Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2013., 22:40   #261
Dobra stara kava funkcionira, samo u malo većim količinama.
Killer Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 16:37   #262
možda san? nije da ćeš nešto puno profitirati večer prije, a bezrazložno ćeš si organizam dovest u opasnost...jednostavno se pomiri da kolokvij nisi spremao i da ćeš na ispitu to riješit
a ako imaš iznimni strah od ispita, popij si Belmiran, meni je danas baš pomogao
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 11:46   #263
Ako se uzima guarana u tabletama jel smeta ako se tu i tam popije koja kava?
__________________
"Znaš... crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonačnosti. Ali u negativnom smislu. Tako da u njima nema ničega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema čak ni tebe. U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll. Dozivaš kišu. Ili da mazneš neku lepu ribu. Da... Samo je bezveze kada se probudiš...."
Svarog is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 23:36   #264
Quote:
Svarog kaže: Pogledaj post
Ako se uzima guarana u tabletama jel smeta ako se tu i tam popije koja kava?
to dvoje nikako kombinirati, guarana je čisti kofein, i od toga će ti biti slabo ako pretjeraš
ja osobno nisam pobornik ničega osim kave i zelenog čaja, ali opet, ponavljam, nema koristi ako si ti neispavan, neće ti ništa u glavu ulaziti
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 23:59   #265
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
to dvoje nikako kombinirati, guarana je čisti kofein, i od toga će ti biti slabo ako pretjeraš
ja osobno nisam pobornik ničega osim kave i zelenog čaja, ali opet, ponavljam, nema koristi ako si ti neispavan, neće ti ništa u glavu ulaziti
Nisam neispavan no sam stalno umoran i manjka mi energije. Druga stvar radi se o guarani 200 mg ne o onom herbalajfovom od 800mg guarane. Mislio sam u smislu jel se smije to mješati pošto se radi o drugačijim kofeinima?
__________________
"Znaš... crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonačnosti. Ali u negativnom smislu. Tako da u njima nema ničega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema čak ni tebe. U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll. Dozivaš kišu. Ili da mazneš neku lepu ribu. Da... Samo je bezveze kada se probudiš...."
Svarog is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 10:49   #266
Koja je alternativa red bullu po sastavu i okusu ili djelovanju?
bavarac6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 21:56   #267
Quote:
bavarac6 kaže: Pogledaj post
Koja je alternativa red bullu po sastavu i okusu ili djelovanju?
Burn
Inžinjer ekonom is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 08:12   #268
Quote:
bavarac6 kaže: Pogledaj post
Koja je alternativa red bullu po sastavu i okusu ili djelovanju?
bilo koji jeftiniji energetski napitak.
npr. ja koristim s-budget iz interspara, cijena 3,99 kn. Učinak - isti. SVAKI energetski napitak ti ima 32mg kofeina u 100 ml odnosno 80mg kofeina u jednoj limenci (250 ml)
po okusu nije apsolutno ništa lošiji niti od red bulla niti burna i svih sličnih...
barakapetbe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 23:42   #269
ti energetski 0 bodova, samo jaka kava
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:09.