Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2016., 00:01   #61
Quote:
Cansu OnlyQueen kaže: Pogledaj post


Sekund i tako varnice da pršte na sve strane, oduševljena sam!!!
Intezivno, nema šta

Onaj deo kad sa pištoljem rastura priredbu povodom diplomiranja na policijskoj akademiji ( možda postoji jedna reč ali ja je ne znam) je opasno dobro

Neću da davim ljude, ali Arasa kad god vidim imam potrebu da ga zveknem po nosu


Gde je ono Cetin na kraju, neka tamnica čovek 5 sezona na robiji izgleda da ovog puta neće sklepati stihove i praviti cipele u zatvoru :klap:

Uglavnom fragi je mnogo bolji od teasera
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 08:18   #62
Pridružujem se i ja, pozdrav svima.
Fragi puno obećava, baš sve izgleda "opako" dobro. Za početak, meni se sviđaju svi, i Caga i Aras i cure. A priča, tko zna hoće li oni baš u svemu slijediti "Pokojne". No svejedno, ako budu slijedili bit će savršeno, a ako budu odstupali, sigurno će opet biti dobro, ne vjerujem da će ubacivati nebuloze.
Svakako, čekamo 19.9, a onda i prijevod.

Edit: Čitala sam i ja kako je za glavnu žensku ulogu bil u igri Farah Zeynep Abdullah pa su na kraju izabrali Bensu Soral. Moja pretpostavka je kako bi Farah trebali platiti puno više nego Bensu pa su zato izabrali Bensu. Jer, ruku na srce, produkciji je važna zarada,a kad uzmemo u obzir glavne glumce (mislim na Cagu i Cetina, jer ne vjerujem da Arasa plaćaju kao niih dvojicu ) nema smisla plaćati još koje cijenjeno glumačko ime. Meni se čini da oni računaju najviše na Cagu za uspjeh serije, a bogme, ne varaju se sigurno, taj dečko je kao vino (a nisu zanemarivi ni njegovi obožavatelji u Turskoj i van nje).
__________________
Bohemian rhapsody - Queen

Zadnje uređivanje holaquetal : 04.09.2016. at 09:30.
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 12:02   #63
Minchi, ti pored svih najviše zapela za Cetinov mobitel. Inače, lijepo te vidjeti na temi.


Quote:
Cansu OnlyQueen kaže: Pogledaj post
I slažem se sa Ponchom, u prvoj slici su i mene osvojili, fizički idu jedno uz drugo kao saliveni.
Ja rijetko kažem na temelju slike samo, ali kad sam ih ugledala rekla sam o kako su dobri. Ne slatki, nego dobri! Samo na temelju slike su me kupili.

Quote:
Cansu OnlyQueen kaže: Pogledaj post
Takođe pohvale i za Arasa!
Pohvalit ću i ja Arasa. Ima dečko onako jedan dobar, moćan glas. Glumi super, ali mislim da će mi njegov lik ići na živce. Nije ni počeo, a već se natrabunjao o Sarpu. Ali svaka čast Arasu, kao glumcu mu ni riječi nemam zamjerke.

Quote:
Red Coat kaže: Pogledaj post
Onaj deo kad sa pištoljem rastura priredbu povodom diplomiranja na policijskoj akademiji ( možda postoji jedna reč ali ja je ne znam) je opasno dobro
Kao da se Caga rodio s pištoljem. Izgleda da su ga dobro obučili rukovanju pištoljima u Americi. Oduševljena sam. Mislim, znam njegove sposobnosti i brzinu učenja, ali kao i uvijek rastura. (I nisam subjektivna.) Dakle, Sarp barata pištoljima, pravi policajac.


Quote:
holaquetal kaže: Pogledaj post
Edit: Čitala sam i ja kako je za glavnu žensku ulogu bil u igri Farah Zeynep Abdullah pa su na kraju izabrali Bensu Soral. Moja pretpostavka je kako bi Farah trebali platiti puno više nego Bensu pa su zato izabrali Bensu. Jer, ruku na srce, produkciji je važna zarada,a kad uzmemo u obzir glavne glumce (mislim na Cagu i Cetina, jer ne vjerujem da Arasa plaćaju kao niih dvojicu ) nema smisla plaćati još koje cijenjeno glumačko ime. Meni se čini da oni računaju najviše na Cagu za uspjeh serije, a bogme, ne varaju se sigurno, taj dečko je kao vino (a nisu zanemarivi ni njegovi obožavatelji u Turskoj i van nje).
Ono što ti ja mogu reći da se za Cagu odavno zna da je u ovom projektu. (Kad je Caga u pitanju, tu mi možeš vjerovati.) On još od lani najavljuje da će biti neka serija s pištoljima, obučavao se i spremao u Americi. Imao je ponuda i iz drugih produkcijskih kuća i nije prihvatio nego je ostao dosljedan Ay yapimu. Vjerojatno mu plaćaju dobro. Pretpostavljam i ja da je Farah tražila više novca nego Bensu.



I što li će ovo Sarp imati svoju mehaničarsku radionicu ili?

Uglavnom, od ekipe do fragija, sve mogu pohvaliti.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 12:46   #64
Sve je već rečeno pa ću samo kratko: sviđa mi se.
Od svega mi je možda najviše za oko zapao Četin - potpuno drugačiji nego u ranijim ulogama. A to lajkam.
Hoću li i gledati je već drugi par rukava, nisam sigurna da me priča baš toliko privlači (ono USA verziju sam gledala, a za TR nisam sigurna da je u nekom momentu, ipak, neće biiiip tako da sam ovaj čas li-la).
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 14:49   #65








courtesy of myself
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 15:32   #66
Staviću u poseban post jer zaslužuje...

Dame i gospodo mislim da imamo par sezone :



__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 17:02   #67
Red, ellerine saglik
Odlicni gifici, samo nastavi :klap:
I ... slazem se za par sezone
__________________
Birak imkansiz kalsin
Sonsuza kadar
sannis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 18:27   #68
Dobro izgleda. I super što su Cagatayu vratili izgled iz "Emirovog puta", jer se u "Medceziru" se nije baš usrećio izgledom. Bolje izgleda bez brade. A i ova njegova bar po slikama nije loša.

Davno sam gledao film i mislim da će radnja mnogo više biti zakomplikovana. Tamo ovo dvojica nisu bili braća.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 19:23   #69
Podsetila me, ovde samo, na Narin Yilmaz (lik koji je u Merahametu igrala Ozgu Namal, za one koji ne znaju o kome se radi). Šta znamo u Bensu?
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 19:35   #70
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Podsetila me, ovde samo, na Narin Yilmaz (lik koji je u Merahametu igrala Ozgu Namal, za one koji ne znaju o kome se radi). Šta znamo u Bensu?
Znas da sam isto pomislila
Narin sto se prepire
O Bensu znam samo da je glumila u Malim lazljivicama sa Sükrü O. I da se nije libila vruce scene sa istim
https://m.youtube.com/watch?v=5E7mtf...ature=youtu.be
__________________
Birak imkansiz kalsin
Sonsuza kadar
sannis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 19:39   #71
Ja ne vidim tu toliku hemiju o kojoj vi pričate al' hajd.

Pogledao sam danas The Departed. Ako bude i upola kao film
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 19:50   #72
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Pogledao sam danas The Departed. Ako bude i upola kao film
Jel ti to bilo mudro? IMHO obično se poređenje dizija s originalom (film, knjiga, štagod, domaći ili strani svejedno) na kraju završi na štetu dizija.
Quote:
sannis kaže: Pogledaj post
Znas da sam isto pomislila
Narin sto se prepire
O Bensu znam samo da je glumila u Malim lazljivicama sa Sükrü O.
Vidim da ima 25 godina...
Ako bude upola ko Ozgu biće odlična. Ne volim poređenja ovog tipa, ono svaki glumac/umetnik je priča za sebe, ali volim te feisty cure pa još s malčice prozuklim i sličnim glasovima.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 22:00   #73
Fragi mi je ok.
Nisam baš pala na teme ali sasvim, sasvim ok.
Budući da film "Dvostruka igra" baš volim... ideja mi je više nego zanimljiva...Psihički se pripremam na činjenicu da će Turci ovde svašta udrobiti .

I da, Četin mi nije odmakao daleko od Ihsana...iako, realno, nije zahvalno izvlačiti zaključak na osnovu par sekundi.

Držim nam fige, svima zajedno.
hasret is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 23:50   #74
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Šta znamo u Bensu?
Seksipilna je kako ti reče feisty , kakva je glumica ne znam , iskreno ona neće nositi teret drame, ovi muški su bitni, zanima me još Rizin lik njega nema u fragiju...

S.N.O.B. već na fotki pomislia sam "ovde bi moglo biti sexa" pretpostavljam da je to "hemija"
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 00:13   #75
Eto tako....sve petice za fragman.....svi su top

Za Cagu i hemiju sa bilo koga se ne sekiram hic to dobijamo sigurno, decko je emocija na dve noge

Da smo ga dobili sa Farah u paketu bilo bi previshe dobro
Kornelia002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 00:34   #76


Ova babetinu iz "A.Ş.K.-a"

Evo nekog sinopsisa i na engleskom:

