Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2016., 11:21   #61
Quote:
BonyBon kaže: Pogledaj post
Pitanje je da li je on uopšte vidio Cema,jer kad je došao ona je već bila sama,jedino oko je čekao u prikrajku i špiunirao a ako ih je vidio baš me zanima šta će Hulya ovaj put da slaže ja bih volila da mu kaže istinu mada ne vjerujem da će to uraditi,nije Kerem zatucan da će ga pogoditi to što je ona imala u prošlosti nekog,jedino će možda malo biti razočaran,jer on ipak misli da je ona čitav život zaljubljena samo u njega,malo bi mu bio povrijeđen ego,ali preživio bi on to i mogao bi je zaštititi od one ljige.

Izašao je i drugi fragman https://www.youtube.com/watch?v=85St39r1Emk prevod Despine

Zeynep mi je toliko odvratna,bolje joj je da se bavi svojim životom nego što nastoji da uništi tuđi,ne zna da će Husi nakon ovoga postati još gadnija.One Filiz mi ponekad bude i žao,ali Zeynep mi je prava zmijurina,ne čudi me uopšte što se dobro slaže sa Cemom,njih dvoje bi bili odličan par,dva ljigavca.

Inače epizoda mi je bila jako dobra samo odnos Kerema i Hulya čini mi se da ide korak naprijed,dva nazad ali bilo je svega u ovoj epizodi i poljubac i izjava ljubavi od strane Kerima,doduše to je rekao Zeynep a ne Hulyi i pomalo je ispalo kao da je to rekao samo da bi je zaštitio od vještice Zeynep,mada znamo da je to iskreno mislio,tako da se nadam da će reći i njoj uskoro Inače Kerim voli da je malo i zeza što možda i nije uvijek najbolje poznavaljući Hulyin karakter mada meni ipak to bude slatko. Super mi je bio u sceni poljupca kada se čudi kako to da je ona bila ludo zaljubljena u njega sve dok je nije poljubio i pita je zar se toliko loše ljubi i naravno traži popravni.

Super mi je bila i scena kada ona pjeva uspavanku tu sam se sva istopila,a i lijep mi je bio njegov gest kada je iznenadio i sam došao po nju umjesto vozača ,a ona se sva pogubila ni jaje ne zna napraviti

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...0a&oe=57B637CB

Imala bih još svašta pisati,ali vidim da niko ne piše pa da vas ne davim previše
Taman posla da daviš, upravo sam krenula da stavim ovaj fragman, ali si me ti preduhitrila

Samo što još nisam stigla da pogledam poslednju epizodu, sve se nadam da ću danas uspeti

Pronašla sam taj deo kad Hulya "sprema" jaja

http://www.dailymotion.com/video/x433zo1

predivni su!
kraljicaletnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2016., 12:01   #62
Quote:
BonyBon kaže: Pogledaj post
Pitanje je da li je on uopšte vidio Cema,jer kad je došao ona je već bila sama,jedino oko je čekao u prikrajku i špiunirao a ako ih je vidio baš me zanima šta će Hulya ovaj put da slaže ja bih volila da mu kaže istinu mada ne vjerujem da će to uraditi,nije Kerem zatucan da će ga pogoditi to što je ona imala u prošlosti nekog,jedino će možda malo biti razočaran,jer on ipak misli da je ona čitav život zaljubljena samo u njega,malo bi mu bio povrijeđen ego,ali preživio bi on to i mogao bi je zaštititi od one ljige.

Izašao je i drugi fragman https://www.youtube.com/watch?v=85St39r1Emk prevod Despine

Zeynep mi je toliko odvratna,bolje joj je da se bavi svojim životom nego što nastoji da uništi tuđi,ne zna da će Husi nakon ovoga postati još gadnija.One Filiz mi ponekad bude i žao,ali Zeynep mi je prava zmijurina,ne čudi me uopšte što se dobro slaže sa Cemom,njih dvoje bi bili odličan par,dva ljigavca.

Inače epizoda mi je bila jako dobra samo odnos Kerema i Hulya čini mi se da ide korak naprijed,dva nazad ali bilo je svega u ovoj epizodi i poljubac i izjava ljubavi od strane Kerima,doduše to je rekao Zeynep a ne Hulyi i pomalo je ispalo kao da je to rekao samo da bi je zaštitio od vještice Zeynep,mada znamo da je to iskreno mislio,tako da se nadam da će reći i njoj uskoro Inače Kerim voli da je malo i zeza što možda i nije uvijek najbolje poznavaljući Hulyin karakter mada meni ipak to bude slatko. Super mi je bio u sceni poljupca kada se čudi kako to da je ona bila ludo zaljubljena u njega sve dok je nije poljubio i pita je zar se toliko loše ljubi i naravno traži popravni.

Super mi je bila i scena kada ona pjeva uspavanku tu sam se sva istopila,a i lijep mi je bio njegov gest kada je iznenadio i sam došao po nju umjesto vozača ,a ona se sva pogubila ni jaje ne zna napraviti

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...0a&oe=57B637CB

Imala bih još svašta pisati,ali vidim da niko ne piše pa da vas ne davim previše
Kao što i sama kažeš, sve sami superlativi dođu čovjeku na pamet, pa se samo čini da je suvišno, samo ti udri!
Evo ja ću reći nešto što nismo iskomentirali. Hulya ima tako savršenu frizuru koja joj ističe ono milo vrckavo lice, zato sam ponovila sliku, kusurabakma.

Zadnje uređivanje TheWitch : 09.04.2016. at 19:25. Reason: citiranje slike
hepp is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2016., 00:00   #63
Sve zaboravim da prokomentarišem Mahira,a on mi je jedan od najražih likova najbolji pomoćnik ikad još kad Huliyi onim svojim glasom kaže Šefe ma tip je vrh.I on kao i Filiz priča sa naglaskom,ali mi je njegov naglask baš simpatičan i prijatan za uši,za razliku od njenog koji mi baš para uši i od koga mi se diže kosa na glavi Smiješan mi je u scenama zavođenja,on i Mine su mi totalno zanimljiv spoj,žena je tvrdoglava k´o mazga,ali za razliku od Filiz ima mozga.



Hulya se kamuflira,malo ozbiljnije shvatila je da joj samo marama nije dovoljna

kraljice (nadam se da ne zamjeriš što kratim) jesi li uspjela pogledati epizodu,baš me zanima tvoje viđenje?

hepp potpuno si u pravu,ja bih seriju mogla hvaliti i hvaliti,ali reko da ne pretjeram ,mada ništa nije bez osnova
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2016., 13:28   #64
Quote:
BonyBon kaže: Pogledaj post
Sve zaboravim da prokomentarišem Mahira,a on mi je jedan od najražih likova najbolji pomoćnik ikad još kad Huliyi onim svojim glasom kaže Šefe ma tip je vrh.I on kao i Filiz priča sa naglaskom,ali mi je njegov naglask baš simpatičan i prijatan za uši,za razliku od njenog koji mi baš para uši i od koga mi se diže kosa na glavi Smiješan mi je u scenama zavođenja,on i Mine su mi totalno zanimljiv spoj,žena je tvrdoglava k´o mazga,ali za razliku od Filiz ima mozga.

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...41&oe=57B48482

Hulya se kamuflira,malo ozbiljnije shvatila je da joj samo marama nije dovoljna

kraljice (nadam se da ne zamjeriš što kratim) jesi li uspjela pogledati epizodu,baš me zanima tvoje viđenje?

hepp potpuno si u pravu,ja bih seriju mogla hvaliti i hvaliti,ali reko da ne pretjeram ,mada ništa nije bez osnova
Eto ti, ja taman pohvalim frizuru, ona je promijeni, ali nadam se da je ovo samo za tajne operacije.
Mahir mi je na početku bio smetalo, ali sad me i on zabavlja.
hepp is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2016., 22:56   #65
Quote:
hepp kaže: Pogledaj post
Eto ti, ja taman pohvalim frizuru, ona je promijeni, ali nadam se da je ovo samo za tajne operacije.
Mahir mi je na početku bio smetalo, ali sad me i on zabavlja.
Ma nema potrebe da se brineš,to ona samo vježba maskiranje ne bi da je opet ulove u nedozvoljenim aktivnostima . Mahir se ni meni na početku nije sviđao,čak sam se malo i plašila njegovog lika,ali je super ispao.

