Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Usporedbe mobitela

Usporedbe mobitela Usporedbe raznih modela, te savjeti i pomoć oko kupovine novog mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2017., 18:31   #1
Xiaomi Mi 6, Huawei P10 ili Huawei Honor 9?

Eto mene, trebam novi mobitel (očito).
Napredan sam korisnik, koristim mobitel stalno, za različite stvari (imam milijun aplikacija trenutačno instalirano), kvaliteta fotografija nije mi naročito bitna.

Ne želim preskupo plaćati neki od ne-kineskih flagshipa. Nikad nisam imala kineza i, eto, želim isprobati to korisničko iskustvo. Bolja polovica mi je neko vrijeme imao OnePlus One (davno, očito ) i meni je to bio divan, divan mobitel - osim što mi je bio svakako prevelik.

Moderni mobiteli su mi svi, jebiga, preveliki. Sad već dvije i pol godine gazim Sony Xperia Z3 Compact, siroče, stvarno je uporan i ne da se, i njegova mi je veličina baš nekako taman, ali danas više (barem koliko ja vidim) nema nekih kvalitetnijih mobitela te veličine. Tih 5,1(5) koliko nude P10, Mi6 i Honor9 čini mi se najmanjom dijagonalom među zaista dobrim mobitelima.


Htjela bih kupiti mobitel na firmu.
Htjela bih da bude zaista izdržljiv, ne želim mijenjati mobitel svakih 4 mjeseca - nisam jedna od tih.
Htjela bih da bude fluidan, i da takav ostane bar godinu i pol.


Ne znam koliko je razlika između 4 gb i 6 gb bitna za svakodnevan, normalan rad, osim za tinejdžersko preseravanje. Jednostavno ne znam.
Leica kamera mi zbilja ne treba, a koliko se meni čini to je glavna razlika između P10 i H9. Jel je, ili ima još nešto što ja ne kužim?

Zakaj ne postoji kineski 5,1 mobitel koji ima 6 gb, normalni ulaz za slušalice i da se može kupit u normalnom zgb dućanu i dobiti R1? Nego ja sad moram raditi neke kompromise
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 19:03   #2
Dodatak: GSM Arena kaže da postoji Huawei Honor 9 s 6 gb memorije, ali ga ne mogu pronaći nigdje u našim dućanima. Jel zna netko nešto o tome?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 19:45   #3
Xiaomi Mi6 ima 5,15" ekran i 6GB RAM...
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 20:24   #4
Od ova tri Mi 6 definitivno.....4 GB rama je sasvim dovoljno za svakodnevni rad jedino neznam kakva je razlika u igrama jer ne igram igrice na mobu....
Ataman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 06:13   #5
Ne mozes jer nitko kod nas nema 64gb/4gb ram i 128gb/6gb ram sto se tice honora 9... Odnosno nitko u ponudi nema model sa 6gb rama..

Powered by LG G6
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 15:32   #6
Jesam Mi6.

Može lock Preživjet ću valjda nekako bez utora za slušalice
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:53.