Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2013., 17:52   #1
Parndorf Outlet Austrija

Koliko se isplati ici iz HR u kupovinu ovdje, vidim da imaju sve najbolje brandove ( Calvin Klein, Armani, Tomy Hillfiger, Gucci isl ) ? Da li je neko bio i Kakve su im cijene ? Recimo Calvin Klein i Armani majice u Outletima u USA kostaju po $ 20-40 dok su na balkanu iste majice po 100 eura ?

Da li su u Austriji cijene blize Americkim ili su poput HR ?

http://www.mcarthurglen.com/at/desig...t-parndorf/en/
cvawe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 15:05   #2
Imala sam priliku već nekoliko puta kupovati u Parndorfu, uglavnom na putovanjima u Beč pa bismo se onda autom odvezli do Parndorfa (imaš također opciju shuttle busa iz centra Beča, povratna karta iznosi 9,5 eura i bus vozi isključivo petkom i subotom). Voziš se 30-45 minuta, ovisno o prijevoznom sredstvu.

Što se tiče samog outleta, moram priznati da me oduševio i čini mi se da je miljama daleko od naših outleta u Hrvatskoj. Primjerice, kada sam išla krajem prošle godine, u prosincu, Burberry je imao kompletnu jesensku kolekciju već na sniženju, jer je u njihove standardne trgovine već došla proljetna kolekcija pa su se jaknice, kaputi i ta malo toplija roba mogli kupiti sniženi od 50% nadalje. Klasičan baloner stajao je 400 i nešto sitno eura.
Osim toga, Polo Ralph Lauren mi je odličan dućan. Naći ćeš hlače već od 30 eura, košulje su uglavnom 30 i 40 eura (100% pamuk i odlična cijena naspram one koju ćeš vidjeti kod nas u The Core ili Peek&Cloppenburg), zimske veste po 60 eura itd.
Calvin Klein ima nekoliko svojih prodavaonica, jeans, underwear itd. i ondje također možeš pronaći svašta. Dućan možda nije nešto uređen i nekako je natrpan, no ako odvojiš neko vrijeme i pročešljaš malo vješalice i police, naći ćeš svašta za pristupačnu cijenu, pa tako i majice koje spominješ za par desetaka dolara.
Pradin dućan ima odlične torbe, koje možeš kupiti već za 300 eura.
Zatim, Aldo i Baldinini imaju solidan izbor cipela, iznenadila sam se ponudom jeftinih kožnih čizama, i to u jeku zime kada sam bila, dakle stvarno se možeš opremiti za aktualnu sezonu po ok cijenama. (100injak eura su otprilike koštale talijanske kožne čizme).
S druge strane, Gucci me baš i nije impresionirao ponudom, ali još za kraj ću spomenuti da Tommy Hilfiger ima čak dva super dućana, gdje se mogu naći stvari po bitno nižim cijenama no u HR (slične su kao u Polo Ralph Lauren dućanu u Parndorfu) i Body Shop u kojem inače nabavljam kozmetiku i koji ima do 50% niže cijene aktualne kozmetike, identične onoj koju ćeš pronaći u njihovim normalnim trgovinama, ali po punoj cijeni.
Nadam se da sam barem malo pomogla
Inače, McArthur Glen ima još mnogo outleta po cijeloj Europi, Austrija, Italija, Njemačka, Francuska, Engleska itd.
LucidDreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 17:22   #3
E hvala ti na odgovoru, U USA sam trenutno i uglavnom se oblacim u Macy's kad je Clearance te Marshalls, ali se vracam u Evropu uskoro i bas sam se pitao da li mogu naci nesto slicno tamo jer bi mi falio ovaj Americki kvalitet i cijene. Izgleda da sam nasao .
cvawe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2013., 17:49   #4
Moze li mi netko reci kakav je izbor burberry kaputa i prada torbi?
anawe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2013., 21:10   #5
I Burberry klasičnih košulja.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2013., 22:30   #6
i planinarske opreme i muških odijela
__________________
Since 1999
sailor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 23:44   #7
Za planinarsku robu nažalost ne znam, ali što se tiče Burberryja ponuda će vas sigurno oduševiti, pronaći ćete različite stilove balonera i kaputa, sve moguće boje i veličine, dakle baš sve što je sezonu prije bilo u njihovim buticima
LucidDreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 17:33   #8
A kakve su cijene Burberrya u odnosu na ovosezonske po dućanima...koliko % su otprilike niže cijene?
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 09:46   #9
jel netko bio u zadnje vrijeme? kakva je punda?
__________________
<3 Rihanna - California King Bed <3
XOXO_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 14:19   #10
Pozdrav,

da li je netko išao sredinom 12 mj u taj outlet? Naime zanima me imaju li oni kao i npr. Palmanova outlet village dodatni popust na outlet cijene i ako od kojeg datuma kreće rasprodaja?

Hvala
mm2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 22:08   #11
Pozdrav! Mi idemo sutra ..
i tako svake godine, krajem 6 mjeseca ili početkom 7 i u 12 mjesecu jer su onda najveće rasprodaje i bude dosta robe.
Doduše, mi baš neidemo u ove skupe dućana kao prada, burberry, ralph .. ali svaki put brdo toga kupimo..
npr u espritu smo lani kupili traperice za 10 eura..u mangu je skroz drugačija ponuda nego kod nas..puno je bolja roba.. ima tenisica jeftinih, isto se da nać za 15 eura..
ima neka parfumerija u kojoj cliniqov puder kupim za 23 eura, a kod nas je više od 300 kuna
uglavnom, nama se isplati i ogroman je , čak smo zadnji put išli dva dana zaredom jer nismo stigli.
naoružat se voljom i stvarno se isplati i preporučujem ga... ako ikako možeš odi u tjednu, jer subotom bude brdo ljudi..


Quote:
mm2009 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

da li je netko išao sredinom 12 mj u taj outlet? Naime zanima me imaju li oni kao i npr. Palmanova outlet village dodatni popust na outlet cijene i ako od kojeg datuma kreće rasprodaja?

Hvala
keka1v is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 22:10   #12
Pozdrav! Mi idemo sutra ..
i tako svake godine, krajem 6 mjeseca ili početkom 7 i u 12 mjesecu jer su onda najveće rasprodaje i bude dosta robe.
Doduše, mi baš neidemo u ove skupe dućana kao prada, burberry, ralph .. ali svaki put brdo toga kupimo..
npr u espritu smo lani kupili traperice za 10 eura..u mangu je skroz drugačija ponuda nego kod nas..puno je bolja roba.. ima tenisica jeftinih, isto se da nać za 15 eura..
ima neka parfumerija u kojoj cliniqov puder kupim za 23 eura, a kod nas je više od 300 kuna
uglavnom, nama se isplati i ogroman je , čak smo zadnji put išli dva dana zaredom jer nismo stigli.
naoružat se voljom i stvarno se isplati i preporučujem ga... ako ikako možeš odi u tjednu, jer subotom bude brdo ljudi..[/QUOTE]
keka1v is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 22:15   #13
Smile

Quote:
keka1v kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Mi idemo sutra ..
i tako svake godine, krajem 6 mjeseca ili početkom 7 i u 12 mjesecu jer su onda najveće rasprodaje i bude dosta robe.
Doduše, mi baš neidemo u ove skupe dućana kao prada, burberry, ralph .. ali svaki put brdo toga kupimo..
npr u espritu smo lani kupili traperice za 10 eura..u mangu je skroz drugačija ponuda nego kod nas..puno je bolja roba.. ima tenisica jeftinih, isto se da nać za 15 eura..
ima neka parfumerija u kojoj cliniqov puder kupim za 23 eura, a kod nas je više od 300 kuna
uglavnom, nama se isplati i ogroman je , čak smo zadnji put išli dva dana zaredom jer nismo stigli.
naoružat se voljom i stvarno se isplati i preporučujem ga... ako ikako možeš odi u tjednu, jer subotom bude brdo ljudi..
[/QUOTE]

kakva je ponuda?
ttteeeaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2013., 16:02   #14
Evo ja bila jucer, i nije bas nesto.. Cini mi se da stalno drze istu robu.. Al to sam samo ja
__________________
<3 Rihanna - California King Bed <3
XOXO_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2013., 16:27   #15
Quote:
XOXO_1 kaže: Pogledaj post
Evo ja bila jucer, i nije bas nesto.. Cini mi se da stalno drze istu robu.. Al to sam samo ja
ni meni!
ima jeftinijih stvari ali ništa radi čega bi zaprašila u Beč... Da imam masu para išla bi u shopping u NY ili Pariz. A kako ih nemam Beč je za shopping preskup.
freckles is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 12:52   #16
Jucer ja bas bio, proveo cijeli dan gore posto isao sa frendicama koje moraju zaviriti u bas svaki kutak Uglavnom, ima brutalno jeftinih stvari, ja uzeo kosulja par i cipele u laurenu, snizene sa 140 eura na 25, kod nas ih ispod 600 kuna nema, kosulje su kod nas po 700kn, gore su po 50 eura, ako uzmes dvije jos cijena ide dolje na obje za desetak eurica.
U bossu jakne po 300 eura, kod nas u mizernoj ponudi ispod 3000kn skoro pa da nema nista. u mexxu vesta za 30 eura, kod nas 500 kuna, jos neke sitne stvari sam uzeo ali to nije vrijedno spomena... recimo lacoste je dosta jeftiniji. Sportski ducani su iste cijene ko i kod nas, ima jeftinijih ali tesko naci velicinu , sve samo mali brojevi.
Zakljucak: isplati se ici po markiranu robu i imati strpljenja jer ciljano nema sanse da nesto kupis, barem sam ja u planu imao sasvim druge stvari prije puta a kupio sve ono sto mi se svidjelo
Eto, toliko za sad, idem opet u 5. mjesecu pa javim. Zivjeli!
__________________
Moja mater te trazi, zna di zivis al nes' jos dugo...
gucci is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 19:59   #17
isplati li se vise ici u SCS ili parndorf?
joe satriani is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 22:11   #18
Kakav je izbor u michael kors radnji i kakve su cijene? Ako je netko bio nedavno..
joe satriani is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 07:57   #19
Ja sam bila u jednom outletu u Njemačkoj isto je od mcarthurglen kao i ovaj u Austriji.

Ušla sam u Michael Kors i cijene su još prilično visoke ona torba koja mi se sviđala je bila 169 €. Ima dosta lijepih torba pa sam već počela štedjeti.

Inače sam uspijela uhvatiti od Fossila torbu za 25 € (sniženu od 110 €) i Novčanik od njih za 25 € (sniženo od 55€) Imali su akciju dodatnih 30% na sve.

Mužu sam uspjela uloviti džemper od McGregor (nikad prije čula za njih) za 32,50 € (sniženo od 99€) Imali su akciju dodatnih 50% na sve.

Pretpostavljam da nije ništa drugačije u Austriji.
__________________
Slažem se i da je matematika puno više filozofija nego egzaktna znanost - BBast
Cikola is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 10:36   #20
Zar je 169 eura puno za Korsovu torbu?
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:22.