Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Pogledaj rezultate ankete: Solarij
Ne idem nikada, štetno je za zdravlje 135 34.35%
Odem par puta prije ljeta 166 42.24%
Idem tijekom cijele godine da održim boju 43 10.94%
Ovisna sam, stalno visim tamo 6 1.53%
Ne idem jer sam tamnoputa i bez toga / volim biti porculanski bijela 43 10.94%
Glasovatelji: 393. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2016., 21:49   #261
[QUOTE=mine123;59223705]Nikad nisam bila u solariju , planiram otići pa me zanimaju neke stvari.

1. Ako inače brzo hvatam boju od sunca znači li to da ću i u solariju brže potamnit ili to nema baš neke veze?

2. Jel potrebno (nužno) namazat se nečim prije ulaska u solarij nekom kremom za još brže tamnjenje ili nešto ili se može ić ''gol'' bez ičega?

3. Koliko je odlazaka potrebno da bi se primijetila razlika , tj. koliko je ona uočljiva nakon samo 1 tretmana ?

4. Cijene okvirno kako se kreću i koliko smijem uopće ostat unutra ak idem prvi put ?

Nisam vec nekoliko godina bila, pa ne pamtim puno... Ali izgleda mi sasvim logicno da iste razlike koje postoje vezano uz to kako ce osoba potamniti na suncu, postoje i u solariju. Vjerojatno i optimalan broj odlazaka ovisi o osobi. Ja se nisam nicime mazala. Koliko ostati unutra ce ti savjetovati tamo, ako je to ozbiljan solarij. Vjerujem da je bolje ostati malo manje, pa dolaziti malo vise puta.
Emanuela1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 22:59   #262
Hvala na odgovoru. Jel ti boja dugo bila postojana ili je brzo otišla? Jer sam čula od nekih da im boja od solarija nije dugo držala kao s mora ukoliko ju nisu išli održavat pa ak je to onda istina nez onda ni hoću ić jer sam planirama otić par puta i dosta bez da idem kasnije na ta održavanja i sl.
mine123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 23:10   #263
Quote:
mine123 kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru. Jel ti boja dugo bila postojana ili je brzo otišla? Jer sam čula od nekih da im boja od solarija nije dugo držala kao s mora ukoliko ju nisu išli održavat pa ak je to onda istina nez onda ni hoću ić jer sam planirama otić par puta i dosta bez da idem kasnije na ta održavanja i sl.
Ja sam odlazila malo prije nego sto bih se pocela suncati na plazi, tako da ti ne mogu odgovoriti koliko bi boja inace drzala. Ali, zasto sada razmisljas o solariju, kada je vrijeme idealno za suncanje?
Emanuela1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 23:17   #264
Quote:
Emanuela1 kaže: Pogledaj post
Ja sam odlazila malo prije nego sto bih se pocela suncati na plazi, tako da ti ne mogu odgovoriti koliko bi boja inace drzala. Ali, zasto sada razmisljas o solariju, kada je vrijeme idealno za suncanje?
Jer ni ove godine nažalost zbog stjecaja određenih okolnosti nisam u mogućnosti ići na more. a ak ne odem imam dojam da ću do zime probijelit ko papir.

Tak da mi druge nema hahahah ne želim izgledat ko snijeg krajem ljeta
mine123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 23:38   #265
Quote:
mine123 kaže: Pogledaj post
Jer ni ove godine nažalost zbog stjecaja određenih okolnosti nisam u mogućnosti ići na more. a ak ne odem imam dojam da ću do zime probijelit ko papir.

Tak da mi druge nema hahahah ne želim izgledat ko snijeg krajem ljeta
Shvacam... Pa cuj, probaj, onda, solarij, ako mene pitas. Pamtim da je mene to cak i opustalo, tako da nemam nikakve lose uspomene. Mislim da to ne bi trebala biti odluka oko koje treba puno misliti. Valja probati, nije bas ni po cemu dramaticno iskustvo. Ali, najbolje ce biti onako kako ces sama odluciti
Emanuela1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 16:32   #266
Da li je itko ikad provjerio koliko zaista traje minuta suncanja u solariju? Dakle da li minuta u solariju znaci 60 sekundi?
Naime slucajno sam otkrila da u mom jedna minuta traje 30 sekundi 😳
Da dizem frku?
__________________
kućanica wannabe
kukuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 19:47   #267
Diži frku, minuta = 60 sekundi.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 22:08   #268
Quote:
kukuc kaže: Pogledaj post
Da li je itko ikad provjerio koliko zaista traje minuta suncanja u solariju? Dakle da li minuta u solariju znaci 60 sekundi?
Naime slucajno sam otkrila da u mom jedna minuta traje 30 sekundi 😳
Da dizem frku?
Prvi put čujem za ovo
isabella01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 10:59   #269
U solarij idem par puta prije ljeta,jer mi je grozno skinuti se u sos,a noge bijele....usput dobije podlogu za suncanje na moru ,pa ne izgorim...zato volim solarij.Isla bi i zimi da se ugrijem,hihihi.No,to ne radim,ruzno mi je vidjeti zimi nekoga skvarcanog ko' ebanovina..,,
__________________
Prava je tajna sreće u tome da mnogo zahtijevamo od sebe,a malo od drugih.
Doneba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:58.