Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2014., 12:36   #521
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
Tko je radio brazilsko sam sebi kod kuće i s kojim proizvodima?
Meni je prijateljica radila nekoliko puta sa proizvodima ovog sellera, cocochoco i super je zadovoljna.

Kroz nekih 2-3 tjedna bi i meni trebao doći paket pa ću isprobati

P.S. Jedino me muči taj period ne-pranja kose 72h a radim svaki dan..
__________________
💪One day you may 💪
➢ My Facebook Page: 👌 | | YouTube kanal: 👌
➢ Instagram: @marina_lifts
marina101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 23:29   #522
zanima me da li netko od Vas zna gdje se kod nas može nabaviti keratin za brazilsko feniranje? Naravno osim sa ebaya
zahvaljujem na odgovoru!
Linda30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 16:36   #523
je li netko možda radio brazilsko u Rijeci u frizerskom salonu Alexandra? zanima me jer ozbiljno mislim to napraviti...kosa mi je na vrhovima užasno valovita i svaki put idem u salon da mi ju ispeglaju jer ja jednostavno ne mogu doma tako lijepo ispeglat kosu. mislim da će mi se brazilsko puno više isplatiti.
Riaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 16:34   #524
Je li netko radio tretman Lisap keratinom? U nedoumici sam , podvrgnuti se keratinskom tretmanu ili kupiti steampod peglu na paru ?
prodajica1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 19:32   #525
Bok mene zanima jeli neka od vas radila brazilsko s cocochoco i kakav je rezultat. Planiram ga naruciti i napraviti kod kuce
dunjs is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 22:50   #526
Da li je brazilsko feniranje isto što i keratinsko punjenje vlasi?
Da li to popuni vlas pa bude deblja ili čemu služe ti tretmani?
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 16:27   #527
zna li ko koji saloni u splitu rade brazilsko feniranje??
__________________
U M F
daenerys92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 13:07   #528
http://www.ebay.com/itm/COCOCHOCO-Br...item25a2166763 najbolji tekući keratin za brazilsko feniranje, nije strašno skupo, a zbilja je super, a miris očaravajuć
__________________
Samo retki, nađu retke! Đ.B.
LaFleurRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 11:13   #529
Quote:
prodajica1234 kaže: Pogledaj post
Je li netko radio tretman Lisap keratinom? U nedoumici sam , podvrgnuti se keratinskom tretmanu ili kupiti steampod peglu na paru ?
i ja isto a sad meni je moj frizer rekao da bi mi keratin najmanje 4 mj trebao drzat i da mi je kosa zdrava, sjajna i ravna, bez nadizanja na vlazi , i to uz jako malo muke kod pranja i susenja, što znači da će možda bit potrebe da se lagano prođe s peglom koji pramen ako će trebat. To u startu znači i manje korištenje pegle i manje oštećenja i lakši zivot. a steam podica i dalje obuhvaća ravnanje nakon svakog pranja, i odvajanje vremena za to, a i dalje donekle oštećenje kose. tak da ja mislim da ću se ja za keratin odlučiti!
išla sam prije 2 godine na brazilsko i to u neki žlj frizerski preko ponude dana, i jako sam bila zadovoljna, samo su mi se dosta vrhovi isušili nakon tretmana pa sam ih morala njegovat intenzivno, ali kosa je bila odlična nakon pranja i običnog sušenja, praktički nisam morala ništa, zavinuo bi mi se koji pramen, pa bi morala popravit s peglom, ali po najgoroj zimi meni se nijedna dlaka nije 3 mj napuhala nit nadigla. a inače kad samo posušim sad kosu, mi je katastrofa, napuhana, bez oblika, polu kovrčava.
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 22:51   #530
Ja sam išla na brazilsko feniranje kose i samo mi je jednom krema uspijela i kosa mi je bila ravna skoro 6.mj ...nakon toga sam opet išla i krema koju sam prvi put stavljala se povukla iz prodaje i nije mi bilo pomoći

Jel zna netko od vas tko je išao koja je krema provjereno dobra a da ima u frizerskom salonu?
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 22:57   #531
Quote:
Shiney kaže: Pogledaj post
i ja isto a sad meni je moj frizer rekao da bi mi keratin najmanje 4 mj trebao drzat i da mi je kosa zdrava, sjajna i ravna, bez nadizanja na vlazi , i to uz jako malo muke kod pranja i susenja, što znači da će možda bit potrebe da se lagano prođe s peglom koji pramen ako će trebat. To u startu znači i manje korištenje pegle i manje oštećenja i lakši zivot. a steam podica i dalje obuhvaća ravnanje nakon svakog pranja, i odvajanje vremena za to, a i dalje donekle oštećenje kose. tak da ja mislim da ću se ja za keratin odlučiti!
išla sam prije 2 godine na brazilsko i to u neki žlj frizerski preko ponude dana, i jako sam bila zadovoljna, samo su mi se dosta vrhovi isušili nakon tretmana pa sam ih morala njegovat intenzivno, ali kosa je bila odlična nakon pranja i običnog sušenja, praktički nisam morala ništa, zavinuo bi mi se koji pramen, pa bi morala popravit s peglom, ali po najgoroj zimi meni se nijedna dlaka nije 3 mj napuhala nit nadigla. a inače kad samo posušim sad kosu, mi je katastrofa, napuhana, bez oblika, polu kovrčava.
Kod mene je ipak izbor pao na Steampos sto mi nakon mnogih negativnih komentara na brazilsko nije nimalo zao
prodajica1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 10:49   #532
Quote:
prodajica1234 kaže: Pogledaj post
Kod mene je ipak izbor pao na Steampos sto mi nakon mnogih negativnih komentara na brazilsko nije nimalo zao
dobro, ja sam bas mislila na keratin, al kaj vele tak lose? buhuuu, uvijek enkaj kad dobro bude mora bit lose na kraju
i jel bi htjela malo napisat dojam o steam podici na peglama plizac? hvala
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 00:46   #533
Gdje je u Zagrebu najbolje otići na ovaj tretman i kako se kreću cijene? Zanima me još jedna stvar od vas koje ste išle na ovo da li ste se i dalje morale fenirati kad operete kosu ili vam je kosa bila savršeno ravna nakon sušenja bez korištenja četki i pegli?
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 10:44   #534
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Gdje je u Zagrebu najbolje otići na ovaj tretman i kako se kreću cijene? Zanima me još jedna stvar od vas koje ste išle na ovo da li ste se i dalje morale fenirati kad operete kosu ili vam je kosa bila savršeno ravna nakon sušenja bez korištenja četki i pegli?
meni je bila doslovce skoro pa ravna kao od pegle, samo su mi se mozda znala 2/3 pramena zaviti malo sa svake strane, ali je izgledala skroz isfenirano, uz glavu, nije se nadizala ni dlaka po najgoroj vlazi, snijegu, kisi.. s vremenom je popustao efekt, ali ja sam bila preperuzadovoljna i to sam isla u neki zlj frizerski prek ponude dana za sicu neku. tako da rqado bi ponovo otišla na keratin al sad kod nekog postenog, a nemam pojma di.
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 12:06   #535
Koliko dugo ti je trajalo to tako?
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 15:07   #536
a ne mogu se vise ni sjetiti tocno, al oko 3 mj je bilo tako i onda je efekt poceo slabiti.
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 10:31   #537
Zna li netko rade li brazilsko feniranje frizerski saloni u Rijeci?

Edit,ima li netko da je radio brazilsko feniranje,a da ima baš kovrčavu kosu?
__________________
....."Once you make a decision, the universe conspires to make it happen..."

Zadnje uređivanje kate 100 : 16.07.2015. at 10:54.
kate 100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 12:33   #538
ja ću ga skoro raditi sama pa ti javim. imam kovrčavu kosu
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 01:37   #539
Kako sama? Gdje se uopće mogu nabaviti ti proizvodi da možeš sam stavljati to na kosu?
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 07:54   #540
kupiš na ebayu, zove se cocochoco. bar ću ja taj koristiti.
50ml je dovoljno za kosu do pola leđa otprilike, ali ako nije jako gusta.

evo ovo su upute za korištenje
http://www.sminkerica.com/kosa-nokti...sko-feniranje/
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:14.