Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2002., 13:39   #21
a Minimaks?
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2002., 17:35   #22
Da , da Terrahawks!!!

A bilo mi je nesto sumnjivo to moje Terrahooks. Hook je kuka. Moje bi bilo Zemaljske kuke!
Nastassja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2002., 18:59   #23
SALAS U MALOM RITU.
"Tko je zapalio zito? Student!"
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2002., 19:00   #24
A legendarni Povratak otpisanih?
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2002., 19:59   #25
Ja sam voleo Smogovce, samo sam cuo da se ta serija srozala kasnije. Jelenko je takodje bila lepa serija. Branko Kockica je junak mog detinjstva. Ne znam da li je bivsa TVZ to prenosila, ali obozavao sam kurs BBC-jevu emisiju, a zapravo kurs engleskog jezika, pod nazivom "Follow Me". Lepe je emisije pravio i sada nazalost pokojni Dragan Radulovic iz Podgorice (Veliki i mali).

Ako moram da se odlucim za najbolju stvar, onda je to ipak Nedeljni zabavnik, koji su vodili Zijah Sokolovic i Slavko Stimac, a koncept osmislio Timothy John Byford.

Obozavao sam i Sportski pregled nedeljom uvece. Edo Pezzi: "Hladan tus na Poljudu...", sa sve onim karakteristicnim L.
le coq sportif is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2002., 23:33   #26
Quote:
Originally posted by el_mariachi
Sandokan
hehe, taman to htjedoh reci, sandokan-the tiger of malaysia
uhj kako smo sve klinke bile zaljubljene u njega i zavidile marianni, i skupljali slicice
OVAKVE

http://www.sandokan.it/immagini/compagni/img8x2.gif
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2002., 23:40   #27
Quote:
Originally posted by le coq sportif
Ne znam da li je bivsa TVZ to prenosila, ali obozavao sam kurs BBC-jevu emisiju, a zapravo kurs engleskog jezika, pod nazivom "Follow Me".
mislim da se sjecam tog
a sjecate li se one engleske naucno-obrazovne emisije o "cudima" uma i tijela.... uh hebote nemogu se sjetitit kak se zvala
Quote:

Ako moram da se odlucim za najbolju stvar, onda je to ipak Nedeljni zabavnik, koji su vodili Zijah Sokolovic i Slavko Stimac, a koncept osmislio Timothy John Byford.
a sjecate se Poletarca (P, P, Ptica leti iznad sveta, cvece cveta- POLETARAC)

pa onda "stocicu postavi se"
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2002., 23:45   #28
leti roda preko krova, deca nova - POLETARAC....
le coq sportif is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2002., 03:16   #29
Quote:
Originally posted by kumek
A legendarni Povratak otpisanih?
Joj Prle i Tihi )) Bas sam si sad stavila soundtrack "Domaca" filmska muzika i prva je tema iz otpisanih

A Nedeljni zabavnik, Vruc vetar, Zikina dinastija, Petrijin vjenac, Sivi dom, Macak pod sljemom i vec spomenut Salas u malom ritu )) kad je to bilo...
 
Odgovori s citatom
Old 15.12.2002., 03:46   #30
Nitko se ne sijeca kaubojske serije Bonanza ili nedjeljom Gradic Pejton
No22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2002., 11:55   #31
Ta ta tam ta ta tam tatatata taaaaa tam
tam ta ta tam ta tamta tamta mta ta ta taaaaaam
tamtamta mta mta mt amta mt amta




Zanimljivo kako nitko nije spomenuo ni Bolji zivot.....
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2002., 13:42   #32
Quote:
Originally posted by shef Sale

Zanimljivo kako nitko nije spomenuo ni Bolji zivot.....
To Šefe.....Bolji život iliti Jugoslavenska Dinastija sa humorom.

Ej..stvarno ne prave tako dobre serije.

Kad se samo sjetim Gige i one njegove tajnice, Živadinka mislim da se zvala, valjam se od smijeha.

