Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Upomoć, spašavajte!

Upomoć, spašavajte! Za sve one koji su zaglavili na nekom detalju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2016., 09:12   #1
Djeca bez pratnje

Pozdrav,ekipa ☺
Nadam se da sam u dobru skupinu zapocela ovu temu :-D
Studentica sam na pravnom fakultetu i dobila sam seminarski rad na temu "Djeca bez pratnje". Zanima me ako mi netko zna tocno objasniti o cemu bi tu trebala pisati? Sta god nadem na internetu je o djeci koja idu preko granice bez pratnje ali nisam sigurna da je to to 😅 A ni u knjizi mi nema nista na tu moju temu.
Eto hvala vam unaprijed 😙
P.s. nemojte mi samo reci da odem na konzultacije kod prof jer je jednom rjecju grozna, nepristupacna, bahata i drska.
Ivana Avon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2016., 12:32   #2
Kad sam vidio naziv teme pomislio sam da se radi o djeci koja sama prelaze cestu ili idu sama u školu.

Uglavnom, radi se o djeci koja sama putuju, kao što si i rekla, ali o djeci izbjeglicama. Znači iz Sirije i ostalih zemalja. E sad o čemu bi trebala pisati ? Pa mislim o samim opasnostima takvih putovanja npr. tu su trgovci ljudima odnosno tom djecom, organima i sve moguće grozne stvari koje se rade zbog novca.

I ja sam isto pogledao na internetu i našao sam taj podatak.

Sretno s pisanjem.

I jedno pitanje.. Koja si godina ?
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2016., 11:31   #3
Hvala MatejR

2.godina sam
Ivana Avon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 16:07   #4
To o čemu ćeš pisati ovisi o tome koji predmet polažeš tim seminarom. Pa baci oko na predmet onda na temu i složi gdje se nalazi sve skupa.
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:45.