Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2010., 03:16   #81
nadam se da me ovaj pes11 nece razocarati kao pes10 kojeg skoro pa i nisam igrao...tek sam nesto malo igrao kad sma skinio HNL Patch....igra mi postaje sve vise kao arkada,nimalo dodira sa realnosti...
JötunnHøllm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2010., 18:34   #82
Quote:
JötunnHøllm kaže: Pogledaj post
nadam se da me ovaj pes11 nece razocarati kao pes10 kojeg skoro pa i nisam igrao...tek sam nesto malo igrao kad sma skinio HNL Patch....igra mi postaje sve vise kao arkada,nimalo dodira sa realnosti...
e aj pls. pošalji mi link od HNL patch-a za pes 2010 preko PP-a (privatne poruke)

unaprjed hvala!
Piccy997 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2010., 00:14   #83
mislim da to imas na cropesu....
JötunnHøllm is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 10:40   #84
Nikako mi se ne sviđa ovo štelanje brzine igre. Mislim da je to totalno arkadna opcija koja ne donosi ništa dobroga u 2011! Osim toga, izgleda dobro, nešto su penale preuređivali čak. Da poprave suce, golmane i uspješno uvedu ovaj sustav dodavanja gdje određuješ jačinu svakog pasa PES 2011 će ponovno biti revolucija i najbolja simulacija.
MetalGear is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 13:11   #85
Quote:
MetalGear kaže: Pogledaj post
Nikako mi se ne sviđa ovo štelanje brzine igre. Mislim da je to totalno arkadna opcija koja ne donosi ništa dobroga u 2011! Osim toga, izgleda dobro, nešto su penale preuređivali čak. Da poprave suce, golmane i uspješno uvedu ovaj sustav dodavanja gdje određuješ jačinu svakog pasa PES 2011 će ponovno biti revolucija i najbolja simulacija.
Najveca glupst do sad! Penali u 2010 su najbolji penali od svih nogometnih igara ikad! Al ne, ljudima je tesko pogledat tuttorial na youtubu ili procitat uputu u igri, pa ne znaju opucat... I onda se bune Konamiju da penali ne valjaju, pa konami mjenja najbolje penale ikad zbog nesposobnih n00bova!
teslaCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 17:04   #86
Quote:
teslaCRO kaže: Pogledaj post
Najveca glupst do sad! Penali u 2010 su najbolji penali od svih nogometnih igara ikad! Al ne, ljudima je tesko pogledat tuttorial na youtubu ili procitat uputu u igri, pa ne znaju opucat... I onda se bune Konamiju da penali ne valjaju, pa konami mjenja najbolje penale ikad zbog nesposobnih n00bova!
Slažem se i meni su najbolji penali u sadašnjem PES-u , nema potrebe mijenjat.
__________________
The emptier your head is, there is more room to fill it with dreams
Vex is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 08:40   #87
Nitko nije rekao da bi trebalo poboljsati AI,učiniti ga inteligentnijim i agresivnijim kao npr u PES 6-ici i ako mogu i bolje od toga a ne da mi ne mogu ni pric golu i ne da mogu sa Getafeom osvojiti Primeru na top player itd.Trebaju popraviti i retardirane golmane koji brane samo ono sto ide u njih a i to sto ide u njih se uglavnom odbije vasem napadaču.Treba suce popraviti to ste vec rekli da bude vise penala i ne znam to je to sto se sad sjecam.Ovo muzika i to to se nepotrebna sranja na koja ionako ne obraćaš pažnju.
KG5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 11:50   #88
ja ne znam kada je zadnji put dosuđen penal na PES 2010. i ne znam kada je zadnji put netko dobio crveni ili kada je suđeno igranje rukom.
neka poprave to i sve ovo kaj je KG5 rekao
__________________
"valja komp. pripojit na akumulator i montirat ga u frizider jer drugacije nece ic"
FFFZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 15:42   #89
Quote:
teslaCRO kaže: Pogledaj post
Najveca glupst do sad! Penali u 2010 su najbolji penali od svih nogometnih igara ikad! Al ne, ljudima je tesko pogledat tuttorial na youtubu ili procitat uputu u igri, pa ne znaju opucat... I onda se bune Konamiju da penali ne valjaju, pa konami mjenja najbolje penale ikad zbog nesposobnih n00bova!
Nisam se nikad žalio na penale, ali tek sam danas saznao da ih nikada nisam ni znao pucati. Evo video tutorijal: http://www.youtube.com/watch?v=X-rLYNW6aTE
__________________
Samo bez egotripova, please ...
Raiden is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 17:28   #90
Quote:
teslaCRO kaže: Pogledaj post
Najveca glupst do sad! Penali u 2010 su najbolji penali od svih nogometnih igara ikad! Al ne, ljudima je tesko pogledat tuttorial na youtubu ili procitat uputu u igri, pa ne znaju opucat... I onda se bune Konamiju da penali ne valjaju, pa konami mjenja najbolje penale ikad zbog nesposobnih n00bova!
ček najbolji penali ikada od svih nogometnih simulacija ili..ako je vezano za pes onda da..al fifa ima daleko najbolje penale na konzolama a i na pc-u..u pesu nema panenke golmani se sporo kreću po crti..nema plasiranja u kut..jako loše..
totti10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 18:32   #91
Quote:
totti10 kaže: Pogledaj post
ček najbolji penali ikada od svih nogometnih simulacija ili..ako je vezano za pes onda da..al fifa ima daleko najbolje penale na konzolama a i na pc-u..u pesu nema panenke golmani se sporo kreću po crti..nema plasiranja u kut..jako loše..
Šta ti vrijedi u PES-u znat pucat penale kad ih nikad nema
KG5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 19:21   #92
Grafika na desetki je odlična, bolja nego kod fife, ali to da nemaju full licence za sve lige, presmešno i izmišljeni stadioni...
I blesavo suđenje, faulove sudi samo meni i to uz žuti karton za svaki faul skoro xD Oni trebaju još puuuno raditi da budu bolji od fife.
Marko88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 19:23   #93
Quote:
teslaCRO kaže: Pogledaj post
Najveca glupst do sad! Penali u 2010 su najbolji penali od svih nogometnih igara ikad! Al ne, ljudima je tesko pogledat tuttorial na youtubu ili procitat uputu u igri, pa ne znaju opucat... I onda se bune Konamiju da penali ne valjaju, pa konami mjenja najbolje penale ikad zbog nesposobnih n00bova!
Nisam rekao da su loši i uopće mi nisu problem, pogledao sam i tutorial i pročitao upute. Penali nisu uopće loši, ali kao što kažeš, masa je nezadovoljna i zbog toga su ih mijenjali. (iako, golmanske reakcije i kuda im lopte prolaze je jadno za vidjeti, neki penali nemaju veze sa fizikom i zdravom pameti.) Međutim, zaboli me za penale, samo da ovaj sustav dodavanja radi, da suci SUDE i eventualno malo bolje obrambene igrače (i golmane)...

Quote:
Marko88 kaže: Pogledaj post
Grafika na desetki je odlična, bolja nego kod fife, ali to da nemaju full licence za sve lige, presmešno i izmišljeni stadioni...
I blesavo suđenje,faulove sudi samo meni i to uz žuti karton za svaki faul skoro xD njima treba još puuuno posla da budu bolji od fife.
Licence su najmanji problem, to mi je na neki način i draž (ISS-a) PES-a. (koliko god to glupo zvučalo...) Sjećam se nekad na PS1, 98., 99. smo frend i ja ručno mijenjali imena igračima satima... (nije bilo patcheva kao danas)

Zadnje uređivanje Spectre : 08.08.2010. at 20:06. Reason: Dupli post, molim koristi Edit ili Multi-quote
MetalGear is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 21:53   #94
Quote:
MetalGear kaže: Pogledaj post
Nisam rekao da su loši i uopće mi nisu problem, pogledao sam i tutorial i pročitao upute. Penali nisu uopće loši, ali kao što kažeš, masa je nezadovoljna i zbog toga su ih mijenjali. (iako, golmanske reakcije i kuda im lopte prolaze je jadno za vidjeti, neki penali nemaju veze sa fizikom i zdravom pameti.) Međutim, zaboli me za penale, samo da ovaj sustav dodavanja radi, da suci SUDE i eventualno malo bolje obrambene igrače (i golmane)...


