Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2017., 00:22   #61
Hvala Nosce

Danas sam otkrio kako bi mi bilo vrlo nezgodno kupovati patike na neviđeno, jer sam bio u Hervisu i probao broj 43 koje su mi bile na knap i nisam ih htio kupiti. Broja 44 nije bilo, a nekako mislim da bi mi te bile mrvicu prevelike, pa bi mi od tog modela zapravo trebao 43,5.

To naravno ne znači da bi mi s nekim drugim modelom situacija bila identična.

Još ću malo pričekati i pronjuškati.

Btw mislim da su ove Jordanice (b fly) u Ferivi outletu 400 ili 450 kn
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 01:40   #62
Za većinu Adidas modela od prošle i ove godine (za šetnju, trčanje ili košarku) sam morao ići 1/2 broja niže nego što nosim kod drugih brandova. Kod nekih Nikeovih modela zna isto to biti. Sad polako i probaj šta ti se svidi.
Nosce te Ipsum is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 16:15   #63
Quote:
Nosce te Ipsum kaže: Pogledaj post
Ajd baš javi za 31. Jako se ljudi žale na njih jer đon katastrofa, kažu da su gore od klizaljki. Baš me zanima kako će tebi biti.
ovak.. frend i ja smo uzeli 31 low a jedan drugi frend 31 mid.. nenormalno kolko su se oni sklizali jucer ja nisam imao nekih velikih problema al je razlika u tome šta sam ih ja razgazio s hodanjem pa se i trakcija popravila vjerojatno (doduše nisam još na 100% pa i nisam neke pretjerano eksplozivne pokrete radio uglavnom ).. jako su udobne i ovaj full length zoom air setup je meni odličan, malo se jedino na početku treba priviknut jer se čini koda na jastucima hodaš..vidjet ću još kak će bit dalje al sam ja zadovoljan zasad, ako ništa imat cu ih za hodanje
__________________
excuse me while i kiss the sky....

Zadnje uređivanje grandmama : 05.10.2017. at 17:29.
grandmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 16:57   #64
Jel kod tebe proziran đon ili obična guma? Kako je kod njih? Znam da ona bijela verija 31 niskih ima običnu gumu dolje.
Nosce te Ipsum is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 17:26   #65
proziran- midnight navy colorway..ovaj s niskima ima kao ja a ovaj drugi ima royal blue al je isto proziran makar je plav.. s tim prozirnim đonovima nikad ne znas lillard 2 su mi jos cijele i pridruzujem se preporukama..bounce mi bas pase nekako..
__________________
excuse me while i kiss the sky....
grandmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 18:52   #66
I meni isto. Izašle su danas Lillard 4. Cijena ista kao trojka. Veselim se.

Nike i Jordan imaju više problema s prozirnim džonom nego Adidas. Harden Vol 1 čak ima bolji grip s prozirnom gumom.
Nosce te Ipsum is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 14:28   #67
Dodatnih 20% u shoosteru.

PG 1 - 570kn
Jordan B Fly - 399kn
Hyperdunk 2017 Low - 679kn
KD 9 Elite 594kn
KD 9 546kn
Nosce te Ipsum is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 22:29   #68
Quote:
vknez kaže: Pogledaj post
Lotto i tenisice za košarku...
kultni košarkaški klub Tracer Milano je nosio Lotto patike




