Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2016., 20:18   #21
Cure čitam vas i ja,ali ja gledam samo sa prevodom,Hulyu obožavam,stislo je sa svih strana,a ja se sve nadam da će se nekako izvući prvi put od kako gledam serije navijam da se tajne ne saznaju i da joj prođu te njene spaćka totalno sam na njenoj strani.

Dobar joj ovaj biši tip,ali samo izgledom inače je pravo smeće,iako ne znamo puno o njemu,ja bih rekla da znamo dovoljno

Kerima takođe volim,on mi je sve napetiji i one loknice mu baš dobro stoje a sviđa mi se i kako se oblači,potpuno drugačije od svih dosadašnjih junaka iz turskih serija.

Mala Hulya je kraljica



Imala bih još svašta pisati o seriji,ali da vas ne smaram za prvi put

__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 21:47   #22
E tako cure, ovako moze...
Pa sta je sa tim prevodjenjem, Zar im toliko treba?

Smijesno mi je sta joj Kerim radi i kako se vragolasto igra s njom , a ona se nervira, ne vidi jadna kako je Kerim prati i skida pogledom, pocinjem se brinuti za nju u onoj sobi s njim haha boravak u istanbulu im oboma godi i nosi sa sobom puuuuno tjelesnih kontakata i to s njegove strane... u zadnjoj epizodi imali su dosta zajednickih scena i on sam joj priznaje da mu se svidja njihova igra braka.. hemija prsti na sve strane cure drage, a vidi samo cekaj te prevod haha
Black Kelebek is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 22:28   #23
Bonybon slobodno se ti raspisi, nista se ne ustrucavaj hehe
I tako se Hülya nalazi pred novim nevoljama. Ali s novim nevoljama ona raste i razvija se, Hülya je to, ili ti ga mozda i Tone..mada je Hülya ovdje macka sa 9 zivota koliko sam ja shvatila i mogu da se unatoc svim tim nevoljama opustim i uzivam u seriji jer znam da ce to ona nekako rijesiti...

Uzivim se u sve njegove scene ko da sam ja tamo i lijepo me stid kad je pogleda.. Hülya drhti ko list na vjetru a Kerem samouvjeren i ne posustaje u potpirivanju vatre,pali pa gasi...

Bayram u svom stilu ispunio seriju smijesnim trenucima..bitno je shvatiti i sta govori,mnogo on kaze izmedju redova, ali je nekad dovoljno i vidjeti izraze lica i kolutanje ocima pa da se covjek nasmije...
Black Kelebek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 11:52   #24
Urnebesni su, svi! Kad bi išla izdvojiti najkomičniji lik, svakako je to Bayram bey, ali u zadnjoj epizodi su svima dali da se pokažu u komičnim scenama. Odvalila sam na Huseyina i Kayu, koja genijalana minijatura. Hala došla sa sela i prenijela pola godišnjeg uroda, nek se nađe, i još ispali pred svima da su djeca od ljubavnica uvijek ljepša, misleći na onu malu okruglicu. Bayrama zamalo ponovo strefilo. Mala Hulya dovukla svoju prćiju u halinu kuću kad je čula da će joj Kerima dati za Melek i odlučila preuzeti stvari u svoje ruke: "O iš bitte!!!"I tako redom...
Hulya je netipična junakinja i baš to je odmak od sivila istih obrazaca u posljednje vrijeme, ali znate i same, da ne duljim.
Toliko osvaja svime što poduzme, da se nemaš kad zapitati je li to baš ispravno ili nije, kod nje sve prolazi. Ali ipak nam u svakoj nepodopštini dočara onaj dojam da ona to sve radi iz čiste ljubavi. Pa ko joj ne bi oprostio. Čak sam pomislila da bi mi bilo draže da i Melek malo izađe iz one svoje kukuljice i raširi krila, u zadnjoj epizodi je samo prala sve redom, najviše Huseyina, ona neće pa neće, a svi znamo da na kraju hoće, e to mi je u turskim serijama dozlogrdilo. Filiz, nje mi u stvari treba biti žao, ona je izravna žrtva Huliyinih igrica, ali ubijte me, kad se počne histerično dernjat, ja bi je nalupala.
Ovaj novi-stari dasa će izgleda biti jedini pravi test za Hulyu, svi su do sada bili laka meta. Hajde da vidimo i to.
hepp is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 16:03   #25
hepp meni je Filiz najiritantniji liku ovoj seriji, I glasom, I pojavom, I ponasanjem…