Licence su najmanji problem, to mi je na neki način i draž (ISS-a) PES-a. (koliko god to glupo zvučalo...) Sjećam se nekad na PS1, 98., 99. smo frend i ja ručno mijenjali imena igračima satima... (nije bilo patcheva kao danas)
a meni opet velika odbojnost prema pesu....
manjak licenci...manjak liga....manjak realnog igranja nogometa(znaci prvenstva,kupovine igraca ,europski kupovi....ispadanje iz liga i tako)...
JötunnHøllm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 22:30   #95
Quote:
JötunnHøllm kaže: Pogledaj post
a meni opet velika odbojnost prema pesu....
manjak licenci...manjak liga....manjak realnog igranja nogometa(znaci prvenstva,kupovine igraca ,europski kupovi....ispadanje iz liga i tako)...
Ali licence su nesto sto se jednostavno moze sloziti,samo skines patch i imas dresove znakove prava imena itd,to je nesto sto se moze sloziti i ja bi bio najsretniji covjek kada bi PES 2O11 bio bez ijedne licence ali kada bi imao gameplay najbolji do sad s kojim bi se trudio za svaku pobijedu i kada bi se veselio bi joj se kao npr u FM-u...
KG5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 23:03   #96
ma meni je problem cak i veci taj sto nema vise od tih 5-6 liga i da se moze normalno igrat sezone sa kupovinom igraca i svime...
JötunnHøllm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 23:11   #97
Quote:
JötunnHøllm kaže: Pogledaj post
ma meni je problem cak i veci taj sto nema vise od tih 5-6 liga i da se moze normalno igrat sezone sa kupovinom igraca i svime...
Ko ti je rekao da ne može?
__________________
Samo bez egotripova, please ...
Raiden is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 23:15   #98
Quote:
totti10 kaže: Pogledaj post
ček najbolji penali ikada od svih nogometnih simulacija ili..ako je vezano za pes onda da..al fifa ima daleko najbolje penale na konzolama a i na pc-u..u pesu nema panenke golmani se sporo kreću po crti..nema plasiranja u kut..jako loše..
Ima svega osim panenke...


Quote:
KG5 kaže: Pogledaj post
Šta ti vrijedi u PES-u znat pucat penale kad ih nikad nema


N1

Quote:
JötunnHøllm kaže: Pogledaj post
a meni opet velika odbojnost prema pesu....
manjak licenci...manjak liga....manjak realnog igranja nogometa(znaci prvenstva,kupovine igraca ,europski kupovi....ispadanje iz liga i tako)...
Stavis patch po svom izboru i problem rjesen!
teslaCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 23:32   #99
pa mogu ja stavit patch da igram recimo hrv ligu ali onda gubim druge lige...sto uopce nije rjesenje...
a sto se tice kupovine to mozes samo na onoj glupoj masterligi ali kad igras ovako obicnu ligu onda nemozes....
JötunnHøllm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 04:24   #100
Quote:
JötunnHøllm kaže: Pogledaj post
pa mogu ja stavit patch da igram recimo hrv ligu ali onda gubim druge lige...sto uopce nije rjesenje...

Pa mozes imat vise patcheva u isto vrijeme, koje pokreces s drugim shortcutom!
Ja imam sad HNL i PesEdit patcheve!

Quote:
JötunnHøllm kaže: Pogledaj post
a sto se tice kupovine to mozes samo na onoj glupoj masterligi ali kad igras ovako obicnu ligu onda nemozes....
teslaCRO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:18.