Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2018., 15:18   #5661
Izgleda da na Vipnetu nisu ugasili Eurosportove. Izgleda da je ovo neka igra da se Bnetovce natjera da prijeđu na Vip.

Zadnje uređivanje matteo : 01.01.2018. at 15:55.
matteo is offline  
Old 01.01.2018., 15:32   #5662
vidim smecari maknuli eurosport
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Old 01.01.2018., 16:01   #5663
Quote:
Marl kaže: Pogledaj post
Navedenu promjenu nisu dužni obavijestit spomenutim kanalima jer nije došlo do promjene u pružanju usluga ili promjene paketa koji koristiš.



Nije osnova za raskid jer promjena kanala nikako ne utječe na tvoju uslugu i oni ti pružaju dogovorenu uslugu. Nigdje u ugovoru nemaš stavku koje kanale ti moraju pružat.
Uzmi Eurosport Player pretplatu
Ne slažem se. Imao sam sportki HD paket u kojem su bili SK HD kanali i Eurosport HD. Kad je Eurosport HD prebačen u posebni Discovery HD paket dobio sam obavijest uz račun o promijeni i da na račun toga imam 30 dana za ozkazati uslugu bez plačanja penala ako želim. Ja sam imao ugovor još godinu dana i uredno sam ga otkazao i nisam platio nikakve penale. Ne vidim zašto bi ovo bila drukčija situacija. Dapače, po meni je ista.
stipest is offline  
Old 01.01.2018., 16:02   #5664
Quote:
matteo kaže: Pogledaj post
Izgleda da na Vipnetu nisu ugasili Eurosportove. Izgleda da je ovo neka igra da se Bnetovce natjera da prijeđu na Vip.
Nije,jer je i sam Eurosport objavio da prestaju sa emitiranjem u B-netu i VIP-u.
stipest is offline  
Old 01.01.2018., 16:05   #5665
Možda ali ih još nisu ugasili na Vipu.
matteo is offline  
Old 01.01.2018., 16:09   #5666
Je li Eurosport još na Terrakomu?

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Grupa Queen is offline  
Old 01.01.2018., 16:32   #5667
Dakle, izbace dva sportska programa i zauzvrat ne dobijes nijedan drugi. Poslat cu im sad mail pun gnjeva makar znam da to nece nista promijeniti, ali nek znaju da korisnici imaju izbor i nek se dogovore s tim hebenim disoveryem kako god znaju jer ova situacija ne odgovara nikome.
eastcoast is offline  
Old 01.01.2018., 16:37   #5668
Quote:
Marl kaže: Pogledaj post
Navedenu promjenu nisu dužni obavijestit spomenutim kanalima jer nije došlo do promjene u pružanju usluga ili promjene paketa koji koristiš.

kako ne? Promjenjen je osnovni paket.
lutkar is offline  
Old 01.01.2018., 16:54   #5669
Pederski su to odigrali i vjerovatno su se zaštitili što se tiče pravne strane. Da su obavijestili korisnike u prosincu da ostaju bez Discovery paketa od 1.1.2018 izgubili bi pun k potencijalnih korisnika. Da bar smanje cijenu usluge jer imam prošireni plus sportski hd i prilično je okrnjen. fuj
eastcoast is offline  
Old 01.01.2018., 16:56   #5670
Meni se čini da su oni ulupali lovu na Ligu prvaka, pa sad ne mogu plaćati obveze prema Discoveryu pa su odlučili s njima ne produživati ugovor i tako uštedjeti.
matteo is offline  
Old 01.01.2018., 17:07   #5671
Ma nema šanse da im to dodatno plaćam. Nije tu stvar samo u eurosportu već u ostalim kanalima iz toga paketa koje sam rado gledao. Srećom postoji konkurencija pa ako njima ne treba nemalih 283 kn mjesečno koje im redovito plaćam neka se j..u
eastcoast is offline  
Old 02.01.2018., 08:59   #5672
Jučer sam zvao radi odjave televizije iz 3D paketa kojem je istekla ugovorna obaveza, odnosno da mi ostane samo 2D - Internet i telefon.
Moguće je, ali treba se opet ugovorno vezati 2 godine. Ili platiti 1500 inešto kn "uvođenje priključka".
Slijedom toga trenutno razmatram trajno isključenje usluge, te prelazak na druge operatere.

To je kao, netko ti daje 3 jabuke mjesečno ali tebi ne treba više 3 nego samo 2. Ali moraš, evo ti 3. Plati 3. Ali ajde, evo ti 2 ali da nisi onda pisnuo iduća 24 mjeseca ili ćeš morati platiti kamion jabuka.
Dameeer is offline  
Old 02.01.2018., 10:43   #5673
Meni još rade oba Eurosporta,Discovery i TLC na bnetu. Možda jer sam na analognom signalu. Baš igra Federer,možda i zadnji put ga gledam na programu na kojem sam ga najviše pratio.
albundyy is offline  
Old 02.01.2018., 12:24   #5674
Quote:
Dameeer kaže: Pogledaj post
Jučer sam zvao radi odjave televizije iz 3D paketa kojem je istekla ugovorna obaveza, odnosno da mi ostane samo 2D - Internet i telefon.
Moguće je, ali treba se opet ugovorno vezati 2 godine. Ili platiti 1500 inešto kn "uvođenje priključka".
Slijedom toga trenutno razmatram trajno isključenje usluge, te prelazak na druge operatere.

