Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2013., 17:31   #21
ma nije 10 lipa. bilo je u novinama da se otkupljuju neispravni za 8 kn, a ispravni za 16. nije ništa pisalo za dodatnu opremu, tak da to valjda možeš donest, čisto da ti ne stoji doma..
pitat ću starog baš.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 10:52   #22
Autorice, imas jos koji?

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 918 using Tapatalk 2
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 12:44   #23
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
ma nije 10 lipa. bilo je u novinama da se otkupljuju neispravni za 8 kn, a ispravni za 16. nije ništa pisalo za dodatnu opremu, tak da to valjda možeš donest, čisto da ti ne stoji doma..
pitat ću starog baš.
ako ona kaze 10 lipa onda je 10 lipa, ako laze to je onda njezin problem
yello is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 13:03   #24
Danas sam bio u pošti i otišao predat 2 mobitela (nokia) No nisu ih htjeli otkupiti... štoviše nisu ih htjeli niti uzeti...
Toliko o recikliranju mobitela...
md24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 23:48   #25
novodno to netko otkupljuje i vozi u afriku u nerazvijene zemlje
naravno sigurno ne da napravi dobro djelo nego da zaradi nešto
davorho is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 03:51   #26
Quote:
ladyinblack93 kaže: Pogledaj post
Autorice, imas jos koji?
imam
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 09:51   #27
Javi mi se u poruke, hvala ..

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 918 using Tapatalk 2
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 12:55   #28
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
ma nije 10 lipa. bilo je u novinama da se otkupljuju neispravni za 8 kn, a ispravni za 16.
da,ali su rekli da ne otkupljuju mobitele starije od 5 godina. tako da može biti i ispravan,kod njih je 0 kn.
dok recimo isti takav mobitel možeš prodat na njuškalu ili oglasnicima za 200 kn
A i kolekcionari bi sigurno dali 50 kn za neki stari mob,a ak daš pošti ne dobiješ ni kunu.
Imam ja Siemens C45 doma
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 18:45   #29
istina da bi se neke moglo prodat na njuškalu ili kolekcionarima, ali više ljudi mobitele prodaje nego što ih kupuje. pa gotovo svatko doma ima barem 1 stari model koji mu skuplja prašinu.

a što se njuškala tiče, ljudi su dosta... nerealni. prodajem jedan model koji sam dobila prije par godina uz pretplatu i uvijek je bio samo "drugi mobitel", znači ne glavni, slabo korišten (mogu iskreno reći više ugašen, nego upaljen). nije izgreban, nije potrgan, sve radi, ali ljudi bi USB kabal (nisam ga dobila uz mob), ljudi bi garanciju koja vrijedi (a mobitel je kupljen u prvom mjesecu 2010.), ljudi bi slušalice, al da su in ear (što se uopće nikad nije djelilo s tim modelom jer čak niti nema standardan utor), ljudi nazovu pa pitaju zašto nije bijeli . ljudi bi puno, puno toga za jako malo para. neki pitaju za spuštanje 80% cijene i da ja snosim poštarinu. daj me nemoj

pogotovo me nerviraju oni koji namjerno "zaobiđu" onaj dio u naslovu "neispravni/u dijelove" (to se ne odnosi na ovaj mob gore) i onda nakon 20 minuta razgovora ili 10 izmjenjenih mejlova i nakon što sam im na zahtjev poslikala mobitel iz svakog mogućeg kuta - kažu "a ipak nebi, znaš, on je neispravan". dođe mi da ih pošaljem u rodni kraj jer to sve fino piše u oglasu. i ne, nitko nebi ispravan mobitel prodavao za 10 kuna - nitko!!!
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 03:27   #30
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
istina da bi se neke moglo prodat na njuškalu ili kolekcionarima, ali više ljudi mobitele prodaje nego što ih kupuje. pa gotovo svatko doma ima barem 1 stari model koji mu skuplja prašinu.

a što se njuškala tiče, ljudi su dosta... nerealni. prodajem jedan model koji sam dobila prije par godina uz pretplatu i uvijek je bio samo "drugi mobitel", znači ne glavni, slabo korišten (mogu iskreno reći više ugašen, nego upaljen). nije izgreban, nije potrgan, sve radi, ali ljudi bi USB kabal (nisam ga dobila uz mob), ljudi bi garanciju koja vrijedi (a mobitel je kupljen u prvom mjesecu 2010.), ljudi bi slušalice, al da su in ear (što se uopće nikad nije djelilo s tim modelom jer čak niti nema standardan utor), ljudi nazovu pa pitaju zašto nije bijeli . ljudi bi puno, puno toga za jako malo para. neki pitaju za spuštanje 80% cijene i da ja snosim poštarinu. daj me nemoj

pogotovo me nerviraju oni koji namjerno "zaobiđu" onaj dio u naslovu "neispravni/u dijelove" (to se ne odnosi na ovaj mob gore) i onda nakon 20 minuta razgovora ili 10 izmjenjenih mejlova i nakon što sam im na zahtjev poslikala mobitel iz svakog mogućeg kuta - kažu "a ipak nebi, znaš, on je neispravan". dođe mi da ih pošaljem u rodni kraj jer to sve fino piše u oglasu. i ne, nitko nebi ispravan mobitel prodavao za 10 kuna - nitko!!!
Treba strpljenja i s ljudima i s prodajom.
Ja sam prošli mob prodala preko aukcije.hr. I to u roku 7 dana.
Znam da ima svakakvih ljudi,pogotovo na njuškalu,tamo su mi najgora iskustva,svi bi zabadava nešto, npr.prodajem nešto kaj vrijedi 200 kn, ja prodajem za 70 i još onda sumnjaju u mene kao jel ću ja njima to stvarno poslat,da hoću nekog prevarit stavila bi da prodajem iPhone za 500 kn,a poslala kavu, a ne za 20-30 kn, zapravo nije mi ni do toga,ali imam hrpu stvari kojih se želim riješiti,dala bi ih i badava samo da mi netko ne prigovara, priča sa sumnjom jel ću ja to poslati .
Poštena sam osoba i uvijek stavim nešto ako je neispravno,stavim da je neispravno,a ne kao neki nemogu provjerit ovo ono...ak ima nešto 1 ogrebotinu,napisat ću da ima ogrebotinu,a neću napisati u savršenom stanju,kao iz dućana....
A najbolje od svega,dogovoriš se s nekim za neki predmet preko njuškala i na kraju ta osoba se uopće ne pojavi. I to mi se dogodilo nekoliko puta....
Najbolje preko aukcija prodavati ,imaš ocjene o kupcima i prodavateljima i gotova priča, nema snižavanja cijena, sumnji, viđeno-kupljeno,nema putovanja,nemoraš nikoga zvat ,šalješ poštom i sve super.

Zadnje uređivanje bond007 : 14.06.2013. at 03:50.
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 04:16   #31
dao si mi dobru ideju. nekad prije sam stalno prodavala sitnice na aukcijama, al sam nekako sasvim smetnula tu stranicu s uma

i ja sam također sasvim iskrena, tak da poslikam iz svih kuteva, ak treba i upaljen i ugašen, mogu poslikat i dodatnu opremu, iskreno kažem kakvo je stanje jer bi me pekla savjest da prodam nešto "kao novo, ma ko iz dućana", a osoba dobije krš od mobitela koji se jedva pali i gasi.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 12:22   #32
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
dao si mi dobru ideju. nekad prije sam stalno prodavala sitnice na aukcijama, al sam nekako sasvim smetnula tu stranicu s uma

i ja sam također sasvim iskrena, tak da poslikam iz svih kuteva, ak treba i upaljen i ugašen, mogu poslikat i dodatnu opremu, iskreno kažem kakvo je stanje jer bi me pekla savjest da prodam nešto "kao novo, ma ko iz dućana", a osoba dobije krš od mobitela koji se jedva pali i gasi.
može mi netko dati tu stranicu sa aukcijama???
__________________
BEBA
Bebaćica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 00:21   #33
Quote:
Bebaćica kaže: Pogledaj post
može mi netko dati tu stranicu sa aukcijama???
teško guglat, a? -> aukcije
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 18:07   #34
baš gledam na stranici t-coma ,oni isto otkupljuju mobitele,i po njima mob star 2-3 godine ne vrijedi ništa ili vrijedi 50 lipa,pa za to nemožeš nit žvaku kupit
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 15:34   #35
Otišao sam na poštu i predao 5-6 starih mobitela, od kojih je samo jedan radio. Nisam dobio ni lipe, ali sam se bar riješio opasnog otpada. Bolje da to ne stoji doma.
Salix is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 13:44   #36
Meni je napukao ekran na mobitelu prilikom pada na pod, ZTE Racer 2. Moze se upaliti ali ne reagira na dodir. I u svim servisima su mi rekli da nemaju taj dio za zamjenit. I neznam sto da radim sad s njim. Koliko bi dobila za njega kad bi ga otkupila? Star je samo godinu dana, baterija ispravna, punjac radi, samo je problem sto ekran ne reagira na dodir. Isplati li se odnjet ga u vip zamjenit staro za novo?
pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 23:26   #37
Kako ce vam ponudit vise od 10 lipa ako uspije iz njega izvadit ,02 g zlata bit ce dosta,pa jos koje metale i tako to.U tome je caka po meni.
gogo2409 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 23:47   #38
Quote:
pandora_5 kaže: Pogledaj post
Meni je napukao ekran na mobitelu prilikom pada na pod, ZTE Racer 2. Moze se upaliti ali ne reagira na dodir. I u svim servisima su mi rekli da nemaju taj dio za zamjenit. I neznam sto da radim sad s njim. Koliko bi dobila za njega kad bi ga otkupila? Star je samo godinu dana, baterija ispravna, punjac radi, samo je problem sto ekran ne reagira na dodir. Isplati li se odnjet ga u vip zamjenit staro za novo?
a ne bi upalilo da naručiš sama taj dio s npr ebaya i onda ti zamjene u servisu?
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 01:12   #39
Neznam ja to. Jos cu krivi narucit
pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 03:27   #40
e jebiga sad .
nije mi jasno kak ti u servisu nisu ponudili da naruče taj dio izvana
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:07.