Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2018., 20:37   #481
Mi smo se jucer najebali (ekskjuz maj frenc ) s generalkom, kojoj je prethodilo prekjucerasnje vracanje dima iz fumara, dok smo dva sata izbivali iz kuce.
Usla sam u kucu, prst prid nosom nisam vidila, doslovno.

Oprali smo 6-7 masina robe, tepih, zavjese, ma sve.

I jos se osjeti
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Old 19.01.2018., 21:27   #482
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
koju kremu si radila?
Ganache sa zobenim vrhnjem

Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
kaj to zoves?
meni nisu bas nes uspjeli.
mislim, bili su fini, al nisu se onak spekli kak bi trebalo)
izgleda da treba ona dva pleha drzat iznad


meni je krepao mobitel.
jucer surfam koji kupit, meni to sve bezveze, u nekom trenutku sam dosla do kitchen aidova na amazonu (jebote sto je to tamo jeftino)

nisam kriva, to mi ponudilo ko reklame
I moji bi mogli biti suhlji, ocito ima nekaj u plehovima

Al su bas fini
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 19.01.2018., 21:28   #483
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Mi smo se jucer najebali (ekskjuz maj frenc ) s generalkom, kojoj je prethodilo prekjucerasnje vracanje dima iz fumara, dok smo dva sata izbivali iz kuce.
Usla sam u kucu, prst prid nosom nisam vidila, doslovno.

Oprali smo 6-7 masina robe, tepih, zavjese, ma sve.

I jos se osjeti
Joj uzas
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 19.01.2018., 21:31   #484
Naravno da je mala zakurila petkom u 20h. Tak da sad lezim s njom i nadam se ne zaspat da mogu novi dosjei x pogledat
ostoppbar is offline  
Old 19.01.2018., 22:25   #485
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Joj uzas
Nije ni vama bolje s gripom

Moja je nesto prehladjena vec duze vrijeme (vuce bar 3 tjedna), povremeno joj procuri nos, ali uglavnom joj se slina slijeva u grlo, a to je najvise izrazeno dok spava.
Inhaliramo ju, ali ne vidim pomak s tim skupljanjem sline..
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Old 20.01.2018., 10:33   #486
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Nije ni vama bolje s gripom

Moja je nesto prehladjena vec duze vrijeme (vuce bar 3 tjedna), povremeno joj procuri nos, ali uglavnom joj se slina slijeva u grlo, a to je najvise izrazeno dok spava.
Inhaliramo ju, ali ne vidim pomak s tim skupljanjem sline..
Jeste probali s drenažom? Nama je to uvijek pedijatrica savjetovala i funkcionira, ali ovisi koliko imate strpljenja. Nakon inhaliranja, dijete stavili na vasa koljena s trbuhom prema dolje u nagnutom polozaju da glava ide prema dolje i onda tupkanje po ledjima. Slijedi iskasljavanje. Kada smo imali napuhanu pilates loptu na nju smo ga stavljali umjesto na koljena.
Cepin40 is offline  
Old 20.01.2018., 13:56   #487
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Jeste probali s drenažom? Nama je to uvijek pedijatrica savjetovala i funkcionira, ali ovisi koliko imate strpljenja. Nakon inhaliranja, dijete stavili na vasa koljena s trbuhom prema dolje u nagnutom polozaju da glava ide prema dolje i onda tupkanje po ledjima. Slijedi iskasljavanje. Kada smo imali napuhanu pilates loptu na nju smo ga stavljali umjesto na koljena.
Nikad cula za to
Ali cini se kao nesto sto bi vridilo probat, samo ako dama bude htjela mirovati.
Hvala
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Old 20.01.2018., 14:53   #488
điđe, jesi ti ono svoju malu vodila na preglede kod okulista? mi smo prekjučer dobili onu "tablicu" sa sličicama koje triba gledat sa udaljenosti od 3 metra. mala vidi otprilike 5 redova, nategnuto pola 6, ali zadnja dva reda definitivno ne može razaznat sa te udaljenosti. vodimo je u utorak na pregled, ali zanima me koliko je to loše.
kavopija-14 is offline  
Old 20.01.2018., 18:13   #489
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Nikad cula za to
Ali cini se kao nesto sto bi vridilo probat, samo ako dama bude htjela mirovati.
Hvala
Ovdje je dobro opisano


http://mameibebe.biz.hr/phpBB2/viewt...p?f=41&t=53687
Cepin40 is offline  
Old 20.01.2018., 22:03   #490
Quote:
kavopija-14 kaže: Pogledaj post
điđe, jesi ti ono svoju malu vodila na preglede kod okulista? mi smo prekjučer dobili onu "tablicu" sa sličicama koje triba gledat sa udaljenosti od 3 metra. mala vidi otprilike 5 redova, nategnuto pola 6, ali zadnja dva reda definitivno ne može razaznat sa te udaljenosti. vodimo je u utorak na pregled, ali zanima me koliko je to loše.
Mislim da bi tribala vidit najmanje predzadnji red, to pokazuje ostrinu vida....a cemu to dalje vodi, iskreno, nemam pojma.
Ja sam zadnji put dobila popizditis nakon 2 ure cekanja i dokotoricine procjene da je sve ok,a maloj i dalje oko bizi
Naravno da se to ne vidi kad je dijete fokusirano na nesto u blizini, ali neka je ona to zakljucila. I onda nas je opet trazila neke snimke da vidi u kojim situacijama se to dogadja, a kontrolu prije toga sam joj izvrtila cili folder slika.
Zena uopce nije slusala sta govorim, ono, ko da ne poznam svoje dite nego mi se eto izmislja da ima strabizam.

Pricekat cu jos koji misec pa je vodim privatno.

Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Hvala
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Old 20.01.2018., 22:11   #491
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Mislim da bi tribala vidit najmanje predzadnji red, to pokazuje ostrinu vida....a cemu to dalje vodi, iskreno, nemam pojma.
Ja sam zadnji put dobila popizditis nakon 2 ure cekanja i dokotoricine procjene da je sve ok,a maloj i dalje oko bizi
Naravno da se to ne vidi kad je dijete fokusirano na nesto u blizini, ali neka je ona to zakljucila. I onda nas je opet trazila neke snimke da vidi u kojim situacijama se to dogadja, a kontrolu prije toga sam joj izvrtila cili folder slika.
Zena uopce nije slusala sta govorim, ono, ko da ne poznam svoje dite nego mi se eto izmislja da ima strabizam.

Pricekat cu jos koji misec pa je vodim privatno.
ne znam čemu vodi, ali vidim da već uspori i sa 5. redom, a 6. je napola, ka da nagađa. do predzadnjega, 7. reda, nismo ni došli.

mi smo otišli privatno i pokazala sam jednu sliku. doktor je odma reka da to izgleda ka strabizam, prigleda je nekim aparatom i reka da postoji odstupanje od 5 stupnjeva na livom oku. da nije strašno, ali da postoji, i da moramo provjerit dioptriju sa širenjem zjenica, ali da joj, usput, doma provjerimo vid sa tom tablicom. u utorak idemo na konkretni pregled, ali sad sam baš zabrinuta. primjetila sam da se približava televiziji dok je gleda, ali druge stvari baš i nisam.
kavopija-14 is offline  
Old 21.01.2018., 00:10   #492
Mi smo isli prije godinu dana prvi put, imala je 15 mj.
Sirila joj zjenice i jos nesto gledala, ali nikakvo odstupanje nije spomenila, samp da donesemo slike 2.put. Pretpostavljam da je za neke aparate bila premala jos.
I evo,sad, sa skoro 2.5 god. stanje je za 30% bolje, ali problem i dalje postoji.

U koga ste isli?
Smije li se to pisati javno na chatu? Nije reklama....
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Old 21.01.2018., 00:54   #493
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Mi smo isli prije godinu dana prvi put, imala je 15 mj.
Sirila joj zjenice i jos nesto gledala, ali nikakvo odstupanje nije spomenila, samp da donesemo slike 2.put. Pretpostavljam da je za neke aparate bila premala jos.
I evo,sad, sa skoro 2.5 god. stanje je za 30% bolje, ali problem i dalje postoji.

U koga ste isli?
Smije li se to pisati javno na chatu? Nije reklama....
na chatu se ne smije pisati o bolestima
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Old 21.01.2018., 18:33   #494
bija junior za vikend. da san mu zadnje pare, al ko ga jebe na mladima svit ostaje
strange quark is offline  
Old 22.01.2018., 01:25   #495
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
bija junior za vikend. da san mu zadnje pare, al ko ga jebe na mladima svit ostaje
Ma ti si car


Ontopic: njezina buduca soba rasciscena, jos samo da skuzim gdje sa tim kutijama i stvarima
ostoppbar is offline  
Old 22.01.2018., 07:38   #496
Dobro jutro! Budna sam vec dva sata.
Kome se pokvario mobitel? Ja sam jucer kupila novi.
Mali je opet prehladjen.
Lady Guga is offline  
Old 22.01.2018., 08:48   #497
Gripa over, sad kašljaona

spakirala ga k mami da ozdravi skroz jer od ponedjeljka skijanje

ako me netko od kolega danas pita jesam se odmorila, nabit ću ga šakom
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 22.01.2018., 09:00   #498
pa brzo ste zavrsili s gripom! ili mi se cini?
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Old 22.01.2018., 09:09   #499
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
pa brzo ste zavrsili s gripom! ili mi se cini?
Čini ti se

6 dana temeperature, 2 odlska pedici, 1 odlazak na srebrnjak jer se gušio u kašlju u subotu

__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 22.01.2018., 09:18   #500
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Gripa over, sad kašljaona

spakirala ga k mami da ozdravi skroz jer od ponedjeljka skijanje

ako me netko od kolega danas pita jesam se odmorila, nabit ću ga šakom
ostoppbar is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:51.