Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2016., 02:07   #21
@
Ubis me u ove rane sate
Genijalno

Poslano sa mog LG-H440n koristeći Tapatalk
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 18:37   #22
Ne znam oklen ove cifre..jučer još bilo 120 iljada

11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 21:46   #23
Matrix, tvoja pjesmica

Evo habera u vezi još nekih glumaca. Ranije se pisalo da će Devrim Yakut igrati Kivinu majku, mada (po meni) postoji i mogućnost da igra Tubinu. U svakom slučaju, žena pozna i Kivu i Tubu, jer je s njim 2013. igrala u filmu Kelebeğin Rüyası, a s njom 2015. u filmu Dar Elbise. Kasnije se pojavilo ime Erkan Avcı kojeg znamo iz Karadayi, a ja pretpostavljala da će igrati Tubinog brata zgubidana, što se sada navodi kao izvjesno. On sigurno pozna Tubu, jer će skupa snimati film Daha (u režiji Tubinog muža Onura). A treće i najnovije ime je Sezin Akbaşoğulları (isječak iz filma 2014.). Piše se da bi upravo on igrala zlicu, Erkanovu suprugu koja pokušava ubiti Tubu. Iskreno, malo mi njna faca i energija bacaju da bi to mogla solidno odraditi i da bi bila dobra partnerica Erkanu.

Scenaristica Ece je trenutno u Indiji. Tankira inspiraciju, galiba.
Good morning Bombay ❤️(Mumbai)
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 00:32   #24
Vozdrica

Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
A treće i najnovije ime je Sezin Akbaşoğulları (isječak iz filma 2014.). Piše se da bi upravo ona igrala zlicu, Erkanovu suprugu koja pokušava ubiti Tubu. Iskreno, malo mi njena faca i energija bacaju da bi to mogla solidno odraditi i da bi bila dobra partnerica Erkanu.
Tuba i Sezin se poznaju.
Još 2004. glumile su zajedno u TV filmu "Gulizar".



( Inače, jedan od dizija u kom je Sezin glumila je i "Hatırla Gönül", gdje je bila partnerica Onuru Saylaku. )
Daša is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2016., 16:56   #25
Necu gledati. Zvuci jako dosadno. Nagledali smo se vec tih Oni se vole al ne da im babo prica. Ne svidja mi se ni prekrajanje serije radi reziserove zene i miljenika akpa. A ni njihovi honorari (ako je istina).

Bacam veliki hejt.

Doduse predvidjam im jedno 5 sezona ugodnog nicega kao i u serijama bašrola Erkana Petekkaye.

Tko voli buyrun.
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2016., 20:35   #26
Selamlar

Upisujem se, za svaki slučaj. Seriju Cesur ve Guzel ću da gledam sigurno, iako mi predložak ne obećava baš puno, i blanko je proglašavam za seriju miljenicu ove sezone, pa dokle doguram. .
Gledam prvenstveno zbog Tube, moje NO 1 turske glumice, a Kiva je partner koji je za mene dostojan da stane pored Tube, iako ne preferiram plavušane. Ime je ime, a brojke koje ima u nogama su exactne, iako me mrzi da prelistavam po njegovim minulim radovima i sabiram gledaoce, znam da ih ima dovoljno da opravda status koji ima u produkciji Ay Yapim, u celoj Turskoj, na bliskom istoku, i diljem dunjaluka. Ako bude na nivou Kuzeya, ne tražim ništa više. Tuba me do sada nije razočarala, pa se nadam i da neće. Medju malobrojnim serijama koje sam dogurala do kraja večina su njene.
Na promo snimku Stara njih dvoje izgledaju odlično.
Samo da je Ece pronašla kakvu takvu inspiraciju prokrstarivši svet uzduž i popreko u zadnje vreme. Scenario je jedino što može da potpeti. U ostalo ne sumnjam, iako ove ostale glumce ič ne poznajem, osim pohlepnog brata, za koga nisu mogli boljeg odabrati.

Seriji želim uspeh, kao i ovoj temi, pa sudelovala lično dalje na njoj ili ne.
Ne znam da li ću imati inspiraciju da budem aktivna, ali mogle bi da me pokrenu Kivine fanice, kojima ni jedna partnerka nije dovoljno dobra da zaigra pored njihovog idola.
Hairly olsun!
zambak32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2016., 20:40   #27
Ranini kaže da će Alp Özer, rođen 2004. godine, glumiti mladog Kivu. Zapravo, mladog Cesura. Moram reći da je dijete jako lijepo i super je pogođen. Znači možemo očekivati flešbekove. Tko će biti mala Tuba?

__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 18:11   #28
Haber.
Quote:
Ay Yapim je u vezi serije "Cesur ve Güzel" sa Star TV-om potpisao ugovor kojim se jamči emitiranje 39 epizoda. Prema njemu odluka o prekidu (finalu) prije 39. epizode neće proći (bez posljedica). Ukoliko stigne obavijest o ranijem finalu, bit će prinuđeni isplatiti trošak za 39 epizoda.
Poznat je Tubin serijski tata. Glumit će ga Tamer Levent iz "Aşk Yeniden", serijski tata Özge Özpirinçci.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 18:49   #29
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post

Poznat je[/URL] Tubin serijski tata. Glumit će ga Tamer Levent iz "Aşk Yeniden", serijski tata Özge Özpirinçci.
Ne znam čoveka, ni kako glumi, ali prvi utisak mi je pozitivan. Ako već treba da nosi taj repertoar autoritarnih osobina kako se planira, ovako na prvu me neće smoriti. Dečak je sladak i Sezin mi je dobra.
Stvarno strepim da me neko ne poremeti, ali fino guramo podelu do sada. Sad nam treba neki wow
Andreas Sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 20:12   #30
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Nakon sto sam procitala detalje vezane za scenario ove serije, shvatila sam da me sve vise podsjeca na seriju Asi.
Nisi jedina.
Možda bi bilo dobro da infosi koje imamo nisu baš najtačniji... Ono ipak faktor nekakvog iznenađenja i tako to
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 21:03   #31
Ucankus kaže da se cast popunjava i da je sljedeći dodatak glumac Serkan Altunorak (kolaž).
Gledala sam ga u Sulji i bio je dobar.


Kivu prije dan-dva presreli paparaci u društvu supruge i prijatelja (Sedef + Kivanča) i pitali za seriju, rekao je mu se scenarij jako, jako dopada, da kreće snimanje i da se vraća na društvene mreže. A Ruskinja javljaju da je danas bilo zajedničko čitanje scenarija svih glumaca i da je atmosfera bila izvrsna. Evo i videa.
Je li to osvetnički Cesur-look? Ako jeste, lajkam.


Tubu su u Adani safatali s MBC-a i pitali za Kivu i novu seriju.
O njemu je imala samo riječi hvale i evo jednog djelića.

Quote:
Tuba Büyüküstün:
"Kıvanç'la çalışmak çok güzel olacak diye düşünüyorum, daha önce küçük bir reklam filmi çekmiştik bu sefer daha uzun bir yolculuğa çıkıyoruz"
Vjerujem da će rad s Kivančem biti jako lijep, prije (u prošlosti) smo zajedno snimili malu reklamu, a ovaj put idemo na nešto duži put. /čeka ih duži zajednički rad/

***

Ps. pronosi se haber da će tanitim krajem idućeg tjedna...
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 29.09.2016. at 21:20.
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 19:44   #32
Novi haber danas, piše Birsen iz Ucankusa.
Quote:
Sin İzzeta Altınmeşea, glumac Fırat Altunmeşe, pridružio se Kıvançovoj i Tubinoj ekipi
/I.A. je poznati turski pjevač/

