Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2013., 18:26   #61
Zanima me dali netko trenutno studira kriminalistiku i kako to sve skupa izgleda? Koje uvjete moras ispunjavati da bi upao i slicno? Dali je tesko,u smislu ucenja? Sto vise informacija to cete mi vise pomoci... HVALAAAAA ekipa
I follow rivers is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 19:50   #62
Sve ti lijepo piše na prethodnoj stranici. A cijela tema ima samo 4 stranice. Kriminalistiku nije moguće upisati ukoliko nisi zaposlenik MUP-a određen broj godina. Nakon toga se možeš prijaviti uz naravno dobre ocjene (tj. vrednovanje kako to već ide).
Rendolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 13:04   #63
pozdrav, pročitao sam temu cijelu i ima dosta korisnih informacija, međutim nigdje nisam pronašao podatke o smještaju ?
kakav je smještaj? koliko je ljudi u sobama?
kljuko kvaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 11:59   #64
možda se ne može standardno na visoku policijsku, ali se može upisati na političkim znanostima smjer nacionalne sigurnosti ili na forenzici u Splitu, a nacionalna sigurnost tako i tako obuhvaća transnacionalni kriminal i terorizam ...mislim, ja barem mislim tim stopama krenut, samo ne znam jel mi je bolje ostat na matičnom faksu ili otić u Split
pattie_boyd is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 10:48   #65
Dal netko zna kakav je prijemni za Kriminalistiku?
Koliko vidim iz natječaja, postoji samo vrednovanje ocjena i to u dvije kategorije: oni koji su prvostupnici kriminalistike i ostali (iz državne uprave).
Da li je netko upisao lani? Koliko se plaća studij? Molim javite, pliz.
neuspješan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 12:12   #66
evo teme

https://www.forum.hr/showthread.php?t...kriminalistika
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 12:14   #67
vama je jasno da bez dobrog znanja biologije, kemije i fizike neće daleko dogurati na studiju

to nije CSI kak si raja to zamišlja, a i puuuuuno ih je na zavodu za zapošljavanje
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2014., 18:52   #68
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
vama je jasno da bez dobrog znanja biologije, kemije i fizike neće daleko dogurati na studiju

to nije CSI kak si raja to zamišlja, a i puuuuuno ih je na zavodu za zapošljavanje
U stvari forenzika cilja na predmete koje si naveo, kriminalistika bazira na kaznenom i čini mi se da je više psihološka strana.

Čula sam da su povisili uvjet radnog iskustva/zaposlenja u državnim službama na 4 godine, uz to da ne otvaraju upise svake godine pa se i to treba pratit, što i ne čudi s obzirom na mogućnosti zaposlenja nakon završetka studija
kukurice is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 12:49   #69
a što ako ne želim raditi u hrvatskoj, kakve su mi šanse da se zaposlim negdje vani, mislim u svijetu je kriminal razvijen
martna14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 15:52   #70
Quote:
martna14 kaže: Pogledaj post
a što ako ne želim raditi u hrvatskoj, kakve su mi šanse da se zaposlim negdje vani, mislim u svijetu je kriminal razvijen
šanse da se tu za početak upišeš su ti skoro nikakve, osim ak ti rođaci nisu Karamarko i sl.

a vani sa našim kaznenim zakonom jako teško
pattie_boyd is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2016., 00:17   #71
Cao. ..ima li neko iskustva s ovim faksom u Sarajevu ?
Zanima me kakvi su profesori , jel puno traze? Koliko prima studenata?
forumsk is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 15:46   #72
Ima tko da studira kriminalistiku u Zagrebu, da opiše malo studij, kakva je materija, kolko ima gradiva, kakvi su profesori itd ?
Cube777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 23:30   #73
Pozdrav. S obzirom da se ove godine upisuje i građanstvo, da li oni koji su se upisali imaju pravo na smještaj tamo ili ne? Hvalaaa
Hinny Pie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:48.