Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2006., 00:20   #21
Quote:
Elysium kaže:
ti si jako optimistična..
rijetko kada naiđem da netko kaže nešto što me ostavi zatečenim
Razmisljala sam o ovome..
mene npr cesto jaaaaako zanima necija prica.. nekog covjeka, zene, djeteta, bake, dida.. zanima me toliko da bih da iz kozhe iskochim od deshifriranja zasto je njih zivot napravio takvima kakvima jesu..
I one nesvjesne brazde na licu, osmjesi, cudne reakcije.. nepredvidivi zakljucci.. a narocito ono kad osoba prica pa naglo na neku temu umukne.. eh mogla bih to danima studirati..ljudska vrsta je itekako interesantna..
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 09:09   #22
Koje temeee tipična ženska, zašto se ohladimo, zato jer smo kraj frižidera
__________________
Domo Arigato Gozaimasu :)

http://i6.photobucket.com/albums/y21...less-annoy.gif

ovako
IwamaKodo_San is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 12:44   #23
Quote:
Ona007 kaže:
Imam jednog frenda, frenda koji mi je nekad davno davno bio momak.. i s kojim sam imala najbolji seks u zivotu.. i veza je bila preko 2 god..

Sad smo dosta bliski ali nekako brat-sestra odnos i taj brat-sestra odnos traje vec dugi niz godina..

Iako se radi o ekstremno zgodnom i privlacnom muskarcu prema njemu ne osjecam nikakav seksualni poriv (iako se nekadasnaj veza zasnivala na puuuuno nezaustavljivog seksa pitaj boze kako i gdje sve ne), danas ga ne gledam tim ocima.. nesto se nekad davno promijenilo u mojoj glavi, neka sklopka koja odredjuje osjecaje prema njemu i ostavilo prostora nekom totalnom fizickom mrtvilu..

Nedavno se dogodila jedna situacija ..u kojoj je bilo malo napeto.. no ni tada nisam osjecala nikakvu zelju, onako kako bih osjeti kad ti je netko fizicki napet.. izvukla sam stvari opet na prijateljski tok no osjetila sam da je kod njega ostao veliki znak pitanja.. koji nismo raspravili niti cemo..

E sad, zanima me da li vam se ovakvo nesto dogodilo i sto mislite da je razlog tome?

Hmm..sada ja razmišljam da otvorim temu: "Se*e mi se, dal da idem na wc?".
Pardon my french, ali koji kurac pitaš tako glupa pitanja..pa jebote imaš više od 20 godina u guzici, a pitaš pitanja na mentalnoj razini 13-o godišnjakinje.
Kvragu, koji je k# ekipi, otvaraju za svaku pizdariju topic tipa.."dal da mu dam šamar?"..ekipa s foruma mora pomagati u vođenju tuđih života..bejb, ja bi na tvom mjestu otišao na zdravstvo, na to možeš navuć invalidsko.
__________________
Jag är inte en människa. Det här är bara en dröm, och snart vaknar jag.
Brown Acid is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 12:57   #24
Quote:
Ona007 kaže:
Razmisljala sam o ovome..
mene npr cesto jaaaaako zanima necija prica.. nekog covjeka, zene, djeteta, bake, dida..
eh mogla bih to danima studirati..
samo je nekako tendencija i stvarnost da se to isto i odstudira..
i nastaviš dalje bez njega/nje.
zašto? jer je studij završio.

eto. taj dio budi žalost.
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 13:52   #25
Quote:
Brown Acid kaže:
Hmm..sada ja razmišljam da otvorim temu: "Se*e mi se, dal da idem na wc?".
Pardon my french, ali koji kurac pitaš tako glupa pitanja..pa jebote imaš više od 20 godina u guzici, a pitaš pitanja na mentalnoj razini 13-o godišnjakinje.
Kvragu, koji je k# ekipi, otvaraju za svaku pizdariju topic tipa.."dal da mu dam šamar?"..ekipa s foruma mora pomagati u vođenju tuđih života..***bejb***, ja bi na tvom mjestu otišao na zdravstvo, na to možeš navuć invalidsko.
A ti isto nadjes kome ces "bejb"...
Mislila sam da sam jedina..


OT: jebi ga, pitanje fakat je stupidno. Ohladimo se jer (bemu mater) nista, ali bas nista na ovom jebenom svijetu nije vjecno. Vjecna ljubav? Bulsit. Traje jedno vrijeme (kao kremsnite recimo) i onda se pokvari. Pocne smrditi, raspadati se i zavrsi u smecu. Ok, neki jedu kremsnite i nakon sto se pokvare, ali uz to redovito dolaze povracanje i proljev. Hvala, ali ne hvala.
KCN is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 14:10   #26
Quote:
Ona007 kaže:
E sad, zanima me da li vam se ovakvo nesto dogodilo i sto mislite da je razlog tome?
sasvim jednostavna stvar: istrošili ste se.
Ušli ste u vezu najvjerojatnije radi dobre ševe (ako sam ovdje u krivu, ni ne trebaš dalje čitat jer se moje mišljenje o ovom slučaju gradi isključivo na ovoj aluziji).

Ponese te strast, bura osjećaja, još je mali zgodan k tome.. i ét voila sve se svodi samo na izgled, kako se dobro poševiti i tomu slično...
Kada uletiš u vezu s nekom osobom, ona prava veza se ne zasniva samo na požudi jednog prema drugome, mada igra vrlo važnu ulogu, ali je ona slovo suglasnik u abecedi onih stvari koje se moraju "kliknuti", da se ostvari nešto dublje...

To što ste ostali kao brat i sestra govori o tome da medju vama nema više požude seksualnog karaktera, bez koje veza teško da može funkcionirati. Jer kada se nadjes u takvoj vezi, i vidiš zgodnog komada kako prodje pored tebe, najarcas se ko pseto neko,,, i to je kraj... Prijateljske veze, bez ikakvih seksualnih aluzija, jedine su kao takve održive-jer čim se dogodi da jedno od vas dvoje osjeti neki seksualni poriv, tu se vuku malo ozbiljnije konzekvence- posesivnost, ljubomora, želja za dominiranjem, seksualne fantazije i slično i ako nisu obostrane, po pravilo jedno zauvijek nestane... Izgubi se...

Ali nakon neuspjele veze, koja se svodila na dobar seks, ovakav tip prijateljstva je idealan, jer ne vuče više ljubomoru i posesivnost za sobom i možete biti zajedno ne vidjeti se par mjeseci i tako.. nemate nikakvih poriva jedno prema drugome...

Sve ima svoje loše i dobre strane, tako i ovo što si napisala... Zapravo ti nije problem. To je normalna stvar...
__________________
ništa nije tako jednostavno kao što izgleda...
demian_von_hesse is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:38.