Mala Hülya je slatkica prava. Nekad mi dodje da pokrijem usi rukama kako skici kad prica, sto mi je takodjer simpaticno..

Sredice Super Hülya i Cema, osim toga nema nista prijetece u novom fragiju, to samo malo Hülya drami, iznenadila se naravno...
Black Kelebek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 22:43   #26
Odgledala sam prevedenu 6. i neke dijelove 7. epizode

Prvi put u 6. epizodi me Hulya nanervirala i to zbog svoje reakcije kada je vidjela Melek i Huseina,pa mislim stvarno kako može biti toliko sebična i samo misliti na sebe i još se nešto sablažnjava kao da mi je ona neka moralna vertikala pa se sada nešto čudi kad je vidjela ovo dvoje. Inače i njih dvoje su mi jako dragi,žao mi je Melek,ona baš nema sreće u životu,od svih mogućih muškaraca ona baš da se zaljubi u oženjenog i to sa kakvom ženom ne bih joj bila u koži.

Razočarana sam prvim poljupcem,kao i Hulja,ne sviđa mi se što se desio u momentu pijanstva,mada je bez obzira na to bio lijep,ima tu hemije i jedva čekam neke konkretnije scene između njih (nadam se da će ih biti).

Filiz i Zeynep su mi dva najiritantnija lika.Filiz sa onim špagetama na glavi mi je sva bljak,nekeko mi izgleda k´o neka klošarka,koja se ne kupa baš često,a tek što ima iritantan glas Ne slažem se s tim da bi je trebalo žaliti jer je ona Hulijina žrtva,ona je sama pristala na njen predlog i prodala svoje dijete što mi je gore od onoga što je Hulya uradila.Inače taj plan sa dijetom mi se činio totalno glup,ali dobro su to izveli,a kada sam saznala da Hulya ne može imati djecu,onda mi se to učinilo još kao dobro rešenje za nju s obzirom na to u kakvu se porodicu udala.

Žao mi je što u prvoj epizodu nisu malo bolje i detaljnije prikazali odnos Bayram-Emine-Salih tu su mi mnoge stvari ostale nejasne,a za bolje razumjevanje cijele ove priče bilo bi dobro da su nam dali malo više detalja iz njihove prošlosti.

Takođe tu je i odnos Hulya - Cem (jel´ se tako zove onaj njen bivši) koji će vjerovatno u narednim epizodama malo bolje pojasniti,ali već vidim da će mi na listu iritantnih likova da se priključi još jedan.
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2016., 00:04   #27
BonyBon ne budi razocarana prvim poljupcem, Kerim ce drugim poljupcem uciniti da ona zaboravi taj prvi

-Treba i Hülyu shvatiti i njen sok kad je ugledala njih dvoje.. meni u svemu onome nije jasno kako ona glasno reaguje i kako se vratima lupa u ona doba, da sam kontala da ce se cijela druzba nacrtati pred vratima.. al to ti je prednost velike kuce valjda

-Moguce da ce odnos roditelja biti tematiziran kroz seriju, vec u zadnjoj epizodi je bilo nesto o tome. Svakako uvijek prikazuju nesto iz proslosti, sto se meni pravo svidja.

-Cem bi mogao biti problematican, ali barem mi je oku ugodan

-Ona Melek je meni predobra kao osoba, nestvarna.. kad kaze Hüyesinu da i ona ima grijehe kontam sta je to ona onakva mogla uraditi, posluziti ljudima jaja kojima ce rok izaci narednog dana

-Scena epizode mi je nakon dugog vijecanja ona kad Bade dobije po zubima od Bayram Beya
Black Kelebek is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2016., 03:10   #28
Pozdrav curama sa ove teme

Dugo nisam komentarisala, cak sam i pass zaboravila, al evo ubodoh ga nekako.

Pratim seriju od pocetka, i odusevljena sam. Kako je produkcija, scenarista i reziser isti kao za seriju Merhamet (moju omiljenu), nisam ni sumnjala da ce ovo biti manje zanimljivo i kvalitetno. Ja odusevljena likovima i pricom.

Svi su mi likovi dobro osmisljeni, ali definitivno moji mezimci su Hulija&Kerim.
Oni su karakterno toliko razliciti, ona pravi vrag, veliki borac a on susta suprotnost, ladovina teska kliknuli su odmah i sve prsti od hemije, jos kad je Kerim krene skenirati od glave do pete onim okicama hijaoooo, ja se uljubila u njega odmah Melek i Huso su mi slatki, Huso nam voleo neku Cicek u mladosti koja je umrla pa se izjada jadan Melek uz koju casicu raki ostali likovi su mi ponekad dosadni, pogotovo Bajram jos sad ima da izvoljeva samo tako al dobro, preguracemo nekako. Ne brinem se mnogo oko Cema, sredice njega Hulija uz njene dobropoznate metode a Kerimce, on ce nama za Hulijom u selo, jadnicko pa kud jos jednu noc bez nje da spava, nece moci da zaspi a lepo naviko da se ususka pored nje, pa je jos prigrli cekam drugi fragi, veceras ga nisu pustili, pustice ga valjda danas.

Inace, sedma epka je prevedena kod ruskinja
Snupika is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2016., 11:10   #29


Da se priključim, gledala sam samo dijelove, a serija mi je baš zanimljiva.
Interesira me ovo s prijevodima, jer to na engleskom ili ruskom ???? ili ima
i na naški.
Znam da se ne smije ovdje pisati pa tko zna može u pp.

Hvala.
Minka72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2016., 12:17   #30
Quote:
BonyBon kaže: Pogledaj post
Odgledala sam prevedenu 6. i neke dijelove 7. epizode

Prvi put u 6. epizodi me Hulya nanervirala i to zbog svoje reakcije kada je vidjela Melek i Huseina,pa mislim stvarno kako može biti toliko sebična i samo misliti na sebe i još se nešto sablažnjava kao da mi je ona neka moralna vertikala pa se sada nešto čudi kad je vidjela ovo dvoje. Inače i njih dvoje su mi jako dragi,žao mi je Melek,ona baš nema sreće u životu,od svih mogućih muškaraca ona baš da se zaljubi u oženjenog i to sa kakvom ženom ne bih joj bila u koži.

Razočarana sam prvim poljupcem,kao i Hulja,ne sviđa mi se što se desio u momentu pijanstva,mada je bez obzira na to bio lijep,ima tu hemije i jedva čekam neke konkretnije scene između njih (nadam se da će ih biti).

Filiz i Zeynep su mi dva najiritantnija lika.Filiz sa onim špagetama na glavi mi je sva bljak,nekeko mi izgleda k´o neka klošarka,koja se ne kupa baš često,a tek što ima iritantan glas Ne slažem se s tim da bi je trebalo žaliti jer je ona Hulijina žrtva,ona je sama pristala na njen predlog i prodala svoje dijete što mi je gore od onoga što je Hulya uradila.Inače taj plan sa dijetom mi se činio totalno glup,ali dobro su to izveli,a kada sam saznala da Hulya ne može imati djecu,onda mi se to učinilo još kao dobro rešenje za nju s obzirom na to u kakvu se porodicu udala.

Žao mi je što u prvoj epizodu nisu malo bolje i detaljnije prikazali odnos Bayram-Emine-Salih tu su mi mnoge stvari ostale nejasne,a za bolje razumjevanje cijele ove priče bilo bi dobro da su nam dali malo više detalja iz njihove prošlosti.

Takođe tu je i odnos Hulya - Cem (jel´ se tako zove onaj njen bivši) koji će vjerovatno u narednim epizodama malo bolje pojasniti,ali već vidim da će mi na listu iritantnih likova da se priključi još jedan.
Neki ljudi kad se napiju, mlate sve oko sebe, Kerim pijan pođe sve redom ljubit. dobro mu se nije i ona mašala yenge našla na putu, i ona bi fasovala. Ja taj poljubac ne brojim.
hepp is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2016., 13:33   #31
Thumbs up

Pozdrav
Serija je, rekla bih, veoma zanimljiva, bar ono sto sam uspela upratiti do sada. Veoma zivopisni likovi. Dopada mi se to sto su svi ni crno ni belo postavljeni , vec onako realno sa svim manama, ambicijama, teznjama, zeljama i na koncu vrlinama. Dakle ni besprekorno dobri ljudi, ni potpuno losi. Na taj nacin, likove mozemo iz epizode u epizodu otkrivati ili shvatati njihovu licnost. Uglavnom, prethodno navedeno, i majstorska isprepletanost elemenata komike i ustaljene svakodnevice sa svim teskobama koje nosi sa sobom, doprinose tome da gledam i nestrpljivo ocekujem svaku narednu epizodu. Ima odstupanja od tipiziranih likova, potpuno su drugaciji i po oblacenju i po ponasanju. Dijalozi vrlo zivi i spontani. Pravo osvezenje. :klap:
Neka je ne pokvare.
Prethodne dve epizode sam live gledala, dok ostale epizode samo odredjene isecke, sto nije dovoljno da podrobnije upoznam sve odnose u seriji. Ali po ubrzanom sistemu cu to nadoknaditi jer ono sto sam do sada videla mi je probudilo paznju.
A da, umalo da zaboravim, moram se osvrnuti na glavne likove (mada su prema mom misljenju svi likovi u ovoj seriji glavni, uspesno su postavljeni pa svi podjednako doprinose kvalitetu), elem, Hulya ve Kerim nadstvarno slatki, individualisti a opet plivaju i u zajednici, emotivni bez pateticnosti... i naravno jedva cekam njihovu uzbudljivu ljubavnu pricu da se razvija i traje
milengin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2016., 17:09   #32
Quote:
Minka72 kaže: Pogledaj post
Da se priključim, gledala sam samo dijelove, a serija mi je baš zanimljiva.
Interesira me ovo s prijevodima, jer to na engleskom ili ruskom ???? ili ima
i na naški.
Znam da se ne smije ovdje pisati pa tko zna može u pp.
Za takva pitanja postoji izdvojena tema. Ili direktno pp nekome od forumaš(ic)a.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 00:19   #33
Pozdrav i za nove i za stare, za sve koji prate ovu fantastičnu seriju
8. epizoda, 2. fragman

8. epizoda, 3. fragman



Biće svašta

Što reče Nilay, nakon što joj je Melek ispričala kako se provela u novom domu svoje sestre:
Pa ta porodica kao da je iz serije "Dalas"!
kraljicaletnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 01:06   #34
Quote:
kraljicaletnja kaže: Pogledaj post
Pozdrav i za nove i za stare, za sve koji prate ovu fantastičnu seriju
8. epizoda, 2. fragman

8. epizoda, 3. fragman



Biće svašta

Što reče Nilay, nakon što joj je Melek ispričala kako se provela u novom domu svoje sestre:
Pa ta porodica kao da je iz serije "Dalas"!
Vidim očekuje nas još jedna uzbudljiva epizoda
Pitam se da li Hulya blefira ili je stvrano spremna napustiti Kerima nakon svega što je napravila da ga dobije

Ne sviđa mi se njen odnos prema Melek,već sam rekla da je ona zadnja osoba koja bi joj mogla i trebala držati pridike ipak njeno ponašanje nije bilo samo trenutno i izazvano šokom,već je ona prosto sebična

Da vas pitam šta Hulya misli da se desilo s njenim dijetom?Ne znam da li su to prikazali?Možda mi je promaklo,očito je da ne zna da je dijete kod Melek,pa me zanima šta misli da se desilo s njim?

