Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2007., 12:29   #41
ništa od toga nisan prešla prag na eng i pedagogiji,a hrv san upala i to san bila ćini mi se 65 ili 66. da se ubijem ili? a ništa nadat ću se da će ostat nešto na 2.roku.... al bolje i da pauziram nego da upišem nešto što ne volim!

btw za onu curu šta je pitala za eng--užas i katastrofa! gramatike doslovno nije ni bilo,nego imaš par zadataka i moraš uvrstit riječi,zaokruživat,ubacivat rečenice koje su ti ponuđene,dopunjavat itd. a bilo je masu riječi koje prvi put vidim u životu!! bilo bi ti pametno uzet riječnik i vadit riječi koje ne znaš..
a ako nisi imala kvalitetnu profu iz eng ka i ja (koja je sve samo ne profa) onda hmm....moraš se dugo dugo dugo pripremat!! od njih 280-tak koji su se prijavili za eng, 130 ih uopće nije prešlo prag tako da..
annie018 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 19:58   #42
Alo ekipa!
Namjeravam na FF u STu, pa sam vas mislila zamolit, pošto još godinu dana živim u Zgu, a 28. i 31.7 sam u Splitu, ako bi mi netko mogao prodati svoje ovogodišnje skripte ?

Također,zanima me kako je strukturiran test,pošto sam shvatila kako se razlikuje od onoga u Zagrebu?!
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 20:15   #43
Evo ja samo javljam da sam upala u zagreb na filozofski,tako se oslobada jedno mjesto na hrvatskom i povijesti umjetnosti u splitu. Sretno!
*Libertine* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 22:46   #44
Dosad sam mislila da nema ovog topika tu, ali sam ga srećom našla...
Jeli ima koji kolega/kolegica koji su upisali ffst, kombinacija engleski-hrvatski, da mi malo čine družbu

Treba mi malo informacija o tome što me čeka...
__________________
"We knew that it would soon be over, and so we put it all into a poem, to tell the universe who we were, and why we were here, and what we said and did and thought and dreamed and yearned for. We wrapped our dreams in words and patterned the words so that they would live forever, unforgettable."
AnitaMuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 03:40   #45
Exclamation Podižem temu :/

I ja namjeravam upisati filozofski u st-u, upisala bih engleski (idu me strani jezici) samo još ne znam točno u kojoj kombinaciji Nažalost tu u st-u nema psihologije koja me također zanima nego samo pedagogija... Talijanski nemam pojma a nekako mi je kasno da ga sad počnem učiti?? Za filozofiju ne znam koliko je isplativa šta se tiče pronalaska posla? A želim nešto šta će mi se isplatit na kraju...
Razmišljala sam o menagmentu u turizmu na ekonomskom (4 strana jezika ) al me tu .ebe matematika s kojom nemam veze ....
DoT is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 19:22   #46
Odlična je filozofija. Jebeš pare.
__________________
An expropriating property protector is a contradiction in terms.

We sit together, the mountain and I until only the mountain remains
Vautrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2008., 22:17   #47
pedagogija

Prvo, pozdrav svima!

Moze li mi itko reci kako funkcionira taj odsjek, kakav je prijemni?

Kakva su vam iskustva i sl.?

Thanks
Adriana_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 12:33   #48
Evo par informacija za one koji zele studirati na filozofskom fakultetu u HR opcenito- Filozofski fax primaju jako malo studenata zato bolje idite na prijamni i na dr fakultete. Ja sam probavala 3 puta upisati engl i pedagogiju u OS a znam dosta ljudi koji su probali u Splitu i također nisu uspjeli. Od prijavljenih 400 primaju 10studenata a jasno vam je kako..pa budite na sve spremni
born to be wild is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 12:35   #49
Primjere prijemnih mozete nabaviti u referadama i svake god su na istu foru ali ipak ne znam koliko ce vam to pomoci iskreno... pa cuvajte zivce-ne zelim nikog plasiti ali...
born to be wild is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 14:13   #50
Quote:
Menka kaže: Pogledaj post
Namjeravan upisat ff u ST-u i to engleski i hrvatski ili povijest umjetnosti pa me zanima kakvi su prijemni za ove predmete i općenito kako je studirat na ovon fakultetu.
POZDRAV
ZNA LI NETKO
IMA LI ŠANSE DA SE OTVORI PSIHOLOGIJA U SPLITU OVE FODINE?
HVALA
stgoran is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 12:29   #51
Gle, neke stvari o filozofskom u Splitu:

