Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2010., 21:58   #6641
ma joj kakav sam ja peh imala, prvo mi radili nešto na mreži pa nisam mogla na net. P onda kad je to proradilo mi komp zablokirao. I onda ko šećer na kraju forum šteka ili ne radi.

Joj društvance moje, ja vam neki dan rastavila ovaj moj komp jer mi je dopizdilo što mi stalno šteka i malo počistila ventilatore. I radilo mi par dana ok i sad opet zeza. Bit će da su nekakvi virusi, ili je nešto otišlo. Koliko god uodugovlačila morat ću ga na kraju dati na popravak.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Old 19.10.2010., 22:01   #6642
Quote:
Ziza Kovacevic kaže: Pogledaj post
pa i ja sam primijetila da su mi dlanovi ponekad modri ako je zima a i tabani, nadam se da se nije i ta bestija kako ti kazes meni nakacila. a jeli se i Raynald lijeci korticima, sta uzimas za to. meni se to pojavi i ako ne osjecam da mi je hladno naprotiv znojim se samo mi ta mjesta budu hladna. ja sam to do sada povezivala sa cirkulacijom posto mi je malo slabija od zadnje operacije na lijevoj nozi. daj boze da bude da je od cirkulacije
Meni je vaskularni kirurg rekao da nema lijeka za to, eventualno neka operacija di ti precvikaju neke živce al ni to nije dugog vijeka, vrati se opet nakon par godina.

A ja ti na hladnoći mogu biti doslovno 5 minuta. I onda počnu plaviti prsti na rukama i tabani i prsti na nogama. Nakon toga mi pobijele i počnu trnuti. I kad mi to nastupi moram ih grijati kako znam i umijem da ne bi dobila ozebline.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Old 19.10.2010., 22:03   #6643
Quote:
iva64 kaže: Pogledaj post
Draga Generacijo, evo, Leeloo ti je odgovorila po pitanju servera, i ja sam ceo dan proveravala, sta se desava. A jos juce mi je nesto malo malo zastekalo, pa nije moglo da se odgovori, ali tada sam mislila da je do mog provajdera. Ma dobro, nek je nas forum nama proradio, i mi smo pravi cumuri (shvatila sam da je c sa crtom,i mi kazemo, npr. "rostilj, pec... na cumur" ali nisam znala da se odnosi na "dosadan", mnogo je sladak izraz, ima sad da ga uvedem kad me mm iznervira,ima odmah da me prodje...
Kodein nisam pila, ali sam dobijala Trodon, isto nesto mnogo jako, daje se narkomanima na odvikavanju. Nisam primetila da je efikasniji, a posto nisam smela diklofenake i brufene, uzimala sam kafetin. I onaj nas gel-Ketanol i ovo sto sam ti pisala za termofor juce. nekad pomaze i dobra masaza-kratkotrajna, sa nekim gelom ili tecnoscu sto hladi-greje (valjda ima kamfor i mentu u sebi). kako si inace danas, kako je proslo kod gin . i sve ostalo.
tako si divno opisala one vase zajednicke izlete...

Draga Begemotice, draga Leeloo, drago celo drustvance, kako ste danas?
Ja sam nesto, pu, pu, dobro, pa se nadam da vas zaticem u isto dobrom stanju!

