Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2009., 20:20   #201
Quote:
<Lady in Black> kaže: Pogledaj post
meni je super doza poslovnog look-a u svakodnevnoj varijanti..
sad ću vas malo zatrpat slikama

ova mi jeeee....................UF



perfect,najvise ova prva!!!
ancatdubh is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 14:18   #202
šta kombinirati za ljeto...obožavam suknje visokog struka...one su mi
kebuica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 08:35   #203



leek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 22:29   #204
evo da i ja malo podignem temu i nadovezem se na forumasicu prije mene.... sta po ljetu... zima mi se cini puno jednostavnija, sta god obukla i stavila preko sako odmah djeluje fino i poslovno, isto tako bilo kakve hlace ili suknja ili bilo sta + kosulja i odmah sam si ok... a sta s ljetom? imam nesto haljinica ali to pak obucem tri put u ljeto jer nemogu istu haljinu dva tjedna za redom suknja imam ali nisu bas do koljena, neznam ni di nac malo duzu suknju a da je mladenacka, ideje? kosulje ne nosim bas ljeti, a i vecina kosulja mi ne ide u suknju jer su suknje nizi struk a kosulje nekako kratko... znam stavit obicnu majicu pa neki bros ili maramu ili tako neke ideje ali jednostvano neznam sta bi kupila - par artikala a da ih mogu puno kombinirat kao recimo po zimi taj cuveni sako
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 22:41   #205
ja imam sličan problem, iako moj je najveći problem što obožavam nositi traperice...što se tiće majica najgore je što je većinom neprimjereno oblačiti majice na naramenice, a najgore mi je ako obućem majicu na kratke rukave još u malo življim bojama što mi od vrućine budu fleke ispod pazuha.
ali razmišljala sam si kupiti kratki kao laneni sakoić na kratke rukave, ali meni su košuljice zakon za te "prigode"
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 23:07   #206
a di nac laneni sako na kratki rukav?
ja sam vidjela samo neke ruzne bapske opcenito ne volim bas lan
ja sam kupila neku kao jaknicu/bolero, model je kao traper jakne, takvi gubmi ali je kraca do pola rebara recimo i boje je neke prljavo bijele ka svjetlo prljavo rozoj i to sam kupila kao za preko majica na bretele (sta ne nosim za posao) ali mi nije dovoljno "fino" ... kupila sam i jednu vesticu na kratki rukav ali to mi je pak nekako mah ....
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 23:16   #207
meni na pamet pada nešto ovakvo http://www.wholesale-dress.net/fashi...-g1293516.html a ne znam ni ja gdje naći takav sakoić, al ja inače uvijek tražim nešto čega nigdje nema
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 23:20   #208
pa fora je ovaj ali ja bi radje nes crno ili bez cisto jednobojno da pase na vise toga...
malo mi se taj sifon ne svidja ko materijal a i nije mi dovoljno sakoasto, kompliciram znam
di ima nekih suknji dobrih, uska crna ili bijela do koljena?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 23:29   #209
a ne znam, vjerujem da svugdje, samo je najgore što kad je sezone nečega onda su svi dućani krcati baš takvih komada a ovog ostalog nema nigdje...
gledam na stranicama od zare http://www.zara.com/webapp/wcs/store...LEATED%2BSKIRT ali kad je opet sve u kričavim bojama jel se to sad nosi, ova je slična ali mi je nekako čudna suknja ili ova suknja :zbunjeni:
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 23:30   #210
evo možda će ti se ove sviđati suknja, suknja, suknja možda da odeš malo u pohod - zara - new yorker - h&m tamo bi mogla nešto naći
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 23:32   #211
ova prva je grozan kroj, polusiroko
druga s gumbima je nekako preduga
a treca je isto mrvu duga ali mozda ako ju stavis malo vislje ili mrvu skratis...
morat cu do zare ali sumnjam da ce toga bit u ri, sta god sam vidila na webu pa pitala jel ima u ri - nema
a sta na suknje? obicne t-shirt sa ljepim printovima? nije mi to bas "dovoljno"
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 23:39   #212
pa malo finiji t-shirt ili bluzicu, košuljicu, ono slično gore što sam stavila - mislim, iskombinirale bi mi nešto za jedan dan, al treba na posao ići svaki dan drugačije obučen
ali u svakom slučaju trebaju biti prozračni materijali jer ova vrućina ubija
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 23:42   #213
Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post
mislim, iskombinirale bi mi nešto za jedan dan,
tocno to, a najgore mi je sta ne nosim istu stvar barem jos tjedan dva nakon sta sam ju nosila vidim cure u istom tjednu cak u istome nekad a ja haljinu obucem sad i opet u 8 mj
tipa crnu obicnu suknju cu obuc vise puta, mozda i u istom tjednu ali kosuljicu ili haljinu necu
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 23:43   #214
ma čovjek bi trebao već na vješalici u ormaru imati iskombinirano što obući, meni je osnovni problem što uvijek vadim sa polica ono što je naprijed i onda zaboravim uopće šta imam iza, pa se svaki put kad odlučim kopat iznova iznenadim nekom stvari

meni je npr. ovo lijepo bluza bluza ili ovo za preko obične majice na naramenice nešto?
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 08:55   #215
Ljeto je najgore.
Vani vruće,na poslu klimatizirano.
Moraš imati dva sloja,a ponekad i treći.
Kod mene je dress code vrlo jasan i nema majica na bretele,minica ili trapki,taice ili razrezi,bermude ... - nezamislivo
Kupujem samo jako kvalitetnu odjeću jer sam skužila da se jeftinije krpice jako brzo unište - sfucaju,promijene oblik,objese se ili im boja izgibi svežinu.
Sad po ljeti nosim lagane suknje ili hlače i preko duge bluze i lagane sakoe od pamuka ili svile.
Kupila sam na sniženju u Marelli prošlo ljeto jedan prugasti bijelo plavi i jedan s uzorkom koji ima kratke rukave.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 09:18   #216
ja volim haljine jer ne moram kombinirati gornji i donji dio...imam u autu uvijek tanku vesticu za svaki slučaj
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 09:26   #217
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
ja volim haljine jer ne moram kombinirati gornji i donji dio...imam u autu uvijek tanku vesticu za svaki slučaj
Meni su haljine nezgodne,pogotovo sad po ljeti jer moram imati čarape,pa mi se ovi tanki materijali lijepe za noge.
A to je - užas.
U ormaru imam crni sakoić za svaki slučaj ,ako uleti kakav sastanak,a ja se "razigrala".
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 20:05   #218
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
o
a sta na suknje? obicne t-shirt sa ljepim printovima? nije mi to bas "dovoljno"
Svilenu košulju. Ove godine ima svugdje krasnih svilenih košulja (Zara, Mango...), mogu se nositi na mnogo načina. Meni su najljepše Equipment, samo što su stvarno skupe:
equipment blouse
Zoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 21:48   #219
a nemogu svaki dan kosulju morala bi imat 20 kosulja onda

danas sam malo uletila u orsay u prolazu i imaju nekih sakoia na kratki rukav ali to mi je tako nekeko ruznjikavo i bapsko nije mi ko pravi sako
ali imaju dobrih suknji i haljina, malo preskupo jedino za tu kvalitetu pa cu cekat snizenje neko
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 23:56   #220
mislila sam malo o tvojoj situaciji danas i zakljucila da bi si mogla nabavit neki lagani sako dugih rukava koje onda zavrnes.
i ne moras furat samo kosulje. bluze od nekih finih materijala tipa svila su super izbor.
ak ti nije mrsko obidji second handove i hrelic. tam se da nac povoljnih, a odlicnih komada.
__________________
OOS
lik iz bajke is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:46.