Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2009., 04:42   #41
najviše ih volim čvrsto zabijene u mojoj guzici, svih deset, dok gospođica svršava...
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 04:52   #42
Quote:
div kaže: Pogledaj post
najviše ih volim čvrsto zabijene u mojoj guzici, svih deset, dok gospođica svršava...
Uuuu, sexy
__________________
What it meant to me will eventually be a memory of a time when I tried so hard... and got so far... but in the end, it doesn't even matter...
_MaZa_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 05:08   #43
Quote:
izgubljena kaže: Pogledaj post
da, lak je inače jako prirodan.

meni su npr. ovi nokti prekrasni http://img9.imageshack.us/i/udtgxr.jpg/
ajmeee, predivni su!
i ja geliram nokte svaka 2-3 tjedna, ne smatram to bacanjem novca
predivni su, ne volim dugačke.. stavljam mutni gel (mliječnorozi) i neki ukras na to.. uvijek su predivni..
ne mogu vjerovati da je mnogima od vas to ružno, očito niste vidjeli dobro napravljene nokte
__________________
..sjećanja ostaju i samo ona su mi spas..
umorna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 07:34   #44
Non stop slusam pukli mi nokti, ajme nokti, moran poc sredit nokte, nokti opet,....
Dođem na forum i opet nokti...

Bitno je da su uredni, srednje duzine ili veci (nikako kratki kod cure), najbolje s prozirnim lakom ako vec mora boja onda bijelo, rozo ili nesto u blagim nijansama (niposto tamne boje; modro, crno, bordo...). Odvratno je viditi kod cure nokte u razlicitim bojama, s ispucalim ili napola istruganim lakom. Ženama je po prirodi urođeno da si uređuju nokte i slicne gluposti i s te strane aspekta su mi odbojne cure koje ne uređuju nokte ili nemaju ukusa za to. Čisto iz razloga što to opisuje karakteristiku cure koliko drži do sebe, koliko je uredna i koliko ima stila.

S druge strane cure bi trebale urediti nokte svako toliko koliko trebaju a između toga ŠUTATI, jer zaista ima mnogo pametnijih stvari koje bi čovjek volio čut od informacija o stanju ženskih noktiju i sl.
Skrewdriver is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 09:48   #45
Ne puštam duge nokte jer smtram da je to sranj. kad ti zapnu negdje pa se jedan potrga onda izledaš ko osakaćeni idiot ,zato najbolje uredno odrezat,iovako ionako imam druge adute za privlačnost,tako da mi nokti ne bi puno trebali
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 10:43   #46
Quote:
jedno.zensko kaže: Pogledaj post


Boldano me nasmijalo, nemam pojma zašto...
Kazu mi da sam duhovit, ne znam, ne radim to namjerno...
I meni je jednom nokat puknuo, zavrsio na hitnoj, no ne sjecam se detalja, dali su mi neko sredstvo za umirenje, nakon toga sam isao na savjetovanje, ide, nije lako, budim se svaki dan sa tom cinjenicom...vjerujem da ce bolje biti..
SODERTALJE is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 10:47   #47
Quote:
//LiQuiD SiLEncE// kaže: Pogledaj post
gelirani, sa nekim detaljima.... bljak! crveni, umjetni.... double bljak!! Lijepi prirodni nokti su super!! Neka su lakirani svejedno kako, samo da baš nije ona jedna dvije nijanse crvene za koju istančan ukus imaju prijateljice noći... recimo to tako
Najbolje je kada nalakiraju u crveno, pa to drze tako 12 dana, pa se otrca, ali i dalje se to nosi...
SODERTALJE is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 10:49   #48
Quote:
izgubljena kaže: Pogledaj post
da, lak je inače jako prirodan.

meni su npr. ovi nokti prekrasni http://img9.imageshack.us/i/udtgxr.jpg/
Lijepi su i meni, ali ovi insekti ili kukci... Od djetinjstva ih ne volim
SODERTALJE is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 11:06   #49
Trebaju biti dovoljno dugi za češkanje.
I prirodni, tako da ih ne trebam pincetom vaditi iz leđa.

Muškarci su jednostavna bića. Ove komplikacije s oslikavanjem i inim pizdarijama izmislile su žene zbog drugih žena.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 11:42   #50
ne volim umjetne, sa debelim slojem gela, preduge i crvene, s raznim dijamantima i pizdarijama po sebi...

dakle srednje duljine al da naginje prema kracem, francuska manikura je ok... sto se tice boja, sve su mi ok osim crvenih... mozda skroz tamno bordo, al ove classic ferrari crvene su mi katastrofa...

i ne volim kratke debele cevape na zenskim rukama, onda mi je svejedno kakvi su nokti kad je sapa sva takva odbojna... inace, sto se mene osobno tice, puno toga mozes saznati o zeni samo iz pogleda na njene ruke i nacina na koji ih koristi (tipa rukovanja, uzimanja necega sa stola i slicno)... tak da u pravilu dovoljno je otic na cugu negdje i mozes sa gotovo 90% sigurnosti znat jel ima para, jel sponzorusa, jel jedna od onih kaj zive po casopisima, jel joj smrdi medju nogama, jel stalozena i normalna ili wannabe high-class, jel ima svoj stav u zivotu, jel zivcana, jel se zdravo hrani, jel se bavi sportom kakvim... ma svasta se moze iz ruku saznati...
perich is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 11:57   #51
Evo što čine ti vaši ''prekrasni , dugi '' nokti.
5 dana nisam mogao zaspat normalno

http://slike.hr/slike/n/nokti_37b42.jpg
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 12:01   #52
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
Evo što čine ti vaši ''prekrasni , dugi '' nokti.
5 dana nisam mogao zaspat normalno

http://slike.hr/slike/n/nokti_37b42.jpg
Kažu da ljubav boli
__________________
Glavni pop
Mr. Alokin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 12:02   #53
Nisam muško, ali strašno brijem na estetiku ruku i nogu, pa ću ti reč da kraći nokti mogu imati lak u boji, a dulji nokti bijeli, odnosno svijetliji lak. Sve ostalo nije in i nije oku ugodno. Izgriženi nokti su! Predugi nokti također.
Amy Mc23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 12:06   #54
Quote:
izgubljena kaže: Pogledaj post
da, lak je inače jako prirodan.

meni su npr. ovi nokti prekrasni http://img9.imageshack.us/i/udtgxr.jpg/
Meni osobno se ove ruke ne sviđaju, odnosno prsti, a nokti kao svi sređeni nokti, ništa posebno. Čak previše nađinđano za moj skromni ukus. Eventualno za svadbu ili nešto takvo.
Amy Mc23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 12:12   #55
Quote:
Amy Mc23 kaže: Pogledaj post
Meni osobno se ove ruke ne sviđaju, odnosno prsti, a nokti kao svi sređeni nokti, ništa posebno. Čak previše nađinđano za moj skromni ukus. Eventualno za svadbu ili nešto takvo.
a prsti ko prsti, prsti ne moš mijenjati. meni su lijepi. ako su ti ovi nokti previše nađiđani onda nisi vidjela moje nokte pa da vidiš što znači nađinđano. sve blješći moj suprug veli da sam dete.
__________________
Netko je rekao: "Ne usudim se stati i razmisliti jer bih mogao shvatiti kako krenuti ispočetka"
Athony de Mello

Zadnje uređivanje izgubljena : 13.09.2009. at 12:21.
izgubljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 12:15   #56
Quote:
Mr. Alokin kaže: Pogledaj post
Kažu da ljubav boli
Nije tu bila nikakva ljubav u pitanju
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 12:20   #57
Meni kao curi je uzasno vidit gel na noktima,posebno kad su od pola metra, s debelim francuskim manikirom,koji je vani bio in prije deset godina i jos one crtarije po njima,zato se ne cudim muskarcima.
Ali curke moraju bit trendi pa sada svaka druga ima gel .
A najdraze mi je kad stave duge nokte i na ruke nakaleme kilo zlata,koja divota .
Sta se tice crvenog laka meni se svidja na prirodnim,srednje duzine noktima,ali naravno ne na svakoj curi,jer crveni lak i crvenu sminku ne moze i ne zna nositi svatko,zato je ipak potrebno imati odredjeni stil,finocu i gracioznost,a danas nema ko ne lakira s crvenim lakom,zato mi se zgadio.

Prirodno je najljepse,slazem se s onim sta je napisano-iz zenskih ruku se puno toga moze otkriti o njima kao osobama,koliko drzi do sebe,da li je povrsna i neuredna,to se vidi po nacinu lakiranja,a po pokretima druge stvari.
Sapientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 12:26   #58
ne volim duge nokte, nikako.
Whitepirat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 12:34   #59
Odvratni su mi ti zgelirani nokti debeli ko šperploča a još kad vidim i te seljačke ukrase i šljokice
Seljačija

Prirodno i kratko
Wiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 13:05   #60
Umjetni nokti izgledaju kao nakupine zgrušane sperme.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger