Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2017., 15:42   #1421
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Nikom niko ne treba dok nije gusto, a onda... Ne smatram se nešto posebno humanom, samo normalnom. A osim toga -ja znam da kažnjavaju one koji ne ukažu pomoć, a ne one koji ukažu. Naravno, niko pametan neće krenuti sa masažom na otvorenom srcu na cesti. Bar se nadam
malo bi se ti zajebala, kad ne bi vjerovala u ono kaj zelis, nego zaista znala razne detalje iz zivota

ali ok, dio iskustva je i da ne pokusavam ljude uvjeravati da su u krivu pretjerano
ZgSash is offline  
Old 19.09.2017., 15:45   #1422
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Iza svakog ugla čuči barem jedan predator. Ili biciklist
Predator ili predatorica?
calea is offline  
Old 19.09.2017., 15:47   #1423
Dodje neka nesreca, dodjes ti da pomognes i maknes osobu iz auta van i time joj pukne vratni kraljzak i osoba bude dozivotni invalid bez osjeta ispod vrata - znaci ne moze micati rukama, nogama i nicim. ILI dodje hitna pomoc, stavi ovratnik, pomakne covjeka i covjek ne bude invalid do kraja zivota. Znaci bolje da ne pomazes i nista ne pipkas. osiguras mjesto nesrece. Stavis znak, pozoves policiju. Mases drugima da uspore ili sto vec. Jedino ako se auto zapalio i curi gorivo pa da sve ne eksplodira pomaknes covjeka.
europe2seoul is offline  
Old 19.09.2017., 15:47   #1424
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Predator ili predatorica?
Predatorica naravno, s iglom
betty boop 1 is offline  
Old 19.09.2017., 15:51   #1425
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Dodje neka nesreca, dodjes ti da pomognes i maknes osobu iz auta van i time joj pukne vratni kraljzak i osoba bude dozivotni invalid bez osjeta ispod vrata - znaci ne moze micati rukama, nogama i nicim. ILI dodje hitna pomoc, stavi ovratnik, pomakne covjeka i covjek ne bude invalid do kraja zivota. Znaci bolje da ne pomazes i nista ne pipkas. osiguras mjesto nesrece. Stavis znak, pozoves policiju. Mases drugima da uspore ili sto vec. Jedino ako se auto zapalio i curi gorivo pa da sve ne eksplodira pomaknes covjeka.
Naravno, pa I to je pomoc
Stao si, pozvao hitnu I ucinio sto si mogao a nisi okrenuo glavu I otisao dalje jer te zivo boli kurac
betty boop 1 is offline  
Old 19.09.2017., 17:07   #1426
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
malo bi se ti zajebala, kad ne bi vjerovala u ono kaj zelis, nego zaista znala razne detalje iz zivota

ali ok, dio iskustva je i da ne pokusavam ljude uvjeravati da su u krivu pretjerano
Imam iskustva dovoljno 😊 Više lošeg nego dobrog...po nečijem shvatanju, po mom je-jbg, moglo je i gore.
A možda posebno emotivno reagujem na ovoj temi jer imam dva predivna klinca koje obožavam , i uvjek skupim snage da im se posvetim ili ispunim neku željicu (pečenje palačinki kasno uveče, a duša mi spava ). I onda "tata" prijeti kako ako podnesem zahtjev za razvod -neće više nikad da vidi djecu. I onda se ovdje tupi o pravima muškarca da se odreknu očinstva. Idealno bi bilo da neki nkad ni ne postanu
Ertrinken is offline  
Old 19.09.2017., 18:01   #1427
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Pa šta ja povodom toga trebam da uradim
Prije pedeset i kusur godina je čovjek kome je žena umrla na porođaju dao bebu na usvajanje, imao je još dvoje veće djece i nije mogao i o bebi da se brine -usvojili su ga naši kućni prijatelji. Mom poznaniku je umrla mama na porođaju, otac je bio u vojsci -djete je smješteno u dom dok on nije mogao finansijski da se brine o njemu (nisu mu dali djete do sedme -osme godine) .O čemu lupetamo ovdje? Ima raznih slučajeva, ne mogu se svi podvesti pod isti imenik.
Nista, mozes priznati da je usvajanje puno vise alat za odbacivanje majcinstva, nego ocinstva. Njoj otac ne moze staviti veto, ona njemu moze. Jer se za prvo mora imati razumijevanja, a za drugo nimalo.

S tim da je u Njemackoj to prevazidjeno, pa tamo imate hebene baby-boxove, procedura nula, ubacis i slobodna si.

Ali onda ajmo se iscudjavati nad groznim muskarcima, koji sve te slobode nemaju i ne konzumiraju, kako su neodgovorni, mrgode se dok ipak rade sve sto im se kaze.
ZloPrase is offline  
Old 19.09.2017., 18:32   #1428
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
I onda "tata" prijeti kako ako podnesem zahtjev za razvod -neće više nikad da vidi djecu. I onda se ovdje tupi o pravima muškarca da se odreknu očinstva. Idealno bi bilo da neki nkad ni ne postanu
pa, ako je tata pod navodnicima, kaj je tu cudno?
ZgSash is offline  
Old 19.09.2017., 18:39   #1429
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
Nista, mozes priznati da je usvajanje puno vise alat za odbacivanje majcinstva, nego ocinstva. Njoj otac ne moze staviti veto, ona njemu moze. Jer se za prvo mora imati razumijevanja, a za drugo nimalo.

S tim da je u Njemackoj to prevazidjeno, pa tamo imate hebene baby-boxove, procedura nula, ubacis i slobodna si.

Ali onda ajmo se iscudjavati nad groznim muskarcima, koji sve te slobode nemaju i ne konzumiraju, kako su neodgovorni, mrgode se dok ipak rade sve sto im se kaze.
Opet kažem -nije tako! Jbg, ako znaš da ti je bivša bila u visokoj trudnoći, a bebe odjednom nema -neće ti pasti na pamet da je dala bebu na usvajanje? Ozbiljno?
Eto -slučaj iz Njemačke, moj bivši kolega : napustila ga je djevojka i slučajno je saznao da je bila trudna. Prvo je odbijala da priča sa njim, a onda priznala da je dala djete na usvajanje. On je tražio da mu se da beba, koja je već bila u tad hraniteljskoj porodici, uradili su dnk test, on je otac i njegov sin živi sa njim. Dok ona nije radila njeni su plaćali alimentaciju. Ona djete ne viđa, ali mora plaćati. Baka i djed ga viđaju. Ako je on slagao mene i ja lažem vas. Otac ima išta prava kao majka, pa priča o jednostranom davanju na usvajanje je,hm...
Sigurno se događa, ali ako ti znaš da se otprilike tada porodila i gdje -nije bas toliko teško naći djete.
Ali p čemu mi opet-zar nije basic da muškarci neće da imaju odgovornost za djecu koju nisu htjeli

P.S. Ako drugi mogu pisati o svojima bivšim i sadašnjim svašta, mogu i ja staviti navodnike. A do navodnika je došao sa svojim ponašanjem. Bar nisam pisala da je zlikovac nad zlikovcima ili monstrum-jer nije.a da fenomenalan kadar za tatu -nije .
Ertrinken is offline  
Old 19.09.2017., 18:44   #1430
nisam uspjela sve iščitati, možda se već spomenulo,
kako bi se to uopće moglo urediti da obje strane budu zadovoljne?
ok, isključeni ste iz odluke, nepravda je tu,
kako bi vi to uredili ?
flat, prase, sasha?
tko je još na temi?

priča je iz bliže okoline,
nepredvidjena trudnoća, ona ne želi dijete, on da,
dogovaraju da rodi uz njegovu financijsku pomoć
tijekom trudnoće i prvih par mjeseci, te da ona nema nikakvih obaveza dalje,
ostavlja mu dijete i ne kontaktira više, on ne traži alimetaciju...
funkcionira za sada
brezia is offline  
Old 19.09.2017., 18:47   #1431
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Imam iskustva dovoljno �� Više lošeg nego dobrog...po nečijem shvatanju, po mom je-jbg, moglo je i gore.
A možda posebno emotivno reagujem na ovoj temi jer imam dva predivna klinca koje obožavam , i uvjek skupim snage da im se posvetim ili ispunim neku željicu (pečenje palačinki kasno uveče, a duša mi spava ). I onda "tata" prijeti kako ako podnesem zahtjev za razvod -neće više nikad da vidi djecu. I onda se ovdje tupi o pravima muškarca da se odreknu očinstva. Idealno bi bilo da neki nkad ni ne postanu
Možda zato što je besan i oseća nemoć.
Ne verujem da bi to zaista i uradio svojoj deci, kada se strasti slegnu obično ljudi razmišljaju malo pribranije. Nedostajali bi oni njemu, ne brini.
Muškarci mnogo teže podnose rastanke i razvode i mnogo više pate nakon njih.
To mu je način da tebe povredi, nema veze sa osećanjima koja ima za njih.
MiSterium is offline  
Old 19.09.2017., 18:48   #1432
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Imam iskustva dovoljno �� Više lošeg nego dobrog...po nečijem shvatanju, po mom je-jbg, moglo je i gore.
A možda posebno emotivno reagujem na ovoj temi jer imam dva predivna klinca koje obožavam , i uvjek skupim snage da im se posvetim ili ispunim neku željicu (pečenje palačinki kasno uveče, a duša mi spava ). I onda "tata" prijeti kako ako podnesem zahtjev za razvod -neće više nikad da vidi djecu. I onda se ovdje tupi o pravima muškarca da se odreknu očinstva. Idealno bi bilo da neki nkad ni ne postanu

znaš da to što sada govori ništa ne znači,
u tim trenucima svašta se priča,
puno puta nakon razvoda , svaki roditelj
pojedinačno ima bolji i kvalitetniji odnos s djecom,
kada skineš s ramena loš brak otvoreniji si i zadovoljniji i prema djetetu
brezia is offline  
Old 19.09.2017., 18:59   #1433
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post

Muškarci mnogo teže podnose rastanke i razvode i mnogo više pate nakon njih.



To mu je način da tebe povredi, nema veze sa osećanjima koja ima za njih.

A djeca kao ne vide i ne cuju takve stvari, gluha su i slijepa .
Prijetiti se djecom mi je dno dna , radio to muskarac ili žena
betty boop 1 is offline  
Old 19.09.2017., 19:01   #1434
Quote:
betty boop 1 kaže: Pogledaj post
A djeca kao ne vide i ne cuju takve stvari, gluha su i slijepa .
Prijetiti se djecom mi je dno dna , radio to muskarac ili žena
Pišem o muškarcima i ženama, čini mi se da nisi uhvatila poentu.
Dno je, ali to neće pomoći deci.

Pošto je već dno, ona ima dve mogućnosti: da ostane sa njim, u odnosu za koji nisam ispratila da li je za nju dobar ili ne, ali zbog interesa dece.

Ili da taj odnos prekine, rizikujući da će on ostvariti to što je rekao iz revolta.

Ja smatram da on to neće, iz gore navedenih razloga.
Jer stavljam interes i dobrobit dece na prvo mesto, ne svoj revolt time što je on dno i govori stvari da bi nju povredio.
MiSterium is offline  
Old 19.09.2017., 19:13   #1435
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ja sam samo znatizeljna i htjela bih znati jel te neka zena koju stvarno poznajes nadahnula za ovaj opis il je to lik iz nekog filma.


Čovjek je u pravu, kako god bilo.
Neke žene doista često zloupotrebljavaju svoja prava...trebalo bi to priznati.
Elois is offline  
Old 19.09.2017., 19:18   #1436
Quote:
brezia kaže: Pogledaj post
nisam uspjela sve iščitati, možda se već spomenulo,
kako bi se to uopće moglo urediti da obje strane budu zadovoljne?
ok, isključeni ste iz odluke, nepravda je tu,
kako bi vi to uredili ?
flat, prase, sasha?
tko je još na temi?

priča je iz bliže okoline,
nepredvidjena trudnoća, ona ne želi dijete, on da,
dogovaraju da rodi uz njegovu financijsku pomoć
tijekom trudnoće i prvih par mjeseci, te da ona nema nikakvih obaveza dalje,
ostavlja mu dijete i ne kontaktira više, on ne traži alimetaciju...
funkcionira za sada
meni je zakon ok, mislim da sam bio poprilicno jasan oko toga.
ovaj tvoj post mi je ok.
meni je to dosta.
Flat is offline  
Old 19.09.2017., 19:27   #1437
Quote:
brezia kaže: Pogledaj post
nisam uspjela sve iščitati, možda se već spomenulo,
kako bi se to uopće moglo urediti da obje strane budu zadovoljne?
ok, isključeni ste iz odluke, nepravda je tu,
kako bi vi to uredili ?
flat, prase, sasha?
tko je još na temi?

