Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2016., 23:17   #61
Cansu Dere se nakon 4 godine vraća na televizijske ekrane sa serijom Anne koju režisira Merve Girgin a za adaptaciju scenarija prema japanskoj seriji Mother zadužena je Berfu Ergenekon. U seriji još glume : Vahide Percin,Beren Gokyildiz, Gunca Vuslateri. Can Nergis i Berkay Ates. Priča počinje ovako:

Obalska straža, policija, ribari i Šule-majka djevojčice (Gonca Vuslateri) koja je u stanju šoka, u potrazi su za sedmogodišnjom Tugče. Djevojčica za koju vjeruju da je pala u more jeste žrtva nasilja od strane majke i njenog zaručnika Cengiza (Berkay Ates) s kojima je živjela. Majka je zaposlena u noćnom klubu. Djevojčica je usprkos svemu što joj se dešavalo bila vedra, nasmijana, vodila je svoj dnevnik u kome je svakodnevno zapisivala svoje snove i nadala se da će se njen život jednog dana promijenit. To se i dešava kada u njenu školu i razred dolazi zamjenska učiteljica Zeynep Gunes (Cansu Dere) koja će se Tugce odmah svidjet. Između male Tugce i Zeynep će se stvorit posebna veza i odnos. Zeynep Gunes je po profesiji zapravo fotografkinja, koja djeluje hladno-ne pokazuje emocije. Ćekajući stipendiju za studij, ona počinje raditi u školi. Zeynep se s majkom Reyhan (Vahide Percin) i sestrama Gamze i Duru nije vidjela 10 godina. Kada Zeynep primijeti modrice na djevojčicinom tijelu počinje da sumnja da mala biva zlostavljana od strane majke i oćuha. Obraća se upravniku i rukovodstvu škole sa molbom da istraže slučaj ali ovi to odbijaju. Nakon nekog vremena Zeynep donosi odluku da otme malu i pobjegne s njom.

Trudio sam se prevest što je bolje moguće .
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 13.09.2016., 23:32   #62
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Cansu Dere se nakon 4 godine vraća na televizijske ekrane sa serijom Anne koju režisira Merve Girgin a za adaptaciju scenarija prema japanskoj seriji Mother zadužena je Berfu Ergenekon. U seriji još glume : Vahide Percin,Beren Gokyildiz, Gunca Vuslateri. Can Nergis i Berkay Ates. Priča počinje ovako:

Obalska straža, policija, ribari i Šule-majka djevojčice (Gonca Vuslateri) koja je u stanju šoka, u potrazi su za sedmogodišnjom Tugče. Djevojčica za koju vjeruju da je pala u more jeste žrtva nasilja od strane majke i njenog zaručnika Cengiza (Berkay Ates) s kojima je živjela. Majka je zaposlena u noćnom klubu. Djevojčica je usprkos svemu što joj se dešavalo bila vedra, nasmijana, vodila je svoj dnevnik u kome je svakodnevno zapisivala svoje snove i nadala se da će se njen život jednog dana promijenit. To se i dešava kada u njenu školu i razred dolazi zamjenska učiteljica Zeynep Gunes (Cansu Dere) koja će se Tugce odmah svidjet. Između male Tugce i Zeynep će se stvorit posebna veza i odnos. Zeynep Gunes je po profesiji zapravo fotografkinja, koja djeluje hladno-ne pokazuje emocije. Ćekajući stipendiju za studij, ona počinje raditi u školi. Zeynep se s majkom Reyhan (Vahide Percin) i sestrama Gamze i Duru nije vidjela 10 godina. Kada Zeynep primijeti modrice na djevojčicinom tijelu počinje da sumnja da mala biva zlostavljana od strane majke i oćuha. Obraća se upravniku i rukovodstvu škole sa molbom da istraže slučaj ali ovi to odbijaju. Nakon nekog vremena Zeynep donosi odluku da otme malu i pobjegne s njom.

Trudio sam se prevest što je bolje moguće .
Za prevod, jer ni sama nisam znala da mi je turski u trogodišnjem čekanju toliko zarđao.

Meni se ovo mnogo dopada , nisam gledala original (nikako da se nakalemim, a sve hoću), međutim priča nekako kreće od starta, nema razvlačenja, nadam se da će tako biti i u epizodi, bez preterano dugih predstavljanja likova.

Kad videh ovo da je fotograf po profesiji odmah se setih Oye iz Aci Ask.
__________________
Eyşan&Ezel Forever ❤
Cansu OnlyQueen is offline  
Old 14.09.2016., 01:07   #63
Super je što postoji taj trenutak otmice, znači da će i ovde biti "na putu" to ostavlja dovoljno prostora da fileri budu zanimljivi, face koje sreću, događaji. Nisam sigurna da ću pratiit lajv tj svake sedmice možda samo prvu da vidim Cansu, čekaću da se prevede,nakupi epizoda i gledaću kao čovek
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 14.09.2016., 19:41   #64
Još jedna nova.. malo mi je čudno da gotovo dva mjeseca Cansu nije postala ni jednu sliku na instagram..ajde sad znamo nešto više o radnji i bit će lakše pratiti seriju..ja ću gledati i jedno i drugo..valjda će se početi brzo i prevoditi..

__________________
Sinan & Zeynep

Sila & Boran
gelin is offline  
Old 15.09.2016., 11:01   #65
Pauza gotova, snimanje se nastavlja. Beren maloprije na IG objavila 2 slike sa seta sa Goncom i Berkayem.

Engin montažer na tw napisao da rade na teaseru :klap:
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 16.09.2016., 16:47   #66


Na svijetu postoje tri kategorije ljudi: žene, muškarci i majke ...




LQ slika postera
https://pbs.twimg.com/media/CseqadiUkAAum01.jpg
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum

Zadnje uređivanje S.N.O.B : 16.09.2016. at 17:27.
S.N.O.B is offline  
Old 17.09.2016., 16:31   #67
Nije da mi se ne sviđa ovaj poster..ali očekivala sam malo više maštovitosti..previše mi je coppy paste onog japanskog.. sličan postav glavnih likova ..curica okrenuta leđima.. iako nije oficijelni,puno draži mi je ovaj poster
__________________
Sinan & Zeynep

Sila & Boran
gelin is offline  
Old 17.09.2016., 18:56   #68
Oficijelne stranice:

https://twitter.com/Annedizisioffic
https://www.instagram.com/annedizisiofficial/?hl=hr

Kad oni misle krenut s promocijom !? Fragman je vec trebao izaci
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 18.09.2016., 10:21   #69
Starovci za novu sezonu..sretno im bilo ..al nama najviše..

__________________
Sinan & Zeynep

Sila & Boran

Zadnje uređivanje gelin : 18.09.2016. at 10:54.
gelin is offline  
Old 18.09.2016., 12:21   #70
Scenaristica nam je sestra od one Seme Ergenekon Nadam se da joj sekica ne pomaže u pisanju scenarija
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 18.09.2016., 19:39   #71
Teaser je gotov.

@editorengin
#anne
Tnt yapıldı bilginize.....

Očekujem ga sutra ili u utorak najkasnije
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 18.09.2016., 23:24   #72
Rekla sam vam ja. Držite se editora Engina ko pijan plota! Čovjek je zaista super.

Mina from Galaxy S5 via Tapatalk
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 19.09.2016., 20:24   #73
teaser je vani za 6 min .

@startv
Cansu Dere, Vahide Gördüm ve Beren Gökyıldız'ın başrollerini paylaştığı yeni dizi Annem'in ilk tanıtımı bu akşam 21.30'da Star'da!


Nisam spreman !
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 19.09.2016., 20:40   #74
Evo gaaaaaaaa

https://twitter.com/startv/status/777941614140399616


Duša mala.

__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum

Zadnje uređivanje S.N.O.B : 19.09.2016. at 20:55.
S.N.O.B is offline  
Old 19.09.2016., 21:50   #75
Za svaki slučaj ..dvaput je dvaput ja još uvijek gledam po kozna koji put ..

View My Video

__________________
Sinan & Zeynep

Sila & Boran

Zadnje uređivanje gelin : 19.09.2016. at 22:35.
gelin is offline  
Old 19.09.2016., 22:14   #76
Dobri su kom. na društvenim mrežama. Star je prije sat objavio teaser na fb i već ima skoro 40K pregleda . :klap:


Teaser je jako lijepo urađen. U ovoj sceeni je zapravo prikazana suština priče. Sviđa mi se i muzika. Mala Beren je odlična. Cansu isto. Jako je bitno da njih divije 'kliknu', a vidim po ovome da i jesu . Još mi je nerealno vidjet Cansu u nečemu novom i zaista jedva cekam da počne. Pročitao sam dosta kom. tipa Bomba gibi dizi geliyor. Insallah da tako i bude .:klap:

još slika
https://pbs.twimg.com/media/CsvgPurXEAAynyh.jpg
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 19.09.2016., 22:27   #77
Triput sam odgledala teaser da bih sebe ubedila da ovo stvarno konačno doživeh.

Cansu... Ostala sam bez reči, malo je falilo da zaplačem.
Tek ovde sam shvatila koliko je falila, niko kao ona.

Jedva čekam seriju, meni ovo miriše na nešto jako, jako dobro.
__________________
Eyşan&Ezel Forever ❤
Cansu OnlyQueen is offline  
Old 19.09.2016., 22:55   #78
Samo 3x ? Ja sam jedno 30x min



__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 19.09.2016., 22:59   #79
Pa, od trenutka pisanja tog mog posta do sad sam i ja pogledala jedno minimum 30x.
Nikako da me prođe stanje šoka, evala kad smo i to dočekali.

Ali, neverovatno nešto kako samo Cansu ume ovako da me dokusuri jednim svojim pogledom. Ako je ovakva u teaseru, mogu da zamislim kakva će biti u epizodi.

Super gifovi, kako ih praviš?
__________________
Eyşan&Ezel Forever ❤
Cansu OnlyQueen is offline  
Old 19.09.2016., 23:03   #80
Ukrao sam ih

Znači mala se zove Melek, ne Tugce kako su pisali mediji ?
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:40.