Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2008., 20:47   #101
lilit mi je na 4 stupnja bika u konjukciji sa kironom, opoziciji sa uranom i kvadratu sa mjesecom.
ah sreće.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 17:52   #102
Quote:
ray ban kaže: Pogledaj post
lilit mi je na 4 stupnja bika u konjukciji sa kironom, opoziciji sa uranom i kvadratu sa mjesecom.
ah sreće.
uh, grdo baš
a ni ja nisam super prošla tu - u jarcu ( ), kud baš tamo, i to u kvadratima s mjesecom i venerom, suncem i merkurom
konjukcija s južnim čvorom
aj bok
* Kali * is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2008., 16:38   #103
lilit mi je 0 stepenu vage u III kući a od aspekata u opoziciji je sa merkurom iz IX i pravi 30stepeni sa jupiterom i severnim mesečevim čvotrom. Šta on govori?
sosava is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2008., 13:06   #104
Quote:
sosava kaže: Pogledaj post
lilit mi je 0 stepenu vage u III kući a od aspekata u opoziciji je sa merkurom iz IX i pravi 30stepeni sa jupiterom i severnim mesečevim čvotrom. Šta on govori?
da bi mogla pisati erotsku literaturu
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 02:02   #105
Moze li mi tko pliiiiiz objasnit sta mi znaci lilith na DCu? ? ?

Dozivljavaju me seksualnijom nego sto sam raspolozena to da budem
i opcenito mi takvi upadi kvare zabavu. Koji vrag ?
__________________
We stop wars by facing Death and not fighting.
Sha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 21:45   #106
i mene to isto zanima, kao i lilith u 5. dal ti ljudi mogu uopce bit vjerni? znam da su strasno jebozovni i da traze lilith experiences ili partnera.
betiboop is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 09:38   #107
Koji je cc dozvoljeni orbis za aspekte s lilith?
n.gemini is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 11:50   #108
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 20:59   #109
da li neko ima saznanja kako se ponasa lilith u 5. kuci u muskom horoskopu?
betiboop is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 21:02   #110
Quote:
betiboop kaže: Pogledaj post
i mene to isto zanima, kao i lilith u 5. dal ti ljudi mogu uopce bit vjerni? znam da su strasno jebozovni i da traze lilith experiences ili partnera.


U biti nije to tol'ka frka....kod takvog položaja Lilith problemi proizlaze iz vlastitih frustracija koje su vezane uz skretanje pažnje na sebe, a i potajno se užasavaju osjećaja zarobljenosti i gubitka u gomili istih ako me razumiješ. Tako da ako im ta pažnja i drama budu uslišene – hu nouz.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 21:11   #111
ja imam Li u 5 nesto mi taj opis ne ide uz mene

Lilit je u biku i ima samo sire opozicije sa Suncem i Venerom u skorpiji....

svi opisi koje sam citala su nekako ...kako da se izrazim ...brutalni...
skorpija_strela is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 21:38   #112
Quote:
skorpija_strela kaže: Pogledaj post
ja imam Li u 5 nesto mi taj opis ne ide uz mene

Lilit je u biku i ima samo sire opozicije sa Suncem i Venerom u skorpiji....


Quote:
skorpija_strela kaže: Pogledaj post
svi opisi koje sam citala su nekako ...kako da se izrazim ...brutalni...


i know exactly what you mean

tesko se i o chironu i o lilith moze saznat nesto suvislo u bilo kakvoj literaturi
betiboop is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 21:44   #113
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post


U biti nije to tol'ka frka....kod takvog položaja Lilith problemi proizlaze iz vlastitih frustracija koje su vezane uz skretanje pažnje na sebe, a i potajno se užasavaju osjećaja zarobljenosti i gubitka u gomili istih ako me razumiješ. Tako da ako im ta pažnja i drama budu uslišene – hu nouz.
hm, hvala to pase, da...

a mozda se ne boje ici tamo where angels fear to thread ludjaci
betiboop is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 21:46   #114
Quote:
betiboop kaže: Pogledaj post






i know exactly what you mean

tesko se i o chironu i o lilith moze saznat nesto suvislo u bilo kakvoj literaturi
pa sa suncem je orbis 6 a sa venerom 9...ne znam jel su aplikacije ili separacije posto ne znam ko je "brzi"

jel uopste treba uzimati te aspekte u obzir?
skorpija_strela is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 22:03   #115
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post


U biti nije to tol'ka frka....kod takvog položaja Lilith problemi proizlaze iz vlastitih frustracija koje su vezane uz skretanje pažnje na sebe, a i potajno se užasavaju osjećaja zarobljenosti i gubitka u gomili istih ako me razumiješ. Tako da ako im ta pažnja i drama budu uslišene – hu nouz.
Meni je Lilith u 05. u Sco, a neugodno mi je kada postanem centar pažnje, iskreno, baš mi je neugodno i odmah ju skrećem na nešto drugo, ali volim kada moj rad, moja ideja postane centar pažnje, ali ja osobno, baš ja, bez da sam nešto dobro napravila, stvorila, to baš i ne. Kako to?
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 22:40   #116
Quote:
12.kuća kaže: Pogledaj post
Meni je Lilith u 05. u Sco, a neugodno mi je kada postanem centar pažnje, iskreno, baš mi je neugodno i odmah ju skrećem na nešto drugo, ali volim kada moj rad, moja ideja postane centar pažnje, ali ja osobno, baš ja, bez da sam nešto dobro napravila, stvorila, to baš i ne. Kako to?
Opisujes tocno moju situaciju,
pitam se da li lilit na DCu cini vidljivim ono sto ja ne zelim da bude? Zenski dio mi zna uzet za zlo misleci da ja tu nesto cinim namjerno dok muski slini . .
'Viriti drugima u gace' mi je tako nepristojno i glupo, pa mi to dodje kao poprilican problem. Meni je sex zadnja rupa na svirali sasvim sam na drugoj valnoj duzini. Ne kuzim. Ovan 6.kuca.
__________________
We stop wars by facing Death and not fighting.
Sha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 22:51   #117
Quote:
skorpija_strela kaže: Pogledaj post
pa sa suncem je orbis 6 a sa venerom 9...ne znam jel su aplikacije ili separacije posto ne znam ko je "brzi"

jel uopste treba uzimati te aspekte u obzir?
pa sa suncem je normalan orbis za opoziciju, s venerom preslab aspekt. mislim da sve aspekte sa suncem treba uzimati u obzir. jaci su oni s tjesnijim orbisom, naravno. i ja imam aspekt i mjeseca i sunca s neptunom (opozicija 7 stupnjeva) pa da vidis kako me pere mozda nisam totalni ludjak jer nije blizi aspekt al i ovo mi je dovoljno, believe me... mozda nisi tu lilith jos inkorporirala pravilno vrijedi i za ono sa 7. kucom. ljudi te dozivljavaju sexualno a ti sebe ne. mozda oni vide nesto sto se jos treba probuditi lilith spada u one planete poput urana, inkorporiras ga u sebi onoliko koliko je to u okolini prihvatljivo, ostatak se izrazava negativno ili kroz susrete s drugim ljudima, bilo svojevoljno ili ne, koji nose situacije simbolizirane planetom
betiboop is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 22:56   #118
Meni nije zadnja rupa, jako mi je bitan, ali nisam promiskuitetna uopće, i uvijek se uvijek trudim biti korektno i pravedno biće, koliko god to mogu biti iako neki baš zaslužuju drugačije, šta je je. I biti prijatelj osobito prema muškom rodu no zna mi se nerijetko dogoditi da ti isti mene ne gledaju tako i onda nastaju problemi. A da ne kažem da sam magnet za čudake, imala sam puno ( blago je reći ) neugodnih iskustava od toga da me je netko napao, jako neugodnih nagovaranja na sex, da ne kažem natjeravanja, dugometražnih gnjavaža telefonom i porukama i sl. tako da sam sva suzdržana, ne oblačim se niti šminkam provokativno, sasvim sam obična po tom pitanju, najobičnija što mogu biti, iako niti to ponekad ne pomaže.
Ko zna, možda uopće nema veze sa Lilith, malo mi je čudno da ti sa Lilith u 07., a ja u 05. imamo sličnu situaciju?
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 23:05   #119
Quote:
12.kuća kaže: Pogledaj post
Meni je Lilith u 05. u Sco, a neugodno mi je kada postanem centar pažnje, iskreno, baš mi je neugodno i odmah ju skrećem na nešto drugo, ali volim kada moj rad, moja ideja postane centar pažnje, ali ja osobno, baš ja, bez da sam nešto dobro napravila, stvorila, to baš i ne. Kako to?
Tvoja Lilith je k tome u scorpio ...tako da jadan tvoj predmet obožavanja.




Shalim se naravno....no napisah zato jer ovaj spoj scorpio energije i 5. polja naglašava neumjerenost i drastičnost. Citirati ću jedan dio opisa scorpio Lilith: "ovakvoj Lilit je izuzetno teško da bilo čemu ili bilo kome priđe čista srca s povjerenjem i otvorenošću. "U svemu" traži razlog i opravdanje za svoj odbrambeni stav..."

Ako osoba (s ovako ekstremno jakom, škorpionskom Lilith zajedno s principom 5. polja) nije agresivnog i žestokog temperamenta (kao u tvom slučaju ), onda sama može lako biti žrtva (navući se na "nekoga")....a barem jednom u životu okusiti taj scorpio "rušilački princip", "princip fasciniranosti", "skandal" na polju ljubavi, djece, kreativnosti....zbog kojeg "potpuno" izgubiti povjerenje u sebe i svoje snage.

Također kod ovako jake Lilith (kod koje postoji i ta škorpionska duboka žudnja) izložena na "pozornici" može se manifestirati u potpuno suprotnom pravcu....kao usamljenost, kao bijeg od svih, a sve kao pokušaj da do kraja ostane nezavisna i svoja (to je isto način na koji se stavlja "pažnja na sebe").
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 23:13   #120
Blago meni. Ovo za nepovjerenje je točno, najtočnije, onaj tko dobije moje povjerenje nema pojma što je dobio.
E, a što leži ispod svega toga, ispod tog obrambenog stava? I postoje li kakve prednosti tog položaja?
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:56.