Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2017., 17:21   #1021
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
A hoće barem dva ranga iznad svojeg. 3/10 ženska bi htjela 8/10 tipa. Samo je zajeb što takvi muškarci ne ciljaju na prosječne nego isto traže nešto bolje.
Tako da si i djelomično u pravu - ženama je težak odabir kad imaju nerealna očekivanja.
To je to.

Muskarci to polako uvidjaju i zato sve rjedje prilaze.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:23   #1022
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
A hoće barem dva ranga iznad svojeg. 3/10 ženska bi htjela 8/10 tipa. Samo je zajeb što takvi muškarci ne ciljaju na prosječne nego isto traže nešto bolje.
Tako da si i djelomično u pravu - ženama je težak odabir kad imaju nerealna očekivanja.
Ma većina onih koje su malo zgodnije su u vezama. Strogo monogamnim naravno. Takve najbolje reagiraju na prilaženje, valjda nemaju taj štit od uletavača jer znaju da uvijek imaju jockera "imam dečka", ili im bude drago baš zato jer su u vezi pa da osjete da su poželjne, tko će ga znat. Naravno, istim tim ženama bi smetalo da njihov lik prilazi drugim ženama, dok one ne moraju ništa radit da bi se osjetile poželjnima...
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:24   #1023
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
I kako se točno manifestirao tvoj trud prilikom upoznavanja?
Morala sam ceo dan presedeti kod frizera, pa trči na manikir, pa šta ću obući, obuti, kakav stav zauzeti, šta prećutati... uff kakav stres...baš sam se svojski trudila, iz petnih žila

To samo za to veče, inače se ne trudim oko sebe.
Ni fizički a mentalno da ne pričam.

Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Gdje bi stigli imati život kad se moramo vama baviti.
Ne morate, ko vas tera?

Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Ja bih baš htio biti žena, lakše im je u životu.
Šta te sprečava, pa danas je sve moguće.

Quote:
JesenjeKise kaže: Pogledaj post
Rekla si šta ako žena da mig muškarcu može ispasti glupa. Znači sugeriraš to da ljudi koji budu odbojeni ispadaju glupi jer tobože nisu lijepi.. Pa sve piše tamo naprijed.
Dobro, ako je to poenta...

Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Ne zezam te, nego ja to uopće nisam napisao
Nismo se sporazumeli onda, sory.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:26   #1024
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
To je to.

Muskarci to polako uvidjaju i zato sve rjedje prilaze.
Sve više žena ima "žena-majka-kraljica" i "jer ja to zaslužujem" sindrom.
Nije ni čudo da se sve većem broju muškaraca neda baktati s takvom bahatošću pa im više ni ne prilaze.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:27   #1025
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
A hoće barem dva ranga iznad svojeg. 3/10 ženska bi htjela 8/10 tipa.
A šta je tu vaš problem, ne razumem?
Da li vi nemate visoka očekivanja i za sebe ne želite najbolje?
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:29   #1026
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
A šta je tu vaš problem, ne razumem?
Da li vi nemate visoka očekivanja i za sebe ne želite najbolje?
Ne, muškarci su skromna bića.
Revolucion is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:29   #1027
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
A šta je tu vaš problem, ne razumem?
Da li vi nemate visoka očekivanja i za sebe ne želite najbolje?
To je problem zena, ne muskaraca. Imaju nerealne kriterije, i onda kukaju kako nema "dobrih uleta", a dobrih uleta na sve strane
Nekim zenama je shvacanje realnosti toliko iskrivljeno da uopste ne registruju da im je neko prisao ako im se taj neko ne svidja. Kazu niko im ne prilazi, ja izadjem sa njim, prilaze im na sve strane. Prosto nevjerovatno
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:30   #1028
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
A šta je tu vaš problem, ne razumem?
Da li vi nemate visoka očekivanja i za sebe ne želite najbolje?

