Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2024., 10:01   #2241
Zavisi što narucujete. Ja sam u zadnje 2 godine naručivao: punjač za auto, pekač kruha, obd2 adaptere (više puta),.... nikad problem, uvijek na vrijeme isporučeno, nekada u 6 dana. Jedino zadnji obd2 je stigao za 3 tjedna ali tako su odmah i napisali.


Poslano sa mog SM-A346B koristeći Tapatalk
Iveky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2024., 10:03   #2242
Bitna je razlika i naručujete li direktno u Hrvatsku ili u Njemačku.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2024., 11:31   #2243
Ja sam uzeo iPhone 15 i još par artikala početkom drugog mjeseca sa Amazon.it gdje je za exspres dostavu pisao rok isporuke između 12. i 29.02.

2 artikla iz narudžbe su dostavljena prije 2 tjedna preko Hrvatske Pošte dok je za iPhone sada stavljen konačan rok isporuke na 29.02. ali još uvijek nema broja pošiljke niti je obrađeno kod njih u sustavu. Danas stoji tekst da "dolazi sutra".

Novce su odmah uzeli, a podrška javlja da su uvjereni kako će biti isporučeno na vrijeme . Exspres dostava je plaćena ali sada više ne vjerujem da će biti dostavljeno na vrijeme.
Nix0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2024., 13:03   #2244
Moj paket s .de, poslan jucer (27.) isto navodno stize sutra (29.). Regularni shipping.

Iako Arriving tomorrow by 8 pm ne znaci puno, jer posta dostavi ili ujutro ili ne dostavi uopce.

A i vidjet cemo hoce li opet samoinicijativno ostaviti na paketomatu, na sto sam se zalila zadnji put i izganjala povrat troska postarine.
cjepidlaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2024., 10:46   #2245
Meni sve stigne u roku 3-4 dana. S premiumom (ne mojim jer nemam, tuđim) dođe sutradan.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2024., 10:58   #2246
U Hrvatsku? Nema šanse ni 3-4 dana, a kamoli sutradan.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2024., 11:31   #2247
Danas su mi javili mailom da je za artikl promijenjen rok isporuke i sada stoji od 06.03. do 08.04.
Očekivao sam ovo čim artikl nije poslan do sada ali svejedno sam jako razočaran Amazonom, a pogotovo njihovom podrškom nakon mjesec dana čekanja.

Odmah sam im poslao zahtjev za povrat novca na što su odgovorili da će mi se povratno javiti.
Nix0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2024., 11:38   #2248
To šalješ direktno u Hrvatsku ili preko Mailboxde?
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2024., 11:47   #2249
Naručivao sam direktno u Hvatsku uz plaćenu express dostavu.
Nisam htio preko mailbox.de jer ne želim imati mogućih problema sa povratima itd. kasnije, sa tako skupim stvarima .
Nix0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2024., 11:50   #2250
Da, tako je kad ide u Hrvatsku, šalje se iz logističkih centara kojekuda u Europi. Kad naručuješ u Njemačku, u pravilu ide iz Njemačke, dođe do Mailboxde za par dana uz standardnu dostavu, i onda još 3 dana do Hrvatske.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2024., 13:58   #2251
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
U Hrvatsku? Nema šanse ni 3-4 dana, a kamoli sutradan.
Nisam u Hrvatskoj, piše ti lokacija.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2024., 14:01   #2252
To ništa onda ne znači, jer ovdje se govori u iskustvima dostave u Hrvatsku (bilo direktno, bilo preko Mailboxde). U Hrvatsku nema šanse da dođe ni približno u rokovima koje si naveo.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2024., 14:52   #2253
Izvinjavam se, samo sam htio da napravim poređenje. U nekim državama Amazon radi jako dobro.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2024., 14:56   #2254
Da, to je u skladu s onim što sam rekao za Njemačku, tamo isto stiže standardnom dostavom unutar par dana, Prime vjerojatno isto odmah drugi dan. Zato bi se ako se želi da brzo dođe, trebalo uzimati preko Mailboxde.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2024., 17:25   #2255
Danas poslali. Ici ce preko HP-a. Nis cudno sto je planirani datum dostave 19.03. Bude dobro ako bude i tada
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2024., 20:59   #2256
Quote:
cjepidlaka kaže: Pogledaj post
Moj paket s .de, poslan jucer (27.) isto navodno stize sutra (29.). Regularni shipping.

Iako Arriving tomorrow by 8 pm ne znaci puno, jer posta dostavi ili ujutro ili ne dostavi uopce.

A i vidjet cemo hoce li opet samoinicijativno ostaviti na paketomatu, na sto sam se zalila zadnji put i izganjala povrat troska postarine.

I stvarno je doslo 29.-og. U Hrvatsku, bez posrednika.
cjepidlaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2024., 15:17   #2257
Quote:
genius_one kaže: Pogledaj post
Danas poslali. Ici ce preko HP-a. Nis cudno sto je planirani datum dostave 19.03. Bude dobro ako bude i tada
Danas stiglo u HP-ov paketomat.
U ponedjeljak je HP primio paket. Odmah sam ga preusmjerio. U utorak utovaren u vozilo, ali kao nisu bili u mogucnosti isporuciti. U srijedu paket opet utovaren u vozilo i tek jutros ga stavili u paketomat.
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2024., 11:59   #2258
Pozdrav!Trebam vratit paket amazonu.de,i za povrat sam dobio QR kôd,nije bilo opcije za printanje labela.Taj kôd se kao pokaže u DHL-ovim ispostavama,i onda se isprinta label,i šalje.Ja bio u jednoj od ispostava u Zagrebu,veli curka da ne može ona skenirat QR kôd.Bio i na pošti,kažu isto.Paket je išao preko Mailbox.de. do mene.Kako vi šaljete natrag robu Amazonu,jel imate te opcije za isprintati te naljepnice sa adresom primatelja i pošiljatelja?
bender79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2024., 15:50   #2259
Quote:
bender79 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!Trebam vratit paket amazonu.de,i za povrat sam dobio QR kôd,nije bilo opcije za printanje labela.Taj kôd se kao pokaže u DHL-ovim ispostavama,i onda se isprinta label,i šalje.Ja bio u jednoj od ispostava u Zagrebu,veli curka da ne može ona skenirat QR kôd.Bio i na pošti,kažu isto.Paket je išao preko Mailbox.de. do mene.Kako vi šaljete natrag robu Amazonu,jel imate te opcije za isprintati te naljepnice sa adresom primatelja i pošiljatelja?
Kako je paket došao tako mora i vratiti se, dakle preko mailbox.de
quest11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:54.