Antonelo Riva



Bob Mc Adoo


Mike D'Antoni

Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 23:30   #69


I Jesse Owens je trčao bos, pa to znači apsolutno ništa (kao i glavnina tvojih postova).
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 01:00   #70
Davno je to bilo. Mislim da Lotto više uopće nema nikakav program za košarku što se tenisica tiče.
Nosce te Ipsum is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 00:27   #71
Imam jedno pitanjce, ako se možda netko susreo sa sličnim problemom. Imam problem s lijevim koljenom (trkačko koljeno), sad već dosta intezivnih na dnevnoj bazi. Imala sam KD10, ali mi je noga previše proklizavala i koljeno mi previše patilo, pa sam ih bacila. Onda sam uzela PG1, okej, ali jastuk (cushion) mi je preslab, dakle koljeno mi se opet napatilo. Onda sam se vratila na D Lillard 2, u njima mi je ajmo reći najbolje, ali su mi se već istrošile. Pa me zanima, koje tenisice trenutno na tržištu imaju najbolji lockdown i cushion? Ili ako je netko imao muke po kristu s pronalaskom tenisice najboljih za skakačko koljeno da baci koji savjet?
Daolen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 09:35   #72
ako ti odgovaraju dame 2 onda ti bi najbolje sjele dame 4 ..rose 7 i 8 imaju isto dobar lockdown i cushioning al su npr. teže dosta od lillardica..
__________________
excuse me while i kiss the sky....
grandmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 20:29   #73
Quote:
Daolen kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanjce, ako se možda netko susreo sa sličnim problemom. Imam problem s lijevim koljenom (trkačko koljeno), sad već dosta intezivnih na dnevnoj bazi. Imala sam KD10, ali mi je noga previše proklizavala i koljeno mi previše patilo, pa sam ih bacila. Onda sam uzela PG1, okej, ali jastuk (cushion) mi je preslab, dakle koljeno mi se opet napatilo. Onda sam se vratila na D Lillard 2, u njima mi je ajmo reći najbolje, ali su mi se već istrošile. Pa me zanima, koje tenisice trenutno na tržištu imaju najbolji lockdown i cushion? Ili ako je netko imao muke po kristu s pronalaskom tenisice najboljih za skakačko koljeno da baci koji savjet?

KD 10 nisu loše, ali flyknit na onom srednje dijelu je jako rastezljiv i pri kretanju, pogotovo lateralnom noga ti se pomiče unutar tenisice pa praktički kao da nemaš lockdown. To je na KD9 Elite puno bolje riješeno.

PG 1 imaju zoom samo naprijed, nema ništa na peti pa nije ni čudo da ti je patilo koljeno.

grandmama ti je dao dobar savjet. Dame 4 ti imaju još bolji lockdown od dvojke, cushion ti je bounce kao kod dvojke, samo je taj "midsole" malo još niži pa se u njima i osjećaš brže. Onaj gore dio je kao spandeks, izvrsno prijanja uz nogu i poboljašava lockdown.

Uz sve to, Dame 4 su lakše i od Dame 2 i od Dame 3 i za razliku od njih, nemaš onaj osjećaj kao da imaš veliku patiku na nozi.

Pogledaj si još Rose 7 i Rose 8, kao i Crazy Explosive 2017 PK.
Nosce te Ipsum is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 06:58   #74
Hvala na pomoći i odgovorima! Probat ću s Dame 4
Daolen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 21:13   #75
jel zna ko di se mogu u EU kupit Ewingice? Naime prestar sam i predebel za igranje ,ali imaju toliki izbor da ih je fora za nosit za kežualu.

Više mi Švabija zapravo odgovara nego HR.
Havoc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 23:49   #76
Quote:
Havoc123 kaže: Pogledaj post
jel zna ko di se mogu u EU kupit Ewingice? Naime prestar sam i predebel za igranje ,ali imaju toliki izbor da ih je fora za nosit za kežualu.

Više mi Švabija zapravo odgovara nego HR.

Evo. https://www.kickz.com/en/ewing-athle...etball-retro/c
Nosce te Ipsum is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 00:46   #77
Aha danke
Havoc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 14:28   #78
Quote:
Havoc123 kaže: Pogledaj post
Aha danke

Jesi uzeo? Imaš sad 30% za Black Friday.
Nosce te Ipsum is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 20:51   #79
Nisam. Bio sam u storeu u Munchenu i nisam našao ništa šta bi mi pasalo(niti je ponuda bila neka da te obori s nogu). Ali imam broj i imam tko će ih donjet iz NY uskoro
Havoc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 00:05   #80
Sretnik...
Nosce te Ipsum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:53.