Veliki zagrljaj i pozdrav svima
drago mi je da si danas ne ureklo se dobro a i meni je danas puno bolje. to sa termoforom ti ne znam smijem li grijati zbog bubrega i ako sam oko sebe motala vuneni sal i osjetila da mi godi. nocas sam se tako ususkala i spavala ko bebica. te trodone sam i ja nekada pila i oni bi stvarno i konja oborili ali dok sam ih uzimala poslije operacije uvijek sam bila u nekom polu snu neopisivo stanje fuj. i to sa kratkotrajnom masazom sam primijetila da pase dok mi je mm utraljavao ketonal.
danas mi je puno bolje i odmah sam se opustila pa sam i spavala do 12 i nisam se stigla naruciti doktoru pa cu u petak kad budem sina vodila na vadjenje krvi traziti i tu uputnicu za ginekologa.
pusa
Ziza Kovacevic is offline  
Old 19.10.2010., 22:10   #6644
Lagano se prikljucujemo jedna po jedna(plus jedan)!I meni poplave prsti i dlanovi,makar mi nije ledeno,niti sam zimogrozna,ko zna, mozda se i kod mene pritajio R.sind.Ma,necu cackati,dosta mi je i ovo dijagnoza sta imamZizo,kod nas je na RTL programu,ja sam ti u Sibeniku!Pozdrav Jasi!
Pjetra is offline  
Old 19.10.2010., 22:11   #6645
Quote:
Ziza Kovacevic kaže: Pogledaj post
pusa i tebi jasa kako je s tobom danas stanje.
Pusa i tebi Ziza,jutros me bolela glava a boli me vec 10 dana otprilike,budim se sa glavoboljom i tako do podne,kasnije malo utisa.Prije mesec dana je mene nesto boleo stomak i ledja,bas me bio strah da nisu ne daj boze bubrezi,medjutim sigurno je bila neka prehlada.Dobar ti je caj od nane,bas greje stomak i pomaze.Samo da napomenem svima koji imaju problem sa bubrezima,jako je dobro da se pije caj od rastavica ili preslice,mada je dobar i za sve bolesti pluca.Cak je dobar i za kozne osipe kod lupusa .Posto imam peska u jednom bubregu,pijem ga i pomaze.
jasa45 is offline  
Old 19.10.2010., 22:11   #6646
Quote:
Pjetra kaže: Pogledaj post
Kako rece Leeloo,nakon ''kraceg '' uredjivanja,evo nam je proradio forum,pa se opet mozemo druziti.Zizo,puno mi je drago da je tvoje Lane tako uspjesno,vjerujem da ti to puno znaciJesi li bila kod gin.?Sta kaze?Iva,stvarno je uzivancija citati kako pises ama bas o svemu,toplo,toplo,milina!Pozdravljam i ostatak drustva,mislim da tek slijedi raspisivanje nakon ove prinudne stanke!
ma moja pjetra jeste i majka bila sva vazna i radovala se toj njegovoj diplomi i ako ih on ima stvarno dosta iz plivanja zadnjih 5 godina je uvijek prvi a koliko mu je dugo trebalo da propliva. samo za oslobadjanje straha od vode je instruktorica radila s njim vise od pola godine a sad dusa moja ne bi izlazio iz bazena. voli plivati samo u bazenu a na moru mu uvijek moramo traziti nesto sto lici na bazen pa smo zbog toga osim zadnje godine isli u Brela jer tamo ima jedan dio izmedju dva mola pa mu to lici na bazen a malo ga i njegov tata oslobodi tako sto on prethodno nekoliko puta skoci u vodu cemu se on toliko smije i onda ga tako u neznanju uhvatimo i uvedemo. ni zadnju godinu nismo imali problema apsolutno zato sto su njegove dvije rodice isle s nama pa je on uzivao u svakom momentu druzenja s njim a duse tetkine stvarno su i maksimalno pazljive prema njemu i jako ga vole.

eh vidis moja pjetra sta znaci kad ziza zasjedne sve probleme rijesi i ocisti forum na brzaka hehe...
Ziza Kovacevic is offline  
Old 19.10.2010., 22:24   #6647
Ziza,

Pjetra is offline  
Old 19.10.2010., 22:24   #6648
Zdravo svima, evo i mene.
Osjećala sam se kao kažnjena zbog "kratkog" servisa foruma . da znate da me u jednom trenu uhvatila panika... razmišljam da li sam ja sada ovisnik o forumu???
luna mn is offline  
Old 19.10.2010., 22:28   #6649
Luna,

dobrodosla!
Pjetra is offline  
Old 19.10.2010., 22:34   #6650
Cao Ziza,Iva64,Pjetra i ostali da ne nabrajam! Danas sam nesto bolje ali se ima 10 dana svaki dan budim sa glavoboljom i tek tamo negde oko podneva se rascisti i tako iz dana u dan.Ali Ziza ja skoro zaboravila,znas ono kad prestane da boli,mislis da nije nikad ni bolelo.Mene je prije 20-ak dana boleo stomak i ledja da sam mislila kod dr ali nisam,pila sam cajeve.Nana je jako dobar caj za stomak,prija videces a ako neko ne daj boze ima problem sa bubrezima,neka pije caj od rastavica ili preslice,jako je dobar,cak i ako neko ima problem sa plucima,rastavic je dobar.Dobar je da se kuva u vecoj kolicini i onu skuvanu kasu da stavljaju kao oblog ko ima problem sa koznim lupusom.Ja pijem rastavic jer imam pesak u bubregu pa imam problem u izmokravanju,jako pomaze,verujte.Pijem i koprivu.Al se naprica
jasa45 is offline  
Old 19.10.2010., 22:37   #6651
Jedan post se nije prikazao pa sad ispade da pisem ponovo ,ne znam zasto kasne.Izgleda da kod mene nesto nije u redu sa mrezom
jasa45 is offline  
Old 19.10.2010., 22:46   #6652
Quote:
luna mn kaže: Pogledaj post
Zdravo svima, evo i mene.
Osjećala sam se kao kažnjena zbog "kratkog" servisa foruma . da znate da me u jednom trenu uhvatila panika... razmišljam da li sam ja sada ovisnik o forumu???
To se i ja pitam svaki dan.

Quote:
jasa45 kaže: Pogledaj post
Jedan post se nije prikazao pa sad ispade da pisem ponovo ,ne znam zasto kasne.Izgleda da kod mene nesto nije u redu sa mrezom
Ma forum opet šteka i jako je spor.


Pozdravljam vas društvance moje malo. Dragi će me ostaviti ako nastavim visiti po netu svaki put kad on dođe do mene. Odoh se malo maziti.

Pusa svima i tipkamo se sutra.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Old 19.10.2010., 23:14   #6653
Dobra ideja Lelo , valjalo bi te poslušati. Idem tamo gdje do sada nije zaštekalo ha ha ha , slaba vajda od foruma danas.
luna mn is offline  
Old 19.10.2010., 23:17   #6654
Dobra ideja Lelo , valjalo bi te poslušati. Idem tamo gdje do sada nije zaštekalo ha ha ha i mene čeka moj dragi, slaba vajda od foruma danas.
luna mn is offline  
Old 19.10.2010., 23:26   #6655
Pazi mi post u dva dijela kao da su mi ga cenzurisali ha ha ha
luna mn is offline  
Old 19.10.2010., 23:31   #6656
Quote:
jasa45 kaže: Pogledaj post
Pusa i tebi Ziza,jutros me bolela glava a boli me vec 10 dana otprilike,budim se sa glavoboljom i tako do podne,kasnije malo utisa.Prije mesec dana je mene nesto boleo stomak i ledja,bas me bio strah da nisu ne daj boze bubrezi,medjutim sigurno je bila neka prehlada.Dobar ti je caj od nane,bas greje stomak i pomaze.Samo da napomenem svima koji imaju problem sa bubrezima,jako je dobro da se pije caj od rastavica ili preslice,mada je dobar i za sve bolesti pluca.Cak je dobar i za kozne osipe kod lupusa .Posto imam peska u jednom bubregu,pijem ga i pomaze.
ma moja jasa ja sam ti svasta od juce probala izmedju ostalog i nana caj eh sad sta je pomoglo nemam pojma ali sta god da je bitno je da sam ja danas bolje puno. meni mama bere nanu pa je ona osusi i onda taj caj pravimo. za bubrege sam ja cula za preslicu ali ne i za ovo drugu travu rastavicu ima li ona drugo ime da pogledam u ovom svom prirucniku.

hvala ti draga moja na ovim informacijama i svako dobro i srecu ti zelim.
Ziza Kovacevic is offline  
Old 19.10.2010., 23:35   #6657
Quote:
luna mn kaže: Pogledaj post
Dobra ideja Lelo , valjalo bi te poslušati. Idem tamo gdje do sada nije zaštekalo ha ha ha , slaba vajda od foruma danas.
pa nemojte vi nas izazivati ima i u nama jos zivota odosmo i mi da ne zasteka ha ha ha.
Ziza Kovacevic is offline  
Old 19.10.2010., 23:36   #6658
Quote:
Pjetra kaže: Pogledaj post
hvala draga Pjetra

ljubim te
Ziza Kovacevic is offline  
Old 19.10.2010., 23:38   #6659
Quote:
Ziza Kovacevic kaže: Pogledaj post
ma moja jasa ja sam ti svasta od juce probala izmedju ostalog i nana caj eh sad sta je pomoglo nemam pojma ali sta god da je bitno je da sam ja danas bolje puno. meni mama bere nanu pa je ona osusi i onda taj caj pravimo. za bubrege sam ja cula za preslicu ali ne i za ovo drugu travu rastavicu ima li ona drugo ime da pogledam u ovom svom prirucniku.

hvala ti draga moja na ovim informacijama i svako dobro i srecu ti zelim.
Ziza rastavic ili preslica je jedna te ista trava i najbolja za bubrege
jasa45 is offline  
Old 19.10.2010., 23:41   #6660
Odoh na spavanac ,laku noc drustavnce
jasa45 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:12.