučaju od nje očekujem neku ekstremnu reakciju ili da u njemu vidi sina i da se ponaša kao da je njen ili pak da ga ne može gledati očima

Didem me je pozitivno iznenadila jbt. ode nam najbolji lik iz serije

Naz mi je bila divna sa malim,kako ga je samo zapričala da bi mu izvadili krv,mnogo su mi slatki njih dvoje zajedno bili.
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 00:59   #97
Pogledala sam live mada to ne volim ..bez prevoda...em prva ep. em puno djelova priče..treba to sve povezat ..priča je dobra..nadam se da po dobrom starom običaju neće otić u gluposti
Ibro mi je odličan..Belčim isto..kao likovo još je rano ih okarakterizirat..ima tu svega.
Ali Nejat kakoje opisan u sinopsisu uopće ga ne vidim takvog...s ocem mislim ima zategnut odnos..koliko sam skužila majku nema..sestra ćiji je sin poginuo upravo Ali Nejatovom nepažnjom..ne znam jeli bio u zatvoru..moguće da je krivac onaj kamion ako mu je oduzeo prednost..bez obzira ..Ali N je prebrzo vozio i neoprezno....
Didem..dali je ona s njim poslije nesreće..ne znam ali lako moguće kad je saznavši da je trudna htio da abortira...pošto se ona nije izgleda poslije javljala to je za njega bila gotova stvar
Ne vidim ga nekakvim likom koji je bez srca i okrutan upravo u odnosu sa Naz koju je netom upoznao i prijateljem Ajhanom...ne pokazuje ni bahatost ni egoističnost...pa mislim da ne može generalno bit đubre...možda je u poslu bezobziran prema konkurenciji i opasan.
kraj epizode je bezveze...zašto se ubila..čemu to..mogla mu je dijete isporučit na deset drugih načina..
Mislim uglavnom da je Ali N nesreća i pogibija nećaka obilježila..pa i da ima otpor prema svom djetetu koje nije htio da se rodi..a onaj pokušaj Didem kad ga je dočekala da mu kaže za dijete naprosto nije to uzeo ozbiljno..već drugi njihov susret je katastrofa...mislim nije bilo ni vremena ni prilike da on prihvati..osvjesti..spozna..pomiri se sa činjenicom da ima sina i da se nekako navikava i navikne na tu činjenicu...prvo saznanje je u biti iznenađenje i ne uzimanje u obzir kao mogućnost i istina..prebrzo se to odigralo...i sad na prepad i šok dobit će dijete..to je nezgodno i za njega i dijete..mislim da će se snaći i jasno zavolit malog
bezveze sam nadrobila ..ne znam jesam li i koliko fulala..al takav dojam je na mene priča ostavila...s prevodom možda bude skroz druga pjesma i priča
Riva Taš Ev is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 04:50   #98
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
A gdje je Y. Tunc u ovoj ekipi (Bhein post, s. Ekipi)?
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
A propos Yildiz Tunc nijednom u ovih nekoliko meseci na njeno ime nisam naišla na nekom od tzv. oficijelnih mesta. Po Sinematurku, i Sinemalaru, recimo, žena radi (samo) drugu sezonu Paramparca. Jel to i tačno - ne znam. Po toj istoj stranici Kordugum npr. pišu njih petoro: Yasemin Kırbaş, Selin Arapkirli, Feraye Şahin, Sedef Bayburtoğlu, Yiğit Okan.

Drugim rečima, različiti izvori različiti i podaci. Čak i kada se radi o ovim tzv. pouzdani(ji)m.
U uvodnoj spici vam pise da je pricu 'dizajnirala' Yildiz Tunc, dakle dala je okvir, predlosku.
A ovih petoro hamala ce nam sada pisati sedmicnu sudbinu

Quote:
BonyBon kaže: Pogledaj post

Ja sam mislila da će njega ta nesreća sa nećakom učiniti saosjećajnijim,ranjivijim,bar prema djeci,moguće da će se sad ova njegova sestra i previše vezati za malog,u svakom slučaju od nje očekujem neku ekstremnu reakciju ili da u njemu vidi sina i da se ponaša kao da je njen ili pak da ga ne može gledati očima
dobro si to skontala
Prva scena s njom kad se cuje da galami i razbija, ja kontam, bogo mili, opet ova Suhejla glumi neku ludacu
Ova dva djecaka su toliko slicna da smo totalno pogresno pretpostavili, stvarno tragedija, Ali N potpuno kriv za to, Riva ne mozes ga ovdje obraniti. Znaci tu su se sreli on i ovaj njegov vozac.

Bhea, sve si rekla i za Alija i za Didem. Za pocetak, odlicna epizoda.

Nepotrebno qurcenje po Italiji, kao sto smo i pretpostavljali. Imalo je ogromni potencijal sa onim ferarijem i cvikama i lokacijom, ali jakna boje i konzistencije goFneta poklopljena siskicama mi je shebala umjetnicki dojam i jedva sam cekala da se vrnu doma.
Ali kad se vrnuse, druga prica

Ali Nejat...sta reci, znate onaj Firat na pocetku sa zabijenom drskom od metle u dupetu? Cekala sam i "zubati cinik" facu, ali srecom, postedjeni smo bili toga (thank God for small favors! )

Alijeva staklena kucica na izvolte? gledala sam gdje je zahod, kad ce se tusirati, moze li se doc gledat uzivo

Naravno da sam sve scene kod automehanicara preskocila, to preskacem i u real life

Posipam se i ja pepelom, Naz Elmas odlicna! zao mi sto se se ubi, Ali k'o tele gleda, i ostali ko mutavi svi stoje, niko ne reaguje.....tacno sam zavapila za Sermetom na kraju, on bi tu tragediju zaustavio, sigurna sam

Jako mi se dopada doktorica Naz, u svakom pogledu.

Haljina od Rojde na zabavi!!! Ona bez i tirkizna! pala sam na doope
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 09:22   #99
Dobro jutro,drage moje .....vidim da ste bile vrijedne .....puno toga se nabacalo u prvoj,trebat će vremena da sve pohvatamo ali,idemo pokako ....
Startali su ne loše,čak i dobro u odnosu na konkurenciju bolji u obje od Kosemice .....nadam se da će ići prema gore: ....

TOTAL: 6-4.73.....
AB: 3-5.33.....
femir1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 09:44   #100
Startali su dobro. Evidentno je ljude zanimala serija pa su joj dali sansu. Treba sacekati sljedeci bolum. Vidite ovog Yetera Prosli put nije ga gledalo ukupno 10 osoba u TR, a vidi sad. Ovi Turci def nisu dobri.

Meni je ova prva epka bila predosadna. Zaspala sam negdje na polovini u fotelji i ukocila se zamal nisam (Allah belani versin Ibo ). Probudila se pa nastavila. DakleM imam rupa...mnogo.

Jedino interesantno je bila Naz Elmas. Ko bi reko cuda da se dese.

Ali N. mi je pokusaj Greya. Ono hladan, distanciran, arogantan dasa. Jos samo fali plejrum. Lik je totalno u duhu muskih likica CR j(knjiga koje su sada i u TR uber popularne)

U TR dozijima kontracepcija je stran pojam. Bubnes se i odmah hamileee. Malo peglaju s tim.

Ova Belcim ima aristokratsku ljepotu, al' je brate mili dosadna pojava.

Gledat cu i 2 bolum i onda odluciti: Da ili ne.

I da ja pola likova i imena nisam popamtila.

Ako bih mogla zamolit' samo da ove velike slike se stavljaju u link. Kada gledam sa moba to se toliko razvuce da ne mogu upratiti ko je sta napisao.


P.S Jes Ibro zgodan.
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:06.