Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2003., 13:48   #81
Re: Re: Re: padam godinu...

Quote:
Arwen Evenstar kaže:
E, vidiš ja sam isto na filozofskom... Dala sam sve ispite, ali jednog sam pala (prof je povisila prolazni prag sa 80% na 85%, a ja sam imala 80%... )

I taj naknadni upis na mojoj grupi nije moguć...

I sad moram parcijalu upisati...
Zašto ne bi bio moguć? o naknadnom upisu ne odlučuje odsjek nego prodekan za nastavu, bar je tako bilo prije. A u 12. mjesecu imaš normalni rok. Ak ne uspijete ni onda položiti ispit naknadno možete upisati i pad.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2003., 02:47   #82
Re: padam godinu...

Nikola, meni se to isto desilo prošle godine. Imala sam super ocjene do tada, ali ostalo mi je previše uvjeta za jesen i nisam ni izašla na sve. No, sredila sam to ove godine i sad je sve ok. Nije to neki veliki bed
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2003., 10:51   #83
ma ne kužim.. kako to padaš godinu?
__________________
i rece maja: "jebat ces i tocka" i tako bi
bloody sailor moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2003., 13:50   #84
Quote:
Blueealää kaže:
mala parcijala ti je na feru kad ti ostane dva ispita do uvjeta i mozes upisat samo jedan iz treceg semestra
Hvala na informaciji.
Na FOI-u je to drugačije: ako ne stekneš uvjet (najviše 2 nepoložena s time da to nesmiju biti neprenosivi predmeti) upisuješ parcijalu sa onoliko ispita iz više godine koliko si položio u tekućoj godini.
Johnny B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2003., 14:58   #85
Re: Re: Re: Re: padam godinu...

Quote:
soks kaže:
Zašto ne bi bio moguć? o naknadnom upisu ne odlučuje odsjek nego prodekan za nastavu, bar je tako bilo prije. A u 12. mjesecu imaš normalni rok. Ak ne uspijete ni onda položiti ispit naknadno možete upisati i pad.
Profesorica to ne dopušta.
To su htjele raditi cure koje su prošle godine pale isti taj ispit, pa im nije dala. Mi smo je ove godine opet molili da nam dopusti, ali niš od toga.

Sad moram cijelu sljedeću godinu slušati taj jedan predmet.

Ali, nije to tolki bed, cijelo društvo će opet biti zajedno.
__________________
"Out of the Great Sea to the Middle-earth I am come. In this place will I abide, and my heirs, unto the ending of the world"
Arwen Evenstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2003., 17:09   #86
Quote:
bloody sailor moon kaže:
ma ne kužim.. kako to padaš godinu?

Kak ne kužiš? Nije dal uvjet i pada godinu. Vrlo jednostavno.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2003., 22:59   #87
Quote:
GothicA kaže:
Kak ne kužiš? Nije dal uvjet i pada godinu. Vrlo jednostavno.
tako je

vrlo jednostavno bloody... tek ako das sve ispite koji su tzv. uvjetni, tek se onda mozes upisati na visu godinu...

nazalost
Nikola is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2003., 16:50   #88
Ovo bi trebalo ići za sve nas (tj. za većinu nas): Tko ne uči, nek se muči! Morti nam svima dojde već jednom iz dupeta u glavu, pa nekaj korisnog napravimo .
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2003., 20:00   #89
Re: padam godinu...

Quote:
Nikola kaže:
...a imam prosjek 4,25...

jebem ti
Ti si dao 4 ispita (ocjene: 5, 4, 5,3 recimo) i to je sve kaj si dao i sad se tu jadaš... eh...
__________________
I think everything counts a little more than we think
finalnifantazista is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2003., 20:04   #90
Kak znas da nije dao 8?I iz 8 se moze dobit prosjek 4.25...
Kvejki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2003., 21:00   #91
ma valjda finalni zna mislim, on je već prvi srednje, ima iskustva s tim

aj Nikola, tješi se da vas ima još puno, nije smak svijeta
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2003., 21:27   #92
Prvi srednje? Joj, dijete drago...tko zna sto ces ti dati kad dodjes na faks

Nego..sto Nikola studira?Jer zapravo,na vecini fakulteta nema vise od 8 ispita za uvjet ak se ja ne varam...
Kvejki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2003., 21:30   #93
Tako je, ima nas još puuno!!

Danas sam se još jednom išla raspitivati oko odgode upisa, ali u referadi mi je ženska rekla nek` "ne izmišljavam bjesne gliste", pa sam na kraju dala svoj indeks i upisala pad.
__________________
"Out of the Great Sea to the Middle-earth I am come. In this place will I abide, and my heirs, unto the ending of the world"
Arwen Evenstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2003., 23:00   #94
Quote:
Little Earthquake kaže:
Kak znas da nije dao 8?I iz 8 se moze dobit prosjek 4.25...
Upravo to, iz njegovog posta se ne može ništa zaključiti, a on je htio (valjda) da pomislimo da je dao sve od sebe da ima dobre ocjene, a da pada zbog jednog ispita. Luđakinjo, nemam iskustva iz prve ruke, ali za ono što sam htio reći iskustvo nije preduvjet. Vidi, opet dajem razloge panonu da promijeni sig.
__________________
I think everything counts a little more than we think
finalnifantazista is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2003., 23:51   #95
Re: Re: padam godinu...

Quote:
finalnifantazista kaže:
Ti si dao 4 ispita (ocjene: 5, 4, 5,3 recimo) i to je sve kaj si dao i sad se tu jadaš... eh...
kako znas?
Nikola is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2003., 00:06   #96
Re: Re: Re: padam godinu...

Quote:
Nikola kaže:
kako znas?
Matematika... 4.25 množiš sa prirodnim brojem dok ne dobiješ pririodan produkt. Prva mogućnost je 4.25*4=17. Onda sam pogađao koje su to 4 ocjene čiji je zbroj 17. Tvoj post govori da nema dvojki tj. mogućnost 5, 5, 5 i 2 otpada. Ostaje ti još 4, 4, 4 i 5 odnosno 3, 4, 5 i 5. Imao sam 50% šanse da ću pogoditi ako sam prokužio što pišeš.
__________________
I think everything counts a little more than we think
finalnifantazista is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2003., 19:51   #97
Quote:
finalnifantazista kaže:
Matematika... 4.25 množiš sa prirodnim brojem dok ne dobiješ pririodan produkt. Prva mogućnost je 4.25*4=17. Onda sam pogađao koje su to 4 ocjene čiji je zbroj 17. Tvoj post govori da nema dvojki tj. mogućnost 5, 5, 5 i 2 otpada. Ostaje ti još 4, 4, 4 i 5 odnosno 3, 4, 5 i 5. Imao sam 50% šanse da ću pogoditi ako sam prokužio što pišeš.
đizas, koji štreber
BootBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2003., 20:12   #98
Re: Re: Re: Re: padam godinu...

Quote:
finalnifantazista kaže:
Matematika... 4.25 množiš sa prirodnim brojem dok ne dobiješ pririodan produkt. Prva mogućnost je 4.25*4=17. Onda sam pogađao koje su to 4 ocjene čiji je zbroj 17. Tvoj post govori da nema dvojki tj. mogućnost 5, 5, 5 i 2 otpada. Ostaje ti još 4, 4, 4 i 5 odnosno 3, 4, 5 i 5. Imao sam 50% šanse da ću pogoditi ako sam prokužio što pišeš.
Kak je nekima dosadno....
Johnny B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2003., 21:43   #99
Re: Re: Re: Re: Re: padam godinu...

Quote:
Johnny B. kaže:
Kak je nekima dosadno....
Quote:
BootBoy kaže:
đizas, koji štreber
1. Matematiku ne možeš naštrebati. Možeš biti genije, kao ja. Za ono mi je trebalo par sekundi.

2. JA bar znam izpravno napisati đizus!
__________________
I think everything counts a little more than we think
finalnifantazista is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2003., 22:20   #100
ma finalni ti si sigurno najlijepsi, najpametniji i najbolji a sad se malo smiri pa kad dodjes do faxa svima ces nam lijepo rec kako ti lijepo prolazis i kako ti uopce nije tesko...

ps
looooda!!! javi se! imam ban na 'malim oglasima' help
__________________
._.
Blueealää is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:28.