Quote:
"Sarp Yilmaz (Çağatay Ulusoy) finished police academy with a great success. The series starts with the graduation ceremony from the academy. Sarp is studying at the same school with his twin brother Mete (Aras Bulut İynemli) who was kidnapped before, and now his name is Umut. Mete was saved from the streets and started police academy thanks to Melek (Bensu Soral) who entered his life. For Sarp and Umut the fact that they witnessed the moment when their father was unfairly judged for a crime that he had not committed and taken with handcuffs away, remains as one of the biggest tragedies in their life. Even though the brothers are completely separated from each other after the imprisoning of their father and the kidnapping of Mete, they will meet by coincidence after years when choosing to enter police academy. The teacher of Sarp, Yusuf Kaya (Mustafa Uğurlu) in the graduation ceremony provokes him by laying in front of the eyes the malicious games of Sarp’s father. Sarp was imprisoned after menacing with gun towards his teacher when finding out that he would be expelled from school.The lawyer who comes to defend Sarp is Melek, the same who previously helped Mete. With the entrance of Sarp in prison, Mete now is on the second plan. Sarp who gets out of jail becomes the man whom the bad-intentioned people trust most."
Ovde piše da su blizanci, mada na onom teaseru je delovalo da je jedno dete starije od drugog (iako su Cagatay i Aras isto godište).
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 09:09   #77
Quote:
friend kaže: Pogledaj post
https://s10.postimg.org/wdqc4cr2d/14212604_975568849236416_904740391411056631_n.jpg

Evo nekog sinopsisa i na engleskom:

Ovde piše da su blizanci, mada na onom teaseru je delovalo da je jedno dete starije od drugog (iako su Cagatay i Aras isto godište).
Gledam ovu fotku i Bensu mi izgleda prebalavo da bi bila neka ozbiljna odvjetnica. Sema je bila mafijaska odvjetnica a ova mala joj moze biti vjezbenica. Vidim da je visoka 163cm. Kemiju jos ne vidim ali ja se jos molim da mi ona ne bude iritantna, na kemiju ni ne mislim.
Po fragiju njih dvojica nisu blizanci, to bi ipak bilo too much. Dovoljno da su ista generacija na istoj akademiji.
U biti, svi glumci osim ove dvije cure mi ulijevaju povjerenje i stvarno puno ocekujem od ove serije.
Lunci is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 13:01   #78
Ja sam se isto pitala prije prvog fragija jesu li blizanci. Ali u fragiju se vidi da su dva klinca totalno različite dobi. Očito je stariji odužio nešto ili kasnije upisao akademiju. Ne vjerujem da bi ovako pogriješili, pogotovo što mislim da Umuta/Metea glume dva dječaka.

Bensu jest možda mlada, ali Melek je stigla završiti fakultet. Možda ima malo ili nikavo iskustvo u radu.

Stigle su slike prvog nastavka na službene stranice Show tv-a i Ay yapima.
Vidi se da je ovo s ceremonije iz 2015. godine.



Sarp i Melek

Mete i Eylem.
__________________
Eksik Sarp :)

Zadnje uređivanje Poncha_los a : 05.09.2016. at 13:20.
Poncha_los a is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 18:36   #79
Quote:
sannis kaže: Pogledaj post
Znas da sam isto pomislila
Narin sto se prepire
O Bensu znam samo da je glumila u Malim lazljivicama sa Sükrü O. I da se nije libila vruce scene sa istim
https://m.youtube.com/watch?v=5E7mtf...ature=youtu.be
Ova mala napokon normalna glumica koja glumi sve sto treba A ja vec mislio da Turci odustali skroz od takvih scena
Ove najave sad vec bolje izgledaju i cini mi se da bude dobra serija
Fan91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 19:24   #80
Ekipa pozdrav, evo još jedne koja se odlučila za gledanje i komentiranje serije koja mi se čini zanimljivom ponajprije zbog glumaca koji su mi više - manje poznati. Aras i Cagatay su mi dragi iako mi je malo prvi draži jer sam njega gledala u Kako vrijeme prolazi i bio mi je odličan a Cagu sam gledala ponekad u Ferihi zbog prijateljice koja je luda za njim. Radnja mi je odlična i jedva čekam da krene i nadam se da neće baš biti puno nelogičnosti jer to mi na kraju upropasti svaku seriju pa onda prestanem gledati (mislim da sam samo jednu odgledala do kraja). Vidim već na početku neke stvari koje bih ja radije promijenila kao npr. da nisu uopce braća ali onda možda ne bi bilo zanimljivo za seriju, i voljela bih da kad glume braću da onda i budu blizanci jer mi je glupo da bude tolika razlika a oni na istoj godini akademije i mislim da su trebali uzeti manje klince da glume ovu dvojicu jer mislim da iznad 4 ili 5 godina nemoguće da oteti brat se ne sjeća majke i brata itd. Tko zna možda dobro nam objasne u seriji a druga zamjerka je to što mi je glavna glumica premlada da glumi neku super opaku uspješnu odvjetnicu jer mi je to nemoguće (govorim iz iskustva jer ja sam nakon faksa tek vjezbenica u odvjetničkom uredu a zavrsila sam prosle godine e sad ne znam koliko ona ima godina; mislim da im je bolja opcija bila da su oni vec završili faksove pa da rade vec dvije - tri godine ali tko zna mozda bude sve super.....
Eto toliko od mene, nadam se da ćemo se lijepo družiti na ovoj temi. Pozzz
freestyle2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:00.