Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2016., 17:52   #1
Anne / Majka

Godina proizvodnje : 2016.
Produkcija: MF YAPIM
Režiserka: Merve Girgin
Scenaristica: Berfu Ergenekon
Žanr: drama
Emiter: Star TV
Početak emitovanja: oktobar 2016.




Glumci : Cansu Dere, Vahide Perçin, Beren Gökyıldız, Gonca Vuslateri, Can Nergis, Berkay Ateş...

Star TV u novoj televizijskoj sezoni predstavlja seriju Anne. Riječ je o rimejku Japanske hit serije Mother iz 2010.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum

Zadnje uređivanje TheWitch : 02.09.2016. at 22:27.
S.N.O.B is offline  
Old 02.09.2016., 17:57   #2
Evo da se prva upišem.

Očekujem od serije dosta, pre svega zbog Cansu, a i zato što je priča odlična. Baš je originalna, mislim da će i u Turskoj dobro proći, jer je neobična i tema koja nije obrađivana u tolikoj meri (da ne kažem skoro uopšte).

I sa ovom serijom (pored Icerde-a) mogu da otvorim svoj svečani povratak Turcima posle godinu dana.
__________________
Eyşan&Ezel Forever ❤
Cansu OnlyQueen is offline  
Old 02.09.2016., 18:52   #3


Još ne mogu vjerovat da sam nakon tri godine i ovo dočekala..toliko nadanja, pokušaja,promašaja i na kraju imamo seriju..čekam da me malo prođe euforija,jer ovo nije normalno ..Želim nam svima.. i onima koji je vole kao Eyşan i onima koji je vole kao Silu,da je i u ovoj seriji zavolimo kao Zeynep..
Nadam se..bit će to lijepa jesen u dobrom društvu sa dobrom serijom i odličnim glumcima ..


Snob.. i ovdje spominju Damlu Sonmez
http://fav10.net/annenin-erkek-basro...su-belli-oldu/

i Gecce sa promo fotkama
http://www.gecce.com/haber-annede-3-kusak-bir-arada
__________________
Sinan & Zeynep

Sila & Boran

Zadnje uređivanje gelin : 02.09.2016. at 19:15.
gelin is offline  
Old 02.09.2016., 19:39   #4
Evo i mene, ne mogu dočekati

Baš me zanima kako će Turci to obraditi, ali ako je Cansu nakon toliko biranja, to izabrala, mora biti dobro
__________________
Ja u bajke vjerujem
pperlica is offline  
Old 02.09.2016., 19:50   #5
Još slika



https://pbs.twimg.com/media/CrXclwzWAAI9L95.jpg
http://www.yukleresim.com/image/Jnw
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net...1f&oe=5881C3A8
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net...d2&oe=584E22B0
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net...0b&oe=58507870


Ma super, nestala mi slika s naslovne
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum

Zadnje uređivanje S.N.O.B : 02.09.2016. at 20:59.
S.N.O.B is offline  
Old 02.09.2016., 22:06   #6
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post

Ma super, nestala mi slika s naslovne
koja ti je bila? nakacicu ti ja.
TheWitch is offline  
Old 02.09.2016., 22:10   #7
Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
koja ti je bila? nakacicu ti ja.
Ova https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net...0b&oe=58507870

Hvala ti
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 02.09.2016., 22:28   #8
jos nesto o njima...

http://dizihaberleri.dizifragmanlar....ede-cekiliyor/
mari_2011 is offline  
Old 02.09.2016., 23:04   #9


Imaćemo pravu žensku ekipu i iza i ispred kamere režiserka mlada ali prekaljena po www.sinematurk.com/kisi/28347-merve-girgin/ scenaristkinja već i nije tako prekaljena www.sinematurk.com/kisi/226174-berfu-ergenekon/ malo joj gledam twitter nalog zanimljiva pojava, je li prezime slučajnost ?!

Nije mi samo jasno koga igra Vahide Gonca ( tako lepo značenje, ali tako ružno ime) Vuslateri čini se tu majku koja zlostavlja ...
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 02.09.2016., 23:16   #10
Quote:
Red Coat kaže: Pogledaj post


Imaćemo pravu žensku ekipu i iza i ispred kamere režiserka mlada ali prekaljena po www.sinematurk.com/kisi/28347-merve-girgin/ scenaristkinja već i nije tako prekaljena www.sinematurk.com/kisi/226174-berfu-ergenekon/ malo joj gledam twitter nalog zanimljiva pojava, je li prezime slučajnost ?!

Nije mi samo jasno koga igra Vahide Gonca ( tako lepo značenje, ali tako ružno ime) Vuslateri čini se tu majku koja zlostavlja ...
Ja mislim da će Vahide igrat Cansuinu biološku mamu. Njih tri čine srž priče. Gonca djevojčicinu biološku, ovaj Berkay njenog momka/muža, a Can hmm, ne znam. Ako bude igrao novinara onda ništa od Cansu i njega kao para. U originalu ljubavne priče i nema , uopće nije fokus na tome.

Cansuin lik ima i majku koja ju je posvojila i koja ima 2 kćerke. E sad da li će se oni držat originala pitanje je. ..


__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 02.09.2016., 23:28   #11
^ Aha to je fora ona preispituje svoj odnos sa majkom, postajući "majka" devojčici itd.

Priča je dosta dobra, ali nakalemiće nešto 100% , videćemo za sada mi je sve kakva li je ova producentska kuća imali neko iskustva sa njima?
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 02.09.2016., 23:39   #12
Quote:
Red Coat kaže: Pogledaj post
^ Aha to je fora ona preispituje svoj odnos sa majkom, postajući "majka" devojčici itd.

Priča je dosta dobra, ali nakalemiće nešto 100% , videćemo za sada mi je sve kakva li je ova producentska kuća imali neko iskustva sa njima?
Nju je biološka mama ostavila kao malu djevojčicu.

Nisam ja gledao ništa od ove produkcije, valjda su ok.


Ne znam je l' ok što pišemo o originalu, možda neko ne želi znat išta
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 03.09.2016., 00:10   #13
Nije baš fragi..al dok čekamo može proći ..



http://live.malayalamsearch.com/?url...?v=mQP4GPC7ZMs

Da ,da i Damla je tu..
__________________
Sinan & Zeynep

Sila & Boran

Zadnje uređivanje gelin : 03.09.2016. at 00:20.
gelin is offline  
Old 03.09.2016., 00:35   #14
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post

Ne znam je l' ok što pišemo o originalu, možda neko ne želi znat išta
Jesi ti odgledao do kraja?Zanima me koliko bitnu ulogu ima onaj novinar(ne moramo u detalje ako neko ne zeli da zna)...cisto da vidim kakav potencijal ima njegov lik,da se vise ukljuci u glavni tok radnje,ali onda to nece biti to...ne znam sta je bolje,da ostane sporedan ili da ubace love story
dolcevita026 is offline  
Old 03.09.2016., 00:39   #15
Quote:
dolcevita026 kaže: Pogledaj post
Jesi ti odgledao do kraja?Zanima me koliko bitnu ulogu ima onaj novinar(ne moramo u detalje ako neko ne zeli da zna)...cisto da vidim kakav potencijal ima njegov lik,da se vise ukljuci u glavni tok radnje,ali onda to nece biti to...ne znam sta je bolje,da ostane sporedan ili da ubace love story
Ma nisam, 4 ep. sam pogledao. Sad nešto po tw pišu o nekom posvajanju, kao da će Canusin lik htjeti da posvoji malu. To već nema veze s originalom. Ne znam, mislim da će sve izmijenit
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 03.09.2016., 11:10   #16
Sviđam promo fotke. Odavno ne videh takve za jedaa dizi. Sve tri glumice mi imaju nešto. Videćemo kako će biti u fazi pokretnih slika.
Trebalo bi biti dobro.
Nagađam, znajući ih, da se neće držati originala, tj. sličnost će biti sve bleđa. Osobito ako bude dobra gledanost. :bacila grah:
Ko je pitao za produkcijsku kuću, MF Yapim, nismo se ovde toliko susretali s njima, ali... većina nas jeste upamtila Fatiha Aksoya koji je na čelu kuće, suvlasnik, i to po tome što/kako je svojevremeno 'sredio' seriju Adini Feriha Koydum. :/ Možda je u međuvremenu naučio lekciju.
Bhea is offline  
Old 03.09.2016., 11:52   #17
Hajde konačno i Cansu da se vrati na mali ekran. Priča zvuči interesantno, bacit ću pogled na 1.ep!

Slažem se s Bheom. Bojim se da od originala ne ostane ni O, jer sam pratila više "rimejkova" koji su imali neki kostur, ali kasnije i to pogubiše u hodu.

Kažeš da ovo radi idiot Fatih (forumski nadimak, postoji na offu čak i topic)??? Kuku leleee... S njim imam samo loša iskustva. Nevidjena budaletina. Koliko vidim pored njegovog Med yapima je s još jednim tipom osnovao MF yapim, nije mu dosta produciranja, galiba. Radili su ove serije:

2015: Baba Candır
2015: İlişki Durumu: Karışık
2014: Günahkar
2014: Zeytin Tepesi
2013: Bir Aşk Hikayesi

Ako se dobro sjećam, Zeytin Tepesi je bio rimejk neke španjolske ili talijanske serije? Ima topic ovdje na forumu.

Puno sreće u svakom slučaju.

mina from galaxy s5
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 03.09.2016., 13:07   #18
Star Tv je izgleda naučio lekciju sa čežnjom pa ne ponavlja iste greške Sviđa mi se što je skromno počela kampanja bez nekih nagađanja, polako se fanovi zagrevaju malo sam virnula na društvene mreže ljudi su se stvarno uželeli Cansu

Nije bitno neka menjaju, ali fokus će biti isti Učiteljica-dete-majčinstvo tema koja je dobra i može biti podloga za solidnu priču, biće malo i aška ( konačno sam utvrdila na koga me sve podseća glavni glumac - Kivo+Ibrica+čovek iz Krapine ) imamo dobar cast...Original ima 11 ep , ozbiljnija je drama, plus Japanci koji su svedeniji od Turaka i to ne malo ,dakle Anne se mora adaptirati tako da odgovara i turskim kulturološkim okvirima... ako misli da bude gledana u Turskoj
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 03.09.2016., 13:18   #19
Gledat ću seriju, zanima me Cansu, a i priča je zanimljiva. Konačno ženska tema.

Iako o Fatihu Aksoyu ne mislim najbolje. Upropastio je on dosta toga ("Fatih" npr.), ali nadam se da će s ovom serijom sve biti u redu. Mogla bi jako zainteresirati žensku publiku. Navijam da dobro prođe.
đurđevak is offline  
Old 03.09.2016., 13:21   #20
Quote:
Red Coat kaže: Pogledaj post
Star Tv je izgleda naučio lekciju sa čežnjom pa ne ponavlja iste greške Sviđa mi se što je skromno počela kampanja bez nekih nagađanja, polako se fanovi zagrevaju malo sam virnula na društvene mreže ljudi su se stvarno uželeli Cansu

Nije bitno neka menjaju, ali fokus će biti isti Učiteljica-dete-majčinstvo tema koja je dobra i može biti podloga za solidnu priču, biće malo i aška ( konačno sam utvrdila na koga me sve podseća glavni glumac - Kivo+Ibrica+čovek iz Krapine ) imamo dobar cast...Original ima 11 ep , ozbiljnija je drama, plus Japanci koji su svedeniji od Turaka i to ne malo ,dakle Anne se mora adaptirati tako da odgovara i turskim kulturološkim okvirima... ako misli da bude gledana u Turskoj
Oči, konture lica, visina i mišići -kupljeno http://static1.squarespace.com/stati...ormat=original

Ja se samo nadam da neće biti puno nebuloza i patetike. Ostalo sve mogu prožvakat.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:48.