Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.12.2017., 20:39   #101
Mate 9, nekako sam rjesio tako da sam otisao u battery usage, odabrao blokada app, i pod settings - launch odabrao manage manually i sve ukljucio.
Ocito kad je bilo na automatic mob je app u pozadini gasio, sad je stalno aktivna.
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 11:04   #102
Na Oreu su kontrole za bateriju nešto detaljnije nego na Nougatu, ali je dobro tako i da, vrlo vjerojatno je Doze/EMUI u standbyu ubijao sve redom.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 11:35   #103
Zaslon svjetlina

Ispričavam se ako pitanje ne pripada ovdje, ali nisam mogla naći ništa slično.. Uglavnom, zna mi se dogoditi na mobitelu da mi zaslon nekad sam od sebe pojacava i smanji svjetlinu, ali samo kada je skroz smanjena svjetlina, pa me zanima jel moguce da on to prilagođava po uvjetima pa misli da trebam pojacat svjetlinu il da nije nije neki kvar il virus🤔😂
Hvala na odgovorimaa unaprijed 💋
0408 Dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 12:10   #104
Izgasi autobrightnes.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 14:07   #105
O kojem mobitelu se radi?
Je li uključeno automatsko podešavanje svjetline?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 14:44   #106
Od jucer mi pocele iskakati rrklame da to nije normalno,ne pomaze ni blokada... Deinstalirao sam zadnjih par app sto sam bio install,mislio sam da je do njih,medjutim nije...neznsm vise kaj da probam,lud sam. Svakih 5 min mi.iskoci reklama,prek cijelog ekrana...

G6-Tapatalk
__________________
https://t.me/pump_upp
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 22:26   #107
Rijesio sam. Skinuo sam kaspersky i nasao mi je tu datoteku,koja mi je bacala reklame....Tu se zavukla mamu joj,a obriso sam sve zive app,jer sam mislio da je do njih.....



G6-Tapatalk
__________________
https://t.me/pump_upp
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 11:26   #108
Kako apk datoteka može prikazivati reklame?

To je kao da kažeš da ti na Windowsima zip file generira reklame na ekran
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 13:20   #109
Pa posto bacaju reklame,u samim app,mislio sam da je do neke app... Nista cudno

G6-Tapatalk
__________________
https://t.me/pump_upp
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 15:10   #110
Nisi shvatio... Poanta je da nije ova datoteka kriva, ona nikako ne može bacat reklame. Jedino ako je ova datoteka bila instalirana, onda ta aplikacija može generirati reklame. Dokument sam za sebe nije opasan na nijedan način dok ga ne pokreneš.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 17:02   #111
Pod aplikacijama nisam bio nasao ovu aplikaciju instaliranu,od kad sam skenirao i obrisao je,vise nema reklama...Hvala. Ugl rijeseno...

G6-Tapatalk
__________________
https://t.me/pump_upp
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 11:15   #112
Od jutros mi izbacuje reklame preko chromea, npr na forumu mi izbacuje sa desne strane hrpetinu reklama iako blokada radi i izbacuje obavijesti da je upravo blokirala reklame ja ih svejedno vidim. Koristim blokada app mj dana i vise, do sad sve 5 bilo, nista nisam prcko da bi se ovo desilo, nije mi jasno stvarno.
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 01:01   #113
Pogledaj da ti se Blokada nije deaktivirala.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 12:08   #114
Proradilo je par sati kasnije. Uglavnom kada sam otvorio app pisalo je working properly, u notifu je brojalo broj blokiranih reklama, ikona kljuca u notif baru je bila, sve kao i inace samo su se reklame prikazivale.

Jos uvijek mi se zna dogadjati da se ponekad sama od sebe deaktivira, onda i ikona kljuca nestane pa samo rucno upalim i radi. Ali ovo gore navedeno jos nikad, ali bitno da radi.
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 19:40   #115
Prelistao sam thread ali nisam skužio kako isključiti reklame na Youtube-u? Mob je LG G4, android 7.0.
Tunjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 20:55   #116
Nikako. Skini si app blokadu(bas se zove blokada) s njom ja nemam reklame na yt

G6-Tapatalk
__________________
https://t.me/pump_upp
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 17:09   #117
Pozdrav svima, na S8 mi od prekjucer konstantno preko cijelog zaslona iskacu reklame/reklamni videi gdje mi se predlaze inastalacija nekih aplikacija ( autoscout, vpn, wish ) ...

Pokusao sam 100 stvari, kaspersky, avast, malwarebytes, medjutim nista ne pomaze, cak i kad je uredjaj zakljucan krene mi taj neki promo video i kao installiraj preko trg.play..

Radio sam 100x scan i nista mi ne otkriva, pogasio sve obavijesti, ali nista, stovise reklame su sve cesce i guta mi bateriju nenormalno i ometa me u poslu Molim vas pomoc postoji li neka solucija osim odnosenja moba na servis jer sam totalni levat za bilo sta
lspajic92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 19:42   #118
Hard reset I drugi put malo pažljivije koristiti mobitel ne klikati na razne reklame

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
ZoomZoom is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 10:26   #119
Moze neko poslat link na app koji blokira yt reklame?

Tnx

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
xTheLuka1998x is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 22:45   #120
i ja bi link
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:13.