Očekivanja su jedno, realnost drugo. Mnoge nisu toga svjesne.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:31   #1029
Tu mi pada na pamet onaj tip koji je htio znati gdje da upozna ruzne cure. nakon tog topica se uvijek zapitam kad mi netko pride
tukicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:35   #1030
Quote:
tukicaaa kaže: Pogledaj post
Tu mi pada na pamet onaj tip koji je htio znati gdje da upozna ruzne cure. nakon tog topica se uvijek zapitam kad mi netko pride
I vidiš, tip je bio ismijan i neshvaćen i od ženskih i od muških forumaša. A samo je tražio realno za sebe. Dokaz da mnogi na forumu žive u oblacima i vjeruju da mogu dobiti bolje nego što zaslužuju.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:36   #1031
Quote:
tukicaaa kaže: Pogledaj post
Tu mi pada na pamet onaj tip koji je htio znati gdje da upozna ruzne cure. nakon tog topica se uvijek zapitam kad mi netko pride
A što bi za tebe bio dobar ulet, i, ako se smije znat, što bi rekla za sebe u koju skupinu žena misliš da spadaš?
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:37   #1032
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
I vidiš, tip je bio ismijan i neshvaćen i od ženskih i od muških forumaša. A samo je tražio realno za sebe. Dokaz da mnogi na forumu žive u oblacima i vjeruju da mogu dobiti bolje nego što zaslužuju.
Lik je očito neka legenda, nadam se da je uspio u svom naumu : D
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:38   #1033
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
To je problem zena, ne muskaraca. Imaju nerealne kriterije, i onda kukaju kako nema "dobrih uleta", a dobrih uleta na sve strane
Nekim zenama je shvacanje realnosti toliko iskrivljeno da uopste ne registruju da im je neko prisao ako im se taj neko ne svidja. Kazu niko im ne prilazi, ja izadjem sa njim, prilaze im na sve strane. Prosto nevjerovatno
Hhahahaha, a jesu blesave

Užas
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:39   #1034
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
A što bi za tebe bio dobar ulet, i, ako se smije znat, što bi rekla za sebe u koju skupinu žena misliš da spadaš?
Dobar ulet znaci prisao mi je lijep i zgodan muskarac. Nacin na koji ce prici nije bitan.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:39   #1035
ja znam i par slučaja gdje nekim curama ne prilaze uopće, prekrasne cure, nisu ni umišljene, prizemljene, ali žale se da im ne prilaze, a one same ne žele prilaziti ne zato jer smatraju da je to dužnost nas muških već su malo nesigurne, strah, a nemaju razloga kad izgledaju stvarno super, eto... svi ćemo ostati sami
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:39   #1036
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Ne, muškarci su skromna bića.
I jednostavna. Ne mislim prosta, već jednostavna.

Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
To je problem zena, ne muskaraca. Imaju nerealne kriterije, i onda kukaju kako nema "dobrih uleta", a dobrih uleta na sve strane
Nekim zenama je shvacanje realnosti toliko iskrivljeno da uopste ne registruju da im je neko prisao ako im se taj neko ne svidja. Kazu niko im ne prilazi, ja izadjem sa njim, prilaze im na sve strane. Prosto nevjerovatno
Pa to je istina, ali to nije ništa novo.
Žene su uvek tražile dobre prilike, ne vidim zbog čega je to danas nešto nenormalno? Pričate o tome kao da vi takve visoke kriterijume, često i nerealne i neobjektivne, nemate?

I što ti sebe ne napraviš dobrom prilikom?

Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post

Očekivanja su jedno, realnost drugo. Mnoge nisu toga svjesne.
Hoćeš brufen?



Ne, pitam ozbiljno jer ove odgovore na bazi klišea ne smatram nikakvim argumentom.

Ona postavlja sebi letvicu na visini na kojoj misli da je može preskočiti, pa ili će preskočiti ili tresnuti o beton, ali kakve to veze ima sa tobom?
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:39   #1037
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Dobar ulet znaci prisao mi je lijep i zgodan muskarac. Nacin na koji ce prici nije bitan.
Lijep i zgodan muškarac sa BMW-om.
Revolucion is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:41   #1038
Frajeri nisu niš puno realniji glede sebe, isto pucaju na ženske s kakvima nemaju šanse za vezu istovremeno odbijajuć one koje su njihov rang..svaka roba nađe svog kupca, ak ju nitko ne kupuje, očito treba il snizit svoju cijenu il promjenit tržišnu nišu.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:41   #1039
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Lik je očito neka legenda, nadam se da je uspio u svom naumu : D
Pa pa ovome zadnjem što piše, našao je curu i u vezi je. Zato jer je bio realan, iako su ga ismijavali i savjetovali da zašto ne pokuša i sa jako lijepim ženama.

Veća je šansa da se ružnjikav tip uspješno upari sa ružnjikavom ženom nego sa lijepom.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:43   #1040
Quote:
svjpromatrac kaže: Pogledaj post
ja znam i par slučaja gdje nekim curama ne prilaze uopće, prekrasne cure, nisu ni umišljene, prizemljene, ali žale se da im ne prilaze, a one same ne žele prilaziti ne zato jer smatraju da je to dužnost nas muških već su malo nesigurne, strah, a nemaju razloga kad izgledaju stvarno super, eto... svi ćemo ostati sami
Ovo mi je baš teško za povjerovat. Pa na kakva to mjesta izlaze? Jesu iz nekog malom mjesta gdje se svi znaju? Jel izlaze u kafiće neke?
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger