Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2017., 15:40   #321
Quote:
Makisnjo kaže: Pogledaj post
Baš mi se gadi ova životna situacija, zapravo život mi se gadi. U moj život ušla je ona, ona prava, vrh, ona čekana, ona iz snova. I sad tu istu moram ostaviti, ali suviše sam slab da joj to kažem. Sudbina kao da se malo preračunala, pa mi dala sve u njoj. Kako bi sudbina ispravila tu grešk, kako ipak nebih imao raj, umetnula je između nas njenu autoimunu bolest i poručila uzmi ili ostavi.Gadnog li života...
isuse koja ljigavost/nezrelost, što već... što bi bilo da se današ oženite, a ona sutra dobije dijagnozu - do tog trena je savršeno zdrava? što bi bilo da ti dobiješ dijagnozu? učini joj uslugu, makni se. ima fizičku bolest, nije joj potrebna i psihička... čim prije.
weever is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 16:11   #322
Quote:
Makisnjo kaže: Pogledaj post
Baš mi se gadi ova životna situacija, zapravo život mi se gadi. U moj život ušla je ona, ona prava, vrh, ona čekana, ona iz snova. I sad tu istu moram ostaviti, ali suviše sam slab da joj to kažem. Sudbina kao da se malo preračunala, pa mi dala sve u njoj. Kako bi sudbina ispravila tu grešk, kako ipak nebih imao raj, umetnula je između nas njenu autoimunu bolest i poručila uzmi ili ostavi.Gadnog li života...
Kad je najteže, budi piČka i bježi
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 21:48   #323
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
apsolutno se slažem!

Mislim ja sam ostavila osobu koju sam volila najviše na svijetu! Ali sam sebe voljela više! Ostavila sam ga jer sam shvatila da On ne voli mene ali da nema muda prekinuti. O tome je i moj potpis!
Kratko i lijepo rečeno. Zdravo razmišljanje, sve u svemu.

Moguće je. Život piše čudne priče.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 16:06   #324
Baš blesavo pitanje. Pa naravno da ljudi ostavljaju ljude koje vole. Ne ostavlja se onaj kojeg trebamo zbog ovog ili onog razloga. Ne ostavlja se onaj kojeg želimo u krevetu. Onoga koji je krasan i imponira.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 16:10   #325
Lakše je ostaviti onog koga voliš i s kim ne ide nego onog s kim ti je udobno iako ga ne voliš. Ljudi najčešće ostaju iz komocije.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 16:12   #326
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Lakše je ostaviti onog koga voliš i s kim ne ide nego onog s kim ti je udobno iako ga ne voliš. Ljudi najčešće ostaju iz komocije.
Muškarci iz komocije, žene iz potrebe. Rekao bih.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 16:38   #327
Ne bih se bas složila s vama,barem ne iz moje perspektive.Naravno da jako puno ljudi ostaje s nekim zbog komocije i navike,ali da je istinski lakse ostaviti nekoga koga volis ,nego nekoga koga samo trebas iz materijalnih razloga ,smatram da nije istina.Jer nekoga koga volis također trebas na jednoj drugoj razini koja je veća od materijalne.
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 16:40   #328
Quote:
evelyn kaže: Pogledaj post
Ne bih se bas složila s vama,barem ne iz moje perspektive.Naravno da jako puno ljudi ostaje s nekim zbog komocije i navike,ali da je istinski lakse ostaviti nekoga koga volis ,nego nekoga koga samo trebas iz materijalnih razloga ,smatram da nije istina.Jer nekoga koga volis također trebas na jednoj drugoj razini koja je veća od materijalne.
Kako ti to netko treba na nekoj drugoj razini? Daj malo više riječi. Što tako misteriozno?
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 17:11   #329
Ja sam nakon kratkih veza ostavljao cure u koje sam bio zaljubljen.

Shvatio sam da sto sam ih bolje upoznavao da su mi se i gadile po svojim postupcima ili da naprosto nismo jedno za drugo i da je bolje prekinuti sada nego jos dublje ulaziti u to.

Manje vise sam svakoj rekao i da sam zaljubljen i razloge zasto prekidam.

Netko je tu napisao kao da bih izdao sebe.
Vise puta mi se je to desilo, to mislim na ove koje su mi se gadile. Jedna se primjerice ismijavala iz sirotinje
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 18:43   #330
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Lakše je ostaviti onog koga voliš i s kim ne ide nego onog s kim ti je udobno iako ga ne voliš. Ljudi najčešće ostaju iz komocije.
__________________
....
herod1967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 18:47   #331
Quote:
evelyn kaže: Pogledaj post
Ne bih se bas složila s vama,barem ne iz moje perspektive.Naravno da jako puno ljudi ostaje s nekim zbog komocije i navike,ali da je istinski lakse ostaviti nekoga koga volis ,nego nekoga koga samo trebas iz materijalnih razloga ,smatram da nije istina.Jer nekoga koga volis također trebas na jednoj drugoj razini koja je veća od materijalne.
Mislim da je vecini zena(cast izuzecima ali oni su tu samo da potvrde pravilo) materijalna sigurnost vaznija od emocionalne.
Prvo ce gledati da osigura materijalno sebe, pa potomke...........
__________________
....
herod1967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 23:15   #332
Najgori osjećaj na svijetu, kad znaš da mu nikad nećeš ništa značiti i da to ne možeš promijeniti kolko god se trudila... i da moraš otići od svih tih lijepih trenutaka
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 23:40   #333
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Lakše je ostaviti onog koga voliš i s kim ne ide nego onog s kim ti je udobno iako ga ne voliš. Ljudi najčešće ostaju iz komocije.
istina
maliburek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 11:34   #334
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Najgori osjećaj na svijetu, kad znaš da mu nikad nećeš ništa značiti i da to ne možeš promijeniti kolko god se trudila... i da moraš otići od svih tih lijepih trenutaka
Yep...
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 12:28   #335
naravno da se moze ostaviti neko koga volis. i to kad shvatis da tvoja ljubav nije dovoljna nekom, da se ne cijeni, uzima zdravo za gotovo, kad se samo jedno trudi. onda shvatis da ipak volis sebe vise i odes. ali obicno, kad to shvatis, i tvoja ljubav pocinje jenjavati. i onda nema ni toliko zaljenja.
VenusIllegitima is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger