Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2024., 23:53   #8381
Quote:
Kjutica kaže: Pogledaj post
Evo nekih crteža

Quote:
Kjutica kaže: Pogledaj post
Ja sam crtala. Rekla sam da ću svoje crteže priložiti. Već sam postala na drugi forum i nitko od njih tko kuži te stvari me nije sprdao.
Nice try, slatki trolu.

__________________
Istina je svuda oko nas.
damaged is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2024., 00:13   #8382
E kjutice, kjutice...
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2024., 00:43   #8383
Quote:
damaged kaže: Pogledaj post
Ja isto takve viđam u mraku, pa nisam sigurna koliko je to zapravo igra svjetla-sjene mog vidnog polja, a koliko možda ova druga mogućnost, ali osjećam neku tešku energiju u zraku tada, pa odradim molitvu otklinjanja i pročistim prostor.



A imaš li ti entiteta na sebi? Jesu li svi entiteti maliciozni? Osim crne, u kojim bojama se još pojavljuju?



Ajde uploadaj neke slike na ovu temu.
Nešto što ti invadira prostor jeste maliciozno. Meni je u takvoj situaciji pomoglo zazivanje Boga.
__________________
No God, know fear. Know God, no fear.
auto182 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2024., 12:56   #8384
Quote:
Lolita2 kaže: Pogledaj post
Ovo je tak jezivo za gledat.
Je u pocetku, poslje se navikneš. Sigurno nismo sami na ovom planetu, ja viđam te entitete svaki dan. Već sam se naviknula i postalo mi je skroz normalno posebno ovi na leđima ljudi. Njih vidim svaki dan, ali isto tak mogu se isključiti da ih uopće ne vidim jer me nekad i to zamara. Dođete u tramvaj pun ljudi i onda pogledate sve te ljude i sve te entitete na njima. Bude baš gužva. Puno negativne energije, a neki i s pozitivnom. Puno energija i onda mi često puta bude teško, dobijem napadaj panike jer se nekada ne mogu niti isključiti koliki je pritisak tako da često puta moram par stanica prije moje izaći van, ali i vani ako želim ih vidim na prolaznicima, ali barem nisam stisnuta kao u tramvaju, imam više prostora + mogu zaobići ljude ako idem nekom sporednom ulicom gdje nikoga nema da se mogu odmoriti. Psihički me to izmori i počne me boljet glava. Prođete kroz toliko entiteta i toliko energija da ste izmoreni. Zato često boravim sama ili u prirodi i što dalje od ljudi jer je većina ljudi ima negativnu energiju i entiteta koji djeluje kroz te ljude.
Kjutica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2024., 13:06   #8385
Quote:
damaged kaže: Pogledaj post
Nice try, slatki trolu.

Ja ih vidim sa otvorenim ustima kod mene nemaju zatvorena usta. Uploadaj ti svoje crteže, rekla si da ih i ti vidiš. Nisam troll. Tko vjeruje nek vjeruje. Crtež sam nacrtala kako ga ja vidim. Imaju crne rupe umjesto oči imaju otvorena usta i jako su brzi.

Podjeli svoje crteže s nama da ih vidim
Kjutica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2024., 19:13   #8386
Evo još, crteži su moji. Sobu sam samo uzela s interneta da ih nacrtam i da predočim kako ih vidim po noći.

https://ibb.co/QdLtSdF
https://ibb.co/PcwdRs2
https://ibb.co/1npddsN
https://ibb.co/MNT3HgQ
https://ibb.co/py07wkn

U mraku su svi crni, ali se vide i oči im svijetle. Neki imaju zelene, neki narančaste neki sive oči.

Ovo biće od sapunice sam vidjela samo jednom u mraku dok sam ležala u krevetu i to biće je stajalo pored mene i pravilo s rukama neki most oko mog trbuha.

Nadam se da ne izgledaju strašno. Ovi iz sobe samo tako sjede u miru cijelu noć, kao da promatraju i ne miču se. Nema skakanja s jedne strane na drugu, letenja ili ne znam čeg.


Neki imaju otvorena, neki zatvorena. Mislim da otvore usta kad se uplaše ili iznenade na prepad..kad ih ili ja zateknem ili oni mene pa otvore usta ili neka vrsta samoobrane.

Ovi u sobi što su oni uvijek u mraku imsju zatvorena usta i oči im svjetle u mraku.

Otvore usta, ali se ne glasaju, nikad ih nisam čula da se glasaju, nikad nisam pokušala pričati s njima, samo tako dođu u prolazu i to je to, a za ove na leđima mi treba bas photoshop i generated ai da probam to napraviti.

Zadnje uređivanje Kjutica : 29.03.2024. at 19:18. Reason: Nadopuna texta
Kjutica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2024., 18:30   #8387
Quote:
tarotlogika kaže: Pogledaj post
Da li si prije nego šta si ugledao tu spodobu, osjetio neku težinu, recimo prije nego si ušao u prostoriju? I kad si izašao da je težina nestala? Ta figura, šta je bilo s njom? Dali se tog dana dogodilo još nešto neobično?
Ne težinu, već više nekakav pritisak. I osjećaj zla, da tako kažem, baš nekakav čudan osjećaj zle prisutnosti, nešto jezivo. Teško je u tom trenutku uopće pojmiti što se događa, pogotovo nekome tko nije imao takvo iskustvo u životu.

Jer svi smo mi ajmo reći programirani da tako nešto vidimo samo u horor filmovima, zdrav razum nam kaže da je takvo nešto nemoguće u ovom našem sekularnom, materijalističkom svijetu gdje je znanost religija. I kad čovjek nešto takvo zaista doživi počinje propitkivati realnost i svijet oko sebe.

Kad se figura pojavila počeo sam sa dozivanjima Krista i sv. Mihaela jer sam čuo i ranije da je to djelotvorno u borbi protiv negativnih energija, da ti negativni entiteti imaju strah od Kristovog imena, nevezano da li je osoba striktni kršćanin ili ne. Figuru nisam više vidio jer sam zaklopio oči i molio, samo sam osjetio jaki pritisak u ušima i glavi koji je nestajao kako sam sve više i glasnije recitirao molitve.
Khamul is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2024., 00:42   #8388
Moja prva reakcija na tvom mjestu bila bi da bježim. Nisi pokušao fizički se udaljiti?

Quote:
Khamul kaže: Pogledaj post
Ne težinu, već više nekakav pritisak. I osjećaj zla, da tako kažem, baš nekakav čudan osjećaj zle prisutnosti, nešto jezivo. Teško je u tom trenutku uopće pojmiti što se događa, pogotovo nekome tko nije imao takvo iskustvo u životu.

Jer svi smo mi ajmo reći programirani da tako nešto vidimo samo u horor filmovima, zdrav razum nam kaže da je takvo nešto nemoguće u ovom našem sekularnom, materijalističkom svijetu gdje je znanost religija. I kad čovjek nešto takvo zaista doživi počinje propitkivati realnost i svijet oko sebe.

Kad se figura pojavila počeo sam sa dozivanjima Krista i sv. Mihaela jer sam čuo i ranije da je to djelotvorno u borbi protiv negativnih energija, da ti negativni entiteti imaju strah od Kristovog imena, nevezano da li je osoba striktni kršćanin ili ne. Figuru nisam više vidio jer sam zaklopio oči i molio, samo sam osjetio jaki pritisak u ušima i glavi koji je nestajao kako sam sve više i glasnije recitirao molitve.
tarotlogika is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2024., 11:51   #8389
Quote:
Khamul kaže: Pogledaj post
Ne težinu, već više nekakav pritisak. I osjećaj zla, da tako kažem, baš nekakav čudan osjećaj zle prisutnosti, nešto jezivo. Teško je u tom trenutku uopće pojmiti što se događa, pogotovo nekome tko nije imao takvo iskustvo u životu.

Jer svi smo mi ajmo reći programirani da tako nešto vidimo samo u horor filmovima, zdrav razum nam kaže da je takvo nešto nemoguće u ovom našem sekularnom, materijalističkom svijetu gdje je znanost religija. I kad čovjek nešto takvo zaista doživi počinje propitkivati realnost i svijet oko sebe.

Kad se figura pojavila počeo sam sa dozivanjima Krista i sv. Mihaela jer sam čuo i ranije da je to djelotvorno u borbi protiv negativnih energija, da ti negativni entiteti imaju strah od Kristovog imena, nevezano da li je osoba striktni kršćanin ili ne. Figuru nisam više vidio jer sam zaklopio oči i molio, samo sam osjetio jaki pritisak u ušima i glavi koji je nestajao kako sam sve više i glasnije recitirao molitve.
Imao sam donekle sličan doživljaj, ne tako intenzivan ali dovoljno jeziv. Probudim se oko 3 ujutro i shvatim da nešto nije u redu. Neprirodno jak puni mjesec, ali hajde to bi još mogao staviti pod čisto dojam. Idem na wc, osjetim neku prisutnost. Stanem i osjetim to nešto desno iza leđa, malo gore kao da mi maltene čući na ramenu. Avionima bi to bilo "five o clock high" u odnosu na to kako stojim. Okrećem se kao blesav, naravno nikoga, uvjeravam sam sebe da sam zabrijao jer bauljam polusnen po kući ali vrlo snažan osjećaj nečije negativne prisutnosti nije prošao dok nisam izmolio par molitava onako spontanih što mi je palo na pamet. A i onda je tek postepeno jenjao.

Inače sam nesklon tumačenju svega kao nadnaravno i uvijek pokušavam naći neki logični "ovozemaljski" uzrok. Ali za ovo nisam uspio. Niti ne tvrdim da je to ovo ili ono, naprosto sam slučaj stavio u ladicu "nerazjašnjeno".

A što se tiče baš viđenja crnih sjenki, osoba koju dobro poznajem i pričao sam x puta s njom mi je govorila kako ih je znala godinama viđevati, uvijek pritom fizički paralizirana. Rad mozga? Stanje polusvjesti? Natprirodna pojava? Nemam pojma ali nije baš objašnjivo materjalističkom logikom.
Wildcat77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2024., 23:30   #8390
Kužim foru, al čovjek je u prethodnim postovima rekao da je bio budan. Ajmo primit tu informaciju u dobroj vjeri

Quote:
Mobil kaže: Pogledaj post
A druga da se probudim.
tarotlogika is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2024., 23:36   #8391
Da li si kasnije pogledao to rame gdje je navodno nešto čučalo i vidio neke fizičke tragove? Ili su se u tom periodu događale neke čudne stvari, ajmo reć koincidencije? Dali je taj period tvog života bio stresan, odnosno da su se u to vrijeme događale neke velike promjene (npr. razvod, preseljenje, kraj faxa)?

Ovo što se događalo tvojoj prijateljici je vjerojatno paraliza sna, ako je to bilo tijekom usnivanja ili za vrijeme naglog buđenja. To može i ne mora bit nešto više, ovisi...


Quote:
Wildcat77 kaže: Pogledaj post
Imao sam donekle sličan doživljaj, ne tako intenzivan ali dovoljno jeziv. Probudim se oko 3 ujutro i shvatim da nešto nije u redu. Neprirodno jak puni mjesec, ali hajde to bi još mogao staviti pod čisto dojam. Idem na wc, osjetim neku prisutnost. Stanem i osjetim to nešto desno iza leđa, malo gore kao da mi maltene čući na ramenu. Avionima bi to bilo "five o clock high" u odnosu na to kako stojim. Okrećem se kao blesav, naravno nikoga, uvjeravam sam sebe da sam zabrijao jer bauljam polusnen po kući ali vrlo snažan osjećaj nečije negativne prisutnosti nije prošao dok nisam izmolio par molitava onako spontanih što mi je palo na pamet. A i onda je tek postepeno jenjao.

Inače sam nesklon tumačenju svega kao nadnaravno i uvijek pokušavam naći neki logični "ovozemaljski" uzrok. Ali za ovo nisam uspio. Niti ne tvrdim da je to ovo ili ono, naprosto sam slučaj stavio u ladicu "nerazjašnjeno".

A što se tiče baš viđenja crnih sjenki, osoba koju dobro poznajem i pričao sam x puta s njom mi je govorila kako ih je znala godinama viđevati, uvijek pritom fizički paralizirana. Rad mozga? Stanje polusvjesti? Natprirodna pojava? Nemam pojma ali nije baš objašnjivo materjalističkom logikom.
tarotlogika is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2024., 12:08   #8392
Ovo se dogodilo dok sam bio u polusnu neki dan, ležao sam na stomaku s nogama prebačenim preko kreveta do koljena kad sam osjetio da mi je nešto dodirnulo noge, prvo jednu pa drugu, kao da je prolazilo pored kreveta.

Znači u stanu nije bilo nikog, vrata od sobe su cijelo vrijeme bila zatvorena, a kućnih ljubimaca nemam.

Nisam osjetio strah uopće, samo sam primijetio dodir prvo po jednoj pa drugoj nozi.

Nastavio sam spavati.



Poslano sa mog H8166 koristeći Tapatalk
1brato is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2024., 21:09   #8393
Citiram Khamula

"U budnom stanju, zato je i bilo jezivije. Znam za paralizu sna, iako je hvala Bogu nisam doživio. Ovo je bilo u stopostotno budnom (i trijeznom ) stanju."

Skoro svi psihički zdravi ljudi znaju razliku između jave i sna. U tvom primjeru, osoba vjerojatno ne bi sanjala zahod, nego da baca gromade blata u lokvu, ili nešto slično u skladu s Freudovom teorijom simboličkog govora snova


Quote:
Mobil kaže: Pogledaj post
'Ajmo. U dobroj vjeri je i ta da misli da je budan ali ustvari je drukčije. Evo na primjer ovo dole je dosta gora solucija od te opisane, na primjer:

Žuri i trče u zahod, ima veliku potrebu i malu, baš ga je stislo i... konačno dotrči do zahoda, sjeda na školjku, i prazni se... pufff puff, uhh... Dobro je, 'ajde.
Međutim, prije nego potegne vodu; probudi se. U krevetu je, i sve ono je oko njega.

P.S. Ponekad je tanka linija između jave i sna.
tarotlogika is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2024., 21:14   #8394
Može biti promjena u elektromagnetskom polju u prostoru oko nogu, nečim izazvana, a može biti i elektromagnetska promjena u tvojim nogama, tj. rad živaca, nervoza ili tako nešto. O čemu si razmišljao kad se to dogodilo?

Quote:
1brato kaže: Pogledaj post
Ovo se dogodilo dok sam bio u polusnu neki dan, ležao sam na stomaku s nogama prebačenim preko kreveta do koljena kad sam osjetio da mi je nešto dodirnulo noge, prvo jednu pa drugu, kao da je prolazilo pored kreveta.

Znači u stanu nije bilo nikog, vrata od sobe su cijelo vrijeme bila zatvorena, a kućnih ljubimaca nemam.

Nisam osjetio strah uopće, samo sam primijetio dodir prvo po jednoj pa drugoj nozi.

Nastavio sam spavati.



Poslano sa mog H8166 koristeći Tapatalk
tarotlogika is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2024., 23:23   #8395
Ovako izgledaju ovi entiteti po danu i oni su na leđima kod svih ljudi.

Slike ljudi su sa interneta, a ja sam samo nacrtala te entitete u photoshopu onako kako ja vidim te entitete na ljudima.

https://ibb.co/4P284ZX
https://ibb.co/Xzg5Z4r
Kjutica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2024., 01:36   #8396
Quote:
Kjutica kaže: Pogledaj post
Ovako izgledaju ovi entiteti po danu i oni su na leđima kod svih ljudi.

Slike ljudi su sa interneta, a ja sam samo nacrtala te entitete u photoshopu onako kako ja vidim te entitete na ljudima.

https://ibb.co/4P284ZX
https://ibb.co/Xzg5Z4r
ne rade mi linkovi
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2024., 22:45   #8397
Quote:
tarotlogika kaže: Pogledaj post
Može biti promjena u elektromagnetskom polju u prostoru oko nogu, nečim izazvana, a može biti i elektromagnetska promjena u tvojim nogama, tj. rad živaca, nervoza ili tako nešto. O čemu si razmišljao kad se to dogodilo?
Spavao sam, ali ne dubokim snom, bio sam svjestan tog gdje sam kad se to dogodilo.

Više sam bio u nekoj "percepciji" te senzacije kad se to događalo nego što sam razmišljao o nečem, koliko znam.

Kjutica, imaš li "svog" entiteta?

Poslano sa mog H8166 koristeći Tapatalk
1brato is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2024., 22:05   #8398
vjEROJATNO Nije niš značajno. Moglo bi bit vivid dreaming. može bit nešto ako se još čudnih stvari događalo u kratkom periodu - kvarovi, koincidencije, neobjašnjiva nelagoda..

Quote:
1brato kaže: Pogledaj post
Spavao sam, ali ne dubokim snom, bio sam svjestan tog gdje sam kad se to dogodilo.

Više sam bio u nekoj "percepciji" te senzacije kad se to događalo nego što sam razmišljao o nečem, koliko znam.

Kjutica, imaš li "svog" entiteta?

Poslano sa mog H8166 koristeći Tapatalk
tarotlogika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:21.