Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2017., 16:12   #81
Prvo o reytingu. Utakmica nije uticala na postotak gledanosti serija, možda samo na pozicije, zato što je počela kad su već serije završile ili bile pri kraju (23:00). Naša serijica je imala porast u totalu i mali pad u AB, ali FOX i produkcija bi trebali biti sretni s ovim, pa neka serija traje do kraja sezone i tamam. Bogataši ne vole serije o Kapadokiji, ovako je isto Ask ve Mavi dobra u totalu ali slab u AB...ali ja sam zadovoljna...nek ovako ostane (kucam u drvo)

Naravno da je ovdje sapuničasrki bilo onih nelogičnosti, ali još nisam gledala još uvijek seriju bez toga, ali generalno kad se sve sabere i oduzme, sjajna epizoda i puno bolja nego prva. U prvoj smo samo imali Zuhricine pokušaje bijega i njenu patnju, u drugoj je bilo već lijeph scena i Šukru je imao veću (glumački) ulogu, a bilo je i više uzbuđenja.
Kako mi je štekao link propustila sam kako je ona vještica ukrala haljinu, ali eto moralo se nekako otkriti gdje je Zuhre, i sklopiti savez dva zla (osovina zla)...Nešto mislim da će ova biti kao Mukades u FGSN, samo još veće zlo.
Dok sam gledala scenu pred Seyitovom kućom, kada mu prijeti Zeki s majkom, djedom i sestrom, da će ih ubiti, razmišljala da li bi ja predala nekog npr momka kojeg znam 2 dana i u kojeg sam se eto malo zaljubiška, za tri osobe koje volim, i koje me gledaju kroz prozor bespomoćne. Možda ja nisam romantična, ali u tom slučaju hebeš i ljubav i momka kojeg znam tek dva dana, ja bi spasila ljude s kojim živim cijeli život. Ali eto ovo je serija...
Isto ona pucnjava, tipična serijska, ali takve gluposti gledamo i u visokobudžetnim holivudskim filmovima...
Kad sam već kod nelogičnosti bilo mi je i nelogično, kad je kuća zapaljena, što prvo dolazi policija, pa hitna a vatrogasaca nema.
Što se tiče njenih roditelja, nervirat ću se (ili će me Zuhre nervirati) kad se oni pojave.
Čekam engleski prevod druge da bi komentirala neke druge scene, a tad ću nadoknaditi i ovo što sam propustila. U najavi za treću epizodu ništa nam nisu otkrili ali i bolje je tako, nervira me u njihovim serijama kad daju neki šokantan kraj (tipa neko umire/gine) i onda odmah u fragmanu vidiš da ništa neće biti (ne samo da su živi nego bez ikakvih ozlijeda)

Lijepo Selin pjeva https://www.youtube.com/watch?v=LxQO8_LR4-I

I da zaboravila sam, najupečatljivija mi je scena bila kad Zuhre neće da izađe iz kuće koja gori. Spremna je i da umre samo da ne padne u ruke ovom zlu, a mislim da ima i osjećaj krivice što se sve ovo desilo zbog nje Seyitovoj porodici.
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???

Zadnje uređivanje seeni : 10.03.2017. at 16:46.
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 17:17   #82
seeni, mene ova ženturača isto podsjetila na Mukades, onaj njen hod sa sisama u prvom planu i zamah kosom, iznerviram se odmah, to je samo fizički, a količina zlobe je tek druga priča

Poslano sa mog LG-H440n koristeći Tapatalk
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 17:30   #83
Eto smo sve izgleda na tragu slavne nam Mukades(koliko mi je ta baba pojela živaca i koliko sam joj ispsovala!!!!!) i da,nevjerojatno me podsjetila na nju...i gestikulacijom,tim mahanjem kose,a najviše onim "značajnim" podlim smješkom,kao nagrada samoj sebi...kako sam ovo dobro obavila!!!!!
I ja mislim,da će se ova fino skompati sa Zekijem...moguće tu bude i nešto više,jer tako su se lijepo smiješili jedno drugom...
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 17:38   #84
Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
seeni, mene ova ženturača isto podsjetila na Mukades, onaj njen hod sa sisama u prvom planu i zamah kosom, iznerviram se odmah, to je samo fizički, a količina zlobe je tek druga priča

Poslano sa mog LG-H440n koristeći Tapatalk
Da podsjeća na nju i načinom glume i svim ostalim. I eto pretpostavimo sad da će ih onaj jadnik od oca pozvati sebi u Istanbul jer su beskućnici. Ona će naravno poluditi zbog toga i raditi kontra njih, kao što je i Mukades prodavala Fatmagul i bila igrač bogataša, tako će i ova otkrivati svaki potez Zekiyu. Otac je mutav, isto kao jadnik Rahmi u FGSN, pa nit će se znati, a neće se ni smjeti suprostaviti lujki.
Igrat će ona po živcima i piti krv i njima i nama...

Quote:
nala321 kaže: Pogledaj post
.moguće tu bude i nešto više,jer tako su se lijepo smiješili jedno drugom...
Ima da tu pršti od strasti samo ako se dočepaju jedno drugog
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 21:51   #85
Meni jedna jos zanimljiva scena, nisam mogla vjerovat da Zekarov sin drži Ruveydu, a taman su pali neki pogledi koji su najavili neku ljubav na vidiku, zbilja nisam vjerovala da je to on, drago mi je da mu nije bilo svejedno, ali ipak se pitam kak bude Zuveyda zaboravila taj slučaj...
seni, ja sam se isto pitala, pa jel će on dozvolit da mu obitelj izgori živa, mislila sam da on ne zna gde je ona jer mi je stream štekal, ali ako je znal , ne želim ni misliti kaj bi bilo da se Zuhre nije pojavila?????

Poslano sa mog LG-H440n koristeći Tapatalk
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 22:19   #86
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
Dok sam gledala scenu pred Seyitovom kućom, kada mu prijeti Zeki s majkom, djedom i sestrom, da će ih ubiti, razmišljala da li bi ja predala nekog npr momka kojeg znam 2 dana i u kojeg sam se eto malo zaljubiška, za tri osobe koje volim, i koje me gledaju kroz prozor bespomoćne. Možda ja nisam romantična, ali u tom slučaju hebeš i ljubav i momka kojeg znam tek dva dana, ja bi spasila ljude s kojim živim cijeli život. Ali eto ovo je serija...
Nije to samo serija, romantizam i ljubavi prema zeni, te odbrana moralnih stavova.

Sejitu su ljudi izasli u suret. Ljudi koji su primili Zuhre kod sebe. Ima covjek zenu, mozda ima i djecu.
Jeste da on na taj nacin pokusava da se oduzi Sejitu, ali i Sejit zna velicinu i vrijednost onoga sta taj covjek cini za njega i Zuhre.
Treba li i njih zrtvovati, samo da spasi svoje?
I ko mu garantuje da bi spasio svoje?
Mozda bi samo uz svoje pobio jos neduznih ljudi, cijelu jednu porodicu.

Vidi i on (i mi svi) da ovaj ludjak nema nikakvih granica. Sin njegov ne vjeruje svojim ocima sta radi, bjezi odande.

Tamo, naravno, policija nicemu ne sluzi, niti je ko zove, niti ona kome pomaze.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 22:32   #87
Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
Meni jedna jos zanimljiva scena, nisam mogla vjerovat da Zekarov sin drži Ruveydu, a taman su pali neki pogledi koji su najavili neku ljubav na vidiku, zbilja nisam vjerovala da je to on, drago mi je da mu nije bilo svejedno, ali ipak se pitam kak bude Zuveyda zaboravila taj slučaj...
seni, ja sam se isto pitala, pa jel će on dozvolit da mu obitelj izgori živa, mislila sam da on ne zna gde je ona jer mi je stream štekal, ali ako je znal , ne želim ni misliti kaj bi bilo da se Zuhre nije pojavila?????

Poslano sa mog LG-H440n koristeći Tapatalk
Držao je on nju, ali poslije kad su polijevali benzinom i vezali ih jedno za drugo on nije bio tu, već govorio ocu da je otišao predaleko. Eto bar nije u tome učestvovao, nego se bunio...Mislim da nije ni on svjestan kakav monstrum može biti otac, u sredini gdje je odrastao neke stvari su njemu normalne.

Ne znam meni se Ruvejda sviđa, ono baš je otvorena a i simpa je glumica i ovaj glumac je ljepuškast, mogli bi i tu napraviti stvarno lijepu priču, mafijaški sin i jedna dobra cura. Mene su već zainteresirali kako će to napraviti

Kad sam već kod vezivanja, ja to nisam dobro vidjela i meni je štekalo pa sam se pitala što ono troje stoje pored vrata zašto ne bježe na neku drugu stranu i skaču kroz prozore, tek poslije sam vidjela da su vezani.

Znao je Seyit gdje je ona, on je odveo kod nekih svojih prijatelja, ali ona se bunila, mislim da se željela predati (nakon one pucnjave vidjela je da je i Seyit u opasnosti), i zato se vratila i eto naletila na požar.
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 22:40   #88
''''' znači znal je gde je ona, nisam to vidla, preduga i premučna je bila ta scena, imala sam osjećaj da traje pol sata, ajd dobro , recimo da bi on ipak priznal gde je Zuhre da se ona nije pojavila, neću se mučiti tim slučajem dalje....njih dvoje su divan spoj i želim uživati u svakoj sceni pa makar bila i sapunjarska
Jedva čekam prevod jer nemam pojma o čemu su pricali.

Poslano sa mog LG-H440n koristeći Tapatalk
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 22:47   #89
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Nije to samo serija, romantizam i ljubavi prema zeni, te odbrana moralnih stavova.

Sejitu su ljudi izasli u suret. Ljudi koji su primili Zuhre kod sebe. Ima covjek zenu, mozda ima i djecu.
Jeste da on na taj nacin pokusava da se oduzi Sejitu, ali i Sejit zna velicinu i vrijednost onoga sta taj covjek cini za njega i Zuhre.
Treba li i njih zrtvovati, samo da spasi svoje?
I ko mu garantuje da bi spasio svoje?
Mozda bi samo uz svoje pobio jos neduznih ljudi, cijelu jednu porodicu.

Vidi i on (i mi svi) da ovaj ludjak nema nikakvih granica. Sin njegov ne vjeruje svojim ocima sta radi, bjezi odande.

Tamo, naravno, policija nicemu ne sluzi, niti je ko zove, niti ona kome pomaze.
Razmišljala sam ja i o tome u smislu vidjeo je da je luđak i da će ih pobiti rekao on gdje je Zuhre ili ne. ..ali eto opet sam se pitala šta bi ja u toj situaciji. Jer eto nije sve jedno gledati kako troje tvojih najmilijih pred tvojim očima umiru. Da li bi pokušala, možda neuspješno, ali ipak pokušala, rekavši gdje je ono što on želi, da spasim troje dragih ljudi od smrti?
A to što sam razmišljala o tome,a ne nekim tehničkim detaljima koji mi inače u serijama bodu oči, je dobro znači da sam se uživila u priču.

Ima već ruski prevod druge epke.
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 23:02   #90
preskočila sam komentar od @matriks , nisam mjerodavna da komentiram , jer sam očito propustila dosta dijelova, a svi su važni za povezati priču, kad pogledam s prevodom, kad ga bude, sigurno bum imala drugačije mišljenje
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 23:11   #91
Vidim,da ste jako aktivne na temi,pa da vam se kratko pridružim.
Moram napisati,da sam čitav dan pod dojmom epizode,stvarno sam sinoć sve s njima jako proživljavala.
Sve ste napisale,što bih i ja...slažemo se eto u svemu,teško je nama sve ovo shvatiti...iskreno se nadam,da u današnje vrijeme ipak nije baš sve ovako...a valjda su ipak malo napredovali u tim svojim prokletim običajima.
Jako mi se svido,taj Zuhrin potez,da se vratila,jer stvarno bi svojim ostankom ugrozila ne samo Seyitovu ,nego i ovu obitelj,koja joj je pružila utočište.I ja bih radije izgorila,nego se predala ovom zlotvoru.
A da sam na Seyitovom mjestu,iskreno,vjerojatno bih i ja rekla,gdje je,koliko god mi to bilo teško.....On joj je obećao,da joj se ništa neće dogoditi,ali vjerojatno nije ni sanjao do kuda Zeki može ići i koliko je bolesnog uma.
Teško se nama zapravo poistovjetiti sa tim likovima,jer....ipak ne živimo u takvim okolnostima...na svu sreću.
Čovjek se stvarno ne može pripremiti na tako nešto,pa da već unaprijed donosi bilo kakve odluke....to su valjda trenuci,kad ne stigneš razmišljati i djeluješ instinktivno....pretpostavljam,da je i Seyit tako reagirao,jer ne vjerujem,da bi prema viđenom,samo tako svoju obitelj izložio pogibelji.....
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 00:55   #92
Mislim da Seyit zapravo nije imao izbora-da je i rekao gdje je Zuhra,Zekar ne bi stao....bijesan je što ni teško ranjenom ocu nije na prvom mjestu....mučio je ženu-ona ni tako nije znala gdje je Zuhra,a nije smjela priznati da joj je pomogla.Kad je "Mukades"(ma Mukades je prema ovom Zlu kamilica)donijela haljinu dobro mu je došlo da izbaci sav svoj bijes i zlo koje nosi u duši....i kad su jurili za kamionom, mogli su nastaviti za njim-lakše je,a i veći užitak otići obitelji i mučiti ju-zlo mi je od takvih tipova...
Srećom,Seyit nije izdao ni prijatelja ni obitelj jer je došla Zuhra-i ona se tako "iskupila"za zlo koje je doživjela Seyitova obitelj...nije mi samo jasno kako je došla,je li ju dovezao prijatelj?
S&Z čista srca mogu dalje....
__________________
Život može biti bajka, samo treba željeti...
cifra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 02:07   #93
Quote:
cifra kaže: Pogledaj post
Mislim da Seyit zapravo nije imao izbora-da je i rekao gdje je Zuhra,Zekar ne bi stao....bijesan je što ni teško ranjenom ocu nije na prvom mjestu....mučio je ženu-ona ni tako nije znala gdje je Zuhra,a nije smjela priznati da joj je pomogla.Kad je "Mukades"(ma Mukades je prema ovom Zlu kamilica)donijela haljinu dobro mu je došlo da izbaci sav svoj bijes i zlo koje nosi u duši....i kad su jurili za kamionom, mogli su nastaviti za njim-lakše je,a i veći užitak otići obitelji i mučiti ju-zlo mi je od takvih tipova...
Srećom,Seyit nije izdao ni prijatelja ni obitelj jer je došla Zuhra-i ona se tako "iskupila"za zlo koje je doživjela Seyitova obitelj...nije mi samo jasno kako je došla,je li ju dovezao prijatelj?
S&Z čista srca mogu dalje....
Nažalost to je, rekla bi i ja, najtočnije.. Taj zlotvor i psihopat nebi stao. On baš igra na to da se sveti ne direktno nego preko onih koje neko voli i poštuje.
Nisam mogla shvatiti što je govorio ocu.. al rekla bi da je riječ o tome da ga ovaj nije baš volio a spominjao je i majku.

Osim tog tehničkog pitanja "kako je došla" .. dolazak Zuhre je stvarno sreća i pravi potez jer je znala koji problem ima Seyit, sa kime se bori.

a "Mukades" ... ona Svjetlana je često tamo znala reći istinu koju se inače nije smjelo izgovoriti pa je samim tim i potaknula neke promjene. Naravno na stranu to što je prvi potez bio uvod u sve.

Kad govorimo o Zuhrinom oprostu ocu moglo bi se govoriti o tome što je veće zlo. Da li da te roditelj, otac, ostavi kao dijete u ipak sigurnom okruženju i ljubavi majke, bake i djeda ili da te proda za bilo što (komad zemlje ili bratovo zdravlje). Seyit i Ruveyda svom ocu nisu oprostili (možda hoće nakon svega) al Zuhra ni tad nebi smjela.
Ima još nešto u tim običajima, shvačanjima .. Ibrahim je želio vidjeti majku prije smrti i dolazi i ova ga željno očekuje, ne osuđuje ga za to što je napravio već mu prašta, a istovremeno odbija primiti poštovanje od žene koju je odabrao. Na stranu to što Fikriye nije karakter koji "zaslužuje" čast.. al nije ona puškom natjerala ovog da ju odabere. Ili stoji da je žena po defoltu vještica ona koja omađija oženjenog muškarca.

nego.. nisam shvatila je li Fikret rekao što se točno dogodilo, tko ga je ozlijedio ili je zapravo prikrio. Jer u pravnoj državi reći policajcima da te žena ozlijedila u samoobrani jer si ju htio silovati, bi trebalo biti tebi na teret a ne njoj.

*****
jeste li našle da je Selin udana za Kaan Taşaner, tj Erdoana iz Fatmagul, Feyza Işık (Cevahir Zahir) je glumila i u BBO sestru od Haruna/prvog muža od Narin, a Yüksel Ünal (Cabbar/zaštitar) je bio Šeker aga u Muteşem Yüzyıl/Sulejmanu

Zadnje uređivanje eMarina13 : 11.03.2017. at 02:51.
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 02:19   #94
I meni je drago sto Sejit nije odao prijatelja koji im je priskocio u pomoc.
Vidjeli smo koliko je to velika gesta tamo, posto Zuhri ni vlasititi ujak, koji je mnogo voli, nije spreman pomoci, jer brine za svoju porodicu.
Ovaj covjek je pristao pomoci i ne bi bilo fino vratiti mu na takav nacin.

Takodje je lijepo od Zuhre sto je, naslutivsi sta se zbiva, dosla nazad, da ne stradaju drugi zbog nje. Da ne ispastaju oni koji su joj bili spremni pomoci kad niko nije.


Ja sam navikla na bol...



Sto se tice one hinje i zlice Zekara, on je zaista jedan nepopravljivo odvratan i zao covjek, kojem samo treba izlika da iskali svo zlo iz sebe, pa mislim da tu nista ne bi pomoglo.
Jer Sejit je mogao lupiti bilo sta, bilo kakvu lokaciju. Ko moze znati je li to istina ili ne u tom trenutku?
Ali mislim da je Sejit svjestan da to ne bi pomoglo. Izgorjeli bi njegovi.
Zuhrin dolazak je zaista bio njihov jedini spas.