priča je iz bliže okoline,
nepredvidjena trudnoća, ona ne želi dijete, on da,
dogovaraju da rodi uz njegovu financijsku pomoć
tijekom trudnoće i prvih par mjeseci, te da ona nema nikakvih obaveza dalje,
ostavlja mu dijete i ne kontaktira više, on ne traži alimetaciju...
funkcionira za sada
po meni najbolje unaprijed pisanom izjavom da ne zelim biti otac i ne prihvacam roditeljske duznosti i obaveze
u slucaju predomisljanja, lako se ta izjava i povuce, ali kad bi imala pravnu snagu , mislim da bi to bilo posteno od pocetka
tako ni zena ne bi mogla reci da je prevarena i navucena na trudnocu i radanje
ZgSash is offline  
Old 19.09.2017., 19:39   #1438
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
po meni najbolje unaprijed pisanom izjavom da ne zelim biti otac i ne prihvacam roditeljske duznosti i obaveze
u slucaju predomisljanja, lako se ta izjava i povuce, ali kad bi imala pravnu snagu , mislim da bi to bilo posteno od pocetka
tako ni zena ne bi mogla reci da je prevarena i navucena na trudnocu i radanje
Htio ti ili ne, spajanjem tvoje sperme s jajašcem žene s kojom si bio intiman, dakle oplodnjom,automatski postaješ otac(biološki), a hoćeš li to i ostati (biološki i pravno) ovisi hoće li ta žena trudnoću prekinuti ili ne i zatražiti dokazivanje očinstva ili ne.

I jedni(neke žene) i drugi(neki muškarci) se pokušavate izvući iz situacije koja vam ne odgovara zaboravljajući na činjenicu da je vaš čin doveo do pojave trećeg bića(vašeg zajedničkog potomka).
Elois is offline  
Old 19.09.2017., 19:41   #1439
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Opet kažem -nije tako! Jbg, ako znaš da ti je bivša bila u visokoj trudnoći, a bebe odjednom nema -neće ti pasti na pamet da je dala bebu na usvajanje? Ozbiljno?
Eto -slučaj iz Njemačke, moj bivši kolega : napustila ga je djevojka i slučajno je saznao da je bila trudna. Prvo je odbijala da priča sa njim, a onda priznala da je dala djete na usvajanje.
Sama si si odgovorila - *slucajno* je saznao. Dok se tajenje takve informacije ne kriminalizira, ili dok bivsi decki nemaju pravo mjesecima i mjesecima biti upoznati s ginekoloskim statusom svojih bivsih...zena tu ima puno bolju poziciju.

I moze, kao ta tvoja, samostalno dati dijete na usvajanje. Sto otac ne moze NIKAD. Sigurno je i ona izjavila da pojma nema tko je otac, pazi magnitudu potencijalnih reperkusija takve lazi - i nikom nista. Ni cvrgu nece dobiti za to.
ZloPrase is offline  
Old 19.09.2017., 19:44   #1440
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Htio ti ili ne, spajanjem tvoje sperme s jajašcem žene s kojom si bio intiman, dakle oplodnjom,automatski postaješ otac(biološki), a hoćeš li to i ostati (biološki i pravno) ovisi hoće li ta žena trudnoću prekinuti ili ne i zatražiti dokazivanje očinstva ili ne.

I jedni(neke žene) i drugi(neki muškarci) se pokušavate izvući iz situacije koja vam ne odgovara zaboravljajući na činjenicu da je vaš čin doveo do pojave trećeg bića(vašeg zajedničkog potomka).
Ja ne trazim nuzno olaksavanje odricanja ocinstva. Posve validno bi, u cilju ravnopravnosti, IMHO bilo i otezavanje odricanja majcinstva. Ne toleriranje vise teskih prica jednih, a apriorno odbacivanje uz podsmijeh istih takvih prica drugih.

Ono americko ludilo, ako je klinac silovan, mora placati alimentaciju, ali ako je klinka, koliko god bila voljna, ne mora. Ma kako ne.

Zadnje uređivanje ZloPrase : 19.09.2017. at 19:55.
ZloPrase is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger