Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: koji solarij preferirate
stojeći 67 49.26%
ležeći 69 50.74%
Glasovatelji: 136. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2004., 19:11   #1
Solarij, sunčanje, beta karoten tablete...

Voljela bih dobiti malu bojicu za proljeće,pa me zanima može li mi itko preporučiti SOLARIJ u Zagrebu?(neki dobar)
Hvala,pusa!
__________________
:)
Shiney is offline  
Old 15.03.2004., 22:14   #2
Pripremi se za kamenovanje.

P.S.: Ovdje ti je to tabu tema.
iggix is offline  
Old 15.03.2004., 22:16   #3
ja cu napisat

imas moje sunce u savskoj, preko puta zagrepcanke
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Old 16.03.2004., 00:31   #4
kolko je minuta u zg- u? u vž je 3 kn za turbo solarij
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Old 16.03.2004., 09:53   #5
Ma sve će ići u solarij i pričati da im je to od sunca. hm, hm...
Ja ću vjerojatno samo tijelo malo zgrijati, tek toliko da se ne osjetim ugroženo od UVA&UVB, a i mlada šogorica će srediti neki popust, pa možda padne i koja sauna.
Mora se.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Old 16.03.2004., 09:56   #6
Quote:
Tinach kaže:
kolko je minuta u zg- u? u vž je 3 kn za turbo solarij
Ovisno o tipu i snazi solarija, minuta je od 2 do 6 kn.
Prolaznica is offline  
Old 16.03.2004., 10:17   #7
moje sunce je na tri lokacije, savska, ilica kod gunduliceve i ilica kod frankopanske. 4 kn/min turbo. ja sam zadovoljna. bila sam 4 puta i ima super boju, sad odlazim 1 tjedno na odrzavanje.
Billi is offline  
Old 16.03.2004., 10:22   #8
tu gdje ja živim se žene razgolite već krajem 4.mjeseca jer je pretoplo i onda mi je stvarno bed biti onako odvratno bijela, a ne stignem se još posunčati. oke na kraju 5. mjeseca sam već crna total ali do tada idem malo u solarij. samo izgleda da to na mene ne djeluje ili su te lampe slabe. ali nakon 10 puta jedva da imam nekakvu nijansu. inače lako, brzo i jako tamnim na suncu. ah ne znam.....žao mi davat pare kad ne djeluje
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Old 16.03.2004., 14:27   #9
Quote:
Billi kaže:
moje sunce je na tri lokacije, savska, ilica kod gunduliceve i ilica kod frankopanske. 4 kn/min turbo. ja sam zadovoljna. bila sam 4 puta i ima super boju, sad odlazim 1 tjedno na odrzavanje.
e tam sam i ja isla ( kod frankopanske) u podrumu ne?

Cure su bile uvijek ljubazne.

Lady moguce su stare lampe, ako lako pocrnis na suncu ( i ja tako) nema sanse da te se solarij ne bi lovio. Meni se vidjelo vec nakon drugog posjeta, ne puno ali je. I izbjegavala sam turbo solarije
Winona is offline  
Old 16.03.2004., 16:29   #10
Meni je super Suncokret, Savska 150, kod meksickog restorana.
Imaju od 2-6 kn/min, ovisi koji uzmes.
Ugodno, cisto, nema guzve.
Nema onih ocajnih plavih neonki na ulazu i u cekaonici kao
kod mojeg sunca (u Ilici)
Nego je sve zuto i svijetlo.
Ja sam inace boje bijelog kruha, isla sam 6 puta po 15 min i ulovilo me... boja meda, taman da ne izgorim na "pravom" suncu
Zmijica is offline  
Old 16.03.2004., 16:42   #11
Ja bila na Jarunu tj. u Stagliscu u jednom solariju lani 4 dana za redom po 20 minuta i NISTA BOJE NISAM DOBILA..niti mrvicu nijanse!!!
__________________
I am.....
dominatrix is offline  
Old 03.06.2009., 03:20   #12
Quote:
dominatrix kaže: Pogledaj post
Ja bila na Jarunu tj. u Stagliscu u jednom solariju lani 4 dana za redom po 20 minuta i NISTA BOJE NISAM DOBILA..niti mrvicu nijanse!!!