Najjače je kad ona krivo otipka neki dokument pa se njih dvoje svađaju pa kad ona kaže : "Pa nisam ja nišandžija na topu. Puna kola ćoravih vozača samo Živadinka treba da ima oči ko sokol"
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2002., 17:01   #33
Quote:
Originally posted by shef Sale

Zanimljivo kako nitko nije spomenuo ni Bolji zivot.....
Da, zbilja... To je definitivno nešto najbolje što je proizvedeno na ovim prostorima...

Kada sam ljetos bio u Bosni, gledao sam nekoliko epizoda... Kamo sreće da je Hrvati puste, ali to se nikada neće dogoditi...
Vajta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2002., 18:06   #34
Nikad ne reci nikad!
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2002., 18:19   #35
Bajdvej....sad ste mi bas dali dobru ideju za signature
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2002., 18:43   #36
Thumbs up

Quote:
Originally posted by Nastassja
A koliko je to daleko u proslost? Ja nemam pojma ni za jednu od tih serija.
Al se sjecam sf serija, jer sam i tada bila ljubitelj:
Blakeova sedmorka - Britanska sf serija, znam da mi je tada bila suuuuper, al bila sam jako mala
Galaktika-svemirska krstarica - vjerujem da ce se mnogi sjetiti ove serije i onih Ceylonaca. Bila mi je bas super.
\

Jos jedan fan Blakeove sedmorke i Galaktike Svake nedjelje sam vjerno zauzela polozaj pred televizorom. Ceylonaca se ne sjecam, za cudo. Vidjela sam neke epizode Galaktike ovdje prije par godina na SciFi, mislim. Blakeovoj sedmorci ni traga ni glasa
T.C. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2002., 19:01   #37
A Opstanak? Najomiljeniji dio Skolskog programa Nije ni onaj botanicar bilo los, ne mogu se sad sjetiti.. aha David Belamy..
T.C. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2002., 19:54   #38
E da, a Vasa S. Tajcic i Pozoriste u kuci? To je bila prva dinastija u Yu.
 
Odgovori s citatom
Old 16.12.2002., 01:33   #39
Quote:
Originally posted by Unregistered
E da, a Vasa S. Tajcic i Pozoriste u kuci? To je bila prva dinastija u Yu.
joooooj da to je legenda
novak novak
"jao sto ja volim pozoriste- ali ne u svojoj kuci "

rodjo, majka vuka, tina


a sjecate li se "grlom u jagode"
ih
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2002., 02:41   #40
Kodzak, Hitar Pejo, Gradjani sela Luga, Bosko Buha, Obraz uz obraz, Ljubav na seoski nacin, Gospodja ministarka, Dudek & Co, 13-godisnjaci, Sivi dom , Pop Cira i pop SPira, Vojnici , Djekna, Price iz majstorske radionice, Vise od igre, Kapelski kresovi,Velo misto , U registraturi,Nepokoreni grad, Kuda idu divlje svinje, Osma ofanziva,Seljacka buna, Druzba Pere Kvrzice,Vlak u snijegu, Teverrsenove bajke, Baltazar,Babino unuce,Majstori, Sarajevski Atentat, Koze, Odbornici,Twilliht Zone, D Tucovic, Winnetou, Rokeri s Moravu, Mirko und Slavko, Bal na vodi, Uzicka republika, Muzikanti, Sekula , Sovinisticka farsa, Twin Peaks, Kafic Uzdravlje,Moonlighting(Slučajni partneri) , Hill Street Blues, Crna Guja, Allo Allo, Falicni pansion, Ciji ciju tup tup, Return To Eden, Dear John, Murphy Brown, Monty Python's Flying Circus, Red dwarf , Chemsford 123, Strumfovi, Planeta majmuna, Lolek i Bolek, Dalas, Bordzije,Milord, Klinika Svarcvald & Fudo, Sledge Hammer,Postanski sanducic , Kviz 5+, Kviskoteka,Bolnica na kraju grada ,Bas-celik ,Djecak sa Sutle ,Kolaricu Panicu, A je to, Male tajne velikih majstora kuhinje ...
"Mace, ides kod Kljuz?"
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:01.