Nisam izdržala i počela sam gledati 7. sa ruskim prevodom,jeste da ni ruski ne znam najbolje,ali valjda ću se snaći
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 15:30   #35
Quote:
BonyBon kaže: Pogledaj post
Vidim očekuje nas još jedna uzbudljiva epizoda
Pitam se da li Hulya blefira ili je stvrano spremna napustiti Kerima nakon svega što je napravila da ga dobije

Ne sviđa mi se njen odnos prema Melek,već sam rekla da je ona zadnja osoba koja bi joj mogla i trebala držati pridike ipak njeno ponašanje nije bilo samo trenutno i izazvano šokom,već je ona prosto sebična

Da vas pitam šta Hulya misli da se desilo s njenim dijetom?Ne znam da li su to prikazali?Možda mi je promaklo,očito je da ne zna da je dijete kod Melek,pa me zanima šta misli da se desilo s njim?

Nisam izdržala i počela sam gledati 7. sa ruskim prevodom,jeste da ni ruski ne znam najbolje,ali valjda ću se snaći
Ma snaći ćeš se, nije teško kad se mora
Tako em uživaš u seriji, em učiš oba jezika - npr. ne znaš neku rusku reč, a čuješ je na turskom (a tu recimo znaš, jer si je čula u prethodnih sto turskih serija ) ili obrnuto

Kako je serija slojevita, u smislu da mnoge tajne iz prošlosti isplivavaju jedna po jedna (a takav pristup dosta doprinosi uzbudljivosti), to nije još došlo na red da nam prikažu šta Hulya zna o tome šta se desilo sa njenim detetom Međutim, ako pogledamo njeno ponašanje, čini se da ona misli da deteta i nema, tj. da joj je rečeno da nije preživelo porođaj Videli smo samo (bar dva puta) da je ona načula razgovor Melek i Nilay o tome da više neće moći da rađa.

Ali zato, njih dvoje (troje) zajedno u kadru, e to je pravo uživanje

kraljicaletnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 18:54   #36
Izašle su slike i ozet za 8. epizodu

Quote:
Kerim rešava dilemu; u kući dolazi neočekivani gost.
Kerim, nakon Ajlinon priznanja, dobija šansu da se vrati na svoj posao na univerzitetu u Nemačkoj. Nalazi se na raskrsnici puteva: ili će ostati sa svojom porodicom u Turskoj, ili će se vratiti
u Nemačkoj, svojim idealima za koje se borio toliko godina. I pored toga, on sada ponovo razmatra svoja osećanja prema Huliji, koja je rekla da će ga ostaviti i da će otići.
Husejin je odlučan da okonča svoj brak sa Zejnep, a Zejnep je odlučna da njega vrati kući. Husejin je spreman da sve uradi kako bi bio sa Melek, ali Melek smatra da oni ne mogu da grade svoju sreću na porušenom ognjištu.
Hulijin život je pun novih, sasvim neočekivanih bitki koje tek slede.
prevele su cure sa fb stranice U svetu turskih serija,hvala im



Kako Kerim pomno prati situaciju bilo bi dobro da ovog lika iskoriste da Kerim bude ljubomoran,a ne da Hulyi bude neka velika prijetnja,nadam se da ona ima nešto čime bi ga mogla držati pod kontrolom.Nekako sam mišljenja da će je on ucijeniti zbog posla koji je trebao preći u njene ruke da taj posao ostane njegov ili će možda zajedno da rade,što bi moglo biti još zanimljivije,to su za sad neka moja nagađanja





https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...b2&oe=5778E28D
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...5b&oe=5784812A
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...09&oe=5781B08E
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...6e&oe=5789CD8F