issssssssss HAHAHAHAHAHAHAHA ....jooooj dai curo nemoj mi lagat, frendica mi radi u solariju i ovo tvoje kad je procitala pocela se smijat, takvu glupost vec dugo nisam cula, da si isla 4 dana po 20 minuta dobila bi najteze opekline 4 stupnja da neznam kako podnosis sunce ( osim ak ti neides u odjeci u solarij hahahaha)....a stvarno sta necu cut, kak ljudi vole uvelicavat i lagat...
__________________
....Da sam boljaa, nebi valjala.... :)

Zadnje uređivanje Cvetak_Zanov... : 03.06.2009. at 03:29.
Cvetak_Zanov... is offline  
Old 03.06.2009., 12:08   #13
Quote:
Cvetak_Zanov... kaže: Pogledaj post
issssssssss HAHAHAHAHAHAHAHA ....jooooj dai curo nemoj mi lagat, frendica mi radi u solariju i ovo tvoje kad je procitala pocela se smijat, takvu glupost vec dugo nisam cula, da si isla 4 dana po 20 minuta dobila bi najteze opekline 4 stupnja da neznam kako podnosis sunce ( osim ak ti neides u odjeci u solarij hahahaha)....a stvarno sta necu cut, kak ljudi vole uvelicavat i lagat...
mozda se suncala 4 dana po 20 minuta pod lusterom ili noćnom lampom pa zato nije nista boje dobila
Aksiominka is offline  
Old 16.03.2004., 17:24   #14
Quote:
dominatrix kaže:
Ja bila na Jarunu tj. u Stagliscu u jednom solariju lani 4 dana za redom po 20 minuta i NISTA BOJE NISAM DOBILA..niti mrvicu nijanse!!!
Ma kako je to moguce?!

I po 20 minuta si isla?

Pa jel nije da prvo krenes s 5 minuta recimo, drugi put 6 minuta i tako polako povecavas? Najvise sto sam cula da je netko bio je 15 min (to su one zagorene skroz )
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Old 16.03.2004., 19:54   #15
Ja sam isla u solarijum samo jednom i to malo prije nove godine (inace sam sirko ) i bila sam 10 minuta... slabo pocrnim i samo sam malo boje dobila...
__________________
oblikovala sam potpis
frxy is offline  
Old 16.03.2004., 20:37   #16
a jednom ko nijednom... odi 2-3 puta u recimo 10 dana...
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Old 17.03.2004., 00:02   #17
pa moraš imat neku pauzu, ne smiješ ići svaki dan...

niti odmah 20 min...

meni je jedino bed to što ne smiješ stavljat ništa na kožu prije solarija, a kažu da se nije dobro ni tuširati poslije jedno dva-tri sata...

ja se osjećam da tako smrdim nakon toga...ne znam zašto...neki čudan misris imam...

jel kome još tako?
Clea is offline  
Old 17.03.2004., 01:28   #18
Quote:
Clea kaže:
pa moraš imat neku pauzu, ne smiješ ići svaki dan...

niti odmah 20 min...

meni je jedino bed to što ne smiješ stavljat ništa na kožu prije solarija, a kažu da se nije dobro ni tuširati poslije jedno dva-tri sata...

ja se osjećam da tako smrdim nakon toga...ne znam zašto...neki čudan misris imam...

jel kome još tako?
Joj da, ja sam primjetila isto neki miris, ali nisam bila sigurna dal je to kosa poprimila nesto ... sad vidim da si nisam umislila. I da, ja sam prvo isla na 6 min (inace na suncu jako brzo potamnim), pa onda nakon par puta sam povecala na 12. Nikad nisam bila duze. I kad sam odlazila 1-2 tjedno, dobila sam sasvim laganu bojicu.
__________________
Most people are other people. Their thoughts are someone else's opinions, their lives a mimicry, their passions a quotation.
Principess@ is offline  
Old 17.03.2004., 04:59   #19
ja pa nisam nikad probala solarij..samo pravo sunce!
AFRODITA69 is offline  
Old 17.03.2004., 10:23   #20
ja se odmah poslije suncanja obrisem mokrim maramicama koje nosim u torbi i ne osjeti se onda onaj miris
Billi is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:27.