To je kao, netko ti daje 3 jabuke mjesečno ali tebi ne treba više 3 nego samo 2. Ali moraš, evo ti 3. Plati 3. Ali ajde, evo ti 2 ali da nisi onda pisnuo iduća 24 mjeseca ili ćeš morati platiti kamion jabuka.
Ma slična je situacija sa svim operaterima, svi obećavaju brda i doline, onda krene štucanje: nema više ovoga, nema onoga, ali nudimo još bolje: "paket od 60-ak TV programa lokalnih televizija (nsao ni znao koliko sela ima vlastitu TV postaju), pa ako vas interesira cijena zelja u Vinkovcima, ili kome je začepljena kanalizacija u Babinoj Gredi, imate cjelodnevnu emisiju o tome..."

Nude se "novi" paketi, ali se uredno prešućuje da obećane brzine možete ostvariti samo na optici ili kabelu, ne i na parici, da je slika kvalitete "poštanske marke u VGA rezoluciji", da telefon opcija "besplatna ili bagatelna", ali se obračunava i naknada za uzimanje aparata u ruku...

Jednostavno, tržište je pokriveno i nema "neosvojenih područja Divljeg zapada", to je konačan skup. Sada ide samo borba za preuzimanje tuđih preplatnika, paralelno s time sve manje "podrazumijevanog", a sve više doplatnih paketa, jer su osnove dodirnule dno.
Isplati se samo stalno mijenjanje operatera i hvatanje akcija za prebjege, pa što kome upadne u paket.

Quote:
albundyy kaže: Pogledaj post
Meni još rade oba Eurosporta,Discovery i TLC na bnetu. Možda jer sam na analognom signalu. Baš igra Federer,možda i zadnji put ga gledam na programu na kojem sam ga najviše pratio.
Da, i kod mene je još (barem je jučer bilo) na analogiji išao signal ovih ugašenih programa, dok je digitala uredno odrezana u najavljenom roku.

P.S.
Po zadnjoj informaciji (call centar) tijekom današnjeg dana (02.01.2018.) bi trebalo biti pušteno "10-ak programa" kao zamjena za izgubljene. Radi se o uglavnom već najavljenim DokuTV i neke Via pizdarije, s tim da će neki biti u HD, pa su uredno ubrojani uduplo u tih "10-ak programa".
Što se sporta tiče "još su u pregovorima s "nekim-nekim", i to bi trebalo biti rješeno do kraja siječnja", kako kažu...
električni_zec is offline  
Old 02.01.2018., 15:50   #5675
Da li su kod vas uključili te zamjenske programe? Kod mene još ništa.
matteo is offline  
Old 02.01.2018., 16:27   #5676
U "Start HD paketu" sad sam primjetio (nema ga vise u novom popisu digitalnih programa) maknuli su program Bravo HD na tom mjestu imam samo mrak-crni ekran.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Old 02.01.2018., 16:33   #5677
Ne još niš
Prema zednjem info na njihovom fb bnetu tek sutra
blupita is offline  
Old 02.01.2018., 17:30   #5678
navodno su masovno zvali ljude izmedu 20.12 i 30.12. da produze ugovore...
papirlova is offline  
Old 02.01.2018., 18:28   #5679
Ovo je katastrofa, baš sam ljuta zbog ovoga.

Ja isključivo gledam Eurosporta, Discovery i TLC (doslovno ništa drugo ne gledam na TV, imam netflix) i sada će to ukinuti!
Srećom mi je ugovor istekao i planiram ici gdje god samo da nisam na Bnet i Vipu.

Sada sam pričala sa VIP/Bnet i potvrdili su da nemogu potvrditi da li će se ikad vratiti jer se nisu dogovorili oko kanala i sada cu ubaciti tonu sranja programa koje su doslovno sranje.

Gdje se mogu gledati ti kanali?
Tražim opciju za gledanje TLC preko Televizije putem neke aplikacije i slično.
Prelazak na T-com ili Iskon mi je posljednja opcija, jer su znatno skuplji. Ja imam optiku preko Vipnet/Bnet, ali T-com ju nemam za moju zgradu. Koma teža.

Hvala

T-com - UPDATE: Nemaju Eurosport, ali imaju Discovery i TLC


Molim da netko pomogne, gdje mogu gledati TLC? A da ostanem zbog interneta na Vipnetu.

Živim u zgradi.

Zadnje uređivanje thecopycat : 02.01.2018. at 19:40.
thecopycat is offline  
Old 02.01.2018., 19:09   #5680
sto ljudi, sto ćudi.

meni je ovo super jer dolaze DokuTV i Viasat Epic. Za DokuTV Đelo osobno odabire dokumentarce. Taj TLC i Eurosport nisam u životu okrenula
maya0101 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:16.