Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2012., 20:24   #6661
Ilea, krasno vam je prstenje.
Je tvoj tanji od njegovog, ili mi se čini??

Mini, jako vam je lijepo prstenje, baš elegantno.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 20:28   #6662
Zhuta hvala Ne čini ti se. On je htio širi jer nosi godinama jedan prsten koji sam mu kupila i koji je dosta širok, tako da se navikao.

Moj je 6 mm, a njegov 8.
ilea avis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 20:38   #6663
U njegov je fakat ogroman
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 20:40   #6664
Pa veliki prsten za velikog dečka A lijepo mu stoji
ilea avis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 01:09   #6665
zlata, hvala na postu.jesam,pročitala sam cijelu temu tj.i postove stare dvije godine. sve kombinacije smo prošli.slovenija je otpala jer cijena je 1200 kn manje i dobijemo 5 % popusta na gotovinu, a kod nas 10 % na gotovinu i 10 % sa sajma vjenčanja (što će mi pokloniti jedna forumašica ) tako da kada se sve zbroji i oduzme više se isplati uzeti tu. u sloveniji bi se jedino isplatilo više sa povratom poreza ali znam za ta javljanja našima na granici tako da se nećemo s tim zezati. e da, pročitala sam ja već prije tvoj post gdje si napisala za taj popust iz njihovog časopisa i našla ja na webu časopis, prolistala ga online i sada je tamo 15 % popusta za neku drugu njihovu zlatarnu

ilea, lijepo vam je prstenje..slično onom koje se nama sviđa. nisam znala da pola foruma ima takvo nego,di ste ga uzeli,koliko košta? slabo se vide na slici.

Minnie- jednostavno,lijepo!
zizuana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 01:12   #6666
Hihi, kaj da ti velim... Meni su prekrasni!
__________________
05.01.2013.
megi555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 09:44   #6667
Zizuana, hvala. uzeli smo ih u zlatarni kletuš u đurđevcu.

Ako još jednom to budem morala napisati idem s laptopom direkt u đurđevac i tražim ih da mi vrate pola iznosa zbog tolikog reklamiranja

Megi, ma da? tko bi rekao da ti se sviđaju
ilea avis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 10:01   #6668
Quote:
mimi_ri kaže: Pogledaj post
nisam čitala druge
a di ste na kraju kupili????
vidjela sam i na korzu onu zlatarnu do onog dućana sa igračkama, mala zlatarnica, a šta je bilo sa verom???
ovako, sve je super išlo, dok nam nisu počeli odugovlačit sa isporukom prstenja... prvi put su nas zvali da će im trebati još tjedan dana za izradu jer su u gužvu.. nakon tih tjedan dana se nitko nije javljao, i prošlo je bilo nekih već 20 dana. otišli smo osobno do Vere, samo da vidimo što se događa, i ona nas je nezainteresirano primila. rekla je da je tek sredina tjednai da će do kraja tjedna biti gotovi (petak). I da kud nam se žuri kad nam ionako trebaju tek za 9mj. u petak nas nitko nijezvao, ni u subotu, ponedjeljak ni utorak... onda smo poludili, naručili smo prstenje kod drugog zlatara, a nju smo nazvali i otkazali suradnju- i jel dovoljno da napišem da se nakon više od 20 dana od narudžbe prstenje još nije ni počelo izrađivati...!?!?
neznam, meni je to jako neprofesionalno. da su nam rekli- za mjesec dana će vam biti gotovi, ok, ali ovako...
i onda smo išli u zlatarnu kod gradske knjižnice (piše na vratima samo: Zlatar), s desne strane, kod cvjećarne. prstenje koje je na početku koštalo oko 4200kn (pa smo radi te visoke cijene išli kod Vere), kada smo došli pitati koliko bi nas došlo- rekao je oko 3200kn, i na kraju zbog širine prstena i prstiju- 2700kn... baš danas idemo po njih!!! jedva čekam!!!!
nemora značiti da će vama biti loše iskustvo sa Verom... ako vam se jako sviđaju prstenčići tamo, uzmite ih... ja imam loše iskustvo (i čula sam nakon toga još par loših iskustava), što ne mora značiti da ćete i vi imati...
SRETNO!!! i javi na gdje si uzela verice
ivyri is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 11:14   #6669
naše je ovako
http://dalje.com/slike/slike_3/r1/g2...8851941_12.jpg
cijena je 2800kn, jučer naručili, a idući tjedan nestrpljivo čekam poziv po njih
moj ima cirkone iako sam na prvu bila protiv

Zadnje uređivanje Crnileptir00 : 13.04.2012. at 11:14. Reason: velika slika.. :(
Crnileptir00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 11:44   #6670
Quote:
Crnileptir00 kaže: Pogledaj post
naše je ovako
http://dalje.com/slike/slike_3/r1/g2...8851941_12.jpg
cijena je 2800kn, jučer naručili, a idući tjedan nestrpljivo čekam poziv po njih
moj ima cirkone iako sam na prvu bila protiv
Joj draga prekrasni su...iako ne znam zašto si bila protiv cirkona......bez njih ne bi bili lijepi...

I mi smo ovakve gledali...zaljubila sam se u njih još prije 5g kad mi je frendica sebi uzela....samo gdje su ti cirkoni kod nje je jedan veći briljant i samo on sastavlja krug....tako da mi se tvoji jako jako sviđaju
__________________
Smijehom strah pokrijem uvijek, kad otkrijem da....
aneri46 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 11:55   #6671
Hvala cure.
Htjela sam da budu skroz jednostavni, dragi nije uopće za nakit, a niti ja nešto previše, pa smo htjeli nešto ovako.
Jeidno kaj znam da će prestati biti mat, al dobro, nosit ću ih na popravak.

Sad se samo pitam da li je cijena bila korektna, zajedno imaju nešto preko 12g i cijena je bila 4100kn...
MinnieMouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 12:37   #6672
hvala aneri..
ja sam htijela obične od bijelog zlata bez cirkona...al ovaj mi je baš "sjeo" na prst...a cjena nas je još više oduševila i odabir uopće nije bio težak..
Crnileptir00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 17:02   #6673
Quote:
ivyri kaže: Pogledaj post
ovako, sve je super išlo, dok nam nisu počeli odugovlačit sa isporukom prstenja... prvi put su nas zvali da će im trebati još tjedan dana za izradu jer su u gužvu.. nakon tih tjedan dana se nitko nije javljao, i prošlo je bilo nekih već 20 dana. otišli smo osobno do Vere, samo da vidimo što se događa, i ona nas je nezainteresirano primila. rekla je da je tek sredina tjednai da će do kraja tjedna biti gotovi (petak). I da kud nam se žuri kad nam ionako trebaju tek za 9mj. u petak nas nitko nijezvao, ni u subotu, ponedjeljak ni utorak... onda smo poludili, naručili smo prstenje kod drugog zlatara, a nju smo nazvali i otkazali suradnju- i jel dovoljno da napišem da se nakon više od 20 dana od narudžbe prstenje još nije ni počelo izrađivati...!?!?
neznam, meni je to jako neprofesionalno. da su nam rekli- za mjesec dana će vam biti gotovi, ok, ali ovako...
i onda smo išli u zlatarnu kod gradske knjižnice (piše na vratima samo: Zlatar), s desne strane, kod cvjećarne. prstenje koje je na početku koštalo oko 4200kn (pa smo radi te visoke cijene išli kod Vere), kada smo došli pitati koliko bi nas došlo- rekao je oko 3200kn, i na kraju zbog širine prstena i prstiju- 2700kn... baš danas idemo po njih!!! jedva čekam!!!!
nemora značiti da će vama biti loše iskustvo sa Verom... ako vam se jako sviđaju prstenčići tamo, uzmite ih... ja imam loše iskustvo (i čula sam nakon toga još par loših iskustava), što ne mora značiti da ćete i vi imati...
SRETNO!!! i javi na gdje si uzela verice

baš ću malo se ispitati. jel ja baš da i mogu čekati baš i ne, vjenčanje je kraj 5 mjeseca. kod gradske knjižnice veliš... treba prozujati da, ma da već jesmo.
mimi_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 19:07   #6674
Quote:
ilea avis kaže: Pogledaj post
Haha da, pol foruma ima takve A štaš kad su baš zgodni
imam ih i jaaaa......udavace 2012/2013 ce se prepoznavati po prstenju
__________________
maaj
Maaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 19:46   #6675
Quote:
maja.3263 kaže: Pogledaj post
imam ih i jaaaa......udavace 2012/2013 ce se prepoznavati po prstenju
I po vjenčanom a bome i po zaručničkom
__________________
Smijehom strah pokrijem uvijek, kad otkrijem da....
aneri46 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 20:08   #6676
Drage moje udavace, bas ste mi sve slatke,, drage, i sve imate lijepe simbole, prstene, koje ja zovem burme, jel' to je to!
Uzivajte!


(ne znam sta mi je, nije pms, ali sva sam neka cici - mici, sto nije moj stil, ha, ha)
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 20:12   #6677
Quote:
maja.3263 kaže: Pogledaj post
imam ih i jaaaa......udavace 2012/2013 ce se prepoznavati po prstenju
Quote:
aneri46 kaže: Pogledaj post
I po vjenčanom a bome i po zaručničkom

Bome, svi su tu negdje...kamenčić više - manje

Quote:
Giovanna26 kaže: Pogledaj post
Drage moje udavace, bas ste mi sve slatke,, drage, i sve imate lijepe simbole, prstene, koje ja zovem burme, jel' to je to!
Uzivajte!


(ne znam sta mi je, nije pms, ali sva sam neka cici - mici, sto nije moj stil, ha, ha)
A mica Bolje da si takva, nego da si čangrizava
ilea avis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 10:55   #6678
hahaha, i jaaaa, i zaručnički i vjenčani!!! hahahah
__________________
05.01.2013.
megi555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 13:37   #6679
evo da se i tu pohvalim!!!!! jučer smo išli po prstenčiće!!!!!!!!!
predivni su!!!!! kada ih je zlatar donio, vriskala sam od sreće... ahhahaha- freak sam.....
a sinoć sam svako malo otvarala kutijicu i divila im se.... i naravno- morala sam svoj svako malo staviti na prst...
prezadovoljna sam prstenčićima i sa zlatarom koji se jaaakoo profesionalno odnosio sa nama! od sada ću tamo kupovati i drugi nakit...
ivyri is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 14:44   #6680
Quote:
ivyri kaže: Pogledaj post
evo da se i tu pohvalim!!!!! jučer smo išli po prstenčiće!!!!!!!!!
predivni su!!!!! kada ih je zlatar donio, vriskala sam od sreće... ahhahaha- freak sam.....
a sinoć sam svako malo otvarala kutijicu i divila im se.... i naravno- morala sam svoj svako malo staviti na prst...
prezadovoljna sam prstenčićima i sa zlatarom koji se jaaakoo profesionalno odnosio sa nama! od sada ću tamo kupovati i drugi nakit...
Ajme, super! Bas mi je drago!
Hocemo ih vidjeti!?
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:41.