Sejitovo postenje i Zuhrina neiskvarenost su za divljenje.
Njihova borba je jos uzvisenija time sto oni ne zele da gaze preko mrtvih da bi postigli cilj (iako je borba za ljudsku slobodu i pravo na izbor sama po sebi vrijedna divljenja).
Zato ih je tako lako voljeti i podrzavati.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 02:33   #95
Jedna posebna scena je meni bila ona kad se obukla u Seitove hlače i vestu, kad je Seit ušel da je vidi, ona stavi ruke ispred, Seit pogleda u ruke(dlanove) i ugleda burmu, njegov pogled bez riječi, bilo mu je teško, kao tuga na licu, Zuhre je to primjetila, stavila ruke iza leđa i skinula prsten( ne mislim da ga je skinula zbog Seita, nego i zbog sebe, jer smatra da taj prsten ne treba bit na njenom prstu), ponovno stavlja ruke ispred sebe, Seit ponovno pogledao, prstena nema. Odlična scena, sve emocije dočarane, bez ijedne riječi.

Poslano sa mog LG-H440n koristeći Tapatalk
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 02:58   #96
Mislim da Zuhra nije oprostila ocu što ju je prodao za zemlju i pasivnoj majci(baš me zanima je li bi se i sina tako lako odrekla).U sadašnjoj tuzi tješe ju sjećanja na dom,djetinstvo,igra s bratom....
U turskim serijama nagledala sam se obiteljskih povezanosti i oprosta koji su meni bili teško shvatljivi i prihvatljivi pa se ne bih čudila da i ovdje bude majka rehabilitirana,otac je i tako dobio batine od "gospodara zemlje i neba"-samo on i smije suditi i tući.
Da je slučajno Seyit udario Zuhrinog oca braneći je vjerujem da bi mu to bilo strašno zamjereno.
Majka bi morala napraviti veliku stvar da se iskupi kod mene,otac neka ide što dalje...,a i nisu glavni likovi pa ih možda nećemo više gledati

Ne bih rekla da je Fikret rekao što se točno dogodilo jer bi to bila njegova sramota da ga je mlada ozlijedila.
imatinai meni je bila scena s prstenom lijepa-to je Gul
__________________
Život može biti bajka, samo treba željeti...
cifra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 08:22   #97
Komunikacija bez riječi



"Pogledaj sada" (ne ubacuju seriju na yt, tako da je gifić s reklamom)
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 09:29   #98
jutro
baš sam sanjala da bi netko mogel postavit gif s prstenom
prekrasno seeni
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 16:48   #99
Pozdrav svima na temi, pridružih se i ja gledanju, iako mi je 2. ep već malo pretjerana sa crnilom, mislim ovo vezivanje roditelja, paljenje kuće, prerano mi je za takve stvari. I nisam skužila ko je čovjek kojeg je Zekar ubio pred svojom ženom i zašto ona toliko plače za njim?
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 17:41   #100
Baš lijepo Nevjerna,da si se pridružila....dobrodošla!

A vi curice stvarno znate pogoditi ono pravo....ova scena pravo malo remek dijelo....stvarno kratka,bez teksta,a toliko značenje ima....hvala za gif,ovo vrijedi pogledati puno puta.....Šukrica toliko licem glumi,da su mi sve ove "tihe" scene ljepše,nego kad se izgovara tekst.I njezino shvaćanje njegovog pogleda na ruke,pa hitra reakcija i onda ponavljanje,ali sa sasvim drukčijim značenjem....divno zaista.

Meni se učinilo,da je Zeki tamo kod oca osim majke spominjao i nekog brata(ako sam ja išta razumijela dobro),čudila sam se baš,kako se tamo raspekmezio,skoro i zaplakao,pa sam mislila,da je on sa ocem jako povezan....a kad tamo,on i nije baš u očevoj milosti.....baš me zanima i taj njihov odnos,zašto nam je Zeki uopće u Istanbulu i da li imaju neke nerješene stvari iz prošlosti.Kako to,da je i Zekijev sin tamo s njim....obično u tim serijama unuk i djed su više vezani nego očevi i sinovi.....možda je i onaj Kemal zapravo Alijev otac,pa je ona toliko plakala.Lupam sad svašta,ali su me baš zaintrigirali....sigurno ima koječega za saznati.
Jedva čekam nastavak...već dugo nešto nisam ovoliko odmah primila k srcu.
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:24.