Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2015., 21:46   #141
Jesu li se na upisima za prvu godinu upisivala oba semestra ili samo prvi? Naime na upisu mi je bilo teh. problema i zbog gužve mi je dežurna osoba upisivala predmete i stoga nisam siguran koji su mi izborni predmeti upisani ako uopće jesu. S obzirom da moj fax izborne ima tek drugi semestar je li to ikako moguće provjeriti i eventualno riještit?
yaxman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 22:33   #142
Ne treba ipak ništa riješio sve. Sad tek vidim kakvo sam glupo pitanje postavio
yaxman is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 04:00   #143
Prijavio sam dekanski rok preko studenata jer je rok za prijavu isticao prije usmenog dijela 4. roka.

Ja sam ispit položio na 4. roku ali mi je ostao prijavljen dekanski rok jer ga nisam odjavio. Treba li me to zabrinjavati?
San Francisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 14:14   #144
pozdrav, nadam se da mi netko moze pomoci. ja sam upisala semestar na studomatu ali nisam shvatila da mi jedan predmet iz ljetnog semestra nije upisan i kad sam upisala godinu mi je participacija bila veca i po tome sam shvatila. jel to jako velik problem? ja bi u pon isla u kartoteku da mi upisu ocjenu ali ne znam jesam li se s*ebala
dorci09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 21:14   #145
Jel se samo meni ne želi prijaviti s onom AAI korisničkom oznakom? Stalno mi piše kako je korisničko ime ili lozinka pogrešna, probala sam sve moguće kombinacije - ne želi.
S tim da se s JMBAG-om normalno prijavljujem, ali našla sam neku obavijest u kojoj piše da je od 1.10. nužna prijava preko AAI.
Molim neku dobru dušu da me spasi, tulava sam za ovakve stvari i ne znam kaj da radim
Mkoprivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 10:49   #146
Quote:
Mkoprivi kaže: Pogledaj post
Jel se samo meni ne želi prijaviti s onom AAI korisničkom oznakom? Stalno mi piše kako je korisničko ime ili lozinka pogrešna, probala sam sve moguće kombinacije - ne želi.
S tim da se s JMBAG-om normalno prijavljujem, ali našla sam neku obavijest u kojoj piše da je od 1.10. nužna prijava preko AAI.
Molim neku dobru dušu da me spasi, tulava sam za ovakve stvari i ne znam kaj da radim
Pišeš cijeli AAI korisničko (primjerice [email protected]) i pripadajuću lozinku tog e-maila? Ako si mijenjala lozinku, to nije ta lozinka nego ona prvotna koju si dobila uz taj mail. Znači ne koristiš novu lozinku (ukoliko si ju promijenila) niti staru lozinku koja je išla uz JMBAG, nego prvotnu lozinku od e-maila.
m4j415 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 13:23   #147
Pozdrav!
Brucosica sam i ko muha bez glave pa ako bi mi netko mogao pomoci. Negdje sam procitala da se dvopredmetni studiji upisuju na studomatu semestar po semestar. Eh sad, ja sam to napravila al me ipak strah da nesto nisam zaznula. I zasto na zutom papiru pise da dvopredmetne kombinacije ne mozemo upisivati sami nago u referadi? jesam opet nesto zeznula? haha
nadalje sad kad sam upisala taj prvi semestar i kada opet odem na upis godine opet mi daje mogucnost da upisem isti i sad mi nije jasno jel se meni to mozda nije spremilo i nisam nista upisala ili je tako svima
Tej1ca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 19:47   #148
Zna netko koji se vrag događa sa Studomatom?

Pokušavam se ulogirati s AAI identitetom kako piše i izbaci mi error:

Ne možete koristiti Studomat, jer ste ispisani s visokog učilišta! Ne možete koristiti Studomat, jer nemate evidentiran upisni list u tekućoj akademskoj godini!

cukrena is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 22:04   #149
Ja se mogu ulogirati normalno, jedino mi se ne pojavljuje jedan ispit kojeg bi htjela prijaviti, a upis godine mi je proveden uredno (no pričekat ću, još se možda pojavi, ima vremena do roka...)

Ako ti i sutra bude tako, odi u referadu.
Push10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 00:45   #150
Je li moguće da nas nisu još upisali? Nitko s moje godine ne može ući u Studomat pa me to tješi.
cukrena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 21:19   #151
Možda je i to, najbolje ti je da pitaš na faxu ako ti je hitno
Push10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 22:36   #152
Pozdrav svima, brucošica sam na ekonomiji pa me zanima da li i drugima piše u studomatu: "Nemate pravo prijaviti/odjaviti nijedan ispit" ili "Nemate upisanih predmeta koji se kontinuirano prate". Je li to možda jer ispitni rokovi nisu još počeli ili se to mijenja puno kasnije? Nije mi baš jasno pa ako netko ima iskustva, svaki odgovor je dobrodošao
Hvala!
batman996 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 23:36   #153
Quote:
batman996 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, brucošica sam na ekonomiji pa me zanima da li i drugima piše u studomatu: "Nemate pravo prijaviti/odjaviti nijedan ispit" ili "Nemate upisanih predmeta koji se kontinuirano prate". Je li to možda jer ispitni rokovi nisu još počeli ili se to mijenja puno kasnije? Nije mi baš jasno pa ako netko ima iskustva, svaki odgovor je dobrodošao
Hvala!
Rokovi nisu počeli, a nisi ni stekla pravo na polaganje nijednog ispita jer još nisi odslušala nastavu do kraja
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 20:59   #154
Postoji li razlog zašto mi studomat ne bi dao da prijavim ispite, a normalno sam upisana i sve?
hasrett is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 17:04   #155
Kada idem na studomat na mozilli, i kliknem na onaj gumbić s lijeve strane za ulogirati se, otvori se neko stablo informacija. Ali zato kad idem na studomat preko gugl chroma bez problema mi otvori i mogu prijaviti ispit. Jel zna netko zašto neće preko mozille?
unruly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 21:46   #156
Prestala sam ići na fakultet, ali treba mi sada potvrda za nešto sa Studomata. Nisam se još ispisala pa me zanima jel ja mogu tu potvrdu izvaditi? I hoc li gledati u referadi to ilimi samo dati ako studomat ispise potvrdu?
Leeeahlee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 21:35   #157
Pozdrav svima!
Zanima me moze li se ocjena koja je unesena u studomat (student ju je prihvatio) nekakvom vrstom intervencije ponistiti? Postoji li neki krajnji rok nakon kojeg se ocjena ne moze mijenjati? Kolegi prijete prijavom za prepisivanje pa nas zanima moze li se u tom slucaju povuci postupak ponistenja ocjene
__________________
An old man dies, a young woman lives. Fair trade.
Mr Mojo 995 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:44.