Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2004., 11:01   #1
Dinamovi nogometaši dobili batine

Zahora dobio po glavi na kućnom pragu,Zekiću razbijen auto i ozljeđena ruka(s njim je bio i Mijatović),a Lučiću je "samo" razbijen auto.Šteta kaj nije i Kranjčar naletio...
Počelo je kažnjevanje...
__________________
Pravila o potpisima
Tony Soprano is offline  
Old 30.08.2004., 11:06   #2
Razumijem navijače. Možda ova psihička terapija promjeni klikere u glavi igrača..........možda.......
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Old 30.08.2004., 11:37   #3
Serem se na Dinamo...
Ante Balboa is offline  
Old 30.08.2004., 11:55   #4
Quote:
Ante Balboa kaže:
Serem se na Dinamo...
Samo to i zanaš.

Umjesto da pruže podršku igračima -oni ih tuku i stvaraju još veći pritisak.

Nije to dobro.
-Shevchenko- is offline  
Old 30.08.2004., 12:00   #5
Quote:
Ante Balboa kaže:
Serem se na Dinamo...
Ima za tebe ovdje par smajlica, ali ovaj :2up: je dosta da vidis sta mislim o tebi.

Nego nisu krivi igraci tolko, sve ostalo je krivo.
rossonero is offline  
Old 30.08.2004., 12:06   #6
Srao bi ja i vama u usta, ali nemam toliko govana...serem se na Dinamo, njegove igrače i upravu...valjda imam pravo reći što mislim o klubu za koji sam nekada navijao...
Ante Balboa is offline  
Old 30.08.2004., 12:10   #7
Quote:
Ante Balboa kaže:
Srao bi ja i vama u usta, ali nemam toliko govana...serem se na Dinamo, njegove igrače i upravu...valjda imam pravo reći što mislim o klubu za koji sam nekada navijao...
Ma ***** si ti navijač...Pravi navijač ne sere po svom klubu...
Ti si govno.
__________________
Pravila o potpisima
Tony Soprano is offline  
Old 30.08.2004., 12:13   #8
Quote:
Ante Balboa kaže:
Srao bi ja i vama u usta, ali nemam toliko govana...
Zbog ovog sam te u ime svih koji se osjećaju uvrijeđeno prijavio moderatoru. Sretno na sudu

-Shevchenko- is offline  
Old 30.08.2004., 12:14   #9
Quote:
Ante Balboa kaže:
što mislim o klubu za koji sam nekada navijao...
a to ti svako malo mijenjas klub za koji navijas, svaka cast , to ti je najbolje, kad jednima neide onda navijas za one kojima ide kolko tolko dobro, pretpostavljam da sad navijas za Inter
rossonero is offline  
Old 30.08.2004., 12:16   #10
Čuj Soprano, ja ću navijati za SVOJ Dinamo kada u njemu budu igrači koji će izgarati za taj klub kao onih 12 genijalaca šta igraju sličan sport, samo rukama i zove se - rukomet.

A ti i vojska kretena kao šta si ti, samo navijajte za momčad koja je sastavljena od manekena i generalnih pičaka od ljudi, koji su sa svojih 19-20 godina razmaženi za cijeli život i kojima je taj tvoj "atomski" Dinamo samo odskočna daska za neki klub iz Ukrajine ili Rusije, koji drži čvrsto 9. mjesto njihove tablice...

Uživaj i budi kreten do kraja...
Ante Balboa is offline  
Old 30.08.2004., 12:19   #11
Quote:
Zbog ovog sam te u ime svih koji se osjećaju uvrijeđeno prijavio moderatoru. Sretno na sudu
Ti mi ga možeš...onako osjećajno...ŠEVČEnko
Ante Balboa is offline  
Old 30.08.2004., 12:24   #12
A sta mislis da nas srce ne boli kad vidimo kakvo je stanje u Dinamu posljednjih godina.....ali ipak ne pljujemo po Dinamu i nadamo se boljim danima, a ti ces lijepo bit navijac jednog dana kada Dinamo proigra i kada ce sve biti za 5, bez obzira na tvoje "poserem se na Dinamo"..

Dinamo nisu samo ovi igraci i ova losa uprava...njima pricaj sta hoces, al za Dinamo nemoj pricat
rossonero is offline  
Old 30.08.2004., 12:30   #13
Vi očito ne shvaćate da ovo moje "serem se" i ovo divljanje i šamaranje igrača dugoročno gledano ima više učinka nego vaše bodrenje...jer njih boli ***** šta im pričate....to je legija igrača koja je dovedena u kluba da igraju...te da poslije sezonu, dvije odu i nikada se više ne vrate...

Vi im plješćiite po svim vremenskim uvjetima za igru kakvu pružaju....eeeeeeeeeeeeeeeeejjj ja im ne prebacujem kvalitetu...ona je neupitna....ja ima SAMO jebem mater zbog volje i želje koju pokazuju za igranjem u Dinamu...

A ovaj Soprano i ostali neka navijaju i plješću koliko hoće ovakvima kakvi su sada u Dinamu i ovakvoj borbenošću koju pružaju...

Svaka čast....ali mislim da za takve poteze treba imati jeben nedostatak mozga u glavi...
Ante Balboa is offline  
Old 30.08.2004., 12:33   #14
Quote:
Ante Balboa kaže:
Srao bi ja i vama u usta, ali nemam toliko govana...
Ovo si zaboravio?
-Shevchenko- is offline  
Old 30.08.2004., 12:46   #15
Nemoj me jebat da si toliko željan govana...ajde onda javi na e-mail....sačuvat ću nešto za tebe...nisam ni ja toliko - GOVNO - kao šta ti misliš...
Ante Balboa is offline  
Old 30.08.2004., 12:54   #16
Re: Dinamovi nogometaši dobili batine

Quote:
Tony Soprano kaže:
Zahora dobio po glavi na kućnom pragu,Zekiću razbijen auto i ozljeđena ruka(s njim je bio i Mijatović),a Lučiću je "samo" razbijen auto.Šteta kaj nije i Kranjčar naletio...
Počelo je kažnjevanje...
Bravo! Nema šta. Za one Torcidaše koji su ganjali Hajdukove igrače mislio sam da su kreteni, koje treba dobro izbatinati po policijskim postajama, ali evo, sad isto mislim i za tu skupinu BBB.
Možemo pitati Grke za zajedničku ligu, jer istu praksu imamo "kažnjavanja" igrača.
bluntman is offline  
Old 30.08.2004., 13:06   #17
Quote:
Ante Balboa kaže:
Nemoj me jebat da si toliko željan govana...ajde onda javi na e-mail....sačuvat ću nešto za tebe...nisam ni ja toliko - GOVNO - kao šta ti misliš...
i tebi...
-Shevchenko- is offline  
Old 30.08.2004., 13:20   #18
poserem se na dinamove igrače. Ti ne zaslužuju da nose dinamov grb na prsima. Nek idu uzgajat race i stoku sitnog zuba. Trebali su ih boysi SVE iscipelariti...Jebem li im mater usranu svi imaju mercedese i još im nije dovoljno mamu im pohlepnu

Te amatere treba izbaciti iz kluba i pustiti da igraju samo oni koji zbilja vole nogomet i sretni su što uopće zarađuju. Mnogi koji navijaju za te budale nemaju ni za kavu

Dok osijekovi nogometaši ili inkerovi dolaze na treninge biciklima, peglicama, starim golfovima ovi imaju vozni park ko omanski sultan

Mislim da bi svaki put kad izgube trebali dobiti po pici... više im nebi palo napamet da onak pederski igraju... a porazi ionako dolaze zbog nezalaganja na terenu... jebote ono Inker je za njih Inter
mobyXXL is offline  
Old 30.08.2004., 14:02   #19
Quote:
Tony Soprano kaže:
Ma ***** si ti navijač...Pravi navijač ne sere po svom klubu...
Ti si govno.
A o čemu ti pričaš, znalčino velika? Što su ono BBB jučer pjevali cijelih 45 minuta drugog poluvremena (tj. 25 jer su kasnije otišli)? To je bila podrška klubu? Daj malo razmisli što želiš reći pa onda to tek reci. Da, Dinamo je jučer igrao jadno, osjećao sam se posrano što sam dao 50 kuna za utakmicu i zbog toga propustio dodjelu medalja, ali bar nisam sudjelovao u onom sramotnom navijanju u drugom poluvremenu. BBB su pokazali da su skupina pijanih, fašistoidnih, neodgojenih budala koje Dinamo ne treba.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 30.08.2004., 14:11   #20
Boysi kao Boysi, uvijek neko sranje naprave Mislim, naravno da mi drago da je Dinamo izgubio ali baš napadati igrače ?! Kamo to vodi ?! U qrac eto kamo. Nogomet je sport, zabava i treba tako na to gledati. Jebiga kad je nekim ljudima nogomet više od života. Get a life jebote... A i mislim da nije istina da se igrači Dinama ne trude. Za ove batine koje su dobile su krivi novinari koji su od skupine antitalenata napravile velike zvijezde i nade hrvatskog nogometa. A istina je nažalost da su Pranjić, Ljubojević, Kranjčar i njima slični u Dinamu obični jebivjetri kakve možeš naći u svakom kvartu na haklu nedjeljom popodne. Igraju u skladu sa svojim mogućnostima koje su očito nikakve. Sumrak hrvatskog nogometa je počeo
Zorro is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:48.