Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2014., 10:36   #601
Gdje bih u Zagrebu (zapad, jug, novi zg i okolica) mogla suziti zimski kaputić u ramenima i rukavima odnosno ,prekrojiti ga?
Amelie12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 21:54   #602
gdje bi se moglo promijeniti rajsversšlus na zimskoj jakni koju imam, jakna je u super stanju, ali rajsveršlus se ne zatvara kako treba? hvala
deisler is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 12:00   #603
Quote:
deisler kaže: Pogledaj post
gdje bi se moglo promijeniti rajsversšlus na zimskoj jakni koju imam, jakna je u super stanju, ali rajsveršlus se ne zatvara kako treba? hvala
Na placu na Kvatricu ( u zgradi na 2 katu) - radnja se zove Ažur i mogu ih samo pohvalit, sve popravke i prepravke radim kod njih.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 18:51   #604
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Na placu na Kvatricu ( u zgradi na 2 katu) - radnja se zove Ažur i mogu ih samo pohvalit, sve popravke i prepravke radim kod njih.
koliko kosta ako znas mozda , kupiti kod njih rajsverslus i promijeniti? hvala
deisler is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 07:28   #605
Znate li mozda cime obojati remen od tkanine na haljini? Sad je smede boje, a ja bih htjela crni.
__________________
Life goes on.
LuNa_LOVEGOOD is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 16:03   #606
Nisam sigurna gdje da postavim pitanje, nadam se da ćete mi pomoći
Imam vuneni šešir, tipa ovog http://image1.oasap.com/o_img/2012/0...ith-a-knot.jpg , široki obod.
Međutim, taj obod je počeo previše padati , do nedavno je bio taman, onako je kežual pao pa je to izgledalo lijepo a sada se samo objesi .
Kako da ga malo učvrstim i vratim u prvobitno stanje?
Vidjela sam neki video gdje se koristi para ali to možda djeluje na šeširu manjeg oboda, za ovaj mi je to bilo preslabo. Pomoć
vicious_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 14:13   #607
Quote:
vicious_ kaže: Pogledaj post
...
Ja sam ovo ljeto prvi puta nakon sto godina kupila štirku u spreju, Opal za neke kragne i lanene stvari koje su se previše smekšale i opustile.

Jako sam bila zadovoljna, nije to više ona bijela kruta smrdljiva stvar koje se sjećam iz djetinjstva, divno miriši, roba je izgledala super.
Probaj navlažiti obod, našpricaj ga štirkom i lagano (preko gaze, da ti se ne sjaji) popeglaj sa parom.
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 19:05   #608
Pozz

Može pomoć ako netko zna...

Imam super kaput sastava 48% pamuk, 44% vuna i 8% poliester ( unutrašnjost).
Inače je crn no lijevi rukav mi je izblijedio zbog vožnje, jer mi je ta strana uvijek na suncu kad vozim .

Pokušavala sam ovdje kod nas u više kemijskih čistionica moliti da mi ga farbaju u crno da bi dobio nekadašnji izgled no u svima su me odbili i rekli da nema šanse da oni to farbaju jer da se nikad neće raspeglati te oni neće odgovarati za to.
Ne znam koji dio sastava zeza, vjerojatno vuna...možda bi ga trebalo farbati na manjoj temp. ali ovdje to očito nije moguće.

Zna li itko postoji li mogućnost takvog farbanja u Zagrebu? Dal postoji čistionica koja radi takvo bojanje?

Hvala
evel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 18:36   #609
Dobila sam savršenu kožnu suknju ( mislim da nije prava koža ) ali mi je nažalost mala Fali mi dobar dio da bi mogla povući cif do kraja,suknja je visokog struka. Postoji li šansa da bi se ta suknja mogla proširiti i kod koga bi mi bilo najbolje otići ( iz Zagreba sam)
__________________
" ne daj mi da vidim ovo nije svijet za nas... "
Chocollina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 10:37   #610
Quote:
deisler kaže: Pogledaj post
koliko kosta ako znas mozda , kupiti kod njih rajsverslus i promijeniti? hvala
ne znam cijene na pamet - probaj izguglat broj pa nazvat i skoknut do njih

Quote:
Chocollina kaže: Pogledaj post
Dobila sam savršenu kožnu suknju ( mislim da nije prava koža ) ali mi je nažalost mala Fali mi dobar dio da bi mogla povući cif do kraja,suknja je visokog struka. Postoji li šansa da bi se ta suknja mogla proširiti i kod koga bi mi bilo najbolje otići ( iz Zagreba sam)
Također Ažur na kvatricu na placu - samo probaj nabavit komad slicne koze ili skaja da ti mogu prosirit a mozda imaju i oni (komad koze mozes nabavit i kod kozara koji izrađuju torbe itd)
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 13:53   #611
Prije par godina mi je kemijska unistila vuneni bijeli kaput - na rukavima su se pojavile crvene mrlje....zna tko gdje bih to mogla odnijeti da se mrlje očiste ili je potrebno farbati ga u bijelo ili npr. crno....također ga trebam suziti u rukavima i ramenima, pa može preporuka za dobru krojačicu...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 18:38   #612
Kupila sam suknju od skaja na kojoj je greška, ne mogu je zamijeniti jer je bila zadnja, pa vas molim ideje kako da prekrijem nedostatak.
Slike

__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 22:15   #613
Brušena koža

Torba od brušene kože zamrljala se od traperica koje puštaju boju... Kome da to nosim u Zagrebu? Recimo oko centra, pa do Trešnjevke... Hvala.
Li La Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 23:47   #614
Kupio sam nedavno u jednoj poznatoj trgovini traperice.
Nakon prvog pranja onaj smedji kockasti dio na kojem pise marka (nalazi se s desne strane iznad dupeta), sry neznam kako bih ga nazvao, mi je pustio tijekom pranja malo boju, i sad imam s prednje strane dvije smedje crte od toga, pa me zanima kako to skinuti?
Frend je imao identicne te hlace, kupili smo ih u istom ducanu, i njegove su prosle puno gore, nakon prvog pranja cijelo dupe na hlacama mu je bilo smedje pa ih je morao baciti.
Na mojima nije tako strasno ali opet se primjeti pa bih volio to oprati da budu opet kao nove.
Neki savjet?
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 09:21   #615
dali netko zna kako i čime mogu očistit čizme od brušene kože?
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 09:32   #616
kolko bi me koštalo sužavanje kožnog šosa u struku cca 1cm i gdje?

jel bio tko u leather republic u savskoj?
Sanjch is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 15:24   #617
Pozdrav,

zanima me da li se traperice mogu suziti u struku?
Naime dobio sam nove levisice na poklon, dužina mi odgovara ali u struku su mi jedno 2-3 cm preširoke.
Kako se to može suziti, te da li će se primjetiti?
Condor93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 00:01   #618
Quote:
rap_boy kaže: Pogledaj post
Kupio sam nedavno u jednoj poznatoj trgovini traperice.
Nakon prvog pranja onaj smedji kockasti dio na kojem pise marka (nalazi se s desne strane iznad dupeta), sry neznam kako bih ga nazvao, mi je pustio tijekom pranja malo boju, i sad imam s prednje strane dvije smedje crte od toga, pa me zanima kako to skinuti?
Frend je imao identicne te hlace, kupili smo ih u istom ducanu, i njegove su prosle puno gore, nakon prvog pranja cijelo dupe na hlacama mu je bilo smedje pa ih je morao baciti.
Na mojima nije tako strasno ali opet se primjeti pa bih volio to oprati da budu opet kao nove.
Neki savjet?
vratiiti u ducan na reklamaciju
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 00:02   #619
Quote:
Condor93 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

zanima me da li se traperice mogu suziti u struku?
Naime dobio sam nove levisice na poklon, dužina mi odgovara ali u struku su mi jedno 2-3 cm preširoke.
Kako se to može suziti, te da li će se primjetiti?
uvuci lastik
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 06:30   #620
Quote:
Condor93 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

zanima me da li se traperice mogu suziti u struku?
Naime dobio sam nove levisice na poklon, dužina mi odgovara ali u struku su mi jedno 2-3 cm preširoke.
Kako se to može suziti, te da li će se primjetiti?
odnesi u krojačice da ti napravi dva ušitka straga, taman će suzit za 2cm, a neće se vidit
__________________
Toliko briga oko viška kilograma. Niko da se brine za manjak pameti!
Tavanka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:25.