A pošto ti se toliko sviđa njena kosa evo nešto za tebe,ovdje mi je stvarno divna https://www.facebook.com/burcubirici...9386439888714/


Meni je jedino žao što Kaya nije neki bar prosječan tip,bila bi mi i ta linija priče zanimljivija,ako bih tražila neke zamjerke seriji onda bi to bila ova i recimo nije mi se svidjela ona scena gdje Bade razvaljuje vrata,to mi je baš bilo glupo i nepotrebno,kao da gledam neku komediju,jednostavno takvoj sceni nije mjesto u ovoj seriji.Sad i ono sa plesom mi se nešto naročito ne sviđa,ali hajde to može da prođe.Inače uopšte mi nije drago što Melek hoće da se uda za Kayu nekako se nadam da do toga ipak neće doći.
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2016., 23:36   #66
Quote:
BonyBon kaže: Pogledaj post
Ma nema potrebe da se brineš,to ona samo vježba maskiranje ne bi da je opet ulove u nedozvoljenim aktivnostima . Mahir se ni meni na početku nije sviđao,čak sam se malo i plašila njegovog lika,ali je super ispao.

A pošto ti se toliko sviđa njena kosa evo nešto za tebe,ovdje mi je stvarno divna https://www.facebook.com/burcubirici...9386439888714/


Meni je jedino žao što Kaya nije neki bar prosječan tip,bila bi mi i ta linija priče zanimljivija,ako bih tražila neke zamjerke seriji onda bi to bila ova i recimo nije mi se svidjela ona scena gdje Bade razvaljuje vrata,to mi je baš bilo glupo i nepotrebno,kao da gledam neku komediju,jednostavno takvoj sceni nije mjesto u ovoj seriji.Sad i ono sa plesom mi se nešto naročito ne sviđa,ali hajde to može da prođe.Inače uopšte mi nije drago što Melek hoće da se uda za Kayu nekako se nadam da do toga ipak neće doći.
Hvala za video, glumica je pravo otkriće.
A šta reći za Melek, nakon prve scene nje kao već odrasle, mislim da je to bila večera sa Kerimom, gdje joj on kao objašnjava situaciju, na što ona dugo šuti i gleda, ja sam pomislila da ona nije sposobna uopće razgovarati s njim, a onda je počela govoriti i ja sam ostala zatečena i ugodno iznenađena jasnoćom i snagom kojom je izražavala svoj stav, mirno i razborito, da je i Kerimu laknulo, jer je valjda očekivao burniju reakciju pošto je upoznao Hulyin modus operandi. Na osnovu tog dojma, očekivala sam da će se i njena dugoočekivana ljubav koja joj se dogodila, manifestirati malo hrabrije s njene strane, ali na žalost ona me je demantirala u tom dojmu. Sad mi je jasno da ćemo s njom proći sve etape mentalnih i fizičkih zapreka koje su već tipične za ženu u Turskim serijama. Pa će tako naša Melek iz čista mira zaprositi Kayu, samo da ostane poštena obraza pred jednom lapačom Zeynep, a u kakvom je psihičkom stanju, zaprosila bi ona i crnog vraga. I naravno, uvalit će se u još veći problem, jer u svojoj mahnitoj panici uopće nije svjesna da Kaya nije nimalo bezopasan i krotak kakvim ga ona doživljava. Neću više, a mogla bih do sutra, jer mene Melek strašno intrigira i doživljavam je kao uspavanu ljepoticu koja se tek treba probuditi...
hepp is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 09:04   #67
Hulya se toliko zaprepasti svaki put kad je Kerim poljubi



da prosto ne znam oseti li išta?

A u sledećoj sekundi nailazi konobar, zine i ispusti sve što je nosio
Jeste viđeno u hiljadu serija i filmova, ali eto, baš sam se nasmejala

Uopšte, meni ne smetaju ti komični momenti, održavaju bar neku ravnotežu sa dramatičnim zbivanjima - uostalom, tako je i u životu, dime?