Sve je jasniji cast serije "Cesur ve Güzel" u kojoj glavne uloge tumače Kıvanç Tatlıtuğ i Tuba Büyüküstün. Ulogu zaručnika junakinje serije Sühan, koju igra Tuba Büyüküstün, će tumačiti Serkan Altunorak. U seriji čiji scenarij piše Ece Yörenç, a redateljsku palicu drži Ali Bilgin, brata Tubine heroine, Korhana, će igrati Erkan Avcı. Korhanovu ženu koja ne može imati djece glumi Sezin Akbaşoğlu. Tubinog serijskog oca glumi Tamer Levent. Posljednje pojačanje postave čine Gözde Türkpençe i Fırat Altunmeşe, sin poznatog pjevača İzzeta Altınmeşea. Prije toga je glumio u seriji "Kehribar". U seriji koja će se prikazivati na StarTV također glume Nihan Büyükağaç i Devrim Yakut.
Znači, cast na slici je ovaj + mali Kivo (onaj dječak plavušan). Tuba ima zaručnika Serkana, pojavljuje se osvetnik Kivo i spašava je sigurne smrti od naručenog ubojstva snaje Sezin, žene Tubinog brata Erkana. Ovi mlađi ne znamo koga točno glume, možda Kivo ima brata, sestru... Devrim će navodno glumiti Kivinu mamu. Za Tamera zamo da je Tubin i Erkanov tata. Baš me zanima kako će Kivo razvrgnuti Tubine zaruke, jer Ece obećava strasnu vezu! Eyvallah.. Dodatno se pronosi haber da je serija već prodana u 80 zemalja.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 30.09.2016. at 19:59.
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 14:11   #33
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
Je li to osvetnički Cesur-look? Ako jeste, lajkam.
http://image.prntscr.com/image/755cc...89056bb086.png
ako nam je ovo Cezar ja ću još i da se provedem. na klipu je, što bi rekla Daša, dobar Kivo ko dobar dan.

Ave Cezare

zaboravila sam da izjavim saučešće Kivinim fenicama, al šta se može, život je surov. daljinski u ruke i premotavanje kad se ta spodoba Tuba pojavi tokom gledanja na kvarno. sve prolazi, proći će i ta muka

za nas ostale...fotka i komentar na mestu.

o je https://twitter.com/Reno0o123/status/782150440213438464
Andreas Sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 18:17   #34
Vozdrica

Na UçanKuş TV: video o glumačkoj postavi naše serije!

Snimanje je počelo! veća

Nakon objave fotke prve klape, #cesurveguzel TT, bio je, kažu, br.1 u Saudijskoj Arabiji.

Zadnje uređivanje Daša : 01.10.2016. at 18:33.
Daša is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 18:43   #35
Quote:
zambak32 kaže: Pogledaj post
Kivine fanice, kojima ni jedna partnerka nije dovoljno dobra da zaigra pored njihovog idola.
Hairly olsun!
Quote:
Andreas Sam kaže: Pogledaj post

zaboravila sam da izjavim saučešće Kivinim fenicama, al šta se može, život je surov. daljinski u ruke i premotavanje kad se ta spodoba Tuba pojavi tokom gledanja na kvarno. sve prolazi, proći će i ta muka
Nema nikakve potrebe za ovakvim diskursom, tamam?
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 18:55   #36
Dašo, haha, uopće nisam sumnjala da će arapske zemlje pasti u kolektivni trans, jer im je ovo dugogodišnja želja! Cesur ve Guzel može ići sve do Tubine i Kivine penzije. Sjećam se da je 3.sezona Gumusa snimljena samo zbog Arapa. A di ovo neće. Kolay gelsin ekipi, nadam se da će uskoro tanitim!

Mina from Galaxy S5 via Tapatalk
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 22:20   #37
Srećna prva klapa!!!

Nadam se dobroj seriji .
hasret is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 08:51   #38
Od KPA nisam gledala pošteno nijednu seriju.

A, sad je došlo mojih 5 minuta,

Staro pravilo, di mina tu i ja

Zdušno se nadam da nebu zatvora, bolnica i sličnoh užasa koji prate sve Turske serije.

Al di je Tubuška tu sam sa Minom i ja. I moram priznati da joj Kivo odgovara. Ona crna, on plav uf dobra kombinacija.

Jedva čekam
__________________
kiss kceri
zapletilja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 12:05   #39
ovaj dečko je na setu

https://www.instagram.com/p/BLBaPwvg...-by=safagokhan

set /kantrisajd

https://www.instagram.com/p/BLDkPFGj...urveg%C3%BCzel

ko li će prvi da okači Tubicu na setu
Andreas Sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 13:13   #40
https://www.facebook.com/TubaBuyukus...type=3&theater

Tubuška nije na setu, al nam je stavila filmić sa svim glumcima u bivšim ulogama
__________________
kiss kceri
zapletilja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:41.