kraljice gifić ti je sjajan
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 19:37   #37
BonyBon
Ove lepe slike jesu iz sutrašnje, osme epizode
Ali ovaj ozet kao da je iz sedme, jer svega toga u njoj već ima, osim onog neočekivanog gosta Nije valjda da će sve ovo isto da se prežvakava i u osmoj Ili jednostavno ne žele da nam unapred previše otkrivaju

p.s. neću da se kitim tuđim perjem, gifić sam "pozajmila" sa turskog dizi foruma
p.p.s. doduše, treba i umeti izabrati
kraljicaletnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 22:36   #38
Quote:
kraljicaletnja kaže: Pogledaj post
BonyBon :
Ove lepe slike jesu iz sutrašnje, osme epizode
Ali ovaj ozet kao da je iz sedme, jer svega toga u njoj već ima, osim onog neočekivanog gosta Nije valjda da će sve ovo isto da se prežvakava i u osmoj Ili jednostavno ne žele da nam unapred previše otkrivaju

p.s. neću da se kitim tuđim perjem, gifić sam "pozajmila" sa turskog dizi foruma
p.p.s. doduše, treba i umeti izabrati
Pa očito će se sad neke stvari vrtiti malo u krug,prvenstveno ovo oko Huseina,Melek i Zeynep,on hoće da se razvede,Zeynep će da drami,Melek da se drži po strani i da ga tjera od sebe pa ko duže izdrži

Ovo za Kerema tek treba da se desi,pretpostavljam da će ga kontaktirati s fakulteta i htjeti da se vrati i on treba sad da donese tu tešku odluku,šta dalje da radi i naravno da će izabrati da ostane i radi sa ocem,jer skupa su snimanja u Berlinu ,a i ne mogu se onda svi likovi ispreplitati dovoljno

Ali u pravu si ti oni nam ovim ozetom ništa novo ne otkrivaju,ovo je samo ono što smo mi i onako očekivale da će se desiti.Mene najaviše zanima taj susret sa Cemom,ovo ostalo već sve mogu predvidjeti

Što se gifića tiče važi se i trud da se pronađu,odaberu i podjele s nama ,tako da u svakom slučaju hvala,ako ima koji gdje se Kerim skida slobodno i njega podjeli s nama ,nemoj biti sebična pa ga čuvati samo za sebe
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 00:29   #39
BonyBon, ovo je najpribližnije tvojim željama



http://i.hizliresim.com/GRZDj2.jpg

Mada, sve mi se čini da se u stanu u Berlinu jednom presvlačio
ali ne mogu da nađem čak ni sličicu
u stvari, nisam sigurna, možda je to iz neke druge turske serije
kraljicaletnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 00:43   #40
Quote:
kraljicaletnja kaže: Pogledaj post
BonyBon, ovo je najpribližnije tvojim željama

http://i.hizliresim.com/a3nY6Q.gif [IMG]http://i.hizliresim.com/E8ODkZ.gif

http://i.hizliresim.com/GRZDj2.jpg

Mada, sve mi se čini da se u stanu u Berlinu jednom presvlačio
ali ne mogu da nađem čak ni sličicu
u stvari, nisam sigurna, možda je to iz neke druge turske serije
Jeste,jeste skinuo je majicu u stanu u Berlinu i onda legao da spava nisi ti ništa pogriješila na to prvo skidanje sam odmah pala na njega Hvala ti i za ove gifiće,ali eto rakoh da te uputim da znaš šta se traži pa ako naletiš,postavi ovdje. Nisam ja đžabe prednost dala ovoj seriji dok mi je Ibro koji se ne skida na čekanju

I ova mi je scena koju si postavila bila super,on se skida,a ona se sva pogubila,uhvatila je vrućina (a koga ne bi) i onda smirije sama sebe,kao ne smije da popusti,mora on prvo da se zaljubi u nju,a onda kada je zagrli,ona se paralizuje i ne smije da se pomjeri,a on je na sve to zeza i kaže da smije slobodno da diše i potuče je njenim oružijem,ma predobri su mi njih dvoje
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:34.