Eto, Bayramovi izrazi lica kad je "udavao" bivšu ljubavnicu i majku svoje kćeri
ili još više, kad je Bade izjavila da želi s njima da ostane jer mnogo voli "teta-Suhejlu" i sme li da je zove "mama"

Bade mi je super, i kad uči čuvare kako se razvaljuju vrata, i kad organizuje "ples-terapiju" za Zeynep (ispade, i za ostalo ženskinje).
Snalažljiva, žilava, puna ideja, nema za nju ništa nemoguće - isti tata

Ali zato mi je Zeynep sve odvratnija - i ono njeno kobajagi samoubistvo
i ona povukla na oca
kraljicaletnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 20:31   #68
gledam 9... i neznam koja više koristi svoju porodicu... Hulija koja glumi svršenu snahu i sve joj uspijeva, jedu joj iz ruke (a sve Bayramovim novcem i Melekinom ljubavi) ili Zejnep koju nemogu podnjeti kao i njenog oca al žele da im ostane snaha jer znaju da bi si natovarili probleme na vrat od njenog oca... NITKO SE NE VOLI ODREĆI "BLAGOSTANJA".. a plaća Husein, dobar sin.. dok je razmetni Kerim eto pokajnik .. kad će istina?.. i hoće li ?

zanimljivo je da u seriji Huliju ne vole Kaya i Zeynep.. i Mine.. Kaya je priglupi seoski momak al osjeća da nešto ne valja sa njom.. a Zeynep doduše nezna kakva je ona no osjeća da gubi primat (druga krajnost , ona je zlobna).. i sad Mine.. promućurna žena koja je shvatila sa kim ima posla (doduse nezna da pored sebe ima njenog pomoćnika bez kojeg bi Hulija bila nula)

Mahir je priča za sebe..

Zadnje uređivanje eMarina13 : 12.04.2016. at 20:55.
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 22:48   #69
Evo, brzo je stigao fragman za 11. epizodu

http://www.ensonemlakhaberleri.com/h...deo,11693.html

Vraćam i vraćam, ali nikako da uhvatim ko je ova ženska osoba koja grli Kerima?
kraljicaletnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 23:07   #70
Quote:
kraljicaletnja kaže: Pogledaj post
Evo, brzo je stigao fragman za 11. epizodu

http://www.ensonemlakhaberleri.com/h...deo,11693.html

Vraćam i vraćam, ali nikako da uhvatim ko je ova ženska osoba koja grli Kerima?
Mislim da je Filiz,mada nisam sigurna,ali pošto se priča vrti oko toga da se ona i Kerim tajno sastaju vjerovatno je to ona.Malo mi smiješna Hulya što se ovoliko pjeni što joj neko (Kerim) nešto radi iza leđa,a s druge strane ona je ta koja od početka radi svima svašta iza leđa,a naročito njemu

Nikako da nađem vremena da pogledam 10. epizodu ,a jedva čekam

Evo i prevedenog fragmana https://www.youtube.com/watch?v=JFKP...ature=youtu.be hvala Despinama za prevod
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2016., 19:46   #71
odlicna 10. epizoda
Priznajem ništa nisam uspela da pohvatam dok sam gledala live u utorak, ali evo sad gledam, zapravo slušam, pa kao nešto složim , te dobijem približan kontekst.
Meni su desetu epizodu obeležila dva razgovora.
Prvi- Mahir i šef Hulya , i drugi je razgovor između dvojice braće Kerima i Huseyina.
Pita Mahir Hulyu šta je muči, da li je sve u redu sa Kerim ex-enişte (kako ga on oslovljava), a ona mukica reče da bi najviše volela da mu otvori glavu i zaviri u nju kako bi saznala šta on misli i hoće. Ja joj verujem , jer posle onoliko teških i ružnih reči koje joj je Kerim upućivao na početku , ni posle dva poljupca, nije sigurna šta on želi od nje, da li kratkotrajnu zabavu kad su već upućeni jedno na drugo ili se zaista zaljubljuje u nju, tako da mislim da zbog toga ona i nema misleće reakcije na njegove poljupce, posebno drugi put jer je Kerim tada svesno i odlučno poljubio. Hihihi kako je Mahir posmatra dok ona jede onaj kolač kao mahnita a u isto vreme priča li priča, ne zaustavlja se, carica
Isto tako joj Mahir pored silnih komplimenata, na, vala, pet jezika reče još da je zabeležio u glavi ime Dzem, i da je on tu da joj i to rešava(naravno za novac za koji su prethodno se iscenjkali). Super je Mahir, radi mu mozak kao i Hulyici. Njihova kako bih to nazvala saradnja je sazrela i on je tu za nju, međutim čini mi se da će on u skorijem periodu otkinuti za Hulyom, premda nisam sigurna. Ja bih volela da do toga ne dodje, već da ostane tako kako jeste. I tako kara melek ili krasnaja djevuška ode a Mahir ostade.
Nego ova dvojica pričaše najmanje o poslu mada Kerimče dobi novu korisnu info od Huseyina da se i njemu Dzem ne svidja i da će ga držati dalje od njih, a Kerim reče da ga ne žželi više nikad ispred Hulye, aj mukica kad bi znao Tu mu ovaj reče da imaju kuću u blizini njegovog novog posla oko tog valjda rudnika zlata kojim će se Kerim baviti. Nisam sigurna ali mislim da je to u blizini Melekinog restorana i kuće u kojoj živi. Ovaj se iznenadio i kaže kao super. Dopada mi se njihov odnos, jer brinu jedno za drugo a opet ne mešaju se bez granice jedan drugome u život, jer Kerim mu tada kaže da se više ne bavi pričom oko Filiz, Mahira i ostalih i da će sve to on sam rešavati, na šta je Huseyin rekao u redu. Kako je Kerimu samo slatko doskočio Huseyin pre polaska kući, kada mu je rekao da će večeras on spavati u gostinskoj sobi, jer je provalio nekoliko puta kako Kerim tu spava, na šta se Kerim uzjogunio, ne beše mu prijatno, i kaže ma ne samo je jednom tu spavao jer je Mehmet puno plakao pa da ne smeta Hulyi i detetu on je otišao da spava u gostinskoj sobi, a Huso kaže ma dobro , u fazonu nebitno, možemo i zajedno da spavamo u toj sobi, aludirajući šaljivo na brakove i jednog i drugog
E sad ovo dvoje slatkiša, Hulya ve Kerim, pravo da vam kažem neću podrobnije da komentarišem jer ću nužno biti subjektivna zato što su mi magični, užasno zabavni i preslatki, eto nek se zna
Ostali događaji i likovi vrlo dinamični, nisam imala želju bilo šta da premotam ili preskočim, od detalja do krupnih stvari, sve je na svom mestu, za sada, divno
milengin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 23:47   #72
Konačno odgledala 10. epizoda je stvarno odlična,svaki me put nečim oduševe,Hulya je i ovaj put izdominirala i velika i mala,umirala sam od smijeha kada je mala Hulya ganjala Kerima sa velom na glavi ta djevojčica je pravi biser.Sad kad sam kod male Hulyje pala mi je na pamet jedna scena iz predhodnih epizoda koja mi je isto bila sjajna,a to je kada se Melek ljuti na Hulyu,a ova ne zna zbo čega,pa onda počne redom a nabraja šta je sve taj dan loše uradila zbog čega bi se sestra mogla ljutiti,bila mi je tako medena,još kad zatrepće onim okicama

Žao mi je što nisam razumila neke stvari,rekla bih ključne,mada je meni ono što ne razumijem uvijek ključno tu prije svega mislim na scenu sa cemom,iako ga ne podnosim sad mi je scena s njim bila baš odlična,naročito zbog vještice Zeynep kojoj su propali planovi da sabotira Hulyu,mada ona nikako ne odustaje pa je odlučila da ponudi Cemu kuću,vidjećemo u sledećoj epizodi šta će od toga biti.

Nisam skontala ni zašto su se Bayram i Huso posvađali.

Najbolje scene su mi bile scene Kerima i Hulye u krevetu,iako se ništa nije desilo,meni je bilo baš sve nekako uzbudljivo počevši od njegovog skidanja pred njom i njenog zamuckivanja pa do njihovih standardnih prepirki,onda Tarzan scene kada su svi poskakali,pa ponovnog lijeganja s Mehmetom i buđenja



šteta što nisu mogli uživati u ovakvom buđenju,već je odmah nastala panika Mehmet yok
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 20:25   #73
Ja dok gledam porodicu Cevher imam osećaj da gledam istinsku porodicu i njenu svakodnevicu, a ne neke ukočene, hladne bogatune Potpuni doživljaj jedne sasvim obične kućne atmosfere, u kojoj često ima i nesuglasica, rasprava ali i topline i brižnosti članova iste. Tako da su mi oni baš legli, prosto me vuče da zavirim u tu divnu kuću i ljude u njoj Replike su im prirodne, rečenice razgovorne, uobičajene, nema šta ti ja znam nekog poetskog izražavanja i dijaloga gde zaista imaš osećaj da su veštački i tek neki tamo lepo uoblikovan i naučen tekst :klap:
Nekako sam volela da je Hulya bar načisto izašla ispred Kerima sa pravom istinom o Cemu, da ne tovari sebi još i njega povrh svih laži (neke su bile bele laži dok su neke zaista bile strašna koristoljubiva spletkarenja). Ovako , a kako vidim iz fragija, tek ćemo se mi nagledati komplikacije zvane Cem uz Zeynep pojačanje.
milengin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 21:23   #74
Quote:
milengin kaže: Pogledaj post
Ja dok gledam porodicu Cevher imam osećaj da gledam istinsku porodicu i njenu svakodnevicu, a ne neke ukočene, hladne bogatune Potpuni doživljaj jedne sasvim obične kućne atmosfere, u kojoj često ima i nesuglasica, rasprava ali i topline i brižnosti članova iste. Tako da su mi oni baš legli, prosto me vuče da zavirim u tu divnu kuću i ljude u njoj Replike su im prirodne, rečenice razgovorne, uobičajene, nema šta ti ja znam nekog poetskog izražavanja i dijaloga gde zaista imaš osećaj da su veštački i tek neki tamo lepo uoblikovan i naučen tekst :klap:
Nekako sam volela da je Hulya bar načisto izašla ispred Kerima sa pravom istinom o Cemu, da ne tovari sebi još i njega povrh svih laži (neke su bile bele laži dok su neke zaista bile strašna koristoljubiva spletkarenja). Ovako , a kako vidim iz fragija, tek ćemo se mi nagledati komplikacije zvane Cem uz Zeynep pojačanje.
I meni se sviđa njihova porodica,nekako mi je drago da se nisu pokondirili i da su zadržali te neke svoje seoske običaje bez obzira na veliko bogatstvo koje su stekli i dugogodišnji život u Istanbulu,čudi me da ja ovo govorim jer inače više molim te moderne porodice i odmak od tradicije,ali ovi su umjereni i baš su mi nekako legli,možda baš zbog te neke prirodnosti i spontanosti koja ih karakteriše.

Nekako sam i ja navijala da Hulya kaže Kerimu za Cema,jer ga smatram za nekog kome to ne bi trebao predstavljati neki veliki problem iako i on pokazuje da je jako ljubomoran,to je ipak nešto što pripada prošlosti,mada s druge strane razumijem i nju zašto mu nije rekla,ipak su to preduboke rane koje sigurno nije lako ponovo otvoriti,pogotovo pred njim s kojim ni sama ne zna na čemu je.Mada je evo i on nju počeo da laže i krije stvari od nje,s tim da je on mnogo lošiji u tome,tj. Hulya ima špijune na strateškim mjestima

Izašao je i drugi fragman https://www.youtube.com/watch?v=Lxxm...ature=youtu.be hvala Dazzling Team-u za prevod
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 23:33   #75
Evo i mene da se prijavim! Moram priznati Burcu sam gledala u Seref Meselesi i nisam je uopšte voljela, jako me je nervirala. To mi je bila prepreka za gledanje ove serije, ali me je Bony ubijedila da je Hulya baška Srećom ! I ja sam postala ovisnica ove serije, odgledah sve prevedeno u cugu, pročitah šta ste ovdje pisale i rekoh da kažem i ja koju..
Neko je s početka spominjao lift u kući : bio je lift u Merhametu, u prvoj Denizinoj kući, dok se poslije nije preselila u kuću Emira Sarrafoglua
Priča oko Bahar, hm, i ja se oko toga lomim. Melek je divna, požrtvovana sestra tako da od nje ne očekujem neku podlost poput otmice djeteta. Mislim da je Melek odlučila sakriti bebu da bi Hulya nastavila sa faksom, puno su se trudile da ona može otići da studira. Da su joj rekle da jd beba živa sumnjam da bi je dala na usvajanje i samim tim bi uništila budućnost.Valjda. Onaj dio sa 'neće moći imati djecu' nisam shvatila, pogotovo što je Melek poslije pita da li je bila na liječenju kad je rodila sina. Šta će tek biti kada se sazna čija je Bahar...
Bayram baba mi je faca, jedino mi se nije dopalo kako je otišao kod Melek i tvrdio da je Bahar Huseinova Bujna mašta ili Bayramovi geni...
Husein i Melek su mi divan par, oboje imaju u sebi neku mirnoću, dubinu. Husein je pravi brat, nisu se poslužili klišeom o ljubomornom starijem bratu koji mora raditi i trpiti oca dok se mali provodi po svijetu A Melek kao mala djevojčica, kako se lijepo brinula o Hulyi.
Kerem me je na početku nervirao svojim egoizmom, njegovi snovi su najvažniji, svi ima tome da se povinuju- a kad Bayram zaprijeti da će zavrnuti pipu- odmah posluša. No sad se popravlja, ponešto uči od Huliye.
Njihov 'ples' korak naprijed- dva nazad, hm, ja to tumačim kao igru dvoje tvrdoglavaca: ona je rekla da će ići i sad ne želi popustiti, pokazati mu da su njena osjećanja ista, zabranjuje mu da je dodiruje- glumi distancu. On je konačno počeo gledati drugim očima, svidja mu se to što vidi, razigran je, opušten, ipak je rastao u Njemačkoj, može se ljubiti na javnom mjestu i ne voli davati obećanja. Osim toga, privlači ga to što ona ne trči za njim, ta njena 'nedodirljivost', njena snalažljivost a bgm i ljepota.
Šta me je još iznenadilo- Burcu pjeva naslovnu pjesmu serije. Cura je baš svestrana.

Brojim sate do prevedene 10 epke, pogledala sam ove inserte, epizoda obećava.
I da, Bony, kažeš da ti se svidja Keremov outfit, meni je koma sa onim džemperima što vise ispod motorke To nam pokazuje da je rastao van Turske Ne znam da sam nekad vidjela nekog tipa da to nosi. U Berlinu sigurno ne.
__________________
Birak imkansiz kalsin
Sonsuza kadar

Zadnje uređivanje sannis : 17.04.2016. at 23:50.
sannis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 09:06   #76
sannis,

I ja čekam taj prevod 10. epizode, baš me čudi (i zabrinjava) kako to da još nema ni ruskog prevoda, ranije je stizao za 2-3 dana :klap:

Da se bar malo nagledamo naših ljubimaca



kraljicaletnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 20:12   #77
sannis, a šta fali Keremovim đžemperima ,baš mu dobro stoje meni se generalno sviđa kako se (ga) oblači u seriji,dobro ponešto mi se na njemu i ne svidi,ali on to umije dobro da iznese pa onda može da prođe.Dječko ima neki svoj stil, nije uniformisan i to mi se sviđa.Mada meni se najviše sviđa kada se on skine što se mene tiče ne mora ni da se oblači

Izašle su slike i ozet za 11. epizodu

Filiz sa ispeglanom kosom djeluje čak uljudno


Žena mačka ponovo u akciji
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 20:53   #78
Pozdravčić svima
sannis
Slažem se BonyBon, niti je lako Huliji da ispriča strahotno iskustvo koje je imala sa Dzemom, niti je ipak pravi momenat za takvo što jer nije sigurna šta Kerim oseća prema njoj i kog su intenziteta njegova osećanja upućena njoj. Samim tim se plaši i moguće reakcije. Na kraju ipak mi sve to gledamo iz ptičje perspektive, nama je otvoren Kerimov mozak hihihi imamo uvid u njegove misli a ona to ne zna, tj. ne zna da je on poodavno u procesu bez povratka, okupirala mu je misli, mašala
I znate šta, nekako mislim, Kerim je sada u stanju gde bi ga mnogo povredilo bilo šta vezano za Huliju, što bi narušilo njegov do sada izgrađen stav o njoj, u smislu da je ona skroz ok cura (sa kojom kako je jednom i rekao da je voleo da se upoznao u drugačijim okolnostima, jer dok je sa njom ne pamti kada se toliko smejao).
Hvala za divne slike koje postavljate
Da se nadovežem na priču o Kerimovom stajlingu, znate šta mene je oduševio, momak ima svoj fazon, na kraju ipak je on naučnik, zanesenjak posvećen naučnim istraživanjima i to je odlično ispraćeno neuobičajenim nesvakidašnjim stilom, koji mu divno stoji te su mi stoga i çok simpa scene kada ga Bayram upita a gde si ti krenuo tako odeven a ovaj kaže mrtav hladan pa na posao, car :klap:
Neka ostane svoj i u tom pogledu garderobe a što se mene tiče može slobodno i da nastavi tradiciju Tarzan šetnje po kući, iznimno bih bila srećna
E da, što se tiče sutrašnje epizode, iako nam jesu pokazali neke bitne okosnice kroz fragmane, verujem da su nam još više i sakrili tako da je sa nestrpljenjem iščekujem
milengin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 21:52   #79
Drage moje
Ma volim ja malo da zakeram pa tako i o Keremovom stilu oblačenja. Meni naj Tarzan stil, i sve ostalo je ok, al mi oni džemperi k'o da moje nosi
Meni je njegov friz i brada , kad pogledam one starije goluždrave slike- nije ni blizu. A što ima osmjeh...
Neko je isto pisao da samo Zeynep i Kaya ne vole Huliyu. Zeynep se bori za prevlast yenge u kući jer vidi da je Bayram ne voli, ajd dobro što Bayram ali ni Husein .Kaya ne voli Huliyu jer mu je namjestila igru sa Melek, on je ostao poznat u selu 'kao silovatelj', Melek kao obeščašćena, pa nije ni čudo što joj nije naklonjen.
U ovim insertima vidim neke promjene na Huseinu, njje mi tipično za njega da bude sarkastičan- ja ću vam staviti prstenove. Ono, ok, vole se al mjesto da sjednu i porazgovaraju kako dalje, Melek trči da se uda za Kayu, Husein se duri i ko derište iako je svjestan da se Zeynep neće uskoro riješiti. Ne bih voljela da ovo dvoje starijih kardiša 'pokvare'...
Filiz mi je i tako me nervira kako loše govori turski, para uši. Bolje bi joj bilo da priča njemački, eno Huliya ga za čas nauči :rofl
Mahira obožavam, kakav je kliker sa smislom za humor Svidja mi se njegov stav prema Huliyi, nemam osjećaj da je samo zbog para podržava, nekako je shvata i pravo joj je 'rame za plakanje', pogotovo što malo ko zna za njene šeme.
I on je glumio u Seref meselesi, bio je pravi psiho al mi je bio totalno lud, voljela sam ga ba neki način-samo zbog uvrnutog humora
Evo jedne za Bony :

__________________
Birak imkansiz kalsin
Sonsuza kadar
sannis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 23:47   #80
Išla sam da tražim gifiće ove ateš scene





I Hulya je jedan trenutak ipak bila sretna dok joj na pamet nije pao Mehmet



sannis hvala za sliku,Mahir je stvarno lik,baš mu se ismijem,čak sam mu se i u ŠM smijala ima tu neku žicu za humor
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:07.