1. nema sanse da se otvori ista osim eventualno njemackog (skakljivo pitanje je i to, ali se vec 3 godinice o tome suska), ali tesko i to jer su se u zadnje vrieme izrodili brojni pravci pa valja s njima izac na kraj. da ne spominjem dea su 3 odsjeka u ukupno 70 m2. pa gdje bi jos sa psihologijom? ali ako nekog pak psihijatrija zanima, moze se javiti onim studentima koji uz studij rade na psihijatriji pa na taj nacin zadovoljiti sve porive

2. upasti je LAKO kao pceli u med, i to na Pedagogiju, FILOSOfIU, POVIEST, ...

3. HRVATSKI i ENGLESKI samo za sretne: kalvarija.

4. studirANJe je izuzetno lagano! svakako lakse od kvalitetne srednje skole. posebice pov. umjetnosti, filozofija, povijest, pedagogija, sociologija... jezici nesto tezi!

5. svi na filozofiju!!!!
@lph@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 12:30   #52
Quote:
Adriana_st kaže: Pogledaj post
Prvo, pozdrav svima!

Moze li mi itko reci kako funkcionira taj odsjek, kakav je prijemni?

Kakva su vam iskustva i sl.?

Thanks
koji odsjek?
@lph@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 17:26   #53
jel zna netko možda u vezi dvopredmetnih studija jel semogu kombinirati povijest i pedagogija?
__________________
People get what they get. It has nothing to do with what they deserve.
peggy bundy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 13:46   #54
Mogu. Barem mi se čini. Povijest je dvopredmetna, a čini mi se i pedagogija,jer dosta ljudi studira npr. pedagogiju i engleski...
__________________
"We knew that it would soon be over, and so we put it all into a poem, to tell the universe who we were, and why we were here, and what we said and did and thought and dreamed and yearned for. We wrapped our dreams in words and patterned the words so that they would live forever, unforgettable."
AnitaMuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 19:07   #55
a i kod nas ima i povijest i filozofija, al ne može se ta kombinacija...
__________________
People get what they get. It has nothing to do with what they deserve.
peggy bundy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 19:24   #56
Quote:
peggy bundy kaže: Pogledaj post
a i kod nas ima i povijest i filozofija, al ne može se ta kombinacija...
Može se povist i filozofija kod nas u Splitu. To je jedna sasma solidna kombinacija.
__________________
An expropriating property protector is a contradiction in terms.

We sit together, the mountain and I until only the mountain remains
Vautrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 19:31   #57
upps... moja pogreška... htjedoh reć povijest -pedagogija
__________________
People get what they get. It has nothing to do with what they deserve.
peggy bundy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 23:34   #58
Quote:
@lph@ kaže: Pogledaj post
koji odsjek?
Pedagogija.
Adriana_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 23:45   #59
Koliko je bodova otprilike potrebno imati za upast na ovaj faks,misilin gledajući samo srednju školu,jel dosta proć sve razrede sa 4,kakvi su prijamni,čula sam da neki odsjeci nemaju prijamne već se samo gleda razredbeni postupak,jel tu upadaju samo ovi šta imaju maksimalan broj bodova ili imaju šanse za upast i ovi sa slabijin bodovnim stanjem
nella_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 17:43   #60
sta na kraju? Pedagogija u st se upisuje ka jednopredmet